New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Túlságosan optimista vagy, majd a Lions ellen elveszíted. 😛Broncos ellen szerintem sincs, de a többi egy összeszedett csapattal hozható, én legalábbis így gondolom.ApexTeljesen egyetértek veletek. Én azt mondom, hogy tényleg az a szomorú, hogy mindegyik meccsen megvolt az ütőkártyánk az ellenfél ellen, de valahogy sosem tudtuk kijátszani, itt is 6x bent voltunk a rz-ban 6X! Nem is emlékszem mikor volt ilyen, és az a szomorú, hogy ebből 1 td-t vittünk, és 2-ből pontot sem szereztünk, ez elég bosszantó. Én nem hinném, amúgy hogy egy Ryan féle csapat félvárról venne bármilyen mérkőzést, ez miatt én nem aggódok. A szezon 2. fele simán hozható így is kinéz nekünk egy 9-7, 10-6-os mutató, ami látva, hogy a csoport riválisok annyira erős ellenféllel még nem is játszottak(kivéve Bills), még akár a csoportgyőzelem is lehet. Ráadásul szerintem, hogy ha végre sikerülne ezeket a hibákat, kijavítani, Milliner és Decker 100%-os lenne, és mondjuk Fortuna asszonyság is kicsit a kedvünkre játszana ez a csapat bármire képes lehet. Úgy hogy HAJRÁ! 😀Apex10-6 az nagyon nem reális, de a 9-7 sem annyira sajnos.
Bye weekig (11. hét) játszunk sorrendben:
Lions-Chargers-Broncos-Pats-Bills-Chiefs-Steelers
Ahogy említettem is hétvégén már a szezonunkért játszunk, mert 2 meccses előnyt adni a Pats-nek csoporton belül (ha nyernek a Kansas ellen) nem nagyon lehet. A fent említett 7 csapatból a Broncos ellen esélyünk sincs és ki tudja mi lesz itt 10 meccs után, akár 1-9 is.Beki
több mint 11 éve
Broncos ellen szerintem sincs, de a többi egy összeszedett csapattal hozható, én legalábbis így gondolom.Teljesen egyetértek veletek. Én azt mondom, hogy tényleg az a szomorú, hogy mindegyik meccsen megvolt az ütőkártyánk az ellenfél ellen, de valahogy sosem tudtuk kijátszani, itt is 6x bent voltunk a rz-ban 6X! Nem is emlékszem mikor volt ilyen, és az a szomorú, hogy ebből 1 td-t vittünk, és 2-ből pontot sem szereztünk, ez elég bosszantó. Én nem hinném, amúgy hogy egy Ryan féle csapat félvárról venne bármilyen mérkőzést, ez miatt én nem aggódok. A szezon 2. fele simán hozható így is kinéz nekünk egy 9-7, 10-6-os mutató, ami látva, hogy a csoport riválisok annyira erős ellenféllel még nem is játszottak(kivéve Bills), még akár a csoportgyőzelem is lehet. Ráadásul szerintem, hogy ha végre sikerülne ezeket a hibákat, kijavítani, Milliner és Decker 100%-os lenne, és mondjuk Fortuna asszonyság is kicsit a kedvünkre játszana ez a csapat bármire képes lehet. Úgy hogy HAJRÁ! 😀Apex10-6 az nagyon nem reális, de a 9-7 sem annyira sajnos.
