New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 943 — Jó ötletnek tűnt!
Ha Barkley lecsúszna 2/10-ig, ti berántanátok őt (pontosan WCO offensebe illil)?Beki
Én nem húznék QB-t drafton 3.körig

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 943 — Jó ötletnek tűnt!
By releasing Jason Smith, Calvin Pace, Eric Smith and Josh Baker, the #Jets have cleared around $24 million in cap spaceHöri
Látod Beki, én mondtam! 😊 És még nincs vége, Bart Scott sem fog maradni, és jöhet kezdőbe egy számomra szimpatikus Jet, Demario Davis. 😊Medvepapa
Davis direkt erre jött tavaly, mert cap helyzettől függetlenül is kivágnánk Scott-ot

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
By releasing Jason Smith, Calvin Pace, Eric Smith and Josh Baker, the #Jets have cleared around $24 million in cap spaceHöri
Látod Beki, én mondtam! 😊 És még nincs vége, Bart Scott sem fog maradni, és jöhet kezdőbe egy számomra szimpatikus Jet, Demario Davis. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
By releasing Jason Smith, Calvin Pace, Eric Smith and Josh Baker, the #Jets have cleared around $24 million in cap space

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha Barkley lecsúszna 2/10-ig, ti berántanátok őt (pontosan WCO offensebe illil)?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini
#Jets expected to meet at combine with agent for TE Dustin Keller (free agent), per source. Franchise tag doesn't appear to be in play.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Revis interjú:
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Revis tegnap hosszabb nyilatkozatot adott az NFL Networknek, a lényegesebb dolgok:

-Idzik az első beszélgetésük során közölte, hogy a trade pletykák nem ő miatta keletkeztek
-Rex mindenképpen akarja, hogy Revis maradjon, de mindketten tudják, hogy ez üzlet
-Nem Rex ötlete, Darrelle így fogalmaz itt: "It starts from the top, it starts with Woody Johnson."
-Elmondta ismét, hogy szeretne Jets játékos maradni, de nem esik kétségbe, ha máshova kerül
-Arra a kérdésre, hogy bárki adott-e arra bármi jelet, hogy Jets játékos lesz a következő szezonban ennyi volt a válasza: "No."
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Warmack sztem is jó húzás lenne, Stantonról meg annyit hogyha én kezdeni akarnék vhol akkor nem érdekelne mi volt a múlt évben.
Sztem ő azért nem sok csapatnál merül fel főleg hogy ott van A. Smith és Flynn is a QB problémás csapatoknak. Keller sztem nem jön vissza, én második körbe behúznám a 2 TE közül az egyiket, ha benn van vagy egy S-t. Landry meg ennyi volt, ő biztos kap egy nagy szerződést vhol.Wester
Nagy eséllyel QB draft lesz valamikor, de min. 3. körtől számolnék QB húzással és ha csak nem tud az új prospect olyat nyújtani, még sztem Sanchez lesz a kezdő szeptemberben.
Igen, egy 2. körös TE pick is benne lehet, amely ellen nem is tiltakoznék én.
3. körben Bacarri Rambot és az S poszt egyike kész.
Nagyon máshova nem húzhatunk 1/9-re...vagy OLB vagy OL máshova luxus lenne.
Beki
Ha Rambot húznánk a 3. körben, én ugrálnék örömömben, de Tony Jefferson esetén is hasonló érzéseim lennének 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Warmack sztem is jó húzás lenne, Stantonról meg annyit hogyha én kezdeni akarnék vhol akkor nem érdekelne mi volt a múlt évben.
Sztem ő azért nem sok csapatnál merül fel főleg hogy ott van A. Smith és Flynn is a QB problémás csapatoknak. Keller sztem nem jön vissza, én második körbe behúznám a 2 TE közül az egyiket, ha benn van vagy egy S-t. Landry meg ennyi volt, ő biztos kap egy nagy szerződést vhol.Wester
Nagy eséllyel QB draft lesz valamikor, de min. 3. körtől számolnék QB húzással és ha csak nem tud az új prospect olyat nyújtani, még sztem Sanchez lesz a kezdő szeptemberben.
Igen, egy 2. körös TE pick is benne lehet, amely ellen nem is tiltakoznék én.
3. körben Bacarri Rambot és az S poszt egyike kész.
Nagyon máshova nem húzhatunk 1/9-re...vagy OLB vagy OL máshova luxus lenne.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"nem akarok megint ilyen hibrid DE/OLB jelölteket a defensebe, aztán mellényúlunk és cseszhetjük a pass rushert a 3-4-es defensebe"

