Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Did not practice: Muhammad Wilkerson (knee), Eric Decker (hamstring), Dee Milliner (Quad), and Nick Mangold (shoulder) all missed the portion of practice open to the media today. Underperforming receiver David Nelson was absent with an illness.
Chris Johnson was limited with an ankle injury.


LeQuan Lewis felkerült az aktív rosterre, míg a PS-be helyére hoztuk Marcus Williams-et, akit a Texans a héten vágott ki.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nekem nagyon tetszik ez a csapat. Igazi úthenger-style foci, aki nincs egy szinten velük a vonalon erőben, az mehet a levesbe (lásd Raiders elleni yardarány). Ehhez még jött Geno meglepően jó játéka (a blackoutokat leszámítva persze) és Decker szintén meglepően jó vagy az általam vártnál jobb játéka. Ebben az O-ban velük és egy szép lassan nfl-kompatibilisre hozott Amaróval a tavalyinál sokkal több van sztem. Decker hosszabb kiesése nagyon nem kellene (állítólag limitált volt ma (Y) ).Robilluma
Ryan védelme mindig is a fizikalitásról szólt és ez látszik gyakorlatilag a teljes secondary-n is, főleg a 2 inkább tackle-gyár safety-n (valahogy a cover egyiküknek sem erőssége) látható.
Geno kapcsán naná, hogy a fejlődést várja az ember, de a draft utáni ügynökváltás mizzéria után egyből látszott, hogy nem lesz semmi gond vele és azóta is minden alkalmat megragad a fejlődésre, amelyhez David Lee személyében egy kiváló QB coach is adott. Amaronak nyilván idő kell, hogy felvegye az NFL ritmusát, hiszen egy gyakorlatilag csak passzra alapozó offense-ből érkezett az egyetemről és aki látta már videón azért nem kis darab paliról beszélünk, akit csak észre kell venni, egy picit gyorsul még és elhagyja a dropokat és Cumbit is lenyomja.
Jó hír, hogy 3 meccs alapján a 2014-es TE classból ő a legjobb eddig:
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Nekem egyedül az általad is említett CJkevésK nem tetszik. Nincs meg a korábbi sebessége és irányváltási képessége sajnos. Gyenge. Ehhez képest Bilal Powell meg elképesztően jó kondiban van, sztem sokkal jobb lenne Johnson helyén. Most állítólag Ryan is Ivory-t favorizálja, remélem lecsengett a magas fizuval járó próbaidő CJnek.
Külföldi fórumokon is mindenki csak úgy írja le CJK leigazolását, mint Idzik egy próbája. Őszintén szólva perpillanat már én is feleslegesnek érzem, hiszen az Ivory-Powell tandem elől vesz csak el snapeket és a legrosszabb RB perpill meglátásom szerint a rosteren.
Ryan már el is mondta, hogy Ivory több snapet fog kapni.

A Geno-Vick cseréről a hír hatalmas lol. Sokkal nyugodtabban játszik, mint tavaly, jobban is passzol. Egy MM plyabook nem rookie-knak való, az tisztán látszik. Jó lesz ez. Kell pár TO mentes meccs és watch out.
Luck óta egyszerűen nem jött ki még olyan QB, aki azonnal NFL kezdő kaliber lett volna, hanem szüksége volt még időre a fejlődéshez és ez Geno kapcsán sincs másképpen és ideje egyelőre még van, Vick meg bejön pár WC sémában és ennyi az idei szezonja kb.

A D meg szintén, szokás szerint pusztít a vonalon, mindenki 1 évvel tapasztaltabb és ez nem ártott nekik. A sec sajnos a 3 külső CB kiesés miatt 3 poszton is nagyot esett vissza, mert Allen jobb lenne FS-ben és TE man coverben, így nem lenne 2 SS benn. A Landry a box-ban + Pryor cover1-ben deepen nem ideális. Pryornak zúzni kell közelebb a vonalhoz felállva. Milliner visszatértével és jó játékával 3 legyet üthetnek egy csapásra: jó külső CB és a FS-SS páros is a helyén. Ryan coachinggal ez nagyon jó lehet még.
3 külső CB kiesésénél Dee és McDougle mellett kire gondoltál még?
Ahogy fentebb is írtam a Landry-Pryor safety páros nem a legnyerőbb, mert cover egyiküknek sem az erőssége. Igazából amit hiányolok, hogy Pryor kevés alkalommal megy a QB-ra, inkább heavy blitz esetén ő az egy szem safety hátul mélyen. Allen pedig akkor tud érvényesülni CB-ben, ha magasabb elkapókkal áll szemben.

