New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Állítólag nem kell Tebow senkinek, ami nem meglepő... Cut lesz?Wester
Igen, cut és 1M-nyi cap szabadul fel.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 997 — Jó ötletnek tűnt!
Állítólag nem kell Tebow senkinek, ami nem meglepő... Cut lesz?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
márc 15-én kap roster bónuszt nem ? Sztem addig minden kiderül, utána már nem hiszem hogy tradelnénkWester
Passz, ezt nem tudom. 😊
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 997 — Jó ötletnek tűnt!
Èn sztem még mindig Crot kéne tradelni, meg amugy revis tradelelese csökkentené a capet ha jól tudomWester
Ha Cro megy és Revis-el nem tudunk hosszabbítani?Beki
Ha Cro megy, akkor Revisre azért volna bőven hely és pénz is.
Cronál jobb is. Csak akkor ezt még mind az offseasonban kellene meghúzni, hogy aztán ne jövőre kelljen baromira sietni bármivel is, amikor Revis UFA lesz.Stez
Ezt értem, csak ugye egyértelmű, hogy Ryan akarja, hogy Revis maradjon, ahogy maga a játékos is maradni akar, de ha Woody idén zsidóskodik és nem akar fizetni neki, akkor jövőre mi lenne a garancia, hogy hajlana rá? :/Beki
Garancia sosincs, ez üzlet.
Azért mondtam, mert ha Crot eladják, akkor viszont felszabadul egy csomó hely, és nem is a Jetsnek kell neki perkálnia, így ezt a pénzt bele lehet forgatni Revis új szerződésébe.Stez
Így igaz ez üzlet és a tulaj diktál. 😊
Meglátjuk. Ha a draftot is túléli Revis, onnantól lesz érdekes h mit kezdünk vele.Beki
márc 15-én kap roster bónuszt nem ? Sztem addig minden kiderül, utána már nem hiszem hogy tradelnénk

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Èn sztem még mindig Crot kéne tradelni, meg amugy revis tradelelese csökkentené a capet ha jól tudomWester
Ha Cro megy és Revis-el nem tudunk hosszabbítani?Beki
Ha Cro megy, akkor Revisre azért volna bőven hely és pénz is.
Cronál jobb is. Csak akkor ezt még mind az offseasonban kellene meghúzni, hogy aztán ne jövőre kelljen baromira sietni bármivel is, amikor Revis UFA lesz.Stez
Ezt értem, csak ugye egyértelmű, hogy Ryan akarja, hogy Revis maradjon, ahogy maga a játékos is maradni akar, de ha Woody idén zsidóskodik és nem akar fizetni neki, akkor jövőre mi lenne a garancia, hogy hajlana rá? :/Beki
Garancia sosincs, ez üzlet.
Azért mondtam, mert ha Crot eladják, akkor viszont felszabadul egy csomó hely, és nem is a Jetsnek kell neki perkálnia, így ezt a pénzt bele lehet forgatni Revis új szerződésébe.Stez
Így igaz ez üzlet és a tulaj diktál. 😊
Meglátjuk. Ha a draftot is túléli Revis, onnantól lesz érdekes h mit kezdünk vele.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Èn sztem még mindig Crot kéne tradelni, meg amugy revis tradelelese csökkentené a capet ha jól tudomWester
Ha Cro megy és Revis-el nem tudunk hosszabbítani?Beki
Ha Cro megy, akkor Revisre azért volna bőven hely és pénz is.
Cronál jobb is. Csak akkor ezt még mind az offseasonban kellene meghúzni, hogy aztán ne jövőre kelljen baromira sietni bármivel is, amikor Revis UFA lesz.Stez
Ezt értem, csak ugye egyértelmű, hogy Ryan akarja, hogy Revis maradjon, ahogy maga a játékos is maradni akar, de ha Woody idén zsidóskodik és nem akar fizetni neki, akkor jövőre mi lenne a garancia, hogy hajlana rá? :/Beki
Garancia sosincs, ez üzlet.
Azért mondtam, mert ha Crot eladják, akkor viszont felszabadul egy csomó hely, és nem is a Jetsnek kell neki perkálnia, így ezt a pénzt bele lehet forgatni Revis új szerződésébe.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Èn sztem még mindig Crot kéne tradelni, meg amugy revis tradelelese csökkentené a capet ha jól tudomWester
Ha Cro megy és Revis-el nem tudunk hosszabbítani?Beki
Ha Cro megy, akkor Revisre azért volna bőven hely és pénz is.
