New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini
Josh Mauga signs 1-year deal for less than the amount of the lowest RFA tender ($1.32 mil). #Jets
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Conor Orr ‏@ConorTOrr
Hearing that there are 6 teams that inquired about DT Mike DeVito, a free agent the #jets are interested in seeing come back.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Flynn még csak fel sem vetődik? 😊Medvepapa
Lenne értelme, de a mostani cap helyzet miatt csak akkor lenne rá esély, ha cutolják.
toam
Egy Carson Palmer? 😀 Van az a csapat, ahol él még a remény a... cut-ra 😀. toxique
USC-s különítmény gyarapodna akkor. 😀
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Flynn még csak fel sem vetődik? 😊Medvepapa
Lenne értelme, de a mostani cap helyzet miatt csak akkor lenne rá esély, ha cutolják.
toam
Egy Carson Palmer? 😀 Van az a csapat, ahol él még a remény a... cut-ra 😀.
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Flynn még csak fel sem vetődik? 😊Medvepapa
Lenne értelme, de a mostani cap helyzet miatt csak akkor lenne rá esély, ha cutolják.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
#Jets have a private workout scheduled with Texas A&M RB Christine Michael. #nyj
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Matt Moore is marad Miamiban egy évre még, így elfogytak a QB jelöltjeink rendesen, marad Garrard, Cassel és Quinn. 😊Beki
O.M.G..... 😀
Ilyen felhozatal mellett a legoptimálisabb választás talán pont Tebow lenne... toxique
szvsz, ha Garrard egészséges tud maradni, akkor ő egy egész korrekt megoldás lehetne. Néztem a tavalyi Hardknocksban Miamiban, szorgalmas volt, tapasztalt, sérüléséig úgy volt, hogy kezdeni fog.Amadeus91
Flynn még csak fel sem vetődik? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Matt Moore is marad Miamiban egy évre még, így elfogytak a QB jelöltjeink rendesen, marad Garrard, Cassel és Quinn. 😊Beki
O.M.G..... 😀
Ilyen felhozatal mellett a legoptimálisabb választás talán pont Tebow lenne... toxique
szvsz, ha Garrard egészséges tud maradni, akkor ő egy egész korrekt megoldás lehetne. Néztem a tavalyi Hardknocksban Miamiban, szorgalmas volt, tapasztalt, sérüléséig úgy volt, hogy kezdeni fog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Jets gave RFA TE Jeff Cumberland low-level ($1.32M) tender, per source. #NYJ had discussed the 2nd rd tender in recent weeks
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Matt Moore is marad Miamiban egy évre még, így elfogytak a QB jelöltjeink rendesen, marad Garrard, Cassel és Quinn. 😊Beki
O.M.G..... 😀
Ilyen felhozatal mellett a legoptimálisabb választás talán pont Tebow lenne... toxique
Ha marad persze rosteren. 😀Beki
Miért ne maradna? Úgy tudom, hogy nincs kérője. Így megkaphatná a csapatot, amit Rexi tavaly ígérhetett neki. Nem vagyok egy Tebow fan, de azért nem felejtettem el, hogy mit művelt 2 éve a Broncos-al. Ha itt is csodát tenne, esküszöm rá, havonta egyszer beülnék egy misére... 😉
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Matt Moore is marad Miamiban egy évre még, így elfogytak a QB jelöltjeink rendesen, marad Garrard, Cassel és Quinn. 😊Beki
O.M.G..... 😀
Ilyen felhozatal mellett a legoptimálisabb választás talán pont Tebow lenne... toxique
Ha marad persze rosteren. 😀
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Matt Moore is marad Miamiban egy évre még, így elfogytak a QB jelöltjeink rendesen, marad Garrard, Cassel és Quinn. 😊Beki
O.M.G..... 😀
Ilyen felhozatal mellett a legoptimálisabb választás talán pont Tebow lenne...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The New York Daily News confirms free agent Brady Quinn is on the Jets' "radar."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Matt Moore is marad Miamiban egy évre még, így elfogytak a QB jelöltjeink rendesen, marad Garrard, Cassel és Quinn. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Elvileg érdeklődünk Felix Jones RB iránt is.
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
@MatthewFairburn: #Jets scout congratulated Sheldon Richardson on his performance and said "we'll be talking."Beki
Nem kéne sztem DT-t húzni magasan az nem olyan nagy needünkWester
Pedig Tannenbaum megmondta nemrég asszem vmilyen rádiós műsorban, ha nem megy a futás elleni védekezés, akkor DT-t kell húzni 1. körben, míg ő a mock draftjában 1. körbe egy WR.-t írt. 😀Beki
Szerencsénk, hogy már csak kívülről nézi a draftunkat 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
@MatthewFairburn: #Jets scout congratulated Sheldon Richardson on his performance and said "we'll be talking."Beki
Nem kéne sztem DT-t húzni magasan az nem olyan nagy needünkWester
Pedig Tannenbaum megmondta nemrég asszem vmilyen rádiós műsorban, ha nem megy a futás elleni védekezés, akkor DT-t kell húzni 1. körben, míg ő a mock draftjában 1. körbe egy WR.-t írt. 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
@MatthewFairburn: #Jets scout congratulated Sheldon Richardson on his performance and said "we'll be talking."Beki
Nem kéne sztem DT-t húzni magasan az nem olyan nagy needünk

