New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
Veteran LB Bart Scott's release was listed as failed physical. Same for FB/TE Josh Baker.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
azon az 1 millión nem múlik, sok hasznosabb játékos nem jönne érte.Amadeus91
Nem is azért írtam, hogy kötelező kivágnunk, de Mornhinweg nem hiszem h tudna vele bármit is kezdeni a rendszerében, így először megpróbáljuk gondolom tradelni, ha nem akkor lapát neki, de ha FA-n nem jön senki és drafton sem, nah akkor nagy az esélye h Timmy boy marad. 😊

Amúgy azért írtam ezt a két cutot még mert kb. ennyi a szabad mozgásterünk még, amivel némi pénzt spórolhatnánk, de Pouha kivágása után csak Ellis maradna igazi NT a csapatban.
Tehát innentől csak a szerződések átalakítása marad.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
az komoly, hogy felszabadítotok 30 millát és még mindig nem vagytok cap alatt.Amadeus91
Alatta vannak, csak pont annyival, amennyi a draftolt újoncokra elég. Szabályok szerint már nincs gond szeptemberig.
Viszont jelenlegi állapotok alapján kb. 45 fős roster-ük lenne (értékelhetőnek mondható játékosokból). S már nincs kit kirakni. Marad a trade/szerződés átalakítás.
Szóval, most kell jönnie az igazi bűvészmutatványoknak, az eddigi lépések adták magukat.tomi-tomi
Sajnos +1. 😕
Igazából Tebow kivágásával szabadulna fel még 1,1M, illetve Pouha kivágása esetén 3,8M, de lássuk be nagy a gond és nem tudom mennyi szabadulhat fel még az átalakításokkal. :/Beki
azon az 1 millión nem múlik, sok hasznosabb játékos nem jönne érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az komoly, hogy felszabadítotok 30 millát és még mindig nem vagytok cap alatt.Amadeus91
Alatta vannak, csak pont annyival, amennyi a draftolt újoncokra elég. Szabályok szerint már nincs gond szeptemberig.
Viszont jelenlegi állapotok alapján kb. 45 fős roster-ük lenne (értékelhetőnek mondható játékosokból). S már nincs kit kirakni. Marad a trade/szerződés átalakítás.
Szóval, most kell jönnie az igazi bűvészmutatványoknak, az eddigi lépések adták magukat.tomi-tomi
Sajnos +1. 😕
Igazából Tebow kivágásával szabadulna fel még 1,1M, illetve Pouha kivágása esetén 3,8M, de lássuk be nagy a gond és nem tudom mennyi szabadulhat fel még az átalakításokkal. :/
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
az komoly, hogy felszabadítotok 30 millát és még mindig nem vagytok cap alatt.Amadeus91
Alatta vannak, csak pont annyival, amennyi a draftolt újoncokra elég. Szabályok szerint már nincs gond szeptemberig.
Viszont jelenlegi állapotok alapján kb. 45 fős roster-ük lenne (értékelhetőnek mondható játékosokból). S már nincs kit kirakni. Marad a trade/szerződés átalakítás.
Szóval, most kell jönnie az igazi bűvészmutatványoknak, az eddigi lépések adták magukat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
az komoly, hogy felszabadítotok 30 millát és még mindig nem vagytok cap alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.ganggreennation.com/2013/2/19/4005876/updated-salary-cap-information
Itt is van a táblázatban a lényeg, a draftolandó játékosok leendő fizuját figyelembe véve maradna 1.8M.
Revis tuti trade lesz, mert kell a pick egyszerűen, mert ennyi lyukat ilyen szar cap helyzettel a büdös életben nem foltozunk be.Beki
Cromartiet kéne, mert én sztem ő nem fog még egy ilyen szezont produkálni.Wester
Woody eldönti, hogy akar-e fizetni Revisnek. Ha igen akkor bizonyára az NFL történetének legjobban fizetett CB-je lesz.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
 www.ganggreennation.com/2013/2/19/4005876/updated-salary-cap-information
Itt is van a táblázatban a lényeg, a draftolandó játékosok leendő fizuját figyelembe véve maradna 1.8M.
Revis tuti trade lesz, mert kell a pick egyszerűen, mert ennyi lyukat ilyen szar cap helyzettel a büdös életben nem foltozunk be.Beki
Cromartiet kéne, mert én sztem ő nem fog még egy ilyen szezont produkálni.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000140363/article/jets-should-trade-darrelle-revis-to-49ers-or-bucs-build-for-future?campaign=Twitter_writers_Schein
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.ganggreennation.com/2013/2/19/4005876/updated-salary-cap-information
Itt is van a táblázatban a lényeg, a draftolandó játékosok leendő fizuját figyelembe véve maradna 1.8M.
Revis tuti trade lesz, mert kell a pick egyszerűen, mert ennyi lyukat ilyen szar cap helyzettel a büdös életben nem foltozunk be.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini
#Jets will get $7.15 million in cap relief by cutting Scott. Weird, because his agent just said they were planning to meet this wk in Indy.

Olyan 6-7M-el már a cap felett vagyunk és 9 kezdő poszt lyukas még és a draftolandó játékosoknak is kell helyet csinálni, anyám borogass. 😀Beki
Már alatta vagyunk nem?
Wester
Alatta az expertek szerint 5.7M-el és a fő gáz az az, hogy azokat már kivágtuk, akik nagyobb helyet tudtak csinálni a capben, most már csak az átalakítások vannak hátra, szóval jah talán a draftolandó játékosokra megvan a zsé. 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Rich Cimini ‏@RichCimini
#Jets will get $7.15 million in cap relief by cutting Scott. Weird, because his agent just said they were planning to meet this wk in Indy.

Olyan 6-7M-el már a cap felett vagyunk és 9 kezdő poszt lyukas még és a draftolandó játékosoknak is kell helyet csinálni, anyám borogass. 😀Beki
Már alatta vagyunk nem?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini
#Jets will get $7.15 million in cap relief by cutting Scott. Weird, because his agent just said they were planning to meet this wk in Indy.

Olyan 6-7M-el már a cap felett vagyunk és 9 kezdő poszt lyukas még és a draftolandó játékosoknak is kell helyet csinálni, anyám borogass. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez gyorsan ment:

Adam Caplan ‏@caplannfl
Jets announced LB Bart Scott has been released. Saves $8 M of cap space.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
By releasing Jason Smith, Calvin Pace, Eric Smith and Josh Baker, the #Jets have cleared around $24 million in cap spaceHöri
Látod Beki, én mondtam! 😊 És még nincs vége, Bart Scott sem fog maradni, és jöhet kezdőbe egy számomra szimpatikus Jet, Demario Davis. 😊Medvepapa
Scott ügynökével csütörtökön találkozunk még hátha belemegy egy paycutba, de remélem kivágjuk Demario nagyon szimpatikus statokat produkált már idén is. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Bart Scott's agent Harold Lewis tells me he thinks Bart Scott will have FA interest if he gets cut. Perhaps. He'll need to know before Thurs

Adam Caplan ‏@caplannfl
Once Bart Scott's contract is off the books, the Jets will save another $8 M.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz
As @Rapsheet reported, Jets are meeting with Bart Scott's agent in Indy to see if the two sides want to move forward at a reduced salary.

Nah ne idegesítsük már fel egymást, 8M-es cap hit mellett mekkora reduce-nak kellene lennie....

Rich Cimini ‏@RichCimini
Even with the $24 mil in cuts, the Jets are still more than $1M over the cap, per ESPN's John Clayton. #Jets
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Ha Barkley lecsúszna 2/10-ig, ti berántanátok őt (pontosan WCO offensebe illil)?Beki
Én nem húznék QB-t drafton 3.körig

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
By releasing Jason Smith, Calvin Pace, Eric Smith and Josh Baker, the #Jets have cleared around $24 million in cap spaceHöri
Látod Beki, én mondtam! 😊 És még nincs vége, Bart Scott sem fog maradni, és jöhet kezdőbe egy számomra szimpatikus Jet, Demario Davis. 😊Medvepapa
Davis direkt erre jött tavaly, mert cap helyzettől függetlenül is kivágnánk Scott-ot

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
By releasing Jason Smith, Calvin Pace, Eric Smith and Josh Baker, the #Jets have cleared around $24 million in cap spaceHöri
Látod Beki, én mondtam! 😊 És még nincs vége, Bart Scott sem fog maradni, és jöhet kezdőbe egy számomra szimpatikus Jet, Demario Davis. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
By releasing Jason Smith, Calvin Pace, Eric Smith and Josh Baker, the #Jets have cleared around $24 million in cap space

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha Barkley lecsúszna 2/10-ig, ti berántanátok őt (pontosan WCO offensebe illil)?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini
#Jets expected to meet at combine with agent for TE Dustin Keller (free agent), per source. Franchise tag doesn't appear to be in play.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Revis interjú:
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Revis tegnap hosszabb nyilatkozatot adott az NFL Networknek, a lényegesebb dolgok:

-Idzik az első beszélgetésük során közölte, hogy a trade pletykák nem ő miatta keletkeztek
-Rex mindenképpen akarja, hogy Revis maradjon, de mindketten tudják, hogy ez üzlet
-Nem Rex ötlete, Darrelle így fogalmaz itt: "It starts from the top, it starts with Woody Johnson."
-Elmondta ismét, hogy szeretne Jets játékos maradni, de nem esik kétségbe, ha máshova kerül
-Arra a kérdésre, hogy bárki adott-e arra bármi jelet, hogy Jets játékos lesz a következő szezonban ennyi volt a válasza: "No."