New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amíg Idzik a GM ilyentől nem tartok. 😊Egy kis kitekintés capre:Tehát jövőre kezdődhet egy új edzővel az, ami Ryannél, hogy nagy nevekből gyorsan összevásároltok egy párat, azokkal egy-két évig jók lesztek, és aztán megint vártok pár jó draftot, mire megközelítitek magatokat? 😊Wyatt
Jelenleg valamivel 21M feletti cap space-ünk van, míg jövő évre top51 fizuja perpill 94M.Beki
több mint 12 éve
Egy kis kitekintés capre:Tehát jövőre kezdődhet egy új edzővel az, ami Ryannél, hogy nagy nevekből gyorsan összevásároltok egy párat, azokkal egy-két évig jók lesztek, és aztán megint vártok pár jó draftot, mire megközelítitek magatokat? 😊
Jelenleg valamivel 21M feletti cap space-ünk van, míg jövő évre top51 fizuja perpill 94M.Beki

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kis kitekintés capre:Jelenleg valamivel 21M feletti cap space-ünk van, míg jövő évre top51 fizuja perpill 94M.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bojd hogy muzsikál?silent7939TC-re 4 QB-t viszünk és ott Boyd tovább folytathatja majd a versenyt a 3. QB címért.
több mint 12 éve
Bojd hogy muzsikál?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem, hogy nem a védelem fejlődött vissza csupán Amaro, Decker és a többiek jelenléte teszi. 😀XD Amúgy az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, mert tavaly ilyenkor Geno és Sanchez INT-versenyt tartottak 😀WesterBefore draft, Ryan said DC Dennis Thurman grabbed him and said: "I got the guy right here." Dexter McDougle.Majd élesben, edzéseken még Hill is király.Beki
vmit nagyon láttak benne Rexék, remélem igazuk leszWester
több mint 12 éve
XD Amúgy az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, mert tavaly ilyenkor Geno és Sanchez INT-versenyt tartottak 😀Before draft, Ryan said DC Dennis Thurman grabbed him and said: "I got the guy right here." Dexter McDougle.Majd élesben, edzéseken még Hill is király.Beki
vmit nagyon láttak benne Rexék, remélem igazuk leszWester
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Before draft, Ryan said DC Dennis Thurman grabbed him and said: "I got the guy right here." Dexter McDougle.Majd élesben, edzéseken még Hill is király.
vmit nagyon láttak benne Rexék, remélem igazuk leszWester
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ryan-nek még a levegővétele is hordoz ellentétet magában, pláne ha amerikai fociról van szó. 😀Jah és Allen és Pryor volt a kezdő safety párosunk ma is. BekiRyan mondta még a múltkor hogy azért ők a kezdők, hogy megtanuljanak egymással kommunikálni 😊Wester
több mint 12 éve
Before draft, Ryan said DC Dennis Thurman grabbed him and said: "I got the guy right here." Dexter McDougle.vmit nagyon láttak benne Rexék, remélem igazuk lesz
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Jah és Allen és Pryor volt a kezdő safety párosunk ma is. BekiRyan mondta még a múltkor hogy azért ők a kezdők, hogy megtanuljanak egymással kommunikálni 😊
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jah és Allen és Pryor volt a kezdő safety párosunk ma is. Amiről nincs infó, hogy Amaro és Cumberland között h áll a verseny.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mai Twitter-es "közvetítés" az edzésről nagyon azt sugallja, hogy Geno és Decker között nagyon durva az összhang és utóbbi durván oktatta ma a CB-ket is.Elég egyértelmű végig, hogy Geno a kezdő és a snapeket végig Mangoldtól kapta az összes edzésen eddig.
több mint 12 éve
Azért egy 800 yard egy szezonban nem átlag feletti, még ha az átlaga nem is volt rossz 😀 Pláne, hogy passzjátékban és blokkolásban is erősen mínuszos értéket kapott, és nem a futók rangsorában átlagos feltétlenül (mondjuk ott is), hanem az összes játékost tekintve. Elit besorolást pedig tényleg csak a liga legjobbjai kapnak, a három DL-emberke tényleg pöpec volt együtt is, külön-külön is, de a második legjobb besorolás azért bőven jó oda. A fontosabb, hogy a szezon végén mi lesz az összkép, reménykedjetek benne, hogy a támadók közül nem csak a fal lesz jó 😊Többek között, de ahogy david52 is írta ivory sem átlagos, mikor tavaly meccseket nyert nekünk és egész szezonban 4.6-os átlaggal futott. Aztán Harris is szerintem Good Starter, Kerley meg HQ,és még sorolhatnám. Ahány ember annyi ilyen rangsor szóval tényleg nem érdemes ezen fennakadni.DL túl alacsony 😕WyattSok mindennel nem értek egyet, de ez szubjektív dolog, remélem majd engem igazolnak a srácok a szezonbanWestermustaine
Más: A falcons elleni meccsünket a 19. legjobbnak választották az nfl.com-on: www.nfl.com/labs/rr/top20games/game/19/copyWester

több mint 12 éve
Többek között, de ahogy david52 is írta ivory sem átlagos, mikor tavaly meccseket nyert nekünk és egész szezonban 4.6-os átlaggal futott. Aztán Harris is szerintem Good Starter, Kerley meg HQ,és még sorolhatnám. Ahány ember annyi ilyen rangsor szóval tényleg nem érdemes ezen fennakadni.DL túl alacsony 😕WyattSok mindennel nem értek egyet, de ez szubjektív dolog, remélem majd engem igazolnak a srácok a szezonbanWestermustaine
Más: A falcons elleni meccsünket a 19. legjobbnak választották az nfl.com-on:
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Chris Johnsonnak volt egy fantasztikus éve 2009ben, sokan arra emlékeznek. Onnan kapta a becenevét. És nagyjából ennyi, megfutja a szükséges yardmennyiséget mindig, de rossz vagy középszerű átlaggal. Tavaly épp rossz átlaggal.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
lehet nekem szépíti meg az emlékeket az idő, de Ivory nem tűnik nekem átlagos kezdőnek.. Johnson persze még egy snapet se játszott itt, de azt érzem van benne annyi, hogy ne átlag alattinak legyen minősítve. remélem szeptemberben rácáfolunk ezekremustaine
több mint 12 éve
DL túl alacsony 😕Sok mindennel nem értek egyet, de ez szubjektív dolog, remélem majd engem igazolnak a srácok a szezonbanWestermustaine

több mint 12 éve
Sok mindennel nem értek egyet, de ez szubjektív dolog, remélem majd engem igazolnak a srácok a szezonbanmustaine
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
több mint 12 éve
David Nelson Haitibe végzett jótékonysági munkát amikor megcsípte egy moszkító, ezután 40 fokos láza lett. A játékost karanténba kellett helyezni, így kihagyta az edzések első hetét.Fűzővel kifelé
több mint 12 éve
Rex says he isn't sure if Antwan Barnes will be ready for training camp. #nyjNa ez viszont nem jó hír
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Asked re: Mike Goodson not being here, Rex said: "He volunteered not to be here." Added: "We haven't seen him." #jets
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
QB stats: Geno 8-for-10; Vick 3-for-8 with a sack and a drop #nyjPretty quiet practice not a lot stood today, Cunningham & Breno jumped out the most. Breno threw a couple of impressive double chest punches
Lesz ez még így se!
mustaine
