New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini · 14 p 14 perccel ezelőttJets inactives: WR Owusu, LB Edds, G Dozier, T Ijalana, WR Decker, NT Ellis and DT Barnes. #nyj
Rich Cimini @RichCimini · 10 p 10 perccel ezelőtt
Jets dressing only 4 DLM. IK Enemkpali active for first time. The usual 6 WRs are dressed. #nyj
több mint 11 éve
Manish Mehta @MMehtaNYDN 3 p3 perccel ezelőttNew York Midseason Pickups
Decker walks away now. Heads to locker room. Conversation over. Sure looks like he won't be playing today. #nyj
Rich Cimini @RichCimini 1 min1 minute ago
Just a hunch here, but I don't think Decker will play. David Nelson (ankle) also questionable. Don't see him on the field yet. #nyj
Brian Costello @BrianCoz 2 p2 perccel ezelőtt
If Decker and Nelson can't go, Jets WRs: Kerley, Salas, Hakim, Powell, Graham and Owusu. #nyjBeki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDN 3 p3 perccel ezelőttDecker walks away now. Heads to locker room. Conversation over. Sure looks like he won't be playing today. #nyj
Rich Cimini @RichCimini 1 min1 minute ago
Just a hunch here, but I don't think Decker will play. David Nelson (ankle) also questionable. Don't see him on the field yet. #nyj
Brian Costello @BrianCoz 2 p2 perccel ezelőtt
If Decker and Nelson can't go, Jets WRs: Kerley, Salas, Hakim, Powell, Graham and Owusu. #nyj
több mint 11 éve
Interceptiont szerzett a Saints, tehát csak egy védelem maradt a ligában interception nélkül idén: a New York Jetsé.BekiLegalább valamit megnyertünk idén! 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Interceptiont szerzett a Saints, tehát csak egy védelem maradt a ligában interception nélkül idén: a New York Jetsé.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Főleg ha kikapunk mi is, mellette a Pats és a Bill is. 😀Rich Cimini @RichCimini 6 p6 perccel ezelőtt5% az rengeteg 😀 de a 22 azért mégis csak jobb lenne. GO JETS!!!Lucifer
How big is today's game for Jets? A 2-3 team has a 22.1% chance of making playoffs (based on results since '90); a 1-4 team has 5.1% shot.Beki
több mint 11 éve
Rich Cimini @RichCimini 6 p6 perccel ezelőtt
How big is today's game for Jets? A 2-3 team has a 22.1% chance of making playoffs (based on results since '90); a 1-4 team has 5.1% shot.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Rich Cimini @RichCimini 6 p6 perccel ezelőtt5% az rengeteg 😀 de a 22 azért mégis csak jobb lenne. GO JETS!!!
How big is today's game for Jets? A 2-3 team has a 22.1% chance of making playoffs (based on results since '90); a 1-4 team has 5.1% shot.Beki
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini 6 p6 perccel ezelőttHow big is today's game for Jets? A 2-3 team has a 22.1% chance of making playoffs (based on results since '90); a 1-4 team has 5.1% shot.
több mint 11 éve
A mait be kell húzni. Nincs mese. Azt gondolom ha végre feltud lépni az offense, főleg Geno, megnyerhetjük a meccset. Nincs itt még minden veszve. Ha Geno teljesítménye ebben a szezonban kb. 20%-al jobb lenne mint most, akkor simán állhatnánk 4-0-al vagy 3-1-el.
több mint 11 éve
az az 1 is ellenünk 😀Nah most látom, hogy lehagytam h én is hasonló véleményen vagyok. 1-4-gyes mérleggel állni és utána a Broncos jön, áhh..BekiNa úgy vagyok most az egésszel, hogy ha ma kikapunk, akkor érvénybe lép nálam a baszok én rá, csak a patset oda-vissza féle szurkolási mód.Westerüdv a klubban 😊Amadeus91
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nah most látom, hogy lehagytam h én is hasonló véleményen vagyok. 1-4-gyes mérleggel állni és utána a Broncos jön, áhh..Na úgy vagyok most az egésszel, hogy ha ma kikapunk, akkor érvénybe lép nálam a baszok én rá, csak a patset oda-vissza féle szurkolási mód.Westerüdv a klubban 😊Amadeus91
több mint 11 éve
Na úgy vagyok most az egésszel, hogy ha ma kikapunk, akkor érvénybe lép nálam a baszok én rá, csak a patset oda-vissza féle szurkolási mód.Westerüdv a klubban 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Na úgy vagyok most az egésszel, hogy ha ma kikapunk, akkor érvénybe lép nálam a baszok én rá, csak a patset oda-vissza féle szurkolási mód.WesterSzar hír, hogy Rivers 1455 yardnál, 9 TD+1 INT kombóbál és 114.5 passer ratingnél jár. :/
több mint 11 éve
Na úgy vagyok most az egésszel, hogy ha ma kikapunk, akkor érvénybe lép nálam a baszok én rá, csak a patset oda-vissza féle szurkolási mód.