Bye weekig (11. hét) játszunk sorrendben:
Lions-Chargers-Broncos-Pats-Bills-Chiefs-Steelers
Ahogy említettem is hétvégén már a szezonunkért játszunk, mert 2 meccses előnyt adni a Pats-nek csoporton belül (ha nyernek a Kansas ellen) nem nagyon lehet. A fent említett 7 csapatból a Broncos ellen esélyünk sincs és ki tudja mi lesz itt 10 meccs után, akár 1-9 is.Beki
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Teljesen egyetértek veletek. Én azt mondom, hogy tényleg az a szomorú, hogy mindegyik meccsen megvolt az ütőkártyánk az ellenfél ellen, de valahogy sosem tudtuk kijátszani, itt is 6x bent voltunk a rz-ban 6X! Nem is emlékszem mikor volt ilyen, és az a szomorú, hogy ebből 1 td-t vittünk, és 2-ből pontot sem szereztünk, ez elég bosszantó. Én nem hinném, amúgy hogy egy Ryan féle csapat félvárról venne bármilyen mérkőzést, ez miatt én nem aggódok. A szezon 2. fele simán hozható így is kinéz nekünk egy 9-7, 10-6-os mutató, ami látva, hogy a csoport riválisok annyira erős ellenféllel még nem is játszottak(kivéve Bills), még akár a csoportgyőzelem is lehet. Ráadásul szerintem, hogy ha végre sikerülne ezeket a hibákat, kijavítani, Milliner és Decker 100%-os lenne, és mondjuk Fortuna asszonyság is kicsit a kedvünkre játszana ez a csapat bármire képes lehet. Úgy hogy HAJRÁ! 😀Apex10-6 az nagyon nem reális, de a 9-7 sem annyira sajnos.
Bye weekig (11. hét) játszunk sorrendben:
Lions-Chargers-Broncos-Pats-Bills-Chiefs-Steelers
Ahogy említettem is hétvégén már a szezonunkért játszunk, mert 2 meccses előnyt adni a Pats-nek csoporton belül (ha nyernek a Kansas ellen) nem nagyon lehet. A fent említett 7 csapatból a Broncos ellen esélyünk sincs és ki tudja mi lesz itt 10 meccs után, akár 1-9 is.
több mint 11 éve
Jeremiah George azt tweetelte, hogy leigazoltuk a practice squadotokból. Milyen volt előszezonban?
több mint 11 éve
Teljesen egyetértek veletek. Én azt mondom, hogy tényleg az a szomorú, hogy mindegyik meccsen megvolt az ütőkártyánk az ellenfél ellen, de valahogy sosem tudtuk kijátszani, itt is 6x bent voltunk a rz-ban 6X! Nem is emlékszem mikor volt ilyen, és az a szomorú, hogy ebből 1 td-t vittünk, és 2-ből pontot sem szereztünk, ez elég bosszantó. Én nem hinném, amúgy hogy egy Ryan féle csapat félvárról venne bármilyen mérkőzést, ez miatt én nem aggódok. A szezon 2. fele simán hozható így is kinéz nekünk egy 9-7, 10-6-os mutató, ami látva, hogy a csoport riválisok annyira erős ellenféllel még nem is játszottak(kivéve Bills), még akár a csoportgyőzelem is lehet. Ráadásul szerintem, hogy ha végre sikerülne ezeket a hibákat, kijavítani, Milliner és Decker 100%-os lenne, és mondjuk Fortuna asszonyság is kicsit a kedvünkre játszana ez a csapat bármire képes lehet. Úgy hogy HAJRÁ! 😀Rémálom eddig a szezon.Valóban rémálom ezzel nem lehet vitatkozni és ahogy írod is lazán 3-0-ás mérleggel állhatnánk.
Sztem az utóbbi évek legerősebb Jets-e ez, de nagyon meg tudja verni saját magát. Persze a legjobb 3 külső CB kiesése nem segít, de még Allennel a szélen is jó ez a csapat. 3-0-val kellene állni...
Ez a Chicago sztem gyengébb csapat, mint a Jets, kötelező lett volna az otthoni W. De úgy nem lehet legyőzni őket, h nyitásnak egy sültgalamb picksix Mundy kezébe, miközben a RB-re játszott fakescreen eleve besült, majd egy habkönnyű, remek 3&out a D-től, mélyen a Bears térfelén, de utána mellényúl a punterhez gyönyörűen odaérő blokkolni igyekvő játékos a labdának. Ebből a puntból persze a félpályán fumblizik Saunders, majd egy OPI helyett a faszfej bírók DPI-t fújnak, amiből 7 yard kell a Chicagónak a TD-hez. Kb semmit nem csinált az ellenfél, de játék nélkül vezet 14-0-ra egy 3 perces Benny Hill show végén. Így nehéz, hiába masszívabb csapat a Jets.
Most meg tényleg jön a sorsolás legnehezebb része, a Lions-@Chargers-Broncos-@Pats négyes. Nagyon könnyen belemehet a csapat most egy lefelé menő spirálba.
De abban biztos vagyok, hogy ha a következő 3 