New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pacsi Tannynak ezert a nagyszeru pickert, de legalabb nem minket fog boldogitani majd. 10 cut eddig a mai termes.
több mint 11 éve
Most már hivatalosan is, Stephen Hill.... ANYÁD
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
jó ötlet volt 2 pickkel Jeffery előtt Hillt választani, jó ötlet volt a provident.
több mint 11 éve
@BrianCoz: The Jets will waive WR Stephen Hill, according to a source #nyj@BobGlauber: Looks like Jets WR Stephen Hill will be traded or released shortly. Cleveland may be interested.
(...)
@BobGlauber: No trade for Jets WR Stephen Hill. Team has released him, per source. 2012 second-round pick down the drain.
Fizetem az első kört srácok!
több mint 11 éve
Az necces, mert Allen kb. 2 hete lett corner, de ja, Wilson a szélen kész öngyilkosság 😊Nem, Allen es Walls a szelen, Wilson nickelben.BekiMilliner nem fog felepulni OAK elleni meccsre, mig Mehta szerint lehet h Pattersont ki is vagjuk.BekiWalls és Kyle Wilson a szélen, Allen nickelben? (=> Pryor FS??) Nyami..toam
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
CB Johnny Patrick is repult, igy elvileg 72 jatekosunk van meg.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem, Allen es Walls a szelen, Wilson nickelben.Milliner nem fog felepulni OAK elleni meccsre, mig Mehta szerint lehet h Pattersont ki is vagjuk.BekiWalls és Kyle Wilson a szélen, Allen nickelben? (=> Pryor FS??) Nyami..toam
több mint 11 éve
Milliner nem fog felepulni OAK elleni meccsre, mig Mehta szerint lehet h Pattersont ki is vagjuk.BekiWalls és Kyle Wilson a szélen, Allen nickelben? (=> Pryor FS??) Nyami..
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
AJ Edds a kovetkezo cutolt.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nagy esellyel harom futo marad csak rosteren, oket pedig tudjuk.Daryl Richardson a mai elso aldozat.BekiNemár, rohadtjól játszott az egész előszezonban 😕 Ha valamelyik futót el kellene engedni, nálam az inkább Alex Green lett volnatoam
több mint 11 éve
Daryl Richardson a mai elso aldozat.BekiNemár, rohadtjól játszott az egész előszezonban 😕 Ha valamelyik futót el kellene engedni, nálam az inkább Alex Green lett volna
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Daryl Richardson a mai elso aldozat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Antwan Barnes varhatoan PUPon kezdi a szezont.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Team source on CB Dimitri Patterson: "He feels like he should be starting -- which is weird because he’s been hurt all camp.” #jetsA source told Newsday Monday that he's frustrated by his playing time and believes he should be starting.
There can only be one sensible resolution to the Dimitri Patterson situation now: Jets have to cut him. #nyj
Manish Mehta @MMehtaNYDN aug. 29.
Chances that Dimitri Patterson will be on the Jets roster next week: Roughly 0.0000000000000000000000000000000000000000000000000000001% #nyj
Ma 22 óráig kell a rostert 53 fősre csökkenteni. Patterson kivágása 1.6M-et szabadítana fel a sapkában.
több mint 11 éve
Milliner nem fog felepulni OAK elleni meccsre, mig Mehta szerint lehet h Pattersont ki is vagjuk.BekiCSEMPIONSÍÍÍP
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Milliner nem fog felepulni OAK elleni meccsre, mig Mehta szerint lehet h Pattersont ki is vagjuk.
több mint 11 éve
Többet kínálnak értem mint amit mi adtunk Tebowért a Denvernek.
Képaláírás kerestetik 😀toam
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nah bazzeg 1 het nyaralas utan CB sor nemletezo fogalom lassan, Patterson te barom allat. 😀
több mint 11 éve
"Tudod, hogy hívnak Philadelphiában? Labdatemető"
Képaláírás kerestetik 😀toam
több mint 11 éve
"Idén nem dobok egy INT-et sem"
Képaláírás kerestetik 😀toam
GO JETS!!!
több mint 11 éve
"Főnök! Mi lenne ha én lennék a kezdő?" 😀
Képaláírás kerestetik 😀toam
több mint 11 éve
Sziasztok,tdmagazin.hu/hirek/keressuk-magyarorszag-legnepszerubb-nfl-csapatat
Lájkoljatok mert le vagyunk maradva.
több mint 11 éve
Sziasztok!9-7 WC hely
Szerintem tavaly is feltettem ezt a kérdést. Ki mit vár az idei szezontól?
Jöjjön aminek jönnie kell 😀Stylee
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Sziasztok!Szerintem tavaly is feltettem ezt a kérdést. Ki mit vár az idei szezontól?
Jöjjön aminek jönnie kell 😀