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Kenbrell Thompkinst kivágta a Pats, szóval jönni fog ide.Legalábbis nem lepődnék meg rajta.
több mint 11 éve
Ez a csapat már most se lenne rossz igazából, mégis hetente szopnak.Igazából én erre a szezonra gondoltam ezt a "sok minden kiderül" dolgot, mivel ha egy jó ideig nem tud összeállni a csapat, akkor a szezonnak lőttek, persze jövőre megint teljesen más, ki tudja mi lesz. De egyébként a többi teljesen jogos.ApexÉn nálam egyenlőre Walls simán no. 2 cb, persze az kérdés, hogy azért tűnt jónak mert inkább Allenre dobáltak vagy pedig tényleg jó volt. Mindenesetre ez is kiderül holnap, mint ahogy az is, hogy Milliner tényleg megállja-e a helyét mint no. 1 cb. Holnap sok minden ki fog derülni...ApexPont ellenkezőleg, semmi sem derül ki holnap. Milliner folyamatosan sérült, alig edz, így nem is fogja tudni megállni a helyét, nem tud rögtön felvenni a ritmust. Sok hét egészségesen, végig edzve, na az mutatna már valamit, amikor látod, hogy így, konstansan mit hoz hétről hétre. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a corner poszt baromira hullámzó olyan téren, hogy évente vannak nagy felfedezettek, nagy visszaesők, akik előtte még nagyon jók voltak. És kevés corner tud rögtön 1-2 év után folyamatosan kiemelkedő lenni. Wallról is akkor derülne ki, hogy milyen, amikor a true #1 mellett játszik. Allenre nyilván játszik az ellenfél QB-ja, amikor attól hangos a liga, hogy milyen statisztikákkal dobálnak rá, teszem hozzá, ez nem az ő hibája, nem kiemelkedően szar, mint a statok mutatják, de egy safetyből cornerré konvertált faszit rögtön a mély vízbe... Hát ritka, hogy egyből sikeres. A legtöbbnek alapból nincs meg a sebessége a gyorsabb WR-ekhez, de emberezni sem tudnak úgy.Stez
Genónak kéne egy kis tökösség, meg konstansabb jó játék, nem hullámzás, Deckernek végig kell bírnia a meccseket, a védőknél meg a CB sorral valamit csinálni kell, hogy ne hagyják szarban Allent, láthatóan nem tud mit kezdeni segítség nélkül. Lehet, hogy még -1 ember, de ha a blitzek sem segítik a secondaryt, akkor a safetynek be kell segítenie azon az oldalon és beduplázni a WR-t, hogy kevesebbet keressék. Tök mindegy, az ő dolga kitalálni valamit, ha a blitzelés nem jön be. Mert ezen továbbra is meccsek fognak elmenni.