Ha ez megtörténik és Decker is felépül, akkor ... jöhet szembe aki akar. A Broncos-t is, ahogy bárkit a ligában meg tudnának verni. Optimista vagyok, na 😀. A két L engem ezért húz fel, mert az Allen elleni Nelson és Rodgers parádé nélkül sima W lett volna. A mostani meccs meg, olyan volt amilyen.
Ha beindul a szekér, akkor én várok majd egy kb 7-2-es szakaszt valahol, csak nehogy szétessen a brigád mindjárt az elején, ettől félek. Nagyon kellenek most a megharcolt győzelmek, Bekivel egyetértek, kulcsmeccs lesz a Lions elleni. Csak épp nagyon jó ez Caldwelles Detroit. Remélem a Packers verés kicsit lejjebb viszi a koncentrációjukat. A vasárnapi volt az ő igazi derbijük.
Indulhat a rock 'n' roll!
Decker egyértelmű, hogy kelle Genonak, mert nélküle szenved, mert Kerley-n kívül senki nem tudja magát tisztára játszani nagyon. Broncost is el lehet picsázni, de az sztem nem mi leszünk. 😀
Azért a 7-2-es szakasz az picit erős nagyon, ha csak a hétvégén nem nyerünk. 😛
több mint 11 éve
david52 New York Jets 115
Örülök, hogy nem csak én vagyok optimista!
Persze meccs közben kiabálok ezt-azt. De másnap átgondolva, visszanézve nem is tűnik ez rossznak. Ha az elején nem indítunk pick6-el és a bírók esetleg megadták volna Davis visszahordását.. Úgy gondolom ezeken a kis dolgokon múlik. Ha nem lett volna az első INT, a többit elbírta volna a csapat.
Bizakodjunk, Ivory szétfutja a Lionst, CJhalfK pedig villanhat egyet akármikor.

Annyit hozzátennék, hogy Wilkerson sérülésénél "jó" volt látni a csapategységet. Főleg a D-Lineban, eddig is nyilvánvaló volt, hogy nagyon együtt élnek de a reakciójuk a sérülésre még jobban megmutatta mennyire családként viselkednek, azt hiszem ennél jobbat nem kívánhat egy edző/szurkoló.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szóval bármennyire kemény a sorsolás, nem vagyok nagyon borúlátó, bár a Robi által felhozott 9-10 W szerintem év elején sem volt reális. Ez egy 6-8 győzelmes csapat, aki versenyezhet a playoffért, de csak ha jól jön ki az apró különbségekből (szoros meccsek, turnoverek, sérülések..). Ezért is baszott fel pl. egy pár keddi sportstalkradio-s idióta, akik szerint RR a szezon végét sem éli meg, jövő héten meg már Vick kezd 😀 Ekkora gáz lenne 2 magasabbra tartott csapattól, 2 szoros meccsen kikapni???toam
Nekem nagyon tetszik ez a csapat. Igazi úthenger-style foci, aki nincs egy szinten velük a vonalon erőben, az mehet a levesbe (lásd Raiders elleni yardarány). Ehhez még jött Geno meglepően jó játéka (a blackoutokat leszámítva persze) és Decker szintén meglepően jó vagy az általam vártnál jobb játéka. Ebben az O-ban velük és egy szép lassan nfl-kompatibilisre hozott Amaróval a tavalyinál sokkal több van sztem. Decker hosszabb kiesése nagyon nem kellene (állítólag limitált volt ma (Y) ). Nekem egyedül az általad is említett CJkevésK nem tetszik. Nincs meg a korábbi sebessége és irányváltási képessége sajnos. Gyenge. Ehhez képest Bilal Powell meg elképesztően jó kondiban van, sztem sokkal jobb lenne Johnson helyén. Most állítólag Ryan is Ivory-t favorizálja, remélem lecsengett a magas fizuval járó próbaidő CJnek.
A Geno-Vick cseréről a hír hatalmas lol. Sokkal nyugodtabban játszik, mint tavaly, jobban is passzol. Egy MM plyabook nem rookie-knak való, az tisztán látszik. Jó lesz ez. Kell pár TO mentes meccs és watch out.
A D meg szintén, szokás szerint pusztít a vonalon, mindenki 1 évvel tapasztaltabb és ez nem ártott nekik. A sec sajnos a 3 külső CB kiesés miatt 3 poszton is nagyot esett vissza, mert Allen jobb lenne FS-ben és TE man coverben, így nem lenne 2 SS benn. A Landry a box-ban + Pryor cover1-ben deepen nem ideális. Pryornak zúzni kell közelebb a vonalhoz felállva. Milliner visszatértével és jó játékával 3 legyet üthetnek egy csapásra: jó külső CB és a FS-SS páros is a helyén. Ryan coachinggal ez nagyon jó lehet még.

