Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Hill 2x szopórollerre ültette Millinert, de nagyonBeki
"I'm the best CB of the NFL". 😀😀iktriad
Az NFC North elkapói ellen (Megatron, Marshall, Nelson, Jeffery, Patterson, Jennings, Tate, Cobb stb) lesz egy pár alkalma megbánni ezt a mondatot szerintem. 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi game legszebb jelenete:
 www.newyorkjets.com/videos/videos/Geno_Smith_Connects_with_Stephen_Hill_/37bfca31-a11f-4435-b188-315f38d3de4a
Hill 2 védő nyakán bányássza le a labdát

Összefoglaló Cimini tollából:
- Geno még mindig kérdéses döntéseket hoz, Vick egyetlen pozitívuma, hogy még mindig gyorsan fut.
12 drive-ból 0 TD, 2 FG.
Egyszer voltunk 10 yardon belül, ekkor Alex Green 3x sem tudta bevinni (mi a fukkomat keres ő még rosteren?)
- Geno: 7/14, 84 yard, majdnem 2 INT
- Vick: 7/13, 47 yard, 35 yard futás,
- Colon kezdő RG volt
- Legjobb WR Greg Salas volt, aki 5 catch/54 yarddal zárt
- Sérültek: Powell, Pryor, McDougle és Shaq
- Védelem: Babin 2 sack, Ellis mínusz yardos tackle, Rontez (1 sack, 1 levédekezett passz és folyamatos nyomás a QB-n), Reeves (INT)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi scrimmage game katasztrófa volt offense szempontból.
12 drive és 0 TD (igaz INT sem volt). Decker 1 elkapás 7 yardért, CJK 5 carry/14 yard.
Egyetlen alkalom volt, amikor 1st&goal volt, ekkor Alex Green futott 3x és a 2. védelem lekapcsolta, 4. kísérletre Genot sackelték.

Pryor és McDougle be sem öltözött és a védelem legjobbja talán Rontez Miles volt:
"Miles is a fearless defender who spent last season on the practice squad; he will hit anything that moves."
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Hill 2x szopórollerre ültette Millinert, de nagyonBeki
"I'm the best CB of the NFL". 😀😀iktriad
Ez a kijelentése annyira komolytalan hogy kb mindenki le is szarja 😀Wester
De mindenki ezzel fogja húzni egy darabig, ha hibázni fog...iktriad
hát ja, jó nagy hülye volt

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hill 2x szopórollerre ültette Millinert, de nagyonBeki
"I'm the best CB of the NFL". 😀😀iktriad
Ez a kijelentése annyira komolytalan hogy kb mindenki le is szarja 😀Wester
De mindenki ezzel fogja húzni egy darabig, ha hibázni fog...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Hill 2x szopórollerre ültette Millinert, de nagyonBeki
"I'm the best CB of the NFL". 😀😀iktriad
Ez a kijelentése annyira komolytalan hogy kb mindenki le is szarja 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
#Jets sign RB Michael Smith, cut S Brandon Hardin

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hill 2x szopórollerre ültette Millinert, de nagyonBeki
"I'm the best CB of the NFL". 😀😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mai edzés röviden:
Decker team drilleken nem volt, de holnap g&W scrimmage gameben játszik, míg Pryor nem.
Hill 2x szopórollerre ültette Millinert, de nagyon, míg Landry lekapta Geno egyik lasztiját.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Overthecap.cpm szerint perpill 21.8M cap space-ünk van.
2015-ös total salary dead money-val együtt: $93,339,201.
Ha az idei 132M-es cappel nézzük akkor:
(132.000.000+21.800.000)-93.339.201 = ~ 60.5M cap space lesz. 😀

Fontosabb lejárók: David Harris, Jeremy Kerley és Kenrick Ellis, valamint Mo hosszú távú szerződése.Beki
Idén 133 amúgy, jövőre pedig elvileg 140 lesz 😊Wyatt
Akkor 1 misi plusz. 😊
Az a +8M meg hab lesz a tortán. 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Overthecap.cpm szerint perpill 21.8M cap space-ünk van.
2015-ös total salary dead money-val együtt: $93,339,201.
Ha az idei 132M-es cappel nézzük akkor:
(132.000.000+21.800.000)-93.339.201 = ~ 60.5M cap space lesz. 😀

