New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Expects the Bucs to remain active. Could land Revis soon enough and are trying to deal Blount.

Igen kíváncsian várom továbbra is h Woody mit mond Revisről jövő héten...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Aaron Wilson ‏@RavensInsider
Antwan Barnes leaves Jets visit without reaching a deal. Has another pending visit and interest from others.

Fasza mintha Ryan azt mondta volna Idzik bemutatása során h a ligában minden játékos a Jetsben akarna játszani, ahham...
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kolb után is érdeklődik a Jets? Ti minden alja QB-t begyűjtötök?silent7939
Próbálkozunk, de a cél az 1/1 jövőre.Beki
Szancsónál meg Tíbónál jobban tudnátok használni... persze csak amíg egyben van 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Jets have signed OL Willie Colon to a 1 yr deal. Another potential steal if he can stay healthyempty taxi
Colon 30 lesz, de ha egészséges marad kezdő lesz egész szezonban.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kolb után is érdeklődik a Jets? Ti minden alja QB-t begyűjtötök?silent7939
Próbálkozunk, de a cél az 1/1 jövőre.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Jets have signed OL Willie Colon to a 1 yr deal. Another potential steal if he can stay healthy


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kolb után is érdeklődik a Jets? Ti minden alja QB-t begyűjtötök?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Text from league source on Jets: "They will have the 1st pick in the draft in 2014." #nyj
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Keller egy évre Miamiban.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Barnes egyelore meg varat magara, de meg ma ala fog irni. Goodson pedig jo igazolas.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Jets signed RB Mike Goodson, formerly of the Raiders, to a three-year, $6.9 million contract.
Goodson has spent his entire four-year career buried on depth charts. He started off behind DeAngelo Williams/Jonathan Stewart in Carolina and then spent last year caddying for Darren McFadden and Marcel Reece with the Raiders. But as evidenced by Goodson's career 4.51 YPC average, he has some burst at 6'0/210. With the Jets, he'll be battling Bilal Powell and possibly a draft pick to be the top dog in a committee. Goodson can also help passing game (40 catches in 2010) and return kicks. It's a rare inexpensive, quality addition for the Jets -- who reportedly believed he was one of free agency's sleepers.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Itt a piac összesítőben azt írják, hogy Antwan Barnes jött hozzánk, de szerintem ez még nem igaz!
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Revist ha egy 1.kör és 2.kör alatti árért adjuk el akkor mi vagyunk az évszázad balfaszaiWester
Nem tudom, mégis IR-ről jön vissza, a sírós szája miatt pedig vagy motivált lesz vagy nem. Szerintem ha kapunk érte a Tampától egy 1. kör közepét, az már nagyjából rendben van. De ugye a szerződése miatt ha szombat éjjelig nem sikerül elcserélni, 90%+, hogy marad még 1 évet.
QB pletyiket sztem is hanyagoljuk, lassan megemészthetnénk, hogy 1 évet még végig kell szenvedni Sanchezzel, szóval max. jövő ilyenkor lesz QB kérdés. Ami sokkal jobban kellene most, az egy kezdő szintű: G, TE, OLB, FS, plusz a rotációba/depth-be egy-egy RB, OT, ILB, NT. Ideje lenne felébredni, főleg, hogy már cap helyünk is van.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Free agent OLB Antwan Barnes won't be getting into town for his visit with the Jets until tonight. #nyj

Továbbá nagyon sok spekuláció van azzal kapcsolatban, hogy Kolbot a hétvégéig kivágja a Cards és ő lesz a Jeta kezdő QB-ja jövő szezonban.Beki
😀
Sőt, van egy újabb spekuláció is! Én leszek a Jets kezdő QB-ja 2014-ben. Még csak én spekulálok ezen, de ki tudja, ennél a csapatnál most mintha bárki pályázhatna kezdő irányítónak.
Kabaré. (Bántás nélkül.)tomi-tomi
Mindegy igazából még ha ez így is lenne Kolb porcelán, Garrarddal nemtom mi van a műtött vállával, a többiek meg...😊Beki
Van 1000 needünk de mi csak QB-t igazolunk?Wester
Tudtuk előre, hogy 1000 QBval megyünk TC-be, ebből 3an lesznek rosteren, szóval érdekes lesz, jah és ebből egy tuti Sanchez. 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 086 — Jó ötletnek tűnt!
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Free agent OLB Antwan Barnes won't be getting into town for his visit with the Jets until tonight. #nyj

