New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Geno a kezdő.Helyes, egy insider beatwriter legyen is gyorsabb!😀
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Persze statok alapján igen, de Ridley és Mayo kiesett nálunk.Nálunk Milliner és Winters.
Nálatok van passrush, nálunk újabb emberek estek ki az amúgy is igen gyenge O falból.
+ Ti mindig felszívjátok magatok ellenünk.
Szoros meccs lesz...
Ki kezd most nálatok Vick vagy Geno?Studi
Pass rush...az is hol működik hol nem, de sajnos ez is kevés, ha Brady-nek elég ideje lesz passzolni.
Geno a kezdő.
több mint 11 éve
Lássuk mit mondanak a statisztikák a Pats előtt.Persze statok alapján igen, de Ridley és Mayo kiesett nálunk.
Jets offense:
Meccsenként 16 pont átlag -> 30. hely
Meccsenként 303.3 total yard -> 30. hely
Meccsenként 182.2 passzolt yard -> 32. hely
Meccsenként 121.1 futott yard -> 12. hely
Jets defense:
Meccsenként 327.2 engedett total yard -> 6. hely
Meccsenként 235 engedett passzolt yard -> 15. hely
Meccsenként 92.2 engedett futott yard -> 8. hely
Patriots offense:
Meccsenként 26.7 pont átlag -> 11. hely
Meccsenként 349.2 total yard ->17. hely
Meccsenként 239.2 passzolt yard -> 15. hely
Meccsenként 110 futott yard -> 18. hely
Patriots defense:
Meccsenként 319.5 engedett total yard -> 5. hely
Meccsenként 208.5 engedett passzolt yard -> 3. hely
Meccsenként 111 engedett futott yard -> 14. hely
A liga 3. legjobb passz elleni védekezése, az NFL legrosszabb passzjátékát felmutató offense ellen. 😀
Gondolom egyértelmű h ki az esélyes.Beki
Nálatok van passrush, nálunk újabb emberek estek ki az amúgy is igen gyenge O falból.
+ Ti mindig felszívjátok magatok ellenünk.
Szoros meccs lesz...
Ki kezd most nálatok Vick vagy Geno?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lássuk mit mondanak a statisztikák a Pats előtt.Jets offense:
Meccsenként 16 pont átlag -> 30. hely
Meccsenként 303.3 total yard -> 30. hely
Meccsenként 182.2 passzolt yard -> 32. hely
Meccsenként 121.1 futott yard -> 12. hely
Jets defense:
Meccsenként 327.2 engedett total yard -> 6. hely
Meccsenként 235 engedett passzolt yard -> 15. hely
Meccsenként 92.2 engedett futott yard -> 8. hely
Patriots offense:
Meccsenként 26.7 pont átlag -> 11. hely
Meccsenként 349.2 total yard ->17. hely
Meccsenként 239.2 passzolt yard -> 15. hely
Meccsenként 110 futott yard -> 18. hely
Patriots defense:
Meccsenként 319.5 engedett total yard -> 5. hely
Meccsenként 208.5 engedett passzolt yard -> 3. hely
Meccsenként 111 engedett futott yard -> 14. hely
A liga 3. legjobb passz elleni védekezése, az NFL legrosszabb passzjátékát felmutató offense ellen. 😀
Gondolom egyértelmű h ki az esélyes.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kimberley A. Martin @KMart_LI 4 p4 perccel ezelőttRex: Today was a good practice.
Komolyan...Ryan mikor így beszél az edzésekről kalap szarok vagyunk meccsen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Közben Milliner és Winters hivatalosan is IR-en, Josh Thomas CB és a Steelers által waivelt Wesley Johnson érkeztek a pótlásukra.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
overthecap.com/questions-wody-johnson-must-ask-about-idzik-rex-ryan-new-york-jets/Szvsz zseniális írás, amely tökéletesen mutatja be a csapat helyzetét, érdemes 10 percet rááldozni. Viszont 1-2 fontosabb részt kiemelnék:
"The team still has no quarterback and the offensive line is fading fast to the point where it looks as if it may need to be totally rebuilt in the near term. The secondary has gone from a strength to a weakness. The wide receivers remain poor. Basically the Jets have shifted the talent base from the offensive to the defensive line and gotten younger, but worse, in the secondary."
