New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Balfaszok vagyunk

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tampa Bay Buccaneers ‏@TBBuccaneers 39 mp
Yes! It's officially a done deal: Darrelle Revis is a Buccaneer! Bucs trade 2013 1st-rounder and conditional 2014 4th or 3rd to Jets.

Tampa Twitter oldala is megerősítette, Revis 6 éves szerződést kapott.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 19 mp
Trade official: Darrelle Revis passed physical. Bucs send 1st in 2013 and conditional 4th in 2014 that could be 3rd to Jets. More on ESPNews

Hát ez egy kibaszott nagy lol az 1. kör mellé.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hivatalosnak mondható a trade.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Revis ügynöke a Twitterén erősítette meg, hogy megegyezett egy hosszú távú szerződésben a Tampával.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Revis már a Tampában van. A tradelése 12M dead money-t okoz majd.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vannak olyan hírek, melyek szerint az idei 1/13 mellé a többi pick 2014-es lesz.
Egyelőre nagyon jól titokban tartják a pickeket.
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Én amúgy sírnék a helyetekben és a tulaj fejét követelném.
De én nagyon ragaszkodok a sajátjainkhoz.Bazzani
Azért ne csináljunk már úgy, mintha most írta volna a csapat a halálos ítéletét. Láttuk tavaly, hogy kis módosításokkal is egész jó coverage-et tudott összehozni a csapat Revis nélkül is (úgy, hogy a DB depth gyenge volt, nem volt kezdő szintű pass rusher, stb.), ezekből a pickekből meg előre lehet hozni a rebuildinget 1 évvel, az új GM ízlése szerint. Nem mondom, kicsit összeszorul a gyomrom attól, hogy az utóbbi 10 év legmeghatározóbb Jets játékosát más mezben lássam, de ilyen áron nekem nem kérdés, hogy ez volt a helyes lépés.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Beki azért Aaron Berryt ne becsüld le.
Nem rossz CB ha éppen nem hadonászik fegyverrel.
Én amúgy sírnék a helyetekben és a tulaj fejét követelném.
De én nagyon ragaszkodok a sajátjainkhoz.Bazzani
Sztem is nickelbe tökéletes. A tulajunk meg egy idióta.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beki azért Aaron Berryt ne becsüld le.
Nem rossz CB ha éppen nem hadonászik fegyverrel.
Én amúgy sírnék a helyetekben és a tulaj fejét követelném.
De én nagyon ragaszkodok a sajátjainkhoz.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ennyi volt...megegyeztünk a Tampával Revis tradejéről, aki Tampába utazik fizikai vizsgálatokra, ha átmegy ma vagy holnap hivatalos lesz.Beki
Sztem nem kellett volna, de majd meglátjukWester
Jake Steinberg ‏@Steiny31 2 perc
Received this text "People forget how well the #Jets D played without Revis. Finished No. 2 in pass defense even without him for 14 games."Beki
Ezért nem értem miért mockolnak hozzánk CB-t 1-3 körbeWester
3. körig tuti, hogy fog jönni CB, hiszen jelenleg van a Wilson-Cro kezdő duó, mellette még Lankster van még, mint 4-5. számú CB, továbbá Aaron Berry és Darrin Walls, nah rájuk nem lehet rábízni a dolgokat, főleg mikor a Pats feláll majd 5 elkapós felállásban stb. 😊
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Ennyi volt...megegyeztünk a Tampával Revis tradejéről, aki Tampába utazik fizikai vizsgálatokra, ha átmegy ma vagy holnap hivatalos lesz.Beki
Sztem nem kellett volna, de majd meglátjukWester
Jake Steinberg ‏@Steiny31 2 perc
Received this text "People forget how well the #Jets D played without Revis. Finished No. 2 in pass defense even without him for 14 games."Beki
Ezért nem értem miért mockolnak hozzánk CB-t 1-3 körbe

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ennyi volt...megegyeztünk a Tampával Revis tradejéről, aki Tampába utazik fizikai vizsgálatokra, ha átmegy ma vagy holnap hivatalos lesz.Beki
Sztem nem kellett volna, de majd meglátjukWester
Jake Steinberg ‏@Steiny31 2 perc
Received this text "People forget how well the #Jets D played without Revis. Finished No. 2 in pass defense even without him for 14 games."
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Ennyi volt...megegyeztünk a Tampával Revis tradejéről, aki Tampába utazik fizikai vizsgálatokra, ha átmegy ma vagy holnap hivatalos lesz.Beki
Sztem nem kellett volna, de majd meglátjuk

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az első hírek szerint 1+3+5. kört kapunk Revisért és a hosszú távú szerződésben is megegyezett már a Tampával.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ennyi volt...megegyeztünk a Tampával Revis tradejéről, aki Tampába utazik fizikai vizsgálatokra, ha átmegy ma vagy holnap hivatalos lesz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A Yahoo-s Jason Cole jelentésében két forrásra hivatkozik, akik szerint Revis hamarosan Tampa játékos lesz, míg az ESPN szerint továbbra is tradelni akarjuk őt, míg egy másik jelentés szerint 75% az esély a trade bekövetkezésére.
Az idő sürgeti mindkét felet, ugyanis a Tampa orvosainak még fizikai vizsgálatoknak kell alávetnie Revist.
A várható határidő hétfő-kedd környéke.

Továbbá LaCanfora szerint továbbra is próbálkozunk Ivory-ért tradelni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Közben ki is derült, hogy már tettünk is egy ajánlatot a Saintsnek Ivory-ért, de h hányadik körös pickről lenne szó az nem derült ki.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Chris Ivory aláírta az offer sheetjét, de a trade érte még mindig benne van a pakliban.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Amúgy nagyon gyanús nekem ez a sok magyar idő szerint 19 órás meccskezdés majd, valszeg nem számolnak velünk, mint SB esélyes csapattal. : DDD
több mint 11 éve
Törölt felhasználó


1. heti Tampa meccs pikáns lesz, bármi is a vége a Revis sztorinak 😊toam
Még az NFL is szórakozik velünk, hogy mit ad a jó ég, naná h a Tampa ellen játszunk első héten, ahol Revis nagy eséllyel, hogy Vincent Jacksont hatástalanítaná, most Holmes-ot fogja. 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


1. heti Tampa meccs pikáns lesz, bármi is a vége a Revis sztorinak 😊toam
Basszus mi ez az ábra? Elsőre azt hittem hogy ez a H8as és a H9es HÉV menetrendje.
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????


1. heti Tampa meccs pikáns lesz, bármi is a vége a Revis sztorinak 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Woody Johnson Twitteren annyit írt, hogy "Thanks Greg", rögtön párhuzamot is vontak, hogy Greg Schianonak szól az üzenet,
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mike Mayock szerint Barkevious Mingot húzhatjuk 1/9, ha Dion kimegy korábban, ha nem Mingo akk véleménye szerint egy OG Warmack vagy Cooper személyében.