Cronál jobb is. Csak akkor ezt még mind az offseasonban kellene meghúzni, hogy aztán ne jövőre kelljen baromira sietni bármivel is, amikor Revis UFA lesz.Stez
Ezt értem, csak ugye egyértelmű, hogy Ryan akarja, hogy Revis maradjon, ahogy maga a játékos is maradni akar, de ha Woody idén zsidóskodik és nem akar fizetni neki, akkor jövőre mi lenne a garancia, hogy hajlana rá? :/
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Èn sztem még mindig Crot kéne tradelni, meg amugy revis tradelelese csökkentené a capet ha jól tudomWester
Ha Cro megy és Revis-el nem tudunk hosszabbítani?Beki
Ha Cro megy, akkor Revisre azért volna bőven hely és pénz is.
Cronál jobb is. Csak akkor ezt még mind az offseasonban kellene meghúzni, hogy aztán ne jövőre kelljen baromira sietni bármivel is, amikor Revis UFA lesz.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Èn sztem még mindig Crot kéne tradelni, meg amugy revis tradelelese csökkentené a capet ha jól tudomWester
Ha Cro megy és Revis-el nem tudunk hosszabbítani?
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 997 — Jó ötletnek tűnt!
Èn sztem még mindig Crot kéne tradelni, meg amugy revis tradelelese csökkentené a capet ha jól tudom

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Engem csak mint rivális érdekel a Jets, a pontos számokat Beki tudja.
Az én képzetem az idei Jets-ről, hogy most tartanak ott cap space-ben, hogy egy közepes roster-t talán össze tudnak rakni. Ha viszont Revis 9 millióját idén már felhasználják minőségibb játékosokra és élnek az idei draft class általános mélységével a több cetlivel, akkor jövőre húzhatnak akár drágán egy erős QB-t, aki már sokat dobna egy QB hiányos minőségi csapaton.
De mindenki másképp képzeli a sikeres csapatépítést. 😀tomi-tomi
Így van.
Beki tudja mit tegyenek, eképp hozza hamarosan Flaccot, Finleyt és Bushrodot, és alakul is a világverő csapat. 😀 😛Stez
Bushrodot mi a tökömnek, mikor Ferguson itt van? 😀 Evans jobban elférne. 😀
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Engem csak mint rivális érdekel a Jets, a pontos számokat Beki tudja.
Az én képzetem az idei Jets-ről, hogy most tartanak ott cap space-ben, hogy egy közepes roster-t talán össze tudnak rakni. Ha viszont Revis 9 millióját idén már felhasználják minőségibb játékosokra és élnek az idei draft class általános mélységével a több cetlivel, akkor jövőre húzhatnak akár drágán egy erős QB-t, aki már sokat dobna egy QB hiányos minőségi csapaton.
De mindenki másképp képzeli a sikeres csapatépítést. 😀tomi-tomi
Így van.
Beki tudja mit tegyenek, eképp hozza hamarosan Flaccot, Finleyt és Bushrodot, és alakul is a világverő csapat. 😀 😛Stez
😀 De azért csúnya volt! 😀 Beki jövőre lealáz mindenkit GM játékban!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem csak mint rivális érdekel a Jets, a pontos számokat Beki tudja.
Az én képzetem az idei Jets-ről, hogy most tartanak ott cap space-ben, hogy egy közepes roster-t talán össze tudnak rakni. Ha viszont Revis 9 millióját idén már felhasználják minőségibb játékosokra és élnek az idei draft class általános mélységével a több cetlivel, akkor jövőre húzhatnak akár drágán egy erős QB-t, aki már sokat dobna egy QB hiányos minőségi csapaton.
De mindenki másképp képzeli a sikeres csapatépítést. 😀tomi-tomi
Így van.
Beki tudja mit tegyenek, eképp hozza hamarosan Flaccot, Finleyt és Bushrodot, és alakul is a világverő csapat. 😀 😛

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Engem csak mint rivális érdekel a Jets, a pontos számokat Beki tudja.
Az én képzetem az idei Jets-ről, hogy most tartanak ott cap space-ben, hogy egy közepes roster-t talán össze tudnak rakni. Ha viszont Revis 9 millióját idén már felhasználják minőségibb játékosokra és élnek az idei draft class általános mélységével a több cetlivel, akkor jövőre húzhatnak akár drágán egy erős QB-t, aki már sokat dobna egy QB hiányos minőségi csapaton.
De mindenki másképp képzeli a sikeres csapatépítést. 😀tomi-tomi
Ha csak az idei drafton nem vadászunk mi is egy Kaepernicket, vagy Wilsont. 😀
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Engem csak mint rivális érdekel a Jets, a pontos számokat Beki tudja.
Az én képzetem az idei Jets-ről, hogy most tartanak ott cap space-ben, hogy egy közepes roster-t talán össze tudnak rakni. Ha viszont Revis 9 millióját idén már felhasználják minőségibb játékosokra és élnek az idei draft class általános mélységével a több cetlivel, akkor jövőre húzhatnak akár drágán egy erős QB-t, aki már sokat dobna egy QB hiányos minőségi csapaton.
De mindenki másképp képzeli a sikeres csapatépítést. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mert mondjuk ha az ACL-ből felépül rendesen, akkor a liga legjobb cornere, szar napján leveszi a liga legjobb elkapóit szinte a pályáról, és alapból hatalmas lehetőséget teremt ezzel a védelemnek.
Halott év, oké. De akkor ezzel az erővel minden sokat kereső játékost kibaszhatna a Jets, hiszen halott év, és akkor minek fizessenek ennyit?
Revis az, akinek lehet fizetni, hogy ha tényleg hozza a sérülése előtti szintet.Stez
De őt nem kibaszni szándékoztam! Trade, hangsúlyosan cap space szempontból.
Ennek a csapatnak több tartópillére hiányzik, szerintem ezeknek a minőségi pótlását csak gátolja, hogy van egy hibátlan(?) tartópillérem kurva drágán. Inkább ésszel elbontani ezt is és sokkal szabadabban építkezni egy kicsivel többet.tomi-tomi
Az a baj, hogy ezt idén eljátszotta a Colts, viszont akkor volt egy Luck 1/1-re a drafton, akire lehet építeni egy teljesen új csapatot a nulláról.
De mondjuk ilyen játékosok azért ritkábban jönnek ki.
Addig is viszont ugye draft, pickek. A pickeket jól is kell felhasználni, és kellene egy QB, aki dobni is tud. A Jetsnél viszont még RB sincs. Ha Landry megy, safety sem lesz.
Ha meg idén ugye elkezdik kivagdosni mondjuk a Holmes féle sokat keresőket, akkor marad dead money utánuk. Revisért meg valljuk be, kapnak szerintem egy 2. kört, amiért eladják, de csak azért, mert Woody nem akar neki fizetni, meg ACL-ből jön vissza, de ennyiért meg nekem nem érné meg eladni. Akkor inkább várnék vele egy évet, viszont ha egészséges, és elit lesz, akkor az idei 2. kör helyett rá lehet baszni a taget mondjuk, és eladni simán első kör fölött, mert korban is bőven jó.Stez
A szerződésében benne van, hogy nem kaphat taget. 😉
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert mondjuk ha az ACL-ből felépül rendesen, akkor a liga legjobb cornere, szar napján leveszi a liga legjobb elkapóit szinte a pályáról, és alapból hatalmas lehetőséget teremt ezzel a védelemnek.
Halott év, oké. De akkor ezzel az erővel minden sokat kereső játékost kibaszhatna a Jets, hiszen halott év, és akkor minek fizessenek ennyit?
Revis az, akinek lehet fizetni, hogy ha tényleg hozza a sérülése előtti szintet.Stez
De őt nem kibaszni szándékoztam! Trade, hangsúlyosan cap space szempontból.
Ennek a csapatnak több tartópillére hiányzik, szerintem ezeknek a minőségi pótlását csak gátolja, hogy van egy hibátlan(?) tartópillérem kurva drágán. Inkább ésszel elbontani ezt is és sokkal szabadabban építkezni egy kicsivel többet.tomi-tomi
Az a baj, hogy ezt idén eljátszotta a Colts, viszont akkor volt egy Luck 1/1-re a drafton, akire lehet építeni egy teljesen új csapatot a nulláról.
De mondjuk ilyen játékosok azért ritkábban jönnek ki.
Addig is viszont ugye draft, pickek. A pickeket jól is kell felhasználni, és kellene egy QB, aki dobni is tud. A Jetsnél viszont még RB sincs. Ha Landry megy, safety sem lesz.
Ha meg idén ugye elkezdik kivagdosni mondjuk a Holmes féle sokat keresőket, akkor marad dead money utánuk. Revisért meg valljuk be, kapnak szerintem egy 2. kört, amiért eladják, de csak azért, mert Woody nem akar neki fizetni, meg ACL-ből jön vissza, de ennyiért meg nekem nem érné meg eladni. Akkor inkább várnék vele egy évet, viszont ha egészséges, és elit lesz, akkor az idei 2. kör helyett rá lehet baszni a taget mondjuk, és eladni simán első kör fölött, mert korban is bőven jó.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mert mondjuk ha az ACL-ből felépül rendesen, akkor a liga legjobb cornere, szar napján leveszi a liga legjobb elkapóit szinte a pályáról, és alapból hatalmas lehetőséget teremt ezzel a védelemnek.
Halott év, oké. De akkor ezzel az erővel minden sokat kereső játékost kibaszhatna a Jets, hiszen halott év, és akkor minek fizessenek ennyit?
Revis az, akinek lehet fizetni, hogy ha tényleg hozza a sérülése előtti szintet.Stez
De őt nem kibaszni szándékoztam! Trade, hangsúlyosan cap space szempontból.
Ennek a csapatnak több tartópillére hiányzik, szerintem ezeknek a minőségi pótlását csak gátolja, hogy van egy hibátlan(?) tartópillérem kurva drágán. Inkább ésszel elbontani ezt is és sokkal szabadabban építkezni egy kicsivel többet.tomi-tomi
Most még nem annyira drága, egyelőre idei évre van 9M-es cap numberje, jövőre meg a nagy kérdőjel. 😀
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mert mondjuk ha az ACL-ből felépül rendesen, akkor a liga legjobb cornere, szar napján leveszi a liga legjobb elkapóit szinte a pályáról, és alapból hatalmas lehetőséget teremt ezzel a védelemnek.
Halott év, oké. De akkor ezzel az erővel minden sokat kereső játékost kibaszhatna a Jets, hiszen halott év, és akkor minek fizessenek ennyit?
Revis az, akinek lehet fizetni, hogy ha tényleg hozza a sérülése előtti szintet.Stez
De őt nem kibaszni szándékoztam! Trade, hangsúlyosan cap space szempontból.
Ennek a csapatnak több tartópillére hiányzik, szerintem ezeknek a minőségi pótlását csak gátolja, hogy van egy hibátlan(?) tartópillérem kurva drágán. Inkább ésszel elbontani ezt is és sokkal szabadabban építkezni egy kicsivel többet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mert mondjuk ha az ACL-ből felépül rendesen, akkor a liga legjobb cornere, szar napján leveszi a liga legjobb elkapóit szinte a pályáról, és alapból hatalmas lehetőséget teremt ezzel a védelemnek.
Halott év, oké. De akkor ezzel az erővel minden sokat kereső játékost kibaszhatna a Jets, hiszen halott év, és akkor minek fizessenek ennyit?
Revis az, akinek lehet fizetni, hogy ha tényleg hozza a sérülése előtti szintet.Stez
Lehet fizetni, de ha lehet hinni a híreknek ugye, ha Woody nem akar fizetni, akkor mindegy...😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A jövő évi megtartásának lesz szerintem hosszú távon rossz hatása.
Számolod a szaporodó dead money-t is? 😀 Ha jól emlékszem, már szűk öt millába fájtak az eddigi kivágások. Ettől függetlenül szerintem jól csinálja az új vezetés. Cap szempontból a legjobb húzás még Revis trade-elése lenne. Minek fizetni 10+ milliót egy CB-nek egy halálra ítélt évben? Inkább draftcetlik, jó újoncok és tiszta cap space.tomi-tomi
Mondjuk úgy nem volt más választása Idzikéknek, mert amit itt Tannenbaum hagyott maga után az undorító.
Nyilván Revis tradelése logikus lenne és sztem is meg fog történni, a nagyobb kérdés az értéke. Vajon mit kapnánk érte?
Látszott az idei szezonban is h a passz elleni védekezés rendben van nélküle is, de ugye a liga egyik, ha nem a legjobb CB-je, de ACL-ből jön vissza, forma kérdéses stb. Ez egy nagyon komplex döntés lesz, de sem Idzik, sem Ryan nem mondta ki egyszer sem eddig, hogy Revis nem lesz tradelve, sőt Idzik kijelentette, hogy nem garantálja h Darrelle rosteren lesz szeptemberben.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert mondjuk ha az ACL-ből felépül rendesen, akkor a liga legjobb cornere, szar napján leveszi a liga legjobb elkapóit szinte a pályáról, és alapból hatalmas lehetőséget teremt ezzel a védelemnek.
Halott év, oké. De akkor ezzel az erővel minden sokat kereső játékost kibaszhatna a Jets, hiszen halott év, és akkor minek fizessenek ennyit?
Revis az, akinek lehet fizetni, hogy ha tényleg hozza a sérülése előtti szintet.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brady 3 évig hosszabbított a Pats-el.Beki
Az AFC East kapott plusz három évet, hogy megtalálhassa az igazi trónkövetelőt. 😀 Egy öreg(edő) QB ellen csak fog menni.tomi-tomi
Amilyen állapotok uralkodnak nálunk, hajjaj, lesz 3 év mire kiheverjük Sanchezt. 😊Beki
Jövőre kéne egy nagyobb (de még nem demoralizáló) gyomrost bevállalni, mint évekig húzni a Tannenbaum-Ryan páros alkotta koloncot magatok után. Csak ahhoz pontosan kéne tudni, hogy mit akarunk. Ryan megtartása szerintem hiba volt hosszú távon. Akár olyan károkat is okozhat a maradása, mint anno Sanchez hibás (fel)értékelése.tomi-tomi
Ryan nem fog maradni ebben biztos lehetsz, ha csak nem csinálni vmi eszméletlen dolgot és a csapatot PO-ba vezeti, ha nem lesz PO, bye-bye Rex.
 www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Jets&Year=2014

Jövőre lesz cap bőven. Jelenleg 90M a 27 rosteren levő játékos által foglalt cap space, de számolva vele h végre megszabadulhatunk Sancheztől a cutolásával 8M-es spórolnánk még, így lehetne 40M is, ami azért sok mindenre kell h elég legyen.Beki
A jövő évi megtartásának lesz szerintem hosszú távon rossz hatása.
Számolod a szaporodó dead money-t is? 😀 Ha jól emlékszem, már szűk öt millába fájtak az eddigi kivágások. Ettől függetlenül szerintem jól csinálja az új vezetés. Cap szempontból a legjobb húzás még Revis trade-elése lenne. Minek fizetni 10+ milliót egy CB-nek egy halálra ítélt évben? Inkább draftcetlik, jó újoncok és tiszta cap space.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Brady 3 évig hosszabbított a Pats-el.Beki
Az AFC East kapott plusz három évet, hogy megtalálhassa az igazi trónkövetelőt. 😀 Egy öreg(edő) QB ellen csak fog menni.tomi-tomi
Amilyen állapotok uralkodnak nálunk, hajjaj, lesz 3 év mire kiheverjük Sanchezt. 😊Beki
Jövőre kéne egy nagyobb (de még nem demoralizáló) gyomrost bevállalni, mint évekig húzni a Tannenbaum-Ryan páros alkotta koloncot magatok után. Csak ahhoz pontosan kéne tudni, hogy mit akarunk. Ryan megtartása szerintem hiba volt hosszú távon. Akár olyan károkat is okozhat a maradása, mint anno Sanchez hibás (fel)értékelése.tomi-tomi
Ryan nem fog maradni ebben biztos lehetsz, ha csak nem csinálni vmi eszméletlen dolgot és a csapatot PO-ba vezeti, ha nem lesz PO, bye-bye Rex.
 www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Jets&Year=2014

Jövőre lesz cap bőven. Jelenleg 90M a 27 rosteren levő játékos által foglalt cap space, de számolva vele h végre megszabadulhatunk Sancheztől a cutolásával 8M-es spórolnánk még, így lehetne 40M is, ami azért sok mindenre kell h elég legyen.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brady 3 évig hosszabbított a Pats-el.Beki
Az AFC East kapott plusz három évet, hogy megtalálhassa az igazi trónkövetelőt. 😀 Egy öreg(edő) QB ellen csak fog menni.tomi-tomi
Amilyen állapotok uralkodnak nálunk, hajjaj, lesz 3 év mire kiheverjük Sanchezt. 😊Beki
Jövőre kéne egy nagyobb (de még nem demoralizáló) gyomrost bevállalni, mint évekig húzni a Tannenbaum-Ryan páros alkotta koloncot magatok után. Csak ahhoz pontosan kéne tudni, hogy mit akarunk. Ryan megtartása szerintem hiba volt hosszú távon. Akár olyan károkat is okozhat a maradása, mint anno Sanchez hibás (fel)értékelése.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)