Na ezért nem ugrálok örömömben, amikor olyan mockokat látok, amiben pl. Mingo van hozzánk írva, akinek tavaly 4 sack-je volt, még ha állítása szerint rendszeridegen volt is neki a D. Dion Jordant vagy Jarvis Jonest egy picivel biztosabbnak érezném, de Jones így, hogy egészségesnek nyilvánították, tutira nem lesz már bent. De igen, erre gondoltam, amikor azt mondtam, hogy a rizikót kéne most már kerülni!
Nem értem Keller miért ne lehetne Jets játékos a későbbiekben? Nem hinném, hogy lehetetlen vele megegyezni. Amúgy meg néhány paycut és az 5.9M-es tendere simán befér 😊leeon83
Keller miért nem? 😊 Könnyű volt okoskodniuk számára akkoriban, de azóta sem jött ki semmilyen hír, hogy egyáltalán cseppnyit is gondolkoznánk ezen. Eddig annyi jött ki, hogy Howard és DeVito nagy eséllyel resign lesz. Mingotól én is falra tudnék mászni, Jordan biztosabb nála, míg Jones egyértelműen az lenne, aki nekünk kellene csak jó lenne, ha kicsivel sokoldalúbb lenne, pl. futás ellen.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 943 — Jó ötletnek tűnt!
Az építkezést illik a falaknál kezdeni és mivel a D falban nem látok problémát, mindenképp Warmack lenne az, akit 1. körben húznék. Az idei év talán leg-"nflkészebb" játékosa, a posztján ráadásul gondba is kerültünk. Az alternatívája nálam csak egy pass rusher lehet, leginkább Dion Jordan személyében, de jobban örülnék az első szcenáriónak!
Az irányító kérdés nem izgat már, bosszankodtam miatta eleget. Mindenesetre jókat röhögök az itt felmerült neveket olvasva: T-Jax, Moore, stb.. Ugyan már! Nem tudom ki találja ki ezeket a blődségeket?! 3-4. körtől felőlem jöhet valaki a posztra, de eddig sajnos nem az volt nálunk a jellemző hogy halomra húztuk volna a tehetségeket a késői körökből. Jó lenne ha az új vezetésnek jobb szeme lenne ehhez. Wester említette még Stantont, aki ugyan minőségi javulást jelenthetne, de ahogy tavaly elbántunk vele, kétlem hogy valaha is - pozitív értelemben - eszébe jutnánk!
A 2-3. körben OLB-t és RB várnék, és amilyen mély az idei class ezeken a posztokon, kiváló játékosokat lehetne húzni.

Keller mindenképp kell vissza, de róla eddig semmit nem olvastam. Beki? Bell is kéne még egy évre, tavaly is csak 1,4M-t kapott, az beleférne szerintem idén is. A tapasztalata nagyon jól jön ott hátul és Landry már végképp kijelentkezett tőlünk! A piacról és draftról is lehetne olcsón hozni mellé valakit.leeon83
Illik a falnál kezdeni ez igaz és ahány picket áldoztunk már a defensere ideje lenne 1. körben végre offensebe húzni és 1/9-nél nálam is Warmack lenne a nyerő, mert nem akarok megint ilyen hibrid DE/OLB jelölteket a defensebe, aztán mellényúlunk és cseszhetjük a pass rushert a 3-4-es defensebe és megint megy majd az illető DE-nek, vagy mint tavaly Coples-el LB gyakorlatokat végeztetett Ryan...