több mint 11 éve
Igazából én erre a szezonra gondoltam ezt a "sok minden kiderül" dolgot, mivel ha egy jó ideig nem tud összeállni a csapat, akkor a szezonnak lőttek, persze jövőre megint teljesen más, ki tudja mi lesz. De egyébként a többi teljesen jogos.Én nálam egyenlőre Walls simán no. 2 cb, persze az kérdés, hogy azért tűnt jónak mert inkább Allenre dobáltak vagy pedig tényleg jó volt. Mindenesetre ez is kiderül holnap, mint ahogy az is, hogy Milliner tényleg megállja-e a helyét mint no. 1 cb. Holnap sok minden ki fog derülni...ApexPont ellenkezőleg, semmi sem derül ki holnap. Milliner folyamatosan sérült, alig edz, így nem is fogja tudni megállni a helyét, nem tud rögtön felvenni a ritmust. Sok hét egészségesen, végig edzve, na az mutatna már valamit, amikor látod, hogy így, konstansan mit hoz hétről hétre. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a corner poszt baromira hullámzó olyan téren, hogy évente vannak nagy felfedezettek, nagy visszaesők, akik előtte még nagyon jók voltak. És kevés corner tud rögtön 1-2 év után folyamatosan kiemelkedő lenni. Wallról is akkor derülne ki, hogy milyen, amikor a true #1 mellett játszik. Allenre nyilván játszik az ellenfél QB-ja, amikor attól hangos a liga, hogy milyen statisztikákkal dobálnak rá, teszem hozzá, ez nem az ő hibája, nem kiemelkedően szar, mint a statok mutatják, de egy safetyből cornerré konvertált faszit rögtön a mély vízbe... Hát ritka, hogy egyből sikeres. A legtöbbnek alapból nincs meg a sebessége a gyorsabb WR-ekhez, de emberezni sem tudnak úgy.Stez
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Én nálam egyenlőre Walls simán no. 2 cb, persze az kérdés, hogy azért tűnt jónak mert inkább Allenre dobáltak vagy pedig tényleg jó volt. Mindenesetre ez is kiderül holnap, mint ahogy az is, hogy Milliner tényleg megállja-e a helyét mint no. 1 cb. Holnap sok minden ki fog derülni...ApexPont ellenkezőleg, semmi sem derül ki holnap. Milliner folyamatosan sérült, alig edz, így nem is fogja tudni megállni a helyét, nem tud rögtön felvenni a ritmust. Sok hét egészségesen, végig edzve, na az mutatna már valamit, amikor látod, hogy így, konstansan mit hoz hétről hétre. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a corner poszt baromira hullámzó olyan téren, hogy évente vannak nagy felfedezettek, nagy visszaesők, akik előtte még nagyon jók voltak. És kevés corner tud rögtön 1-2 év után folyamatosan kiemelkedő lenni. Wallról is akkor derülne ki, hogy milyen, amikor a true #1 mellett játszik. Allenre nyilván játszik az ellenfél QB-ja, amikor attól hangos a liga, hogy milyen statisztikákkal dobálnak rá, teszem hozzá, ez nem az ő hibája, nem kiemelkedően szar, mint a statok mutatják, de egy safetyből cornerré konvertált faszit rögtön a mély vízbe... Hát ritka, hogy egyből sikeres. A legtöbbnek alapból nincs meg a sebessége a gyorsabb WR-ekhez, de emberezni sem tudnak úgy.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Walls maradhat Milliner mellett kezdo egyelore, mig Allen huzhat vissza safetybe Landry helyere.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex azzal probalja egyensulyozni h kalap szar a CB sor h hivja a heavy blitzeket, de lathattuk h ez is keves.Amit Stez irt h Ryannek tudnia kellene kezelnie a helyzetet, nos mivel nincs Revis-Cro kettosunk igy o sem tud mit csinalni, de Woody is azt hiszi h Milliner visszaterese megoldja majd a gondokat.
több mint 11 éve
Én nálam egyenlőre Walls simán no. 2 cb, persze az kérdés, hogy azért tűnt jónak mert inkább Allenre dobáltak vagy pedig tényleg jó volt. Mindenesetre ez is kiderül holnap, mint ahogy az is, hogy Milliner tényleg megállja-e a helyét mint no. 1 cb. Holnap sok minden ki fog derülni...
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Milliner felepulese egymagaban keves ahhoz h oriasit javuljon a sec. Hiaba ha az egyik oldalon jo CB van, ha masik fel miatt nyeljuk a yardokat. Emellett LB sorban Harris sem az igazi coverben, ahogy a safety parosunk sem. Allen es Royal is 100 yard fole jut a Jax ellen.BekiA probléma nem ez, hanem az, hogy Milliner se jó CB, ugyanúgy szopatták eddig, mint bárki mást. Amikor meg nem, akkor sérült volt, puff. Ha legalább egy jó corner lenne a csapatban, akire konstansan lehet számítani, már nagyban más lenne a leányzó fekvése, miután az ellenfél top targetjét legalább kivenné a játékból. Nyilván a másik oldalon van egy szar corner, de ezt Rexnek meg kell tudnia oldani, hogy oda mondjuk több segítséget tol. Védőguru, észre kell vennie, kezelnie kell.
De mivel alapból egy jó corner sincs eddig a csapatban, nonsense. Javulni bárki feljavulhat, hamarosan kiderül.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Milliner felepulese egymagaban keves ahhoz h oriasit javuljon a sec. Hiaba ha az egyik oldalon jo CB van, ha masik fel miatt nyeljuk a yardokat. Emellett LB sorban Harris sem az igazi coverben, ahogy a safety parosunk sem. Allen es Royal is 100 yard fole jut a Jax ellen.
több mint 11 éve
Azért a sérültek felépülése miatt számítok arra, hogy a védelem azért jó lesz most, Decker viszont nagyon kellene 😕
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath