New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 espn.go.com/nfl/player/_/id/3539/dwight-freeney

Itt is LB-nek írják. 😀
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
"Ő 4-3-as DE úgyhogy sztem egyik se reális"

A Giants éppenséggel 4-3-at játszik, oda akár ...

"3-4 OLB-t is tud"

Idén királyul titkolta 😀leeon83
Giantsbe hova ott DE-ből jól állnakWester
A Giantsnél a mottó: "pass rusherből sosem elég" 😊

Amúgy meg Osi fél lábbal már az utcán van!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
"Ő 4-3-as DE úgyhogy sztem egyik se reális"

A Giants éppenséggel 4-3-at játszik, oda akár ...

"3-4 OLB-t is tud"

Idén királyul titkolta 😀leeon83
Giantsbe hova ott DE-ből jól állnak

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
"Ő 4-3-as DE úgyhogy sztem egyik se reális"

A Giants éppenséggel 4-3-at játszik, oda akár ...

"3-4 OLB-t is tud"

Idén királyul titkolta 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz
Dwight Freeney says it 'would be a dream' to play for Giants; Jets intriguing, tooBeki
Ő 4-3-as DE úgyhogy sztem egyik se reálisWester
3-4 OLB-t is tud. 😉
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
Brian Costello ‏@BrianCoz
Dwight Freeney says it 'would be a dream' to play for Giants; Jets intriguing, tooBeki
Ő 4-3-as DE úgyhogy sztem egyik se reális

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz
Dwight Freeney says it 'would be a dream' to play for Giants; Jets intriguing, too
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ránéztem a 2014-es cap helyzetünkre: jelenleg 28 játékosnak van szerződése és 90M-et foglalnak a capből, ez olyan 31-32M cap spacet jelent +amennyivel emelkedik majd jövőre a cap.
A jó hír h Sanchezt kivágva újabb 8.3M szabadulna fel. 😀
Holmes cut esetén 8,25M, Cro távozása 9,5M-et szabadítana fel.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Van azért egyik másik szerződésben komoly lehetőség variára:  www.spotrac.com/nfl/new-york-jets/cap-hit/
De ugyebár ami idén segít egy átalakításnál az a következő évkben fáj...okosnak kell lenni.

Amúgy Jason Smith milyen volt? Mit játszott? Mennyit? Játéka vagy csak a pénze miatt lett elküldve? Sparano miatt kérdem...van aki emiatt hozzánk vizionalizálja...kérdés tud-e bármit hozzátenni?
KössziRolni
Azt tudom, hogy Mangold átalakítása fájna a legkevésbé, de az okos részét majd Idzik megoldja. 😊
Jason Smithből semmi extrát nem tudhattunk meg minden meccsen pályán volt, de többnyire extra blokkolóként Jumbo formationnél.Beki
Thx

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Van azért egyik másik szerződésben komoly lehetőség variára:  www.spotrac.com/nfl/new-york-jets/cap-hit/
De ugyebár ami idén segít egy átalakításnál az a következő évkben fáj...okosnak kell lenni.

Amúgy Jason Smith milyen volt? Mit játszott? Mennyit? Játéka vagy csak a pénze miatt lett elküldve? Sparano miatt kérdem...van aki emiatt hozzánk vizionalizálja...kérdés tud-e bármit hozzátenni?
KössziRolni
Azt tudom, hogy Mangold átalakítása fájna a legkevésbé, de az okos részét majd Idzik megoldja. 😊
Jason Smithből semmi extrát nem tudhattunk meg minden meccsen pályán volt, de többnyire extra blokkolóként Jumbo formationnél.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Van azért egyik másik szerződésben komoly lehetőség variára:  www.spotrac.com/nfl/new-york-jets/cap-hit/
De ugyebár ami idén segít egy átalakításnál az a következő évkben fáj...okosnak kell lenni.

Amúgy Jason Smith milyen volt? Mit játszott? Mennyit? Játéka vagy csak a pénze miatt lett elküldve? Sparano miatt kérdem...van aki emiatt hozzánk vizionalizálja...kérdés tud-e bármit hozzátenni?
Kösszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
Veteran LB Bart Scott's release was listed as failed physical. Same for FB/TE Josh Baker.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
azon az 1 millión nem múlik, sok hasznosabb játékos nem jönne érte.Amadeus91
Nem is azért írtam, hogy kötelező kivágnunk, de Mornhinweg nem hiszem h tudna vele bármit is kezdeni a rendszerében, így először megpróbáljuk gondolom tradelni, ha nem akkor lapát neki, de ha FA-n nem jön senki és drafton sem, nah akkor nagy az esélye h Timmy boy marad. 😊

Amúgy azért írtam ezt a két cutot még mert kb. ennyi a szabad mozgásterünk még, amivel némi pénzt spórolhatnánk, de Pouha kivágása után csak Ellis maradna igazi NT a csapatban.
Tehát innentől csak a szerződések átalakítása marad.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
az komoly, hogy felszabadítotok 30 millát és még mindig nem vagytok cap alatt.Amadeus91
Alatta vannak, csak pont annyival, amennyi a draftolt újoncokra elég. Szabályok szerint már nincs gond szeptemberig.
Viszont jelenlegi állapotok alapján kb. 45 fős roster-ük lenne (értékelhetőnek mondható játékosokból). S már nincs kit kirakni. Marad a trade/szerződés átalakítás.
Szóval, most kell jönnie az igazi bűvészmutatványoknak, az eddigi lépések adták magukat.tomi-tomi
Sajnos +1. 😕
Igazából Tebow kivágásával szabadulna fel még 1,1M, illetve Pouha kivágása esetén 3,8M, de lássuk be nagy a gond és nem tudom mennyi szabadulhat fel még az átalakításokkal. :/Beki
azon az 1 millión nem múlik, sok hasznosabb játékos nem jönne érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az komoly, hogy felszabadítotok 30 millát és még mindig nem vagytok cap alatt.Amadeus91
Alatta vannak, csak pont annyival, amennyi a draftolt újoncokra elég. Szabályok szerint már nincs gond szeptemberig.
Viszont jelenlegi állapotok alapján kb. 45 fős roster-ük lenne (értékelhetőnek mondható játékosokból). S már nincs kit kirakni. Marad a trade/szerződés átalakítás.
Szóval, most kell jönnie az igazi bűvészmutatványoknak, az eddigi lépések adták magukat.tomi-tomi
Sajnos +1. 😕
Igazából Tebow kivágásával szabadulna fel még 1,1M, illetve Pouha kivágása esetén 3,8M, de lássuk be nagy a gond és nem tudom mennyi szabadulhat fel még az átalakításokkal. :/
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
az komoly, hogy felszabadítotok 30 millát és még mindig nem vagytok cap alatt.Amadeus91
Alatta vannak, csak pont annyival, amennyi a draftolt újoncokra elég. Szabályok szerint már nincs gond szeptemberig.
Viszont jelenlegi állapotok alapján kb. 45 fős roster-ük lenne (értékelhetőnek mondható játékosokból). S már nincs kit kirakni. Marad a trade/szerződés átalakítás.
Szóval, most kell jönnie az igazi bűvészmutatványoknak, az eddigi lépések adták magukat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
az komoly, hogy felszabadítotok 30 millát és még mindig nem vagytok cap alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.ganggreennation.com/2013/2/19/4005876/updated-salary-cap-information
Itt is van a táblázatban a lényeg, a draftolandó játékosok leendő fizuját figyelembe véve maradna 1.8M.
Revis tuti trade lesz, mert kell a pick egyszerűen, mert ennyi lyukat ilyen szar cap helyzettel a büdös életben nem foltozunk be.Beki
Cromartiet kéne, mert én sztem ő nem fog még egy ilyen szezont produkálni.Wester
Woody eldönti, hogy akar-e fizetni Revisnek. Ha igen akkor bizonyára az NFL történetének legjobban fizetett CB-je lesz.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
 www.ganggreennation.com/2013/2/19/4005876/updated-salary-cap-information
Itt is van a táblázatban a lényeg, a draftolandó játékosok leendő fizuját figyelembe véve maradna 1.8M.
Revis tuti trade lesz, mert kell a pick egyszerűen, mert ennyi lyukat ilyen szar cap helyzettel a büdös életben nem foltozunk be.Beki
Cromartiet kéne, mert én sztem ő nem fog még egy ilyen szezont produkálni.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/phqfy0rvou5dxxh1jva4
Jets should trade Darrelle Revis to 49ers or Bucs, build for future
Darrelle Revis and the New York Jets are going through tough times. Adam Schein writes that a trade would benefit both player and team, and he has a few suggestions on where the corner should go.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.ganggreennation.com/2013/2/19/4005876/updated-salary-cap-information
Itt is van a táblázatban a lényeg, a draftolandó játékosok leendő fizuját figyelembe véve maradna 1.8M.
Revis tuti trade lesz, mert kell a pick egyszerűen, mert ennyi lyukat ilyen szar cap helyzettel a büdös életben nem foltozunk be.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini
#Jets will get $7.15 million in cap relief by cutting Scott. Weird, because his agent just said they were planning to meet this wk in Indy.

Olyan 6-7M-el már a cap felett vagyunk és 9 kezdő poszt lyukas még és a draftolandó játékosoknak is kell helyet csinálni, anyám borogass. 😀Beki
Már alatta vagyunk nem?
Wester
Alatta az expertek szerint 5.7M-el és a fő gáz az az, hogy azokat már kivágtuk, akik nagyobb helyet tudtak csinálni a capben, most már csak az átalakítások vannak hátra, szóval jah talán a draftolandó játékosokra megvan a zsé. 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
Rich Cimini ‏@RichCimini
#Jets will get $7.15 million in cap relief by cutting Scott. Weird, because his agent just said they were planning to meet this wk in Indy.

Olyan 6-7M-el már a cap felett vagyunk és 9 kezdő poszt lyukas még és a draftolandó játékosoknak is kell helyet csinálni, anyám borogass. 😀Beki
Már alatta vagyunk nem?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini
#Jets will get $7.15 million in cap relief by cutting Scott. Weird, because his agent just said they were planning to meet this wk in Indy.

Olyan 6-7M-el már a cap felett vagyunk és 9 kezdő poszt lyukas még és a draftolandó játékosoknak is kell helyet csinálni, anyám borogass. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez gyorsan ment:

Adam Caplan ‏@caplannfl
Jets announced LB Bart Scott has been released. Saves $8 M of cap space.