Ha ez megtörténik és Decker is felépül, akkor ... jöhet szembe aki akar. A Broncos-t is, ahogy bárkit a ligában meg tudnának verni. Optimista vagyok, na 😀. A két L engem ezért húz fel, mert az Allen elleni Nelson és Rodgers parádé nélkül sima W lett volna. A mostani meccs meg, olyan volt amilyen.
Ha beindul a szekér, akkor én várok majd egy kb 7-2-es szakaszt valahol, csak nehogy szétessen a brigád mindjárt az elején, ettől félek. Nagyon kellenek most a megharcolt győzelmek, Bekivel egyetértek, kulcsmeccs lesz a Lions elleni. Csak épp nagyon jó ez Caldwelles Detroit. Remélem a Packers verés kicsit lejjebb viszi a koncentrációjukat. A vasárnapi volt az ő igazi derbijük.
Indulhat a rock 'n' roll!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Apex New York Jets 3 027
Az amerikaiakkal nem érdemes foglalkozni srácok, ezt már szerintem mind tudjuk, elég csak megnézni egy-két hozzászólást mondjuk fb-n Jetses oldalon, és látjuk, hogy annyira értenek a focihoz, mint a Vukik az erőhasználathoz(tisztelet a kivételnek, mert azért hála istennek van). Vicc tényleg, hogy volt egy rossz meccse, ráadásul nem is katasztrófális oké, hogy 2 int rossz pillanatokban, de basszus azért gyenge elkapókkal is feltett 300+ yardot a táblára! The Rex meg is mondta, hogy nem érdekli mit mondanak az emberek. Így is kell! 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
pont azt figyeltem hogyha milliner meggyógyulna és hozna egy no1 cb játékot, akkor cb poszton már jók lennénk, hiszen walls korrekt no 2 sztem. Kyle wilson helyett kell majd még vki. Allen meg mehetne vissza safetynek.Wester
McDougle esetleg helyettesítheti?
Mondjuk én egy CB igazolását szorgalmaznám azért.Beki
Jogos róla megfeledkeztem

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Decker és Milliner sem edzett ma, Nelson, Wilk szintén.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
pont azt figyeltem hogyha milliner meggyógyulna és hozna egy no1 cb játékot, akkor cb poszton már jók lennénk, hiszen walls korrekt no 2 sztem. Kyle wilson helyett kell majd még vki. Allen meg mehetne vissza safetynek.Wester
McDougle esetleg helyettesítheti?
Mondjuk én egy CB igazolását szorgalmaznám azért.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
@Beki: ahogy az összefoglalódat olvastam, megint 1 kivétellel értettünk egyet mindenben 😀 A secondaryvel mi volt a nagy baj? Walls oks, Allent néha beültette AJ a hintába, a safetyk olyanok amilyenek. Bár ki tudja, lehet csak az én elvárásaim túl kicsik, de a csapatrész nem úgy játszott, mint a liga legrosszabb DB-sora, aminek ki lettek kiálva.
Szóval bármennyire kemény a sorsolás, nem vagyok nagyon borúlátó, bár a Robi által felhozott 9-10 W szerintem év elején sem volt reális. Ez egy 6-8 győzelmes csapat, aki versenyezhet a playoffért, de csak ha jól jön ki az apró különbségekből (szoros meccsek, turnoverek, sérülések..). Ezért is baszott fel pl. egy pár keddi sportstalkradio-s idióta, akik szerint RR a szezon végét sem éli meg, jövő héten meg már Vick kezd 😀 Ekkora gáz lenne 2 magasabbra tartott csapattól, 2 szoros meccsen kikapni???toam
Úgy látom, hogy ismét a nyavalyás secondary, amellyel nem értünk egyet. 😛
Hát nem tudom, lehet h nekem még a Revis-korszak miatt magasak az elvárásaim. Walls-al abszolút nincs gond, de Allent sokszor megetetik, kissé mintha lassú lenne a mozgása is. Valóban nem a liga legrosszabb CB egysége van nálunk az úgy látszik már, de nah, kár h McDougle kiesett, de jövőre egy CB kötelező.
BTW, kis szerencsével valóban PO-ért küzdheténk, de erre térjünk vissza a Lions meccs után, mert ha ott kikapunk akkor a szezonnak szvs lőttek. Ryan egyenlőre abszolút nincs veszélyben, de ha nem jutunk PO-ba a Black Monday-en ismételten ott lesz a neve és sztem Woody sem fogja már tolerálni h nem jutottunk PO-ba.
Vick kezdetése...hagyjuk is, azt az idiótát kellene bikákkal megkergettetni, aki ilyet ír vagy mond.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok a ha.
De azért bőven benne volt a pakliban, hogy Milliner nem lesz jó, vagy nem lesz egészséges.
Tavaly is szar volt, sokat is sérült, ráadásul egyetemen is egy jó éve volt csak, tehát nála nem lehet azt mondani, hogy konstansan jó lett volna. A tavalyi, meg talán ezt az évet is rá lehet fogni majd, hogy végig sérült volt, TC-ben alig volt, de lassan azért mutatnia is kell valamit. Egyetemen is bírtam Millinert, sokat is nézegettem top CB prospectként, de aggasztó, hogy vagy sérült, vagy alapból gyenge. Kissé Claiborne beütése van a dolognak. Egy corner mondjuk lehet évről évre hullámzó, meg ezen a poszton sokaknak kell jó pár év, amíg beérnek, de azért ha azt nézem, hogy tavalyról Trufant elég jó, meg idén is jól kezdett nem is egy rookie CB, akkor azért valóban aggasztó az egyébként top10 picknek kikiáltott Milliner eddigi produkciója. Főleg azok után, hogy még közölte is, hogy ő a legjobb a ligában. 😀

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
pont azt figyeltem hogyha milliner meggyógyulna és hozna egy no1 cb játékot, akkor cb poszton már jók lennénk, hiszen walls korrekt no 2 sztem. Kyle wilson helyett kell majd még vki. Allen meg mehetne vissza safetynek.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Visszanéztem újra a meccset. Nekem az ilyen szintű peches/hülye vereségek annyira nem veszik el a kedvem a csapattól, mert megint olyan hibákat csinál a csapat, amiket elvileg nem nehéz kijavítani (elvileg..). Nem lesz minden meccsen mínuszos TO mutatónk. Geno nem fog minden meccset picksixszel kezdeni. Plusz, azt képzeljétek el, ha pár éve Sanchez dobott volna egy hasonlóan rondát első playben, elborul az agya, és 6 INT-ig meg sem áll 😊 ehhez képest a passzjáték nem volt borzasztó, bár Decker nagyon hiányzott. Futásban meg nem értem miért nem erőltetjük többet 1. Ivoryt 2. a belső erőfutást, CJ már sosem lesz feature back, nemhogy CJ2K.
@Beki: ahogy az összefoglalódat olvastam, megint 1 kivétellel értettünk egyet mindenben 😀 A secondaryvel mi volt a nagy baj? Walls oks, Allent néha beültette AJ a hintába, a safetyk olyanok amilyenek. Bár ki tudja, lehet csak az én elvárásaim túl kicsik, de a csapatrész nem úgy játszott, mint a liga legrosszabb DB-sora, aminek ki lettek kiálva.
Szóval bármennyire kemény a sorsolás, nem vagyok nagyon borúlátó, bár a Robi által felhozott 9-10 W szerintem év elején sem volt reális. Ez egy 6-8 győzelmes csapat, aki versenyezhet a playoffért, de csak ha jól jön ki az apró különbségekből (szoros meccsek, turnoverek, sérülések..). Ezért is baszott fel pl. egy pár keddi sportstalkradio-s idióta, akik szerint RR a szezon végét sem éli meg, jövő héten meg már Vick kezd 😀 Ekkora gáz lenne 2 magasabbra tartott csapattól, 2 szoros meccsen kikapni???
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ellis Lankster waive, Brandon Smith CB érkezett a helyére, aki legutoljára a Bills TC-jében szerepelt.