"This year they had 12 picks and it looks like they may have a tight end and safety."
"The Idzik/Ryan pairing has seemed poor from the start and the team has probably wasted two years trying to find a way to make it work for both sides. Two guys with very different personalities and very different philosophies trying to find a common ground to keep both sides happy and the Jets relevant."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex aszondja h nagy esély van rá, hogy igazolunk egy CB-t a Pats elleni meccsig, serious. 😀Rohadtul mindegy ki az rosszabb nem lehet a jelenlegi brigádnál. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter 1 hr1 hour agoJets fear CB Dee Milliner tore his Achilles' tendon, and G Brian Winters suffered season-ending ACL tear. Both have MRIs today.
több mint 11 éve
Ian Rapoport @RapSheet 6 p6 perccel ezelőttWoody se semmi ha ezt a töketlenkedést elnézi
More on #Jets: Not spending $20M in cap space was GM John Idzik’s call. Believed their wasn’t a wise investment. Woody didn’t hold him back
What about the job securities of coach Rex Ryan & GM John Idzik? Rex safer than I originally thought. All options on table for Idzik.
Ezt az elbaszott egy franchise-t. 😀Beki
több mint 11 éve
Jézusom, de szarok vagyunk... 31 futott yard összesen...
Go Jets!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex szerint is Achilles-e szakadt el Miliinernek -> season-ending és Winters sérülése is komoly lehet.
több mint 11 éve
Voltak biztató dolgok. A sírból is vissza tudunk kapaszkodni. Az újoncok alakulnak.Deviszont. Az offense hullámzik. A defense meglepően fos, mondjuk egy Manning minden meccs kötéltánc. A playcalling egy rossz vicc. Halftime adj. nyista.
Felmerült bennem, hogy a szezon végéig a csapat ellen drukkoljak, hogy Ryant tuti kibasszák, majd a Pats meccs után visszatérünk erre. Milintének jobbulást, remélem még idén pályán látjuk.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet 4 p4 perccel ezelőttThe belief is that #Jets CB Dee Milliner has torn his Achilles, source says. Tests to confirm tomorrow. Would be season-ending.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rest of Jets inactives (in addition to Davide Nelson): TJ Barnes, Josh Bush, Dakota Dozier, Ben Ijalana, IK, Chris Owusu #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet 6 p6 perccel ezelőttMore on #Jets: Not spending $20M in cap space was GM John Idzik’s call. Believed their wasn’t a wise investment. Woody didn’t hold him back
What about the job securities of coach Rex Ryan & GM John Idzik? Rex safer than I originally thought. All options on table for Idzik.
Ezt az elbaszott egy franchise-t. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet 7 p7 perccel ezelőttOn the #Jets: No one is happy. But highly unlikely for midseason firing of Rex Ryan or John Idzik. Woody Johnson will evaluate post-season.
No litmus test for Rex Ryan to keep his job. Team could miss the playoffs & finish strong & bring Rex back. Reality with team in transition.
One reason Jets brought Rex Ryan back last year: They feared he’d be immediately hired as a head coach & make them pay. Same fear exists now.
több mint 11 éve
Sziasztok! Jets a második kedvenc csapatom ezért mélységesen lesújt az ami nálatok történik. Rexi nem a világ legjobb HC-je de ha egy normális GM lenne mellette ennek a csapatnak a PO-ban lenne a helye.. Tudom hogy kár a múltbéli döntéseket felhozni de lehet jobb lett volna ha Alex Smith-t ide tradelitek az SF-től akkor már legalább egy épkézláb irányító lett volna az Offense-ben. Remélem Genyó összeszedi magát és PO-ba kerültük mert a védelem megérdemelné..
