Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Összefoglalót megnéztem és látom h Pattersont szívatták becsületesen. 😀
Délután remélhetőleg teljes meccsre is sor kerül.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na toam, a végén Idenemkellpali sack, forced fumble lezárva a meccset, jöhet a mez!

több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Az a baj hogy a tavalyi 8-8 után már a kinti szurkolók nagy részénél a PO minimális elvárás. Természetesen én is PO-ban bizakodok, de jelen állás szerint egy újabb 8-8-cal is totál elégedett lennék. Nagyon kritikus lesz hogy Millinerék mit alkotnak, mert sztem rajtuk áll vagy bukik az idei szezon.
Az irány jó amiben elindultunk, a draft általi építés nagyon is járható út, de ahhoz hogy a contenderek közé kerüljünk sztem még min 2 év kell, ha geno-t nem kell leváltani.Wester
Tegyük hozzá, hogy a sorsolásunk elég durva és még így sem messze a legrosszabb.
Valóban fontos lesz, hogy Millinerék mit alkotnak, mert a secondary becsületesen tesztelve lesz, de ha egyszerre pályán lesz Rontez és Pryor tudjuk mi fog következni. 😀
Nem tudom, hogy jövőre mennyire lesz minőségi az FA, de alkotnia kell Idziknek már ott is.

Geno ha nem válna be ezt hagyjuk is, megint lenne a kapaszkodás h mi a vihart lehet tenni.Beki
A sorsolás nem annyira brutál sztem, mint elsőre tűnik, de jól mondtátok, a bye week előtt nagyon tesztelve lesz ez a rutintalan secondary. Furán hangzik, de 2007 óta először aggaszt ez jobban, mint az offense (=> Jenő jó lesz, mert csak 😊 meg mert körbe van véve tehetséges célpontokkal)
több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
 newyork.cbslocal.com/2014/08/07/dyer-jets-are-now-idziks-team-and-the-gm-will-be-judged-accordingly/#.U-OgDIdGmd0.twitter

Hát nem tudom...ezzel a cikkel valahogyan nem tudok most azonosulni. Tény, hogy kritikus a közönségünk, de 2 év után ha rosszul szerepelünk még nem kellene, hogy Idzik felé ez bármiféle negatívumot jelentsen.
Beki
Az a baj hogy a tavalyi 8-8 után már a kinti szurkolók nagy részénél a PO minimális elvárás. Természetesen én is PO-ban bizakodok, de jelen állás szerint egy újabb 8-8-cal is totál elégedett lennék. Nagyon kritikus lesz hogy Millinerék mit alkotnak, mert sztem rajtuk áll vagy bukik az idei szezon.
Az irány jó amiben elindultunk, a draft általi építés nagyon is járható út, de ahhoz hogy a contenderek közé kerüljünk sztem még min 2 év kell, ha geno-t nem kell leváltani.Wester
Tegyük hozzá, hogy a sorsolásunk elég durva és még így sem messze a legrosszabb.
Valóban fontos lesz, hogy Millinerék mit alkotnak, mert a secondary becsületesen tesztelve lesz, de ha egyszerre pályán lesz Rontez és Pryor tudjuk mi fog következni. 😀
Nem tudom, hogy jövőre mennyire lesz minőségi az FA, de alkotnia kell Idziknek már ott is.

Geno ha nem válna be ezt hagyjuk is, megint lenne a kapaszkodás h mi a vihart lehet tenni.Beki
Teher alatt nő a pálma, szokták mondani 😀 Én 9-7 es szezont vizionáltam, bár a szemlélet nagyon optimista.
Geno meg hát... szerintem van értelme bízni benne, Sancheznek sem volt jobb kezdő éve, aztán mégis volt 1-2 évünk PO-ban. Ma talán tisztább képet kapunk a csapat állapotárol.
GO JETS!!!

