New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A jövő évi megtartásának lesz szerintem hosszú távon rossz hatása.
Számolod a szaporodó dead money-t is? 😀 Ha jól emlékszem, már szűk öt millába fájtak az eddigi kivágások. Ettől függetlenül szerintem jól csinálja az új vezetés. Cap szempontból a legjobb húzás még Revis trade-elése lenne. Minek fizetni 10+ milliót egy CB-nek egy halálra ítélt évben? Inkább draftcetlik, jó újoncok és tiszta cap space.tomi-tomi
Mondjuk úgy nem volt más választása Idzikéknek, mert amit itt Tannenbaum hagyott maga után az undorító.
Nyilván Revis tradelése logikus lenne és sztem is meg fog történni, a nagyobb kérdés az értéke. Vajon mit kapnánk érte?
Látszott az idei szezonban is h a passz elleni védekezés rendben van nélküle is, de ugye a liga egyik, ha nem a legjobb CB-je, de ACL-ből jön vissza, forma kérdéses stb. Ez egy nagyon komplex döntés lesz, de sem Idzik, sem Ryan nem mondta ki egyszer sem eddig, hogy Revis nem lesz tradelve, sőt Idzik kijelentette, hogy nem garantálja h Darrelle rosteren lesz szeptemberben.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert mondjuk ha az ACL-ből felépül rendesen, akkor a liga legjobb cornere, szar napján leveszi a liga legjobb elkapóit szinte a pályáról, és alapból hatalmas lehetőséget teremt ezzel a védelemnek.
Halott év, oké. De akkor ezzel az erővel minden sokat kereső játékost kibaszhatna a Jets, hiszen halott év, és akkor minek fizessenek ennyit?
Revis az, akinek lehet fizetni, hogy ha tényleg hozza a sérülése előtti szintet.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brady 3 évig hosszabbított a Pats-el.Beki
Az AFC East kapott plusz három évet, hogy megtalálhassa az igazi trónkövetelőt. 😀 Egy öreg(edő) QB ellen csak fog menni.tomi-tomi
Amilyen állapotok uralkodnak nálunk, hajjaj, lesz 3 év mire kiheverjük Sanchezt. 😊Beki
Jövőre kéne egy nagyobb (de még nem demoralizáló) gyomrost bevállalni, mint évekig húzni a Tannenbaum-Ryan páros alkotta koloncot magatok után. Csak ahhoz pontosan kéne tudni, hogy mit akarunk. Ryan megtartása szerintem hiba volt hosszú távon. Akár olyan károkat is okozhat a maradása, mint anno Sanchez hibás (fel)értékelése.tomi-tomi
Ryan nem fog maradni ebben biztos lehetsz, ha csak nem csinálni vmi eszméletlen dolgot és a csapatot PO-ba vezeti, ha nem lesz PO, bye-bye Rex.
 www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Jets&Year=2014

Jövőre lesz cap bőven. Jelenleg 90M a 27 rosteren levő játékos által foglalt cap space, de számolva vele h végre megszabadulhatunk Sancheztől a cutolásával 8M-es spórolnánk még, így lehetne 40M is, ami azért sok mindenre kell h elég legyen.Beki
A jövő évi megtartásának lesz szerintem hosszú távon rossz hatása.
Számolod a szaporodó dead money-t is? 😀 Ha jól emlékszem, már szűk öt millába fájtak az eddigi kivágások. Ettől függetlenül szerintem jól csinálja az új vezetés. Cap szempontból a legjobb húzás még Revis trade-elése lenne. Minek fizetni 10+ milliót egy CB-nek egy halálra ítélt évben? Inkább draftcetlik, jó újoncok és tiszta cap space.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Brady 3 évig hosszabbított a Pats-el.Beki
Az AFC East kapott plusz három évet, hogy megtalálhassa az igazi trónkövetelőt. 😀 Egy öreg(edő) QB ellen csak fog menni.tomi-tomi
Amilyen állapotok uralkodnak nálunk, hajjaj, lesz 3 év mire kiheverjük Sanchezt. 😊Beki
Jövőre kéne egy nagyobb (de még nem demoralizáló) gyomrost bevállalni, mint évekig húzni a Tannenbaum-Ryan páros alkotta koloncot magatok után. Csak ahhoz pontosan kéne tudni, hogy mit akarunk. Ryan megtartása szerintem hiba volt hosszú távon. Akár olyan károkat is okozhat a maradása, mint anno Sanchez hibás (fel)értékelése.tomi-tomi
Ryan nem fog maradni ebben biztos lehetsz, ha csak nem csinálni vmi eszméletlen dolgot és a csapatot PO-ba vezeti, ha nem lesz PO, bye-bye Rex.
 www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Jets&Year=2014