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Annyival kiegészíteném, hogy ha szétesik a defense akkor már futni is lehet ellenünk.Sziasztok, sajnos csak felületes információim vannak a csapatotokról, az eredményekből meg sose lehet kiindulni, így a hétvégi meccsünk előtt lenne egy pár kérdésem Hozzátok:- A D-Line brutális, futni nagyon nem lehet ellenünk, és a 17 sackünkkel jelenleg elsők vagyunk(a Bills és Colts mellett).Wester
- Olvastam h erős a D-Line a csapatnál, ez futás, vagy passzsiettetésben nyilvánul meg inkább? Belső nyomásban erősek vagytok?
- A secondary milyen állapotban van?
- Az O# oldalán Deckert jól ismerem, de rajta kívül van veszélyes célpont? A fal milyen állapotban van (főleg az OT-k érdekelnének)?
- Van esetleg olyan csapatrész (vagy játékos), akiben benne van a jelentős javulás, így az esély a meglepetésre?
Előre is köszönöm a válaszokat! 😊Általános Doktor
több mint 11 éve
Sziasztok, sajnos csak felületes információim vannak a csapatotokról, az eredményekből meg sose lehet kiindulni, így a hétvégi meccsünk előtt lenne egy pár kérdésem Hozzátok:- A D-Line brutális, futni nagyon nem lehet ellenünk, és a 17 sackünkkel jelenleg elsők vagyunk(a Bills és Colts mellett)
- Olvastam h erős a D-Line a csapatnál, ez futás, vagy passzsiettetésben nyilvánul meg inkább? Belső nyomásban erősek vagytok?
- A secondary milyen állapotban van?
- Az O# oldalán Deckert jól ismerem, de rajta kívül van veszélyes célpont? A fal milyen állapotban van (főleg az OT-k érdekelnének)?
- Van esetleg olyan csapatrész (vagy játékos), akiben benne van a jelentős javulás, így az esély a meglepetésre?
Előre is köszönöm a válaszokat! 😊Általános Doktor
- szar és ezzel mindent elmondtam
- Kerley lehet veszélyes célpont még, de főleg futójátékra építünk, OT-k közül Ferguson átlagon felüli, míg Giacomini átlagos játékos
- Secondary, de nem látok rá sok esélyt, esetleg Geno ha vissza tudna térni a szezon első 2-3 meccsén hozott játékához az jelenthetne sokat.
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Sziasztok, sajnos csak felületes információim vannak a csapatotokról, az eredményekből meg sose lehet kiindulni, így a hétvégi meccsünk előtt lenne egy pár kérdésem Hozzátok:- Olvastam h erős a D-Line a csapatnál, ez futás, vagy passzsiettetésben nyilvánul meg inkább? Belső nyomásban erősek vagytok?
- A secondary milyen állapotban van?
- Az O# oldalán Deckert jól ismerem, de rajta kívül van veszélyes célpont? A fal milyen állapotban van (főleg az OT-k érdekelnének)?
- Van esetleg olyan csapatrész (vagy játékos), akiben benne van a jelentős javulás, így az esély a meglepetésre?
Előre is köszönöm a válaszokat! 😊
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cumberland és Harris nem edzett tegnap, Decker limitáltan, Milliner FP.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egyedül Nelson lesz ma aki nem edz úgy néz ki.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Milliner és Decker limitáltan edzett ma.
több mint 11 éve
Rex Ryan Peyton megállításáról: "Nem fogom azt mondani, hogy meg fogjuk mérgezni a kajáját vagy hasonlók... habár átfutott az agyamon"Az egyik legjobb humorú edző a ligában 😊 én is gondoltam valami olyasmire mint Wester....nem tudom hogy Rexet kirúgnám-e, de az OC-t mindenképp (Schottenheimer képességei nagyon hiányoznak), ha a Denvertől kikapunk, ez a szezon tényleg kuka lesz.
Igazából ez az egy esélyünk lett volna 😕Stylee