Kellerről nem olvastam semmit a szezon végén Rich Cimini és Manish Mehta Jets beatwriterek is úgy fogalmaztak az ügyében, hogy nem lesz többet Jets játékos, pedig a két legfontosabb UFA-nk közül Landry és Keller közül utóbbi lenne az olcsóbb opció.
Landry pedig végzett nálunk ez tuti.
Beki
Warmack sztem is jó húzás lenne, Stantonról meg annyit hogyha én kezdeni akarnék vhol akkor nem érdekelne mi volt a múlt évben.
Sztem ő azért nem sok csapatnál merül fel főleg hogy ott van A. Smith és Flynn is a QB problémás csapatoknak. Keller sztem nem jön vissza, én második körbe behúznám a 2 TE közül az egyiket, ha benn van vagy egy S-t. Landry meg ennyi volt, ő biztos kap egy nagy szerződést vhol.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
"nem akarok megint ilyen hibrid DE/OLB jelölteket a defensebe, aztán mellényúlunk és cseszhetjük a pass rushert a 3-4-es defensebe"

Na ezért nem ugrálok örömömben, amikor olyan mockokat látok, amiben pl. Mingo van hozzánk írva, akinek tavaly 4 sack-je volt, még ha állítása szerint rendszeridegen volt is neki a D. Dion Jordant vagy Jarvis Jonest egy picivel biztosabbnak érezném, de Jones így, hogy egészségesnek nyilvánították, tutira nem lesz már bent. De igen, erre gondoltam, amikor azt mondtam, hogy a rizikót kéne most már kerülni!
Nem értem Keller miért ne lehetne Jets játékos a későbbiekben? Nem hinném, hogy lehetetlen vele megegyezni. Amúgy meg néhány paycut és az 5.9M-es tendere simán befér 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az építkezést illik a falaknál kezdeni és mivel a D falban nem látok problémát, mindenképp Warmack lenne az, akit 1. körben húznék. Az idei év talán leg-"nflkészebb" játékosa, a posztján ráadásul gondba is kerültünk. Az alternatívája nálam csak egy pass rusher lehet, leginkább Dion Jordan személyében, de jobban örülnék az első szcenáriónak!
Az irányító kérdés nem izgat már, bosszankodtam miatta eleget. Mindenesetre jókat röhögök az itt felmerült neveket olvasva: T-Jax, Moore, stb.. Ugyan már! Nem tudom ki találja ki ezeket a blődségeket?! 3-4. körtől felőlem jöhet valaki a posztra, de eddig sajnos nem az volt nálunk a jellemző hogy halomra húztuk volna a tehetségeket a késői körökből. Jó lenne ha az új vezetésnek jobb szeme lenne ehhez. Wester említette még Stantont, aki ugyan minőségi javulást jelenthetne, de ahogy tavaly elbántunk vele, kétlem hogy valaha is - pozitív értelemben - eszébe jutnánk!
A 2-3. körben OLB-t és RB várnék, és amilyen mély az idei class ezeken a posztokon, kiváló játékosokat lehetne húzni.

Keller mindenképp kell vissza, de róla eddig semmit nem olvastam. Beki? Bell is kéne még egy évre, tavaly is csak 1,4M-t kapott, az beleférne szerintem idén is. A tapasztalata nagyon jól jön ott hátul és Landry már végképp kijelentkezett tőlünk! A piacról és draftról is lehetne olcsón hozni mellé valakit.leeon83
Illik a falnál kezdeni ez igaz és ahány picket áldoztunk már a defensere ideje lenne 1. körben végre offensebe húzni és 1/9-nél nálam is Warmack lenne a nyerő, mert nem akarok megint ilyen hibrid DE/OLB jelölteket a defensebe, aztán mellényúlunk és cseszhetjük a pass rushert a 3-4-es defensebe és megint megy majd az illető DE-nek, vagy mint tavaly Coples-el LB gyakorlatokat végeztetett Ryan...

Kellerről nem olvastam semmit a szezon végén Rich Cimini és Manish Mehta Jets beatwriterek is úgy fogalmaztak az ügyében, hogy nem lesz többet Jets játékos, pedig a két legfontosabb UFA-nk közül Landry és Keller közül utóbbi lenne az olcsóbb opció.
Landry pedig végzett nálunk ez tuti.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Eddig vhogy nem láttam siralmasnak a csapat helyzetét, de végighallgatva Höriék podcastjét és ahogy haladunk az FA és a draft felé egyre jobban azon vagyok, hogy laza top5-ös pickünk lesz a 2014-es drafton. 😊

A lehetséges FA QB célpontok közül Tarvaris és Vick kiesett Matt Moore-t győzködik Miami-ban, hogy maradjon, Alex Smith és Flynn túl drága, így marad a draft és Sanchez mint starter.
Aztán a két OG lejáró szerződésű, az RT RFA, kezdő RB nincs és Greene-t nem is akarjuk/szabad visszahozni, TE nincs, ez az offenseben kapásból 5 kezdő poszt csak. 😀

Defenseben DL-ből DeVito UFA, Thomas UFA, Pace és Scott cut, míg kezdő safetynk nincs. A DL és CB sor rendben, persze ha Revis és Cro valamelyike nem lesz tradelve. Lényegében OLB-nk nincs és FS valamint SS sen. Tehát 9 kezdő játékost kell szereznünk, újraigazolnunk olyan 10-15M-es cap spaceből, ha senki nem megy bele a szerződése átalakításába. 😀

Úgy érzem, hogy az offense-t illetően Howard vagy megkapja a tenderét, vagy vmi alacsony fizut kap, míg Moore lesz resign és Ducasse megkapja a kezdő LG posztot.
Védelembe Bell-t lehetne hozni nagyon alacsony fizuért még egy évre, egyik OLB-t vetmin környékén visszahozni, a többit vhogy csak megoldjuk. 😀Beki
Annyira nem látom sötéten a jövőt, de tény, hogy ezt a csapatot az alapjaitól kell újjáépíteni! Na bumm, ha elől draftolunk jövőre, most nem mindegy, hogy 1/9 vagy 1/5? Ki kell vágni azokat, akiknek irreálisan magasak az igényei, az FA nagyobb neveitől távol tartani magunkat, értelmesen, kerülve a rizikót kell draftolni és 2-3 éven belül megint lehet menni a PO-ért.

Az építkezést illik a falaknál kezdeni és mivel a D falban nem látok problémát, mindenképp Warmack lenne az, akit 1. körben húznék. Az idei év talán leg-"nflkészebb" játékosa, a posztján ráadásul gondba is kerültünk. Az alternatívája nálam csak egy pass rusher lehet, leginkább Dion Jordan személyében, de jobban örülnék az első szcenáriónak!
Az irányító kérdés nem izgat már, bosszankodtam miatta eleget. Mindenesetre jókat röhögök az itt felmerült neveket olvasva: T-Jax, Moore, stb.. Ugyan már! Nem tudom ki találja ki ezeket a blődségeket?! 3-4. körtől felőlem jöhet valaki a posztra, de eddig sajnos nem az volt nálunk a jellemző hogy halomra húztuk volna a tehetségeket a késői körökből. Jó lenne ha az új vezetésnek jobb szeme lenne ehhez. Wester említette még Stantont, aki ugyan minőségi javulást jelenthetne, de ahogy tavaly elbántunk vele, kétlem hogy valaha is - pozitív értelemben - eszébe jutnánk!
A 2-3. körben OLB-t és RB várnék, és amilyen mély az idei class ezeken a posztokon, kiváló játékosokat lehetne húzni.

Keller mindenképp kell vissza, de róla eddig semmit nem olvastam. Beki? Bell is kéne még egy évre, tavaly is csak 1,4M-t kapott, az beleférne szerintem idén is. A tapasztalata nagyon jól jön ott hátul és Landry már végképp kijelentkezett tőlünk! A piacról és draftról is lehetne olcsón hozni mellé valakit.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Eddig vhogy nem láttam siralmasnak a csapat helyzetét, de végighallgatva Höriék podcastjét és ahogy haladunk az FA és a draft felé egyre jobban azon vagyok, hogy laza top5-ös pickünk lesz a 2014-es drafton. 😊

A lehetséges FA QB célpontok közül Tarvaris és Vick kiesett Matt Moore-t győzködik Miami-ban, hogy maradjon, Alex Smith és Flynn túl drága, így marad a draft és Sanchez mint starter.
Aztán a két OG lejáró szerződésű, az RT RFA, kezdő RB nincs és Greene-t nem is akarjuk/szabad visszahozni, TE nincs, ez az offenseben kapásból 5 kezdő poszt csak. 😀

Defenseben DL-ből DeVito UFA, Thomas UFA, Pace és Scott cut, míg kezdő safetynk nincs. A DL és CB sor rendben, persze ha Revis és Cro valamelyike nem lesz tradelve. Lényegében OLB-nk nincs és FS valamint SS sen. Tehát 9 kezdő játékost kell szereznünk, újraigazolnunk olyan 10-15M-es cap spaceből, ha senki nem megy bele a szerződése átalakításába. 😀

Úgy érzem, hogy az offense-t illetően Howard vagy megkapja a tenderét, vagy vmi alacsony fizut kap, míg Moore lesz resign és Ducasse megkapja a kezdő LG posztot.
Védelembe Bell-t lehetne hozni nagyon alacsony fizuért még egy évre, egyik OLB-t vetmin környékén visszahozni, a többit vhogy csak megoldjuk. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
McElroy jövője állítólag veszélyben, Timmy tuti nem marad, így nem lehetetlen a 3 USC QB. 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 943 — Jó ötletnek tűnt!
micsoda mémek lesznek itt, ha Barkleyt húzzátok. Egyik csoda USC irányító után a másik. 😀Amadeus91
Mondok jobbat: Casselt kivágja a KC, FA-n behúzzuk őt és Barkleyt a drafton, nah erre mit mondanál? 😀Beki
adjuk még Palmert, Championship.Amadeus91
4 QB csak nem kell. 😀Beki
11-ig meg se állunk

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
micsoda mémek lesznek itt, ha Barkleyt húzzátok. Egyik csoda USC irányító után a másik. 😀Amadeus91
Mondok jobbat: Casselt kivágja a KC, FA-n behúzzuk őt és Barkleyt a drafton, nah erre mit mondanál? 😀Beki
adjuk még Palmert, Championship.Amadeus91
4 QB csak nem kell. 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 948
micsoda mémek lesznek itt, ha Barkleyt húzzátok. Egyik csoda USC irányító után a másik. 😀Amadeus91
Mondok jobbat: Casselt kivágja a KC, FA-n behúzzuk őt és Barkleyt a drafton, nah erre mit mondanál? 😀Beki
adjuk még Palmert, Championship.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
micsoda mémek lesznek itt, ha Barkleyt húzzátok. Egyik csoda USC irányító után a másik. 😀Amadeus91
Mondok jobbat: Casselt kivágja a KC, FA-n behúzzuk őt és Barkleyt a drafton, nah erre mit mondanál? 😀
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 019 — Ajmo Vatreni
Mallett for Revis. És egye bassza, kaptok még egy 7. kört.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 948
micsoda mémek lesznek itt, ha Barkleyt húzzátok. Egyik csoda USC irányító után a másik. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 943 — Jó ötletnek tűnt!
A legújabb hírek szerint miután Tarvaris és Vick is kiesett ami a QB-kat illeti, Rex-ék elég nagy figyelmet szentelnek, majd a QB-knak a Combine-on, beleértve Barkley-t és Geno-t is.Beki
Sztem Stantont hozni kéne FA-n, drafton meg 2.körbe OG-t vagy S-t húzniWester
FA-n ott lesz Matt Moore is, míg OG-t vagy 1/9-re, vagy későbbi körökben húzzunk 2-ban QB, WR, DT, TE vagy S húzás férne bele nálam OG nem. 😊Beki
2-ban még lehetnek minőségi OG prospectek csak azért írtam

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A legújabb hírek szerint miután Tarvaris és Vick is kiesett ami a QB-kat illeti, Rex-ék elég nagy figyelmet szentelnek, majd a QB-knak a Combine-on, beleértve Barkley-t és Geno-t is.Beki
Sztem Stantont hozni kéne FA-n, drafton meg 2.körbe OG-t vagy S-t húzniWester
FA-n ott lesz Matt Moore is, míg OG-t vagy 1/9-re, vagy későbbi körökben húzzunk 2-ban QB, WR, DT, TE vagy S húzás férne bele nálam OG nem. 😊