New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Hát srácok, életem egyik legjobb napja volt a mai. Hangom nincsen sok, undorítóan félelmetes atmoszférát teremtettünk. Átlagosan 100 db körül mozgott a soundmeter. 120 már káros a hallásra... 😊 A következő podcastben jövök majd egy hosszabb élménybeszámolóval.
több mint 11 éve
OFF: Közben Romo megveri a Cowboyst 😀LuciferEz valahogy miért nem lep meg 😀
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Igen, a futás ma elég jól ment...Nagyjából egyetértek, én még azonban Wallst is kiemelném elég szépen shut downolta a vele szembenálló elkapókat, nem nagyon dobáltak felé, a TD meg igazából, hát annál jobban nem nagyon lehet fogni valakit szerintem, balszerencséje volt. 😊ApexJogos, mondjuk azt nehéz megítélni, hogy ő volt ennyire jó, vagy csak Carr félt tőle, vagy az Oakland playcall volt ennyire fos.
Ja, és akit nem tudom, hogyan hagytam le: CJ. Féltem, hogy hullámvölgyekkel fog futni, ehhez képestü kiegyensúlyozottü és fizikális volt, csak bírja a terhelést végig. Ivoryval rendben lesznek ők ketten!toam
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Nagyjából egyetértek, én még azonban Wallst is kiemelném elég szépen shut downolta a vele szembenálló elkapókat, nem nagyon dobáltak felé, a TD meg igazából, hát annál jobban nem nagyon lehet fogni valakit szerintem, balszerencséje volt. 😊ApexJogos, mondjuk azt nehéz megítélni, hogy ő volt ennyire jó, vagy csak Carr félt tőle, vagy az Oakland playcall volt ennyire fos.
Ja, és akit nem tudom, hogyan hagytam le: CJ. Féltem, hogy hullámvölgyekkel fog futni, ehhez képestü kiegyensúlyozottü és fizikális volt, csak bírja a terhelést végig. Ivoryval rendben lesznek ők ketten!
több mint 11 éve
+ Pass rush. A faltól kicsit többet vártam, kívül viszont Coples állat volt végig, Babin is villant párat. Hát még Pali ha felépül 😀Nagyjából egyetértek, én még azonban Wallst is kiemelném elég szépen shut downolta a vele szembenálló elkapókat, nem nagyon dobáltak felé, a TD meg igazából, hát annál jobban nem nagyon lehet fogni valakit szerintem, balszerencséje volt. 😊
+ Decker. Végre van valaki a szélen is, aki rendre elkapja, ami felé megy.
+ run D. Same old Jets, jó értelemben, mondjuk nem volt nehéz dolguk.
+ Antonio Allen. Megdöbbentő volt, hogy beugróként milyen simán odaért mindenhova.
+ Szurkolók. 2 Raiders időkérés, folyamatos miscommunication a hangzavar miatt.
+ Geno lábon, meg Geno karban. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen 😀
- Geno fejben. A pickjéről (többnyire) nem ő tehetett, a fumble és a tizenx yardos sack amivel kiszorultunk FG távból, borzalom volt nézni. A védelmek olvasása mellett ezt kell még sokat tanulnia.
- Büntetések. A legrosszabb, hogy a többség nem taktikai bünti volt, hanem sima fegyelmezetlenség, false start, delay + Colon faszságai ismét.
- Off playcall. Sok option hülyéskedés, 2 QB felállások, miközben a 2. félidőben kiderült, hogy kis kockázattal, középen futással és screen passzokkal is tudunk haladni.
- A védőoldalon sem tetszett minden. 4 emberrel is simán volt nyomás Carron, futni sehogy sem tudott az Oakland,akkor miért nem segítjük ki a secondaryt? Egy jobb QB és jobb fal ellen fogunk még szopni Rexy blitz mániája miatt, de ne legyen igazam!
- Folk még mindig nem tud touchbacket rúgni
Összességében elégedett vagyok, sok helyen látszik a javulás tavalyhoz képest, a hibák többségét ki lehet javítani. Érdekes szezonunk lesz.toam
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
+ Pass rush. A faltól kicsit többet vártam, kívül viszont Coples állat volt végig, Babin is villant párat. Hát még Pali ha felépül 😀+ Decker. Végre van valaki a szélen is, aki rendre elkapja, ami felé megy.
+ run D. Same old Jets, jó értelemben, mondjuk nem volt nehéz dolguk.
+ Antonio Allen. Megdöbbentő volt, hogy beugróként milyen simán odaért mindenhova.
+ Szurkolók. 2 Raiders időkérés, folyamatos miscommunication a hangzavar miatt.
+ Geno lábon, meg Geno karban. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen 😀
- Geno fejben. A pickjéről (többnyire) nem ő tehetett, a fumble és a tizenx yardos sack amivel kiszorultunk FG távból, borzalom volt nézni. A védelmek olvasása mellett ezt kell még sokat tanulnia.
- Büntetések. A legrosszabb, hogy a többség nem taktikai bünti volt, hanem sima fegyelmezetlenség, false start, delay + Colon faszságai ismét.
- Off playcall. Sok option hülyéskedés, 2 QB felállások, miközben a 2. félidőben kiderült, hogy kis kockázattal, középen futással és screen passzokkal is tudunk haladni.
- A védőoldalon sem tetszett minden. 4 emberrel is simán volt nyomás Carron, futni sehogy sem tudott az Oakland,akkor miért nem segítjük ki a secondaryt? Egy jobb QB és jobb fal ellen fogunk még szopni Rexy blitz mániája miatt, de ne legyen igazam!
- Folk még mindig nem tud touchbacket rúgni
Összességében elégedett vagyok, sok helyen látszik a javulás tavalyhoz képest, a hibák többségét ki lehet javítani. Érdekes szezonunk lesz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kissé rázósan, de nyertünk. A következő hat meccsre a hat sztár irányító ellen aggasztó, hogy egy Derek Carr 2 TD passzot tudott nyomni. Különösen az első volt csúnya. Nade hajrá Jets!civilmanuAzért a 2. TD James Jones érdeme, Carr majdnem csak felsózta egy-az-egyezzék le alapon.
több mint 11 éve
Kissé rázósan, de nyertünk. A következő hat meccsre a hat sztár irányító ellen aggasztó, hogy egy Derek Carr 2 TD passzot tudott nyomni. Különösen az első volt csúnya. Nade hajrá Jets!
Go Jets!
több mint 11 éve
No ez meg is van! Nem volt nagy pontzuhatag, de amit láttam, az nagyjából tetszett. A támadófal egész jól szerepelt, a futás is jól ment és a védelem is megtette a magáét. Az igaz, hogy ennél már csak nehezebb jön, de kezdésnek nem volt rossz. Csak így tovább. GO JETS!!!
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Igen. pl. Geno fumbleje a 3 yardnál :S És ezt a rengeteg büntetést kéne már végre elfelejteni. Már most nagyjából 70 yardnál tartunk...Azért vannak kreatív playek. És látom a két irányítós felállás lehetőségeit is kiaknázzák 😊LuciferPersze, pont azt mondom, hogy jól játszunk, csak olyan szinten szerencsétlenek vagyunk mellette, hogy az hihetetlen. Na de legalább megvan a vezetés! 😀Apex
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Azért vannak kreatív playek. És látom a két irányítós felállás lehetőségeit is kiaknázzák 😊LuciferPersze, pont azt mondom, hogy jól játszunk, csak olyan szinten szerencsétlenek vagyunk mellette, hogy az hihetetlen. Na de legalább megvan a vezetés! 😀
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Azért vannak kreatív playek. És látom a két irányítós felállás lehetőségeit is kiaknázzák 😊
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Valaki szólt a srácoknak, hogy nem saját magunkat kéne megvernünk?
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Komoly. Ha pedig megsérül valaki, akkor be lehet rakni egy puntert. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hé Bekkencs, Pryor kezd?Stez5 safety van rosteren, közülük Allen CB-ként kezd, Bush inaktív, így nagyon nem maradt más, mint a Pryor-Landry kettős. 😛
több mint 11 éve
Rich Cimini @RichCiminiMi kemények vagyunk
Jets dressing 7 OLM, as expected. T.J. Barnes is active, meaning 6 DLM. With McFadden down, only 4 CBs and 3 safeties -- light at FDB. #nyj
Serious?Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCiminiJets dressing 7 OLM, as expected. T.J. Barnes is active, meaning 6 DLM. With McFadden down, only 4 CBs and 3 safeties -- light at FDB. #nyj
Serious?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Inaktív lista:
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Megneztem jo par power rankinget igy elso meccs elott es mindenhol 20-22. hely koze tesznek minket es CB gondokkal indokoljak foleg.Lassuk be, ha ma nem nyerunk nagyon csunya merlegunk is lehet bye weekig.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Milliner, Bush es IK nem jatszik a Raiders ellen.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi injury report:IK DNP
Milliner DNP
Josh Bush DNP
Bellore LP
Érik Pryor kezdő pozija (mintha eddig se lett volna biztos).
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Milliner sérült perpill, Allen-t safety-ből CB-be konvertáltuk, emellett a CB sor Wilson, McFadden, Adams, Walls névsorból áll még.Jets released LB Jeremiah George to make room for WR Walt Powell.Ennyire rosszul álltok hogy kell Adams, vagy csak a pb miatt?Amadeus91
Jets sign LB A.J. Edds and release CB Ellis Lankster.
New York Jets sign CB Phillip Adams.Beki