Jövőre lesz cap bőven. Jelenleg 90M a 27 rosteren levő játékos által foglalt cap space, de számolva vele h végre megszabadulhatunk Sancheztől a cutolásával 8M-es spórolnánk még, így lehetne 40M is, ami azért sok mindenre kell h elég legyen.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brady 3 évig hosszabbított a Pats-el.Beki
Az AFC East kapott plusz három évet, hogy megtalálhassa az igazi trónkövetelőt. 😀 Egy öreg(edő) QB ellen csak fog menni.tomi-tomi
Amilyen állapotok uralkodnak nálunk, hajjaj, lesz 3 év mire kiheverjük Sanchezt. 😊Beki
Jövőre kéne egy nagyobb (de még nem demoralizáló) gyomrost bevállalni, mint évekig húzni a Tannenbaum-Ryan páros alkotta koloncot magatok után. Csak ahhoz pontosan kéne tudni, hogy mit akarunk. Ryan megtartása szerintem hiba volt hosszú távon. Akár olyan károkat is okozhat a maradása, mint anno Sanchez hibás (fel)értékelése.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Brady 3 évig hosszabbított a Pats-el.Beki
Az AFC East kapott plusz három évet, hogy megtalálhassa az igazi trónkövetelőt. 😀 Egy öreg(edő) QB ellen csak fog menni.tomi-tomi
Amilyen állapotok uralkodnak nálunk, hajjaj, lesz 3 év mire kiheverjük Sanchezt. 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brady 3 évig hosszabbított a Pats-el.Beki
Az AFC East kapott plusz három évet, hogy megtalálhassa az igazi trónkövetelőt. 😀 Egy öreg(edő) QB ellen csak fog menni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Brady 3 évig hosszabbított a Pats-el.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
More guys #Jets are showing interest in: Mississippi State DL Josh Boyd, Miami Of Ohio QB Zac Dysert, Penn State LB Gerald Hodges, Rutgers TE D.C. Jefferson, San Diego State DB Leon McFadden, Miami CB Brandon McGee, Connecticut LB Sio Moore, Utah State RB Kerwynn Williams, Notre Dame S Zeke Motta, Nevada DB Duke Williams, North Carolina LB Kevin Reddick.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
#Jets are reportedly "very interested" in Texas A&M RB Christine Michael. They've already met with him multiple times, per Walter Football.

Rich Cimini ‏@RichCimini
The Jets were among 9 teams that had formal interview sessions with QB Matt Barkley, per @SI_PeterKing.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"@Steiny31: The #Jets interviewed USC QB Matt Barkley at the combine. #nyj"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"@AdamSchefter: Jets will try to restructure Santonio Holmes' contract, per sources. Holmes scheduled to make $11.25 million in 2013, $7.5 of which is gtd."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Eddig az alábbi játékosokkal beszéltünk:

New York Jets:
Anthony Amos, WR, Middle Tennessee State (EW)
Josh Boyd, DL, Mississippi State (EW)
Alex Carder, QB, Western Michigan (EW)
Zac Dysert, QB, Miami OH (SR)
Gerald Hodges, LB, Penn State (EW)
Wes Horton, DL, USC (EW)
D.C. Jefferson, TE, Rutgers (EW)
Leon McFadden, DB, San Diego State (SR)
Brandon McGee, CB, Miami (EW)
Christine Michael*, RB, Texas A&M (EW) (VINT)
Sio Moore, LB, Connecticut (EW)
Zeke Motta, S, Notre Dame (EW)
Quinton Patton, WR, Louisiana Tech (COM)
Kevin Reddick, LB, North Carolina (SR)
Quinn Sharp, PK, Oklahoma State (SR)
Stepfan Taylor, RB, Stanford (SR)
Kayvon Webster, CB, South Florida (EW)
Duke Williams, S, Nevada (EW)
Kerwynn Williams, RB, Utah State (EW)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
According to Tony Pauline, the #Jets will probably not resign LaRon Landry due to the fact that they cannot afford him. #nyj