GO JETS!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 newyork.cbslocal.com/2014/08/07/dyer-jets-are-now-idziks-team-and-the-gm-will-be-judged-accordingly/#.U-OgDIdGmd0.twitter

Hát nem tudom...ezzel a cikkel valahogyan nem tudok most azonosulni. Tény, hogy kritikus a közönségünk, de 2 év után ha rosszul szerepelünk még nem kellene, hogy Idzik felé ez bármiféle negatívumot jelentsen.
Beki
Az a baj hogy a tavalyi 8-8 után már a kinti szurkolók nagy részénél a PO minimális elvárás. Természetesen én is PO-ban bizakodok, de jelen állás szerint egy újabb 8-8-cal is totál elégedett lennék. Nagyon kritikus lesz hogy Millinerék mit alkotnak, mert sztem rajtuk áll vagy bukik az idei szezon.
Az irány jó amiben elindultunk, a draft általi építés nagyon is járható út, de ahhoz hogy a contenderek közé kerüljünk sztem még min 2 év kell, ha geno-t nem kell leváltani.Wester
Tegyük hozzá, hogy a sorsolásunk elég durva és még így sem messze a legrosszabb.
Valóban fontos lesz, hogy Millinerék mit alkotnak, mert a secondary becsületesen tesztelve lesz, de ha egyszerre pályán lesz Rontez és Pryor tudjuk mi fog következni. 😀
Nem tudom, hogy jövőre mennyire lesz minőségi az FA, de alkotnia kell Idziknek már ott is.

Geno ha nem válna be ezt hagyjuk is, megint lenne a kapaszkodás h mi a vihart lehet tenni.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
 newyork.cbslocal.com/2014/08/07/dyer-jets-are-now-idziks-team-and-the-gm-will-be-judged-accordingly/#.U-OgDIdGmd0.twitter

Hát nem tudom...ezzel a cikkel valahogyan nem tudok most azonosulni. Tény, hogy kritikus a közönségünk, de 2 év után ha rosszul szerepelünk még nem kellene, hogy Idzik felé ez bármiféle negatívumot jelentsen.
Beki
Az a baj hogy a tavalyi 8-8 után már a kinti szurkolók nagy részénél a PO minimális elvárás. Természetesen én is PO-ban bizakodok, de jelen állás szerint egy újabb 8-8-cal is totál elégedett lennék. Nagyon kritikus lesz hogy Millinerék mit alkotnak, mert sztem rajtuk áll vagy bukik az idei szezon.
Az irány jó amiben elindultunk, a draft általi építés nagyon is járható út, de ahhoz hogy a contenderek közé kerüljünk sztem még min 2 év kell, ha geno-t nem kell leváltani.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 newyork.cbslocal.com/2014/08/07/dyer-jets-are-now-idziks-team-and-the-gm-will-be-judged-accordingly/#.U-OgDIdGmd0.twitter

Hát nem tudom...ezzel a cikkel valahogyan nem tudok most azonosulni. Tény, hogy kritikus a közönségünk, de 2 év után ha rosszul szerepelünk még nem kellene, hogy Idzik felé ez bármiféle negatívumot jelentsen.
Lássuk csak: 1. évében jó ha a draft classra volt cap space-ünk, így csak draftról tudtunk építkezni. 2. évre értünk oda, hogy a Sanchez, Holmes bandát ki tudtuk vágni és 12 pickünk volt, de Tannenbaum tevékenykedése után annyi need-ünk volt, hogy 2. év végére is lehetetlen volt mindegyiket befoltozni.
Pénzügyileg szépen rendbe hozta a csapatot.
Van egy 1 éves tapasztalattal rendelkező QB-nk akiről idén dől el, hogy mennyire számíthatunk rá a jövőben.
OL szépen rendbe lett téve, de Ferguson és Mangold sem mai gyerekek már.
TE poszton nincs No. 1 emberünk, Cumberland és Sudfeld sokadik embernek jó rosterekre, előbbi másodiknak is, míg Amaro rookie ugye,
WR téren van egy Decker-ünk, slot WR Kerley személyében és a nagy talány h ki hogyan szerepel majd.
OLB: Pace nem mai csirke, 1-2 év van még benne, de kérdés h a tavalyi szezonját tudja-e hozni, de másik oldalon Coplest hagyjuk egyelőre.
ILB: Harris szerződése lejár, helyettes?
CB: Dee boom or bust szezon előtt áll, Patterson reméljük h végig bírja az évet, Wilson utolsó éve az idei nálunk ez fix, de korrekt slot CB és kérdés h McDougle mennyire tud előre lépni.

Free agentek jövőre:
David Harris, Kyle Wilson, Bilal Powell, Colon, Kerley, Damon Harrison

Közülük Harrison és Kerley resign nálam kötelező.

Nem akartam megint a köv. szezonnal foglalkozni, de Idziknek még nagyon sok munkája van mire ezt a roster gatyába rázza Mike T után.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ejj, hogy korábbra nem tudták tenni az 1. preseason meccsünket. :/
5-kor kelnem kell, erre 1-kor kezdődik a meccs. 😕
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The first person to text Rex Ryan after his son Seth was injured? Mark Sanchez. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Laza...Rex azzal kezdte, hogy Shaq Evans sérülése elég komoly.
Rich Cimini ‏@RichCimini 2 p
Shaq Evans shoulder injury is "pretty bad," per Ryan. Kerley out with illness. Fine. Pryor won't play. #nyj

Erre később:
Rex says Shaq Evans' shoulder injury is serious. Could even be an IR situation

Kezdők max 1 negyedet játszanak, Vick lehetőséget kap a kezdő offense-el.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mai edzés nem volt túl izgalmas. Kerley-t nem látták edzésen a beatwriterek, Pryor edzhetett teljesen.
Cunningham ment IR-re, vmi Campbell nevű figurát igazoltunk helyette (2010-es OAK 4. körös pick asszem).

Röviden ennyi:
Rich Cimini @RichCimini
Game plan-oriented practice today, much like the regular season. No QB stats.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mai lesz az utolsó publikum számára is megtekinthető edzés a Colts elleni preseason meccs előtt.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ryan: Geno kezd a Colts ellen, Decker rendben lesz addigra, Pryor-t dokik még nem engedik ütközésközeli helyzetekbe concussion miatt.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Aboushi és Colon a két kezdő OG ma.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pryor (immáron 9. napja), Powell, Patrick és Zusevics nem edz.
Edit közben Hill sem.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kijött az első hivatalos depth chart, sok meglepetés nélkül.

QB: Genyó, Vick, Simms, Boyd
RB: Ivory, CJK, Powell
TE: Cumberland, Amaro, Sudfeld
LG: Winters, Aboushi
RG: Colon, Dozier
WR: Decker, Kerley, Hill, Nelson, Gates, Salas (újoncok mind az other kategóriában vannak)
DL-ben Kerry Hydernek lehet esélye h rosterre kerüljön.
OLB: Pace és Coples a két kezdő, ami érdekes: Babin Coples, míg McIntyre Pace cseréje, ami meglepő h Troy Davis Barnes előtt van a charton.
CB: Milliner-Patterson kezdő, mögöttük Wilson és McDougle
S: Allen-Landry kezdő, Pryor és Jarrett cserék, Rontez még hátul

Saunder punt returner, Jacoby Ford kick returner
Csak érdekesebb posztokat vettem figyelembe. Érdemes Dozier-t figyelni, jövőre már kezdő lesz.Beki
Aboushira leszek kíváncsi, nagyon dicsérték őt eddig, ráadásul colon sérülése miatt a kezdőkkel gyakorolhatott egy jó ideigWester
Ő edzett a kezdőkkel valóban.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Kijött az első hivatalos depth chart, sok meglepetés nélkül.