Fontosabb lejárók: David Harris, Jeremy Kerley és Kenrick Ellis, valamint Mo hosszú távú szerződése.Beki
Idén 133 amúgy, jövőre pedig elvileg 140 lesz 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Amarónak eddig nagyon nem megy, remélem azért TC végére belelendül.Wester
Pláne, hogy Cumberlandról sem írnak egy jó szót sem (legalábbis még sérülése sincs). Egyedül Sudfeldet dicsérik.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Amarónak eddig nagyon nem megy, remélem azért TC végére belelendül.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Overthecap.cpm szerint perpill 21.8M cap space-ünk van.
2015-ös total salary dead money-val együtt: $93,339,201.
Ha az idei 132M-es cappel nézzük akkor:
(132.000.000+21.800.000)-93.339.201 = ~ 60.5M cap space lesz. 😀

Fontosabb lejárók: David Harris, Jeremy Kerley és Kenrick Ellis, valamint Mo hosszú távú szerződése.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi edzés (Amaro pocsék, Demario kiváló napot fogott ki):

3rd INT for Boyd today. Tried to hit someone on a crossing route but Steele Divitto went up and snared it. #NYJ

Red zone. Hill beats Milliner to the back corner for a TD from Vick. 1st team o-line struggling to give Geno time. #NYJ

Simms picked by Ellis Lankster. This is getting ugly. #NYJ

Geno on with the 2's. Hits Amaro on a quick seam route. Hurry-up offense here. #NYJ

Vick for Amaro. The rookie falls down and Antonio Allen takes it the other way for a pick 6. Yikes... #NYJ

Geno quick out for Cumberland. Demario Davis nearly with another pick 6. He is having a ridiculous practice. #NYJ

Is Tajh Boyd color blind? Just threw an easy INT right to Rontez Miles in 7-on-7. I could have caught that one. #NYJ

7-on-7. Demario matched up against Amaro on the outside and he almost comes away with another INT on quick slant. He's one step ahead. #NYJ

Geno with some firm but constructive criticism for Amaro. Not pleased with some of the routes he's running. Rookie growing pains. #NYJ

Quick out to Amaro lined up in the slot. Wide open with room to run. Geno put it right on him and he dropped it. #NYJ

Demario Davis again. Sniffs out a WR screen from Geno for a pick 6. He's everywhere. #NYJ
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Geno Smith is doing a good job of working with what the defense is giving him; “He’s rarely forcing balls into coverage.”
Calvin Pryor did not participate in practice. He rode a bike on the sidelines. Meanwhile, Jace Amaro worked on the side, but not on the field.
During a passing drill, Stephen Hill beat Dexter McDougle deep for a long completion from Michael Vick.
Dawan Landry had a good practice, picking off Vick and later getting a sack.
Willie Colon participated in 11-on-11 drills.
Demario Davis is “very vocal” on defense.
Tajh Boyd has been struggling at camp, but Matt Simms hasn’t been much better.
Greg Salas had a very good practice, as did Trevor Riley, who made a few good plays on special teams.
Nick Folk nailed a 50+ yard field goal near the end of practice.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 8 p

First-team rep split at QB: Smith 12, Vick 4. Overall, Geno was 5-for-6, 1 sack. Vick was 4-for-6, 1 sack. Had INT in 7-on-7 drill. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
JetsInsider.com ‏@JetsInsider 1 min Fordítás megtekintése
The Stephen Hill drops continue as he misses and easily catchable ball from Geno in 11 on 11's #jets #nyj #jetscamp #nfl

Drop el sem olvasom, tudom már h Hill volt az.
Sosem tudom elfelejteni, mikor rookie évében a Pats ellen 3&2 környékén Sancheztől kapott egy passzt, amely ha megvan lazán 1&goal jött volna, erre ez a szerencsétlen védőtől nem zavartatva nem tudja elkapni a kivételesen nem INT-et érő passzt. Majd levonul a pályáról a padon jól elvigyorog, field goal értékesítve, Patsnek van még ideje és meg is nyerik a meccset, ahelyett h lepörgettük volna az órát.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Elkezdődött a mai edzés is. Pryor nincs sehol, míg Colón úgy néz ki h lekerült a PUP-listáról.Beki
gondolom elővigyázatosság a tegnapi fejsérülése utánWester
Valszeg igen, mert hnap nincs edzés.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Elkezdődött a mai edzés is. Pryor nincs sehol, míg Colón úgy néz ki h lekerült a PUP-listáról.Beki
gondolom elővigyázatosság a tegnapi fejsérülése után

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Elkezdődött a mai edzés is. Pryor nincs sehol, míg Colón úgy néz ki h lekerült a PUP-listáról.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nydailynews.com/sports/football/jets/eric-decker-catching-passes-praise-jets-training-camp-article-1.1881378

Hát nem tudom, hogy Ryannek mennyire van igaza azon téren, hogy mélyek vagyunk WR poszton. Decker szép és jó elkap mindent, de mögötte senki nem tűnt ki eddig.
Kerley ahhoz képest, hogy contract yearben van nagy semmi amit hallat magáról, de persze tudjuk h mit tud hozzátenni a csapat játékához ha egészséges.
Hill egy nagy lutri és TC menő, majd megint sérülés stb.
Nelson nagyon impresszív volt tavaly, ő mindenképpen rostert kell h érjen.
Shaq és Enunwa kapcsán is néma csend eddig.Beki
Wide receiver Jeremy Kerley, whose importance was highlighted last season when the Jets went 0-4 without him, is off to a fast start in camp. On Friday, he led all pass-catchers with three receptions, including a long touchdown. He took a short pass from Geno Smith, found a seam in the defense and raced up for the sideline. Kerley tends to get overlooked when pundits discuss the wide receiver situation, but the dude can play. It was the play of the day.
Ezt még pénteken írta róla Cimini.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nydailynews.com/sports/football/jets/eric-decker-catching-passes-praise-jets-training-camp-article-1.1881378

Hát nem tudom, hogy Ryannek mennyire van igaza azon téren, hogy mélyek vagyunk WR poszton. Decker szép és jó elkap mindent, de mögötte senki nem tűnt ki eddig.
Kerley ahhoz képest, hogy contract yearben van nagy semmi amit hallat magáról, de persze tudjuk h mit tud hozzátenni a csapat játékához ha egészséges.
Hill egy nagy lutri és TC menő, majd megint sérülés stb.
Nelson nagyon impresszív volt tavaly, ő mindenképpen rostert kell h érjen.
Shaq és Enunwa kapcsán is néma csend eddig.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lássuk a mai edzés fontosabb momentumait:

Geno with a beautiful touch 10-15 yard out route to Decker right over Kyle Wilson

Boyd with a beautiful 50 yard pass down sideline caught by Shaq for a TD. Dixon on the coverage
Rookie G Dakota Dozier impresses in pass-rush drill. Handled bull rushes. #nyj
Patterson reads Geno and jumps a quick stop route for Decker. Nearly picked it. Could have gone the other way for a TD. #NYJ
Jeremiah George and Michael Campbell going at it. Campbell seems to have a short fuse. He's been involved in pushing & shoving a few times.
3rd down "gotta have it" drill. Geno hits Decker on a comeback. The vet schooled Milliner on a crisp comeback route. #NYJ
Same drill. Vick rolls left and hits Amaro in stride working his way across the field. #NYJ
QB rep split: Smith 16, Vick 3. Smith was 3-for-5, 1 sack. Vick was 6-for-7. Heavy emphasis on running game with pads on. #nyj #tilted
Rex says Dee Milliner is "without question" ready to be a starting CB. Says completion to Decker late in practice wasn't his responsibility.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A D sztem nagyon rendben lesz, az O-ról kellenek majd a TC alatt a minél jobb hírek. Főleg Geno, Amaro, valamelyik #2 WR poszt kandidáns valamint a falban Winters és Giacomini az, aki felől dicséreteket kellene hallani plusz jó játékot látni.
CJxK állítólag jó kondiban van. Lesz futás dögivel, szóval ez sem rossz hír. Hátha az új közeg lendít egyet a pályafutásán és lesz egy remek éve Ivory-val karöltve.Robilluma
D rendben lesz kijelentéssel várnék azért nagyon is, mert a TC szép és jó, de Hill is itt villogott eddig csak.
Ha a DL-ből kiesik Wilk vagy S-Rich már is egysíkú a részleg lévén h Harrison futás elleni bitang csak.
LB sor és nyomásgenerálás...tavaly Barnes azért rendbre odaért míg IR-re nem került és mellette Pace, Coples pedig nagy lufi h mi lesz vele. Ha idén sem robbant jobb gondolkozni a pótlásán. Harris és Davis pass rusher képességeit most hagynám.
Safety páros rendben lesz, de a CB-knél azért nem tudhatjuk h Milliner átmenti-e szezon végi formáját az idei évre, hogy Patterson meddig bírja sérülés nélkül (h egyáltalán mit alkot), hogy McDougle és a többiek mennyire tudnak előlépni stb.

Az O-ban Geno eddig megbízhatóan adogat, Decker sorra nyeri a párharcokat. Colon nem edzett még, helyette Aboushi az RG. Az újonc WR-ek eddig semmi olyat nem mutattak, ami miatt kiemelkednének és Amaroról sem nagyon jönnek jó hírek, gyakorlatilag semmi sem.