Ryan szavai alapján Wilkerson sérülése nem súlyos, várhatóan a mai edzést még kiüli, de vasárnapra rendben lesz. Deckernél nagy kérdés, hogy ma akár már limitáltan tud-e edzeni, ha igen, akkor kezdő lesz, míg Milliner már nagyobb fejvakarása ad okot.
több mint 11 éve
Inter101 New York Jets 45
Háát ismét egy meccs ahol mindent megtettünk hogy ne nyerjünk. Az elsö negyedben elég erősen gondolkodtam hogy hagyom a fenéne az egészet. Geno-ban van valami, de sok a hiba, volt kb 3 olyan helyzet ahol ha eladja egy szot sem szolhatunk. Én nem éreztem hogy forditani tudnánk, egyszerüen ebben az Off-ban nincs elég kakao, pedig a futás müködött, Kerley egész jo volt, de valahogy az átütöerő hiányzik belőlük. Genoban meg bármikor benne van hogy eladja ha nyomás van rajta. Nelson ugy mozgott mintha életében nem futott volna tojás labdával, Amaro sem volt tul meggyőző.
A D most szerintem jol müködött.
Ugy nehéz nyerni ha 1 meccsen 3szor adjuk el a labdát.
Nem vagyok csalodott, szerintem ez a szezon elmegy majd. Jövöre jön pár minöségi elkapo meg CB, Geno tapasztaltabb lesz, lehet jövöre lesz a mi évünk.
több mint 11 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Részetekről nem vokt ez egy rossz meccs. A mi O nk nagyon fostsluga volt. Cutler szar volt, playhívások szarok voltak. Futásunk nem létezett. Meglepő mód a D hozta megint a meccset. Futás ellen jók voltunk. Passzolt yardot sokat engedtünk, viszont amikor nagyon kelett megfogtunk titeket. 6 RZ birtoklásból egy TD-t engedtünk. Sajnos mind a 2 csapatot rengeteg sérülés sújtja. A végén azt hittem már Tucker âll be Safetynek...

több mint 11 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért a bills a KC a Steelers a Pats és a Lions verhető csapatok idén.... Kérdés hoy milyen arcukat mutatják ellenetek. Mellesleg szerintem a Denvert is meg lehet fogni utóbbi meccseken csak egy félidőt játszanak
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet zónázott, vagy HB-t kellett volna fognia, passz, nem néztem. De lehet benézte Bennettet, bár azt kétlem, mert SOSEM HIBÁZIK. 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pryor ismét gyenge volt?
Mert az olvastam, hogy alapból gyenge a secondary, mondjuk ennyi sérüléssel ez nem is meglepő.
Mondjuk nem egyszerű a helyzet, Rodgers-Nelson, Cutler-Jeffery-Marshall, Stafford-Megatron, hamarosan Brady is... Secondary legyen a talpán, aki leszedi ezeket a duókat, a sorsolás sem valami könnyű. Ja, meg Rivers, majd Manning.
Mondjuk teszem hozzá, abban egyetértek, hogy a Packers meccs az KO volt, de ilyen secondaryvel egyébként a hajnali meccs nem volt gáz egyáltalán.Stez
Pryor futás ellen jó volt, de Bennett 2. TD-jénél kurvára nem értem mit csinált, mi lett volna a szerepe. Snap előtt beijesztett LOS-nál majd hátralépett párat és világos h nem man-coverage volt a dolga, de ha covert tolt akkor kit mit és hogyan?
Inkább ment volna akkor Cutlerre.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Pryor ismét gyenge volt?
Mert az olvastam, hogy alapból gyenge a secondary, mondjuk ennyi sérüléssel ez nem is meglepő.
Mondjuk nem egyszerű a helyzet, Rodgers-Nelson, Cutler-Jeffery-Marshall, Stafford-Megatron, hamarosan Brady is... Secondary legyen a talpán, aki leszedi ezeket a duókat, a sorsolás sem valami könnyű. Ja, meg Rivers, majd Manning.
Mondjuk teszem hozzá, abban egyetértek, hogy a Packers meccs az KO volt, de ilyen secondaryvel egyébként a hajnali meccs nem volt gáz egyáltalán.