Továbbá nagyon sok spekuláció van azzal kapcsolatban, hogy Kolbot a hétvégéig kivágja a Cards és ő lesz a Jeta kezdő QB-ja jövő szezonban.Beki
😀
Sőt, van egy újabb spekuláció is! Én leszek a Jets kezdő QB-ja 2014-ben. Még csak én spekulálok ezen, de ki tudja, ennél a csapatnál most mintha bárki pályázhatna kezdő irányítónak.
Kabaré. (Bántás nélkül.)tomi-tomi
Mindegy igazából még ha ez így is lenne Kolb porcelán, Garrarddal nemtom mi van a műtött vállával, a többiek meg...😊Beki
Van 1000 needünk de mi csak QB-t igazolunk?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Free agent OLB Antwan Barnes won't be getting into town for his visit with the Jets until tonight. #nyj

Továbbá nagyon sok spekuláció van azzal kapcsolatban, hogy Kolbot a hétvégéig kivágja a Cards és ő lesz a Jeta kezdő QB-ja jövő szezonban.Beki
😀
Sőt, van egy újabb spekuláció is! Én leszek a Jets kezdő QB-ja 2014-ben. Még csak én spekulálok ezen, de ki tudja, ennél a csapatnál most mintha bárki pályázhatna kezdő irányítónak.
Kabaré. (Bántás nélkül.)tomi-tomi
Mindegy igazából még ha ez így is lenne Kolb porcelán, Garrarddal nemtom mi van a műtött vállával, a többiek meg...😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Free agent OLB Antwan Barnes won't be getting into town for his visit with the Jets until tonight. #nyj

Továbbá nagyon sok spekuláció van azzal kapcsolatban, hogy Kolbot a hétvégéig kivágja a Cards és ő lesz a Jeta kezdő QB-ja jövő szezonban.Beki
😀
Sőt, van egy újabb spekuláció is! Én leszek a Jets kezdő QB-ja 2014-ben. Még csak én spekulálok ezen, de ki tudja, ennél a csapatnál most mintha bárki pályázhatna kezdő irányítónak.
Kabaré. (Bántás nélkül.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Free agent OLB Antwan Barnes won't be getting into town for his visit with the Jets until tonight. #nyj

Továbbá nagyon sok spekuláció van azzal kapcsolatban, hogy Kolbot a hétvégéig kivágja a Cards és ő lesz a Jeta kezdő QB-ja jövő szezonban.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Revist ha egy 1.kör és 2.kör alatti árért adjuk el akkor mi vagyunk az évszázad balfaszaiWester
Na igen, ha a Bucks és-t használna vagy helyett, akkor már azt mondom, hogy igencsak meggondolandó!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 086 — Jó ötletnek tűnt!
Revist ha egy 1.kör és 2.kör alatti árért adjuk el akkor mi vagyunk az évszázad balfaszai

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Miert zsenikem hallottal rola h barki is 1. kort ajanlott volna az idei evre nezve? Nem nagyon, 2 csapattal beszeltunk eddig, ami szinten nem jelent tul nagy tulekedest erte.Beki
talán mert megkell fizetni az igényeit
Harvinról is ugy voolt h max 2.kör de inkább 3.kör. hát majdnem annyiért ment el...
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Azért a QB, WR, RB jelöltek mellett fordíthatnánk egy kis figyelmet a def-re is, ott azért egy kicsit több a lyuk! Gyakorlatilag nincs S és hír sem arról, hogy érdeklődnénk valaki iránt, pedig van egy csomó érdekes FA. Vagy mindkét kezdő posztot draftról óhajtjuk megoldani? Kétlem!
Mondjuk azt sem értem, hogy Bell miért nem maradhatott még egy évig?!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Miert zsenikem hallottal rola h barki is 1. kort ajanlott volna az idei evre nezve? Nem nagyon, 2 csapattal beszeltunk eddig, ami szinten nem jelent tul nagy tulekedest erte.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Revisert ha jelen helyzetet tekintjuk egy 2. koros picket kapva sem szolhatnank semmit, jelenleg ennyi az erteke, pontosan amit a Bucs ajanl.

Ma jon vizitre Mike Goodson RB es Antwan Barnes OLB, mig Gibson New Yorkban van, de valszeg nem lesz Jets jatekos.Beki
lige legjobb CBjéért 2.kör?! egy passzoló ligába?!
nagy tudós vagy Beki
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cro szerzodeset atalakitottuk ezert keres 4Mel kevesebbet, de jovore ennyivel tobbet.

Revis eseteben nem lenne semmi gond, ha lejjebb adna a rohadt igenyeibol es Woody is magahoz terne vegre, de helyette kapunk erte egy 2. kort o pedig az uj csapatanal egy hosszu tavu szerzodest es ennyi volt.