Jake Steinberg ‏@Steiny31
Pauline says the #Jets will consider Houston Texans FA safety Glover Quin as a replacement for Landry. #nyj

Quin véleményem szerint nagyon jó ötlet lenne.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Quinton Patton WR-el már beszélgettünk a Combine alatt, eddig egyedül róla van hír.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Howard marad, ő amúgy nem is volt rossz úgyhogy sztem ez kizárható

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ajjaj, Mingo marad az egyetlen OLB, akit 1/9-re még érdemesnek tartanak a szakik, ha esetleg ragaszkodunk a poszthoz!leeon83
Warmack lesz ebből mivel így mingo sztem nem marad bentWester
Hacsak nem akarunk esetleg OT-t, mert Fisher bent lehet még és Lane Johnson is állat volt ma!leeon83
OT-t tuti nem, mert sztem Howard megkapja a tenderét és a fal széle kész.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ajjaj, Mingo marad az egyetlen OLB, akit 1/9-re még érdemesnek tartanak a szakik, ha esetleg ragaszkodunk a poszthoz!leeon83
Warmack lesz ebből mivel így mingo sztem nem marad bentWester
Hacsak nem akarunk esetleg OT-t, mert Fisher bent lehet még és Lane Johnson is állat volt ma!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Ajjaj, Mingo marad az egyetlen OLB, akit 1/9-re még érdemesnek tartanak a szakik, ha esetleg ragaszkodunk a poszthoz!leeon83
Warmack lesz ebből mivel így mingo sztem nem marad bent

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ajjaj, Mingo marad az egyetlen OLB, akit 1/9-re még érdemesnek tartanak a szakik, ha esetleg ragaszkodunk a poszthoz!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Citing a league source, Profootballtalk.com reports Georgia OLB Jarvis Jones' neck injury (spinal stenosis) is causing "multiple teams" to shy away from him, particularly in round one. PFT reports Jones is being removed from draft boards, ostensibly after Combine medical exams confirmed the stenosis.

Jones is off asszem. 😀 Fogyunk rendesen. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Dion Jordan will miss 3-4 months after shoulder surgery

Jövő héten műtik asszem tőle el is búcsúzhatunk 1. körben. 😊
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Combine előtti mock draft:

1. kör Dion Jordan DE/OLB
2. kör Matt Elam SS
3. kör Larry Warford OG
4. kör Marcus Lattimore RB
5. kör Kenny Stills WR
6. kör A.J. Klein ILB
7. kör Anthony McCloud DT

Vélemények?Beki
Warford sztem nem marad benn 3.ra am jó bár én Elamba annyira nem bízok

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Combine előtti mock draft:

1. kör Dion Jordan DE/OLB
2. kör Matt Elam SS
3. kör Larry Warford OG
4. kör Marcus Lattimore RB
5. kör Kenny Stills WR
6. kör A.J. Klein ILB
7. kör Anthony McCloud DT

Vélemények?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
1-2 fontosabb dolog a Combine mai napjáról:

-Tebow ügynöke elmondta, hogy nem beszélt még senkivel a Jetstől Timmy sorsát illetően.
-Woody Johnson is ott van a Combine-on ma.
-Tegnap találkoztunk DeVito ügynökével resign ügyében, míg ma Matt Slauson és Austin Howard van soron. Tehát Brandon Moore-tól búcsúzunk?
-Ryan Nassib QB elmondta, hogy tegnap este találkozott David Lee QB coach-unkkal, továbbá végig scoutoltuk őt a szezon alatt.
-Mike Glennon QB-val is találkozunk még a héten. Ami még érdekes lehet, hogy a korábbi Jets QB-val, Ken O'Briennel gyakorol Kaliforniában Glennon.