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Kevesebb turnoverrel és egy kis szerencsével én is úgy gondolom hogy a broncoson kívüli másik 3 meccsen simán van esélyünk. Amit viszont pozitívumnak találtam, hogy kevés yardot engedtünk, ami ilyen seccel sztem igen nagy teljesítmény. Tény hogy Rodgers szétpasszolt minket múlt héten, de olyan kaliberű mint ő már csak manning lesz. Ha Stafford ellen is tudjuk tartani ezt akkor sztem a defense miatt nem kell annyira aggódni.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Túlságosan optimista vagy, majd a Lions ellen elveszíted. 😛Beki
Te meg túlságosan pesszimista, legalább mindegyikből van egy. 😀Apex
Ha nyerünk vasárnap már az leszek egy darabig, de vereség ellen nem látom a csodát valahogyan. 😀Beki
Majd meglátjuk. 😊Apex
Szeretném előbbi olvasni, hogy Milliner és Decker teljesen egészségesek. 😊
több mint 11 éve
Apex New York Jets 3 027
Túlságosan optimista vagy, majd a Lions ellen elveszíted. 😛Beki
Te meg túlságosan pesszimista, legalább mindegyikből van egy. 😀Apex
Ha nyerünk vasárnap már az leszek egy darabig, de vereség ellen nem látom a csodát valahogyan. 😀Beki
Majd meglátjuk. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Túlságosan optimista vagy, majd a Lions ellen elveszíted. 😛Beki
Te meg túlságosan pesszimista, legalább mindegyikből van egy. 😀Apex
Ha nyerünk vasárnap már az leszek egy darabig, de vereség ellen nem látom a csodát valahogyan. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jeremiah George azt tweetelte, hogy leigazoltuk a practice squadotokból. Milyen volt előszezonban?iktriad
Mozgása lassú, coverben nem a legjobb, futás ellen hasznos.
több mint 11 éve
Apex New York Jets 3 027
Teljesen egyetértek veletek. Én azt mondom, hogy tényleg az a szomorú, hogy mindegyik meccsen megvolt az ütőkártyánk az ellenfél ellen, de valahogy sosem tudtuk kijátszani, itt is 6x bent voltunk a rz-ban 6X! Nem is emlékszem mikor volt ilyen, és az a szomorú, hogy ebből 1 td-t vittünk, és 2-ből pontot sem szereztünk, ez elég bosszantó. Én nem hinném, amúgy hogy egy Ryan féle csapat félvárról venne bármilyen mérkőzést, ez miatt én nem aggódok. A szezon 2. fele simán hozható így is kinéz nekünk egy 9-7, 10-6-os mutató, ami látva, hogy a csoport riválisok annyira erős ellenféllel még nem is játszottak(kivéve Bills), még akár a csoportgyőzelem is lehet. Ráadásul szerintem, hogy ha végre sikerülne ezeket a hibákat, kijavítani, Milliner és Decker 100%-os lenne, és mondjuk Fortuna asszonyság is kicsit a kedvünkre játszana ez a csapat bármire képes lehet. Úgy hogy HAJRÁ! 😀Apex
10-6 az nagyon nem reális, de a 9-7 sem annyira sajnos.

Bye weekig (11. hét) játszunk sorrendben:
Lions-Chargers-Broncos-Pats-Bills-Chiefs-Steelers

Ahogy említettem is hétvégén már a szezonunkért játszunk, mert 2 meccses előnyt adni a Pats-nek csoporton belül (ha nyernek a Kansas ellen) nem nagyon lehet. A fent említett 7 csapatból a Broncos ellen esélyünk sincs és ki tudja mi lesz itt 10 meccs után, akár 1-9 is.Beki
Broncos ellen szerintem sincs, de a többi egy összeszedett csapattal hozható, én legalábbis így gondolom.Apex
Túlságosan optimista vagy, majd a Lions ellen elveszíted. 😛Beki
Te meg túlságosan pesszimista, legalább mindegyikből van egy. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath