New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
MarioAna
1 997
itt még Terrell Thomas is fel van sorolva, aki tudtommal már a Seattle-nél van.#Jets believe CB Dee Milliner suffered a high-ankle sprain, per source. Out a few weeks. He thought it was broken, but tests show a sprainWesterVárjunk csak még Dee esetében, hogy valóban pár hét lesz csak, aztán ha kiesik hosszabb időre marad a fejvakarás.
www.rotoworld.com/articles/nfl/45947/309/2014-nfl-free-agents?pg=2
Perpill elérhető CB-k.Beki
Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bart Hubbuch @HubbuchNYP 5 pRex says Dee Milliner's ankle is still too swollen to do any tests on it, so the Jets don't know if it's broken or just sprained.
Bumm.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDN 1 minDee Milliner's availability for Week 1 vs Raiders (Sept. 7) is in serious doubt. Jets trying anything and everything at cornerback. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ESPN szerint 3-4 hét múlva tér vissza Dee.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jeremy Reeves kerülhet rosterre?JanekHááát kevés esélyt látok rá.
Milliner, Patterson, Wilson, Walls és Lankster előtte vannak ez tuti és még érkezik egy FA CB is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Úgy néz ki, hogy Milliner az OAK elleni szezonnyitót tutira kihagyja, amivel nincs is gond, de utána nagyon kellene már a játéka, mert ha OAK ellen L lesz a vége, csúfos lehet a szezon nagyon.Tegnap edzésen Walls és Lankster volt a két kezdő CB.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello @BrianCoz 9 óJets checked in on Asante Samuel today but are not signing him, source confirms. Expect them to go younger #nyj
Manish Mehta @MMehtaNYDN 9 ó
It's my understanding that the Jets will add another cornerback. A younger player. Samuel would have been an intriguing option. #nyj
több mint 11 éve
Hát ahogy elnézem, nagy öregeken kívül sok más nem elérhető..#Jets believe CB Dee Milliner suffered a high-ankle sprain, per source. Out a few weeks. He thought it was broken, but tests show a sprainWesterVárjunk csak még Dee esetében, hogy valóban pár hét lesz csak, aztán ha kiesik hosszabb időre marad a fejvakarás.
www.rotoworld.com/articles/nfl/45947/309/2014-nfl-free-agents?pg=2
Perpill elérhető CB-k.Beki
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
#Jets believe CB Dee Milliner suffered a high-ankle sprain, per source. Out a few weeks. He thought it was broken, but tests show a sprainWesterVárjunk csak még Dee esetében, hogy valóban pár hét lesz csak, aztán ha kiesik hosszabb időre marad a fejvakarás.
www.rotoworld.com/articles/nfl/45947/309/2014-nfl-free-agents?pg=2
Perpill elérhető CB-k.
több mint 11 éve
Azért imádkoztam, hogy a sérülések kerüljék el a csapatot. Hát rögtön két jó CB-nk esik ki.. Szerencsére Milliner "csak" pár hétre. Leshetjük majd a secondary szétbombázását a szezonban azt hiszem...
több mint 11 éve
#Jets believe CB Dee Milliner suffered a high-ankle sprain, per source. Out a few weeks. He thought it was broken, but tests show a sprain
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Rookie CB Dexter McDougle suffered a torn ACL (left knee) today at practice.Neki annyi :S
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Összefoglalva:Patterson elvileg könyök sérülés miatt nem edzett, míg McDougle és Millinert kocsival és edzők vitték le a pályáról.
Decker team drillekben szintén nem volt.
Ha nekem hnap 2 IR-t jelentenek be, asszem nézhetünk a secondary miatt.
több mint 11 éve
Nagyon nem néz ki jó a helyszíni jelentések szerint.napasztmek
Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nagyon nem néz ki jó a helyszíni jelentések szerint.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ott is van bassza meg, McDougle után Millinert is lekísérik az edzők és nem tud ráállni a bal lábára.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nah csessze meg McDougle-t edzők kísérték le edzésen, most meg Milliner érkezett rosszul.
több mint 11 éve
Van hogy az ilyen nyitó preseason meccseken egymásnak esnek a felek keményen, csak h mindenki érezze a motiváltságot, de itt nem ez volt a helyzet (és meglepően sok csapatnál volt eddig, h a kezdő egy igen nagy része nem is játszott /Pats-nél 12-en :-8 /, inkább kevesebb sérülés és rozsdásabb veteránok, gondolhatják).RobillumaBrady szerint a Redskinsszel folytatott közös edzés során hétfőn és kedden kb. 80 illetve 90 reps volt full padsben a napi adag, ami ér annyit, ha nem többet a kezdőknek, mint két támadásnyi idő a pályán "élesben".
több mint 11 éve
Én csak az első 25 percet néztem a meccsből, többet nem, mert elég langyoska volt. Van hogy az ilyen nyitó preseason meccseken egymásnak esnek a felek keményen, csak h mindenki érezze a motiváltságot, de itt nem ez volt a helyzet (és meglepően sok csapatnál volt eddig, h a kezdő egy igen nagy része nem is játszott /Pats-nél 12-en :-8 /, inkább kevesebb sérülés és rozsdásabb veteránok, gondolhatják). Felmegy a D, pacsi a Colts-osokkal, play után pacsi Luckkal, pacsi ezzel, pacsi azzal, egy kis közös nightclubozás hiányzott csak.Patterson tényleg bénázott rendesen, először backpedalból előremozgásnál megcsúszott -> sima 3rd and long completion. Volt hogy fly route-on is simán mögé került Rogers. Lesz ez még jobb is. A DL nagyjából fogta a futást, de ez nem meglepő. Richardson szenzációs kondiban van. A cseréknél Babin sem volt rossz így elsőre.
Ami meglepő, h AJ Edds néha az első csapattal játszott Davis helyén. Jó kis cover LB volt az Iowában, ha épp egyben van a térde, akkor nem rossz játékos. Jeremiah George-ot is láttam a 2. negyedben (a RB screent róla vitték be TD-re). Ők lesznek a backup LB-k. Lassabb nem lesz tőlük a D.
McDougle-re voltam még kíváncsi, h milyen a mozgása, hát nem rossz, teljesen felépült. Ha valaki betlizik a kezdőknél még akár komoly játékidőt is kaphat?
Rontez Miles a 2. negyed első play-ében a kezdő D-vel volt fenn 😕) , de előtte és utána nem (lehet megsérült?).
Ryan sem agyalta túl a dolgokat, a Colts első drivejában nickelből odaállított 8 embert a vonalra (a 3 CB maradt off-coverben) és mind ment is a QB-ra 😀. Persze jött a rövid completion Hiltonra.
Az O játékával nincs értelme nagyon foglalkozni, preseason, szóval csak alapjátékok vannak. De emiatt az sokatmondó lehet, h mindjárt az első drive-ban volt Genoval read-option futás és a RB-ek is változatosan lesznek használva, mint tavaly. Olyan is volt, h Ivory volt a backfielden és CJxK a számokon túl, elkapóként. Ebből bemozgott egy sweep játékra.
A futójáték döcögött. Colon drive blockingja rendben van de nem lett gyorsabb. Szép volt a nyitódrive-ban, amikor a LT-n kívülre húzott, de eleve olyan lassú volt, h a futó megelőzte, de még a LT-be is beleszaladt...
Winters viszont elég jól néz ki (ő kezdett LG-ban Aboushi előttt), le van fogyva és kicsit izmosabb is.
Geno keveset volt fenn, majd az alapszakasz beárazza.
Amarónak lehet, h még magas a MM playbook (szte totál kínai az egész a Texas Tech-es után), de eszméletlen nagy potenciál van benne. A kondija tökéletes, gyorsabbnak néz ki, mint a Red Raiders-ben... Érdekes egy route volt, amit erre a sebességre építve rajzolt rá MM az első elkapásnál (erős oldalon szélesen felállva nem egyenesen előre indult, hanem balra fordulva sprintelt a LoS-en a támadófal felé, majd a RT-től pár yardra bevágott élesen). A második félidőben sok snapet kapott, kár, h azt már nem néztem. Jó kis célpont lehet belőle Kerley mellett a pálya közepén, ha felfogja a playbookot.
Decker szerencsére úgy néz ki hozza majd magát. A #2 WR lesz a nagy kérdés, Shaq Evans kiesése nagy gáz. Valakinek nagyon elő kellene lépni.
Első meccsnek elment.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mangold (felesége bármikor szülhet), Patterson nem edz a kezdők közül.Freeman és McDougle a helyetteseik. Decker team drillekben nem játszik.
Pryor és Jarrett a 2. csapattal safety poszton.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Megtekintettem a presezlony meccset, sok következtetést nem lehet levonni, mert MM igazi playbookjából sokat nem láttunk.Decker egy negyedet volt pályán, mint Geno, többet róluk majd regular seasonben lehet mondani.
Futójáték Green 20 yardos futását tekintve nem létező fogalom volt, e téren az OL borzalom volt.
Hill-t úgy rúgnám picsán h csak nah. Minden elkapó jobb volt nála majdnem a keretből. Megjátszhatatlan volt végig, pedig nagyon sok snapet kapott.
Defenseből Patterson lógott ki, de becsületesen
több mint 11 éve
na toam, a végén Idenemkellpali sack, forced fumble lezárva a meccset, jöhet a mez!HöriPalymaker! Nem kell nekem mez, kivárom a HoF aranyzakót 😊
Most kezdtem el a 2. félidőt, valamikor majd írok első benyomásokat.