New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Matt Moore is marad Miamiban egy évre még, így elfogytak a QB jelöltjeink rendesen, marad Garrard, Cassel és Quinn. 😊Beki
O.M.G..... 😀
Ilyen felhozatal mellett a legoptimálisabb választás talán pont Tebow lenne...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The New York Daily News confirms free agent Brady Quinn is on the Jets' "radar."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Matt Moore is marad Miamiban egy évre még, így elfogytak a QB jelöltjeink rendesen, marad Garrard, Cassel és Quinn. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Elvileg érdeklődünk Felix Jones RB iránt is.
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
@MatthewFairburn: #Jets scout congratulated Sheldon Richardson on his performance and said "we'll be talking."Beki
Nem kéne sztem DT-t húzni magasan az nem olyan nagy needünkWester
Pedig Tannenbaum megmondta nemrég asszem vmilyen rádiós műsorban, ha nem megy a futás elleni védekezés, akkor DT-t kell húzni 1. körben, míg ő a mock draftjában 1. körbe egy WR.-t írt. 😀Beki
Szerencsénk, hogy már csak kívülről nézi a draftunkat 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
@MatthewFairburn: #Jets scout congratulated Sheldon Richardson on his performance and said "we'll be talking."Beki
Nem kéne sztem DT-t húzni magasan az nem olyan nagy needünkWester
Pedig Tannenbaum megmondta nemrég asszem vmilyen rádiós műsorban, ha nem megy a futás elleni védekezés, akkor DT-t kell húzni 1. körben, míg ő a mock draftjában 1. körbe egy WR.-t írt. 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
@MatthewFairburn: #Jets scout congratulated Sheldon Richardson on his performance and said "we'll be talking."Beki
Nem kéne sztem DT-t húzni magasan az nem olyan nagy needünk

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
@MatthewFairburn: #Jets scout congratulated Sheldon Richardson on his performance and said "we'll be talking."
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000147600/article/darrelle-revis-reportedly-wants-to-stay-with-jets

Azért ez így respect én már rég elküldtem volna Idzikéket a picsábaWester
Hát éppen ez az sajnos, mindegy mit akar a játékos, ha a főnök mást akar. 😕Beki
Nem vagyok benne mélyen a szituban, de a ti cap helyzetetekkel valaki tulajdonképpen kijelenti, hogy a liga legjobban fizetett def. játékosa akar lenni nem biztos, hogy sok lehetőséget hagy az új "főnöknek". Nem azt kérdőjelezem meg, hogy érdemli-e vagy megéri-e azt a pénzt, csak ha tudom, hogy nem tudnak ennyit fizetni de mégis ragaszkodom hozzá, akkor azzal nem a maradási szándékom kommunikálom le szerintem. Csabee13
Amúgy elvileg jövőre sok helyünk lesz és akkor tudnánk neki fizetni

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Conor Orr ‏@ConorTOrr
Mornhinweg said West Coast offense/short route tie is a bit of a misnomer. Looking for a "big play" mentality. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini
#Jets still talking to Santonio Holmes about re-working his contract. Looking for ways to reduce $11 million base salary.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"@Steiny31: Rex has been spotted talking to DeAndre Hopkins today. The #Jets are reportedly high on Hopkins..they have a second round grade on him. #nyj"
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000147600/article/darrelle-revis-reportedly-wants-to-stay-with-jets

Azért ez így respect én már rég elküldtem volna Idzikéket a picsábaWester
Hát éppen ez az sajnos, mindegy mit akar a játékos, ha a főnök mást akar. 😕Beki
Nem vagyok benne mélyen a szituban, de a ti cap helyzetetekkel valaki tulajdonképpen kijelenti, hogy a liga legjobban fizetett def. játékosa akar lenni nem biztos, hogy sok lehetőséget hagy az új "főnöknek". Nem azt kérdőjelezem meg, hogy érdemli-e vagy megéri-e azt a pénzt, csak ha tudom, hogy nem tudnak ennyit fizetni de mégis ragaszkodom hozzá, akkor azzal nem a maradási szándékom kommunikálom le szerintem.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"@ConorTOrr: Per @JosinaAnderson, the #Jets were one of the teams expressing interest in free agent corner/safety Charles Woodson. #nyj"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
8,2M-el vagyunk a cap alatt és jövő héten kezdődik az FA. A Combine óta egyetlen hír sem látott napvilágot, mely szerint tapogatóztunk volna bármely FA-nknál, vagy újraigazoltuk volna őket. Nagyon kíváncsi vagyok ebből mit akarunk kihozni, mert ennyi lyukkal a draft édeskevés lesz.
Semmi szerződés átalakítás egyszerűen semmi.
Annyi, hogy Howard tendert fog kapni ennyit tudunk, az megint elvisz pár M-et és akkor megint ott vagyunk h talán a draftolandó játékosokra van pénz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000147600/article/darrelle-revis-reportedly-wants-to-stay-with-jets

Azért ez így respect én már rég elküldtem volna Idzikéket a picsábaWester
Hát éppen ez az sajnos, mindegy mit akar a játékos, ha a főnök mást akar. 😕
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qsbht0qyjsby6ewrxmv1
Report: Darrelle Revis wants to stay on New York Jets
A new report says Darrelle Revis doesn't want to leave the New York Jets, but that might not stop the Jets from trying to shop the perennial Pro Bowl cornerback.


Azért ez így respect én már rég elküldtem volna Idzikéket a picsába

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jó, nyilván a jelenleginél is nagyobb pénzt kellene majd neki adni, de mikor? Hol van még a szerződésének a vége!? Akkor már inkább Cromartie-t tradelném, aki hasonló fizut kap. Nyilván 1. kört nem kapnánk érte, de egy 3. esetleg 😊leeon83
Cro tradelése még 10M-et felszabadítana a jövő évi capből, ami viszont akár tökéletes is lenne h Revis új szerződést kapjon. 😉

Editke mondja, hogy az idei capből 8.25M-et szabadítana fel Cro tradelése, míg 3M-es deficitet okozna Revisé.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Jó, nyilván a jelenleginél is nagyobb pénzt kellene majd neki adni, de mikor? Hol van még a szerződésének a vége!? Akkor már inkább Cromartie-t tradelném, aki hasonló fizut kap. Nyilván 1. kört nem kapnánk érte, de egy 3. esetleg 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Johnson mekkora egy fasz... Wester
Ez van, ő a tulaj, ő diktál, hogy kinek akar fizetni. Sajnos ez üzlet, amely a pénz körül forog.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Johnson mekkora egy fasz...

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hehh, közben Breer és Falcons források cáfolják, hogy érdekelné őket Revis. 😀
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Miért is jó nekünk amúgy ha trade-eljük Revist? Most komolyan!leeon83
Semmi jó nincs benne, Woody nem akar fizetni neki és ezt az összes GM jelöltnek elmondta a GM keresés alatt, most az ügynököknek harsogja ezt. A csapat passz elleni védekezésben meg volt nélküle, de Revis legújabb nyilatkozatából is látszik, hogy nem akar ő mindenáron New Yorkban maradni, a pénzt akassza le a többi mindegy.
Kapunk extra picket és ennyi.Beki
Azt jól veszem ki a cap számokból, hogy az idei évi fizuján (9 millió) felül még plusz 3-at be kell nyelni dead money-ként?

Tudom, hogy beszéltünk már róla, de nem volt tiszta a dolog!leeon83
The second hangup comes on the Jets end. The information I have on Revis’ contract tells me that he should carry a dead money hit of $12 million in 2013, not $9 million as reported, if the Jets were to trade him. That $12 million comes from an $18 million dollar option bonus he received in 2011 that was prorated from 2011 thru 2016. He is scheduled to count for $9 million against what looks to be a somewhat type cap for the team, so they would lose a net of $3 million for the year plus whatever draft pick and/or player salary they get back for him. So its difficult for both sides to make a deal. Beki
Tehát fizetünk azért, hogy Revis menjen?!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Miért is jó nekünk amúgy ha trade-eljük Revist? Most komolyan!leeon83
Semmi jó nincs benne, Woody nem akar fizetni neki és ezt az összes GM jelöltnek elmondta a GM keresés alatt, most az ügynököknek harsogja ezt. A csapat passz elleni védekezésben meg volt nélküle, de Revis legújabb nyilatkozatából is látszik, hogy nem akar ő mindenáron New Yorkban maradni, a pénzt akassza le a többi mindegy.
Kapunk extra picket és ennyi.Beki
Azt jól veszem ki a cap számokból, hogy az idei évi fizuján (9 millió) felül még plusz 3-at be kell nyelni dead money-ként?

Tudom, hogy beszéltünk már róla, de nem volt tiszta a dolog!leeon83
The second hangup comes on the Jets end. The information I have on Revis’ contract tells me that he should carry a dead money hit of $12 million in 2013, not $9 million as reported, if the Jets were to trade him. That $12 million comes from an $18 million dollar option bonus he received in 2011 that was prorated from 2011 thru 2016. He is scheduled to count for $9 million against what looks to be a somewhat type cap for the team, so they would lose a net of $3 million for the year plus whatever draft pick and/or player salary they get back for him. So its difficult for both sides to make a deal.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Miért is jó nekünk amúgy ha trade-eljük Revist? Most komolyan!leeon83
Semmi jó nincs benne, Woody nem akar fizetni neki és ezt az összes GM jelöltnek elmondta a GM keresés alatt, most az ügynököknek harsogja ezt. A csapat passz elleni védekezésben meg volt nélküle, de Revis legújabb nyilatkozatából is látszik, hogy nem akar ő mindenáron New Yorkban maradni, a pénzt akassza le a többi mindegy.
Kapunk extra picket és ennyi.Beki
Azt jól veszem ki a cap számokból, hogy az idei évi fizuján (9 millió) felül még plusz 3-at be kell nyelni dead money-ként?

Tudom, hogy beszéltünk már róla, de nem volt tiszta a dolog!