Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
7-0 ide 😛 2 perc alatt. Jó lesz ez!Lucifer
eredménykövetést ne itt told, mert le fognak baxni.
csak szólok

több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
7-0 ide 😛 2 perc alatt. Jó lesz ez!

GO JETS!!!
több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
Jets inactives. TJ Barnes, Josh Bush, Dakota Dozier, AJ Edds, IK Enemkpali, Ben Ijalana, Walt Powell. #nyjBeki
NemkellPalinak mi baja van?

GO JETS!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jets inactives. TJ Barnes, Josh Bush, Dakota Dozier, AJ Edds, IK Enemkpali, Ben Ijalana, Walt Powell. #nyj
több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
Ma GAMEDAY!
Megfogjuk a Sajtfejeket!

J-E-T-S JETS JETS JETS!!david52
Van hozzá fegyverzetünk, amivel lehet taktikázni. GO JETS!!! 2-0

GO JETS!!!
több mint 11 éve
david52 New York Jets 115
Ma GAMEDAY!
Megfogjuk a Sajtfejeket!

J-E-T-S JETS JETS JETS!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rams DE Robert Quinn signed a 4-yr, $66.575M extension. ($41.2M guaranteed)

Ismét egy viszonyítás, hogy Wilkerson milyen szerződést kaphat majd.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A CB sorral biztos nem fogjátok megfogni 😀 A támadófal már inkább bontható, főleg úgy hogy Bulaga ki tudja milyen állapotban van, ha meg Sherrod pályára lép az plusz 2 sack és 10 QB hurry....Halfkey
Bulaga edzett a héten nem?
több mint 11 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
A CB sorral biztos nem fogjátok megfogni 😀 A támadófal már inkább bontható, főleg úgy hogy Bulaga ki tudja milyen állapotban van, ha meg Sherrod pályára lép az plusz 2 sack és 10 QB hurry....
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
PFF-nél senki sem jósolja a mi győzelmünket. 😀Beki
espn-en is csak egy emberWester
Megint lebecsülnek minket, most szerintem rosszul teszik(remélem).. 😀Apex
Lássuk be, ha 20 pontot nem tesz fel az offense a táblára sok esélyünk nem lesz. 😛
Futással lehet keresnivalónk, de Áronkát hogyan lehetne megfogni ilyen CB sorral passz.
több mint 11 éve
Apex New York Jets 3 027
PFF-nél senki sem jósolja a mi győzelmünket. 😀Beki
espn-en is csak egy emberWester
Megint lebecsülnek minket, most szerintem rosszul teszik(remélem).. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
PFF-nél senki sem jósolja a mi győzelmünket. 😀Beki
espn-en is csak egy ember

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
PFF-nél senki sem jósolja a mi győzelmünket. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Milliner hivatalosan probable besorolást kapott a vasárnapi meccsre, de Ryan megerősítette, hogy Walls és Allen lesz a kezdő CB, Wilson slotban, míg Milliner bőven kap azért snapet.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jets re-sign CB Ellis LanksterWester
Várható volt, hogy Ryan ragaszkodik az egyik kedvencéhez. 😊
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Jets re-sign CB Ellis Lankster

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ryan tegnapi edzés után nem volt elégedett pár backup játékos felkészültségével -> McFadden lapát
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
IK és Cumberland FP
Bush, Colon, Milliner LP
Edds DNP
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi injury report:
Cumberland, Edds, Bush DNP
Colon, Milliner, IK LP

Ma dől el Rex szerint, hogy Milliner milyen állapotban van.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Milliner ma már edzett és drillekben is részt vett.
több mint 11 éve
Apex New York Jets 3 027
Kemény meccs lesz ez a Sajtfejűek ellen, de bizakodó vagyok. Tudom, hogy csak a Raiderst vertük meg, de akkor is szerintem jobb volt ez így, hogy őket kaptuk elsőre, mert így fény derült jó pár problémára, amit a következő meccsekre orvosolni tudunk, és még így is betudtuk húzni viszonylag könnyedén a meccset, jobb ez így mintha a Packers ellen jöttek volna ezek a problémák. Kétlem, hogy ellenük is nyertünk volna, de ha kitudjuk javítani a hibákat simán felvehetjük velük a versenyt. Küzdelmes jó meccsre számítok! 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Várhatóan ma az is kiderül, hogy Milliner játszik-e a Packers ellen.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vasárnapi snap számok:

OFFENSE (Based on 70 snaps)

Quarterback -- Geno Smith 70, Michael Vick 3.

Running back -- Chris Johnson 33, Chris Ivory 30, Bilal Powell 12, Tommy Bohanon 12.

Wide receiver -- Eric Decker 65, David Nelson 57, Jeremy Kerley 45, Greg Salas 10.

Tight end -- Jeff Cumberland 55, Jace Amaro 21, Zach Sudfeld 7.

Line -- D'Brickashaw Ferguson 70, Brian Winters 70, Nick Mangold 70, Willie Colon 70, Breno Giacomini 70.



DEFENSE (Based on 51 snaps)

Line -- Muhammad Wilkerson 47, Sheldon Richardson 44, Damon Harrison 20, Kenrick Ellis 8, Leger Douzable 5, T.J. Barnes 5.

Linebacker -- Demario Davis 51, David Harris 51, Calvin Pace 42, Quinton Coples 39, Jason Babin 13, Trevor Reilly 5.

Secondary -- Dawan Landry 51, Antonio Allen 51, Calvin Pryor 51, Darrin Walls 51, Kyle Wilson 23, Jaiquawn Jarrett 2, Saalim Hakim 2.
több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
Hát srácok, életem egyik legjobb napja volt a mai. Hangom nincsen sok, undorítóan félelmetes atmoszférát teremtettünk. Átlagosan 100 db körül mozgott a soundmeter. 120 már káros a hallásra... 😊 A következő podcastben jövök majd egy hosszabb élménybeszámolóval.

shawnka
Persze, a kis magyar honpolgárt meg egye meg a sárga irigység 😀

GO JETS!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Biztató kezdés volt, de ennél sokkal nagyobb különbséggel kellett volna nyernünk.

- Geno: sokkal magabiztosabb, érettebb döntések, lábon és fejben ott volt a meccsen. Az INT sem a tipikus tavalyiakat idézte, itt CWoodson repülése is kellett, összességében nagyon rendben volt.
- Futók: MM nem szarozott és felpakolta jó pár alkalommal a 3 RB-nket egyszerre a fieldre, tovább nem szaporítanám a szót a több, mint 200 futott yard önmagáért beszél.
- WR-k: Végre van egy elkapónk Decker személyében, aki külső WR-ként megérti egymást Geno-val és szépen 74 yardot össze is hozott. Jó lenne, ha Kerley és Nelson mellett valaki előkerülne még, mert Salas mutatot csupán életjeleket.
- TE: Amaro elég sok snapet kapott, de javarészben blokkolás volt a feladata, míg Cumberland felpakolt a táblára azért csendben 50 yardot, kellett h az LB-k között kapkodja a labdákat.
- OL: ha Colon és Giacomini végre leszokna a flagek gyűjtéséről nem lenne semmi kritikám, de ha ez így folytatódik komolyan el kell beszélgetni velük.
- DL: Carr az életéért futott, ennél többet nem is írnék.
- LB: Harris és Davis mindenhol ott volt, cover, gyilkolás minden egyben volt. Coples végre mutatott vmit, Babin pedig pass rushban zseniális volt.
- Secondary: dicséretet érdemelnek, itt igazából egyedül Jones TD-jért kár, de ez bravúr volt tőle.

1-2 érdekesség még:
- Greg Salas WR sokszor blitzelni volt fenn a védelemben
- Coples pedig blokkolni WR-ként

Amiért nagy kár az még az, hogy Vick nem találta meg Deckert a WC playnél. Ezzel együtt jelentősebb különbséggel kellett volna nyernünk.

Editke mondja, hogy összesen 25 futott yardot engedtünk a Raidersnek. 😀