Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 nysportshub.com/2014/08/26/jets-release-13-thin-roster-to-75/

Jacoby Fordot leszámítva kb. mind papírforma.
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Semmi Idenekempalit hype? Sorra zárja le a meccseket 😕)Höri
AWOL voltam mint Dimitri barátunk, többet nem fordul elő főnök 😊 PALI POWAAA!!!
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 www.newyorkjets.com/videos/videos/Idzik-Patterson-Suspended-Indefinitely/b01520a6-199d-4e43-bc83-fd5e7e5abaa2

Gyönyörű.. 1 hétig el vagyok menve, a fél secondarynek viszlát 😕 Antonio Allen az egyik kezdő corner 1. héten?? 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ez egyre viccesebb 😀
Rich Cimini @RichCimini
Latest blow to Jets' CB situation: Dimitri Patterson has gone AWOL, according to John Idzik. Unexcused absence. Never showed for game. #nyj

Rich Cimini @RichCimini
Idzik said Patterson's agent also in the dark about where he was and why he wasn't at the game. #nyj


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Jacoby Ford mit (nem) tett, hogy rögtön repült is?
több mint 11 éve
david52 New York Jets 115
Geno nagyon szépen játszott szerintem. Ivory egy állat, nagyon jól fogna muzsikálni CJ2K-vel a szezonban.
A D-fal kezd éledezni bár még mindig nem az igazi, első meccsre rendben lesznek, Babin jól teljesít.
Walls pedig azt hiszem felnőhet a feladathoz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 5 ó
Jets first-round safety Calvin Pryor will start vs Giants tomorrow. Darrin Walls will start at cornerback over Ellis Lankster. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lorenzo Reyes ‏@Lorenzo_G_Reyes 4 min
At #Jets camp today; injured CB Dee Milliner is testing his sprained ankle off to the side near the stationary bike. Not wearing a boot.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi edzés:

- Ugye Evans IR-re került, McDougle is kiposztolta, hogy hamarosan megműtik.
- Visszatért limitáltan Patterson, Ras-I Dowling, Mangold és Ivory is.
- Milliner már walking boot nélkül tekintette végig az edzést.
- Geno kezd a Giants ellen is és több, mint 2 negyedet kap majd.
- Ryan bevallása szerint lehet, hogy csak 2 QB lesz a rosteren most h 10 fősre emelték a practice squad létszámát.
- Ryan kijelentette, hogy Decker és Kerley mögött open competition van WR poszton a rosterre kerülését, így Nelson nem is szórakozott és tegnap mindent elkapott. Hill megint drop napot fogott ki.
- Amaro ismét könnyű labdákat ejtett el 1-1 elleni szituknál
- Allen és Lankster volt a kezdő CB páros, de Ryan jelezte, hogy Walls is lehetőséget kap rá h az 1. csapattal eddzen.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Evans immáron hivatalosan is IR-en.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Pryor kezdett?Stez
Nem.
Jarrett és Landry kezdett S-ben.Beki
Ez sem lesz így sokáig.Stez
Persze, ez már most egyértelmű. Idő kérdése, hogy mikor lesz kezdő az Allen-Landry páros S-ben.Beki
Pryor meg kijátssza bármelyiket. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Érdemes amúgy most kicsit jobban figyelni majd a roster helyekért küzdő játékosokat 3. preseason meccsen, ugyanis jövő héten kedden már 75 fősre kell csökkenteni a rostereket.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pryor kezdett?Stez
Nem.
Jarrett és Landry kezdett S-ben.Beki
Ez sem lesz így sokáig.Stez
Persze, ez már most egyértelmű. Idő kérdése, hogy mikor lesz kezdő az Allen-Landry páros S-ben.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Pryor kezdett?Stez
Nem.
Jarrett és Landry kezdett S-ben.Beki
Ez sem lesz így sokáig.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 4 p
Jets rookie WR Shaq Evans having shoulder surgery today, he says on Twitter. RR said recently that Evans was expected to miss season. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Decker visszatért.
 www.newyorkjets.com/videos/videos/Geno-Finds-Decker-Deep-for-TD/3caf371d-74b7-447f-a324-50f6f1f0034b
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Babin kezdő defense tagjaként edz ma.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pryor kezdett?Stez
Nem.
Jarrett és Landry kezdett S-ben.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Pryor kezdett?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Igazából Wester mindent leírt amit kellett, de azért megteszem én is.

- Geno az INT-jét leszámítva kiegyensúlyozott volt végig, volt elég ideje is h odategye a lasztit ahova kell, minden meccsen így kellene
- RB-k végre azt hozták amire számítunk tőlük
- WR sorben Decker mögött 2. számú elkapó személye erősen kérdéses még, de Hill és Nelson botrány volt, amit nyújtottak és nem éltek a lehetőséggel
- TE poszton Amaro és Sudfeld sem sokat tudott segíteni Geno-nak a passzjáték megkönnyítése ügyében, de Amaro ha lassan is, de fejlődik ez látszik
- OL egész rendben volt futás és passzblokkolásban is, de ha Colon így folytatja lezavarnám a padra a picsába, ilyet senki nem engedhet meg magának h 2 meccsen is bunyóba keveredik és ő is kezdi, ráadásul zászlók hadát kaptuk róla
- Most jön a legfontosabb: a védelem ékkövének tartott DL gyakorlatilag nyomást sem tudott generálni Daltonra, Harrison és Sheldon 1-1 tackle, míg Mo 2 meccse gyakorlatilag semmit nem csinál. Nem túl biztató.
- Coples idén sokkal kevesebb snapra számíthat, amelyre rá is szolgált, hiszen hiába fogyott, egyszerűen rohadtul nyers még mindig. Nem hiszem h idén megváltaná a világot. Nagy mákunk, hogy Harris és Davis az LB sorunkban van.
- Secondary: egyedül Pryor-t emelném ki. Ryan zseniális ötlete, mely szerint Allennek CB-t kell játszani gyorsan megmutatkozott, hogy felejtős ötlet. CB sor csak papíron van pályán nulla.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hmm, csak rápillantottam statokra és gyorsan összefoglalóra.
Rex szerint ugye az 1, csapat tagjai 1 félidőt játszottak, na de most ha ez így történt, akkor WR sorban Hill és Nelson összesen 26 yardot hozott össze?
Második h AJ Green úgy szívatta meg Ryan zseniális ötletét (Allen-t), hogy öröm volt nézni és még 70 yardot elkapott.

Meg kell néznem még a teljes meccset, hogy jobb összképet kapjak, de ezen tények nem adnak túl sok bizakodásra okot.
Sanu TD-jét hagyjuk is.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Semmi Idenekempalit hype? Sorra zárja le a meccseket 😕)

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Na akkor meccs az 1. félidő alapján:

Pozitívumok :
-Geno végig higgadt volt, az intjén kívül nem nagyon volt hibája
-beindult a futójáték, johnson és powell is mutatott biztató jeleket
-Pryor nagyon jól játszott volt egy FR-je és egy big hitje amit droppot eredményezett
-Lankster sztem simán lehet no 2 CB regularba is

Negatívumok:
- Wilsont a tegnapi meccsen szanaszéjjel szopatták, borzalmas volt
- A first O igazán csak akkor indult be amikor már nem volt fent a teljes cincy D
- nagyon fegyelmezetlenek voltunk tegnap, pikáns hangulatú mérkőzés volt, aminek eredménye nagyon sok felesleges bünti volt
- Az elkapósor Decker nélkül nem nagyon remekelt

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
"Antonio Allen-nek kéne A.J.Green-t fognia!"
"Bombaötlet bájgúnár..."

Go Jets!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Aboushi kezd winters helyén, nelson és hill a kezdő wr-ek

Lesz ez még így se!