QB: Genyó, Vick, Simms, Boyd
RB: Ivory, CJK, Powell
TE: Cumberland, Amaro, Sudfeld
LG: Winters, Aboushi
RG: Colon, Dozier
WR: Decker, Kerley, Hill, Nelson, Gates, Salas (újoncok mind az other kategóriában vannak)
DL-ben Kerry Hydernek lehet esélye h rosterre kerüljön.
OLB: Pace és Coples a két kezdő, ami érdekes: Babin Coples, míg McIntyre Pace cseréje, ami meglepő h Troy Davis Barnes előtt van a charton.
CB: Milliner-Patterson kezdő, mögöttük Wilson és McDougle
S: Allen-Landry kezdő, Pryor és Jarrett cserék, Rontez még hátul

Saunder punt returner, Jacoby Ford kick returner
Csak érdekesebb posztokat vettem figyelembe. Érdemes Dozier-t figyelni, jövőre már kezdő lesz.Beki
Aboushira leszek kíváncsi, nagyon dicsérték őt eddig, ráadásul colon sérülése miatt a kezdőkkel gyakorolhatott egy jó ideig

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kijött az első hivatalos depth chart, sok meglepetés nélkül.

QB: Genyó, Vick, Simms, Boyd
RB: Ivory, CJK, Powell
TE: Cumberland, Amaro, Sudfeld
LG: Winters, Aboushi
RG: Colon, Dozier
WR: Decker, Kerley, Hill, Nelson, Gates, Salas (újoncok mind az other kategóriában vannak)
DL-ben Kerry Hydernek lehet esélye h rosterre kerüljön.
OLB: Pace és Coples a két kezdő, ami érdekes: Babin Coples, míg McIntyre Pace cseréje, ami meglepő h Troy Davis Barnes előtt van a charton.
CB: Milliner-Patterson kezdő, mögöttük Wilson és McDougle
S: Allen-Landry kezdő, Pryor és Jarrett cserék, Rontez még hátul

Saunder punt returner, Jacoby Ford kick returner
Csak érdekesebb posztokat vettem figyelembe. Érdemes Dozier-t figyelni, jövőre már kezdő lesz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Péntek hajnalban Colts ellen kezdjük meg a preseason-t.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hill 2x szopórollerre ültette Millinert, de nagyonBeki
"I'm the best CB of the NFL". 😀😀iktriad
Az NFC North elkapói ellen (Megatron, Marshall, Nelson, Jeffery, Patterson, Jennings, Tate, Cobb stb) lesz egy pár alkalma megbánni ezt a mondatot szerintem. 😊Bazzani
Jó, hát ebben a ligában mindenki azt hiszi magáról, hogy ő a posztja legjobbja. Máshogy aligha lehet ezt csinálni, szal ezen annyira talán már nem kell meglepődni 😊
Btw, pár éve emlékszem én Revistől is egy hasonlóra zöldfülűként, aztán elég jó lett utána

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
#Jets believe LB Jermaine Cunningham has torn his Achilles, likely ending his season, source says. They'd hoped he'd offer pass-rush helpempty taxi
Hát igen, így marad Barnes, Babin és Reilly az OLB depth.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ian Rapoport @RapSheet
#Jets believe LB Jermaine Cunningham has torn his Achilles, likely ending his season, source says. They'd hoped he'd offer pass-rush help


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A Raiders és a Chiefs WR sora miatt nem aggódom csak...Beki
Én viszont mindkettő miatt aggódom. Egyébként is a legtöbb elkapást mindenhol a HB kapja, mi az a WR? 😀ulpianus
Dereng nekem vmi Charles nevű ürge Kansasben, de remélem a meccs napján sem fog eszembe jutni, ki is ő. 😛
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A Raiders és a Chiefs WR sora miatt nem aggódom csak...Beki
Én viszont mindkettő miatt aggódom. Egyébként is a legtöbb elkapást mindenhol a HB kapja, mi az a WR? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hill 2x szopórollerre ültette Millinert, de nagyonBeki
"I'm the best CB of the NFL". 😀😀iktriad
Az NFC North elkapói ellen (Megatron, Marshall, Nelson, Jeffery, Patterson, Jennings, Tate, Cobb stb) lesz egy pár alkalma megbánni ezt a mondatot szerintem. 😊Bazzani
 www.newyorkjets.com/schedule/season-schedule.html
Nézz rá 12. hétig a sorsolásunkra és rájössz miért kerülget a sírás a CB sorunk miatt. 😀
A Raiders és a Chiefs WR sora miatt nem aggódom csak, de 15. héten még Pats is.