New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Decker és Nelson is elutazik, de mindketten game-time decision lesznek h játszanak-e. Milliner lehet h már kezdő lesz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nelson nem edzett és Rex szavai alapján nem túl valószínű, hogy pályára is lép a Chargers ellen, további gond, hogy Decker hamstring sérülése ismét előjött az edzésen így DNP volt ő is, vagyis nem edzett, várhatóan limitált snap számot kap majd jelen állás szerint.Jó hírek: Pryor és Milliner teljes értékű edzésmunkát végeztek ma.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kimberly Jones @KimJonesSports 10 sAccording to Pro FB Focus, Antonio Allen has allowed 23 receptions while in coverage this season, which is tied for the 2nd most in the NFL.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini 29 mp30 másodperccel ezelőttWoody on Rex's performance: "I think the team and the coaches, they’ve fallen short that’s for sure, but they’ve been in every game." #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
On spending, Woody mentions being able to roll over the $$ to future, and not spending on players not worth it. #JetsQ: Do u regret not signing "elite" cornerback DRC? ...Woody Johnson: "No."
Woody Johnson says team is committed to building through the draft. Says free agency is not a "panacea" #nyjNo major news from Woody: Supports Idzik's cap management. Geno curse "unacceptable." Says Geno will be "franchise QB." #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Dennis Waszak Jr. @DWAZ73 4 p4 perccel ezelőttWoody, can Rex survive w/o playoffs? "We don't look at it that way ... Those are the kinds of decisions we make at the end of the season"
Jetsnél szokásos terelés, ergo értsd: Rohadtul el kell érnie a PO-t, hogy megtarthassa az állását.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini 17 p17 perccel ezelőttMilliner and Pryor in positional drills. Pryor doesn't look 100 percent. #nyj
több mint 11 éve
Hétvégi off snapszámok:D'Brickashaw Ferguson Left Tackle 64
Brian Winters Left Guard 64
Nick Mangold Centre 64
Willie Colon Right Guard 64
Breno Giacomini Right Tackle 64
Geno Smith Quarterback 64
Eric Decker Wide Receiver 51
Jeff Cumberland Tight End 50
Jeremy Kerley Wide Receiver 49
Greg Salas Wide Receiver 41
Chris Ivory Running Back 37
Jace Amaro Tight End 22
Chris Johnson Running Back 18
Tommy Bohanon Fullback 16
David Nelson Wide Receiver 16
Bilal Powell Running Back 11
Zack Sudfeld Tight End 4
Walt Powell Wide Receiver 4
Salim Hakim Wide Receiver 1
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Salasról mi a vélemény? Volt 1-2 szép elkapása az elmúlt két meccsen.StyleeŐszintén szólva ideje volt már, hogy Decker+Kerley+RB-ken kívül végre vki előkerült, akinek passzolni is lehetett, mert őszintén szólva nincs túl sok használható célpontunk. Bár nem tudom h TJ Graham és Owusu leigazolása mit jelent.
több mint 11 éve
Salasról mi a vélemény? Volt 1-2 szép elkapása az elmúlt két meccsen.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lássuk be, hogy miután kiderült Bohanon sérülése és köztudott volt, hogy Conner FA, aki Re pickje volt anno egyértelmű volt a helyzet. 😀Rand Getlin @Rand_Getlin 12 minProféta vagyok, vagy nem? 😀david52
FB John "The Terminator" Conner has signed a one-year deal with the #Jets, per a league source.Beki
több mint 11 éve
Rand Getlin @Rand_Getlin 12 minProféta vagyok, vagy nem? 😀
FB John "The Terminator" Conner has signed a one-year deal with the #Jets, per a league source.Beki
több mint 11 éve
Egy külföldi fórumon olvasott szurkoló hsz-ét idézném, amely úgy gondolom, hogy megállja a helyét:Valahogy én is így érzem. Imádom Ryant, DC-nek talán a legjobb a ligában, de mint HC...mindenesetre egyenlőre azért nem szívesen gondolkozok ilyenről, azért még mindig a szezon elején vagyunk, ki tudja mi lesz még, mert lássuk be a csapat vagy összeszedi magát, mind fejben mind teljesítményben, vagy pedig Rex papa búcsúzhat. Aztán új szezon, új HC és számításaink szerint egy jobb csapat is lesz, de mint mondtam egyenlőre nem szívesen hozom ezt fel, várjuk ki a végét.
"We simply need a new regime and new philosophy. There has to be change. This team hasn't changed in years. Unless we make offense the priority were going to continue to be a joke. I love defense, and that we like playing good defense, but its not the style of defense thats getting the job done. We stop the run and get torched against the pass because we still dont have a 4 man rush and dont create turnovers. Time to change boys, this same ole $#!& isn't workin'."
Valahogy én is így érzem, nyilván Woody nehezen fogja elengedni Ryan-t, de a 4. sikertelen szezon után meg kell lépni és bizony nagy eséllyel ismét egy jelenlegi DC lehet az új HC. A lenti idézetek a New York Daily News-ból vannak (szept. 27-i cikk):
"Ryan has missed the playoffs three years in a row and the feeling is he can’t survive if he misses the postseason for a fourth straight year."
If Idzik fires Ryan, then “he’s going to go after Quinn,” one source said. “He will be the hot coach. He will want Quinn.”
Dan Quinn ugye a Seahawks jelenlegi DC-je.Beki
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rand Getlin @Rand_Getlin 12 minFB John "The Terminator" Conner has signed a one-year deal with the #Jets, per a league source.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egy külföldi fórumon olvasott szurkoló hsz-ét idézném, amely úgy gondolom, hogy megállja a helyét:"We simply need a new regime and new philosophy. There has to be change. This team hasn't changed in years. Unless we make offense the priority were going to continue to be a joke. I love defense, and that we like playing good defense, but its not the style of defense thats getting the job done. We stop the run and get torched against the pass because we still dont have a 4 man rush and dont create turnovers. Time to change boys, this same ole $#!& isn't workin'."
Valahogy én is így érzem, nyilván Woody nehezen fogja elengedni Ryan-t, de a 4. sikertelen szezon után meg kell lépni és bizony nagy eséllyel ismét egy jelenlegi DC lehet az új HC. A lenti idézetek a New York Daily News-ból vannak (szept. 27-i cikk):
"Ryan has missed the playoffs three years in a row and the feeling is he can’t survive if he misses the postseason for a fourth straight year."
If Idzik fires Ryan, then “he’s going to go after Quinn,” one source said. “He will be the hot coach. He will want Quinn.”
Dan Quinn ugye a Seahawks jelenlegi DC-je.
több mint 11 éve
Bohanon helyére jöhetne vissza a Terminátor, John Conner. Ha jól tudom szabadügynök.
több mint 11 éve
Owusu immáron hivatalos, Lewis-t vágtuk ki.Pryor?
Milliner, Decker, Harrison és Allen is rendben van és várhatóan játszanak vasárnap. Bohanon valszeg IR, míg Nelson ankle sprain.Beki
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
vasárnap és törött kézzel tolta végig asszem vagy vmi ilyesmiOwusu immáron hivatalos, Lewis-t vágtuk ki.Bohanon mikor sérült meg?Wester
Milliner, Decker, Harrison és Allen is rendben van és várhatóan játszanak vasárnap. Bohanon valszeg IR, míg Nelson ankle sprain.Beki
több mint 11 éve
Owusu immáron hivatalos, Lewis-t vágtuk ki.Bohanon mikor sérült meg?
Milliner, Decker, Harrison és Allen is rendben van és várhatóan játszanak vasárnap. Bohanon valszeg IR, míg Nelson ankle sprain.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Owusu immáron hivatalos, Lewis-t vágtuk ki.Milliner, Decker, Harrison és Allen is rendben van és várhatóan játszanak vasárnap. Bohanon valszeg IR, míg Nelson ankle sprain.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Chris Owusu WR is érkezik az 53-as rosterre.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
We have released WR Jalen Saunders and signed WR T.J. Graham.WesterJó lépés, bár félek, hogy Nelson állapotát is jelezheti ez.
több mint 11 éve
We have released WR Jalen Saunders and signed WR T.J. Graham.
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Igen, leginkább a front7 volt jó.Most komolyan van olyan aki Vick-ben látja a megoldást?Akarod írni a futás elleni része és a nyomásgenerálás csak? 😛Beki
Volt vagy 4-5 tisztán elejtett labda (Ivory főképp), egy érthetetlenül elhanyagolt Ivory futójáték, pár gyenge játékhívás.
Viszont a védelmetek brutálisan jó. Jönni fognak itt a győzelmek.Bazzani
Baromság lennei beleigazolni Suh-t, inkább elkapókra és secondary-re költenék.
több mint 11 éve
BTW, most nézem h vezetjük a ligát sackek terén, szám szerint ez 14.BekiBTW, előre félek a 7. héttől, csúnyán össze fogjátok csomagolni Brady-t, ha nem javul a falunk...előtte a Bills DL sem lesz piskóta.