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
@MatthewFairburn: #Jets scout congratulated Sheldon Richardson on his performance and said "we'll be talking."
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000147600/article/darrelle-revis-reportedly-wants-to-stay-with-jets

Azért ez így respect én már rég elküldtem volna Idzikéket a picsábaWester
Hát éppen ez az sajnos, mindegy mit akar a játékos, ha a főnök mást akar. 😕Beki
Nem vagyok benne mélyen a szituban, de a ti cap helyzetetekkel valaki tulajdonképpen kijelenti, hogy a liga legjobban fizetett def. játékosa akar lenni nem biztos, hogy sok lehetőséget hagy az új "főnöknek". Nem azt kérdőjelezem meg, hogy érdemli-e vagy megéri-e azt a pénzt, csak ha tudom, hogy nem tudnak ennyit fizetni de mégis ragaszkodom hozzá, akkor azzal nem a maradási szándékom kommunikálom le szerintem. Csabee13
Amúgy elvileg jövőre sok helyünk lesz és akkor tudnánk neki fizetni

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Conor Orr ‏@ConorTOrr
Mornhinweg said West Coast offense/short route tie is a bit of a misnomer. Looking for a "big play" mentality. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini
#Jets still talking to Santonio Holmes about re-working his contract. Looking for ways to reduce $11 million base salary.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"@Steiny31: Rex has been spotted talking to DeAndre Hopkins today. The #Jets are reportedly high on Hopkins..they have a second round grade on him. #nyj"
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000147600/article/darrelle-revis-reportedly-wants-to-stay-with-jets

Azért ez így respect én már rég elküldtem volna Idzikéket a picsábaWester
Hát éppen ez az sajnos, mindegy mit akar a játékos, ha a főnök mást akar. 😕Beki
Nem vagyok benne mélyen a szituban, de a ti cap helyzetetekkel valaki tulajdonképpen kijelenti, hogy a liga legjobban fizetett def. játékosa akar lenni nem biztos, hogy sok lehetőséget hagy az új "főnöknek". Nem azt kérdőjelezem meg, hogy érdemli-e vagy megéri-e azt a pénzt, csak ha tudom, hogy nem tudnak ennyit fizetni de mégis ragaszkodom hozzá, akkor azzal nem a maradási szándékom kommunikálom le szerintem.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"@ConorTOrr: Per @JosinaAnderson, the #Jets were one of the teams expressing interest in free agent corner/safety Charles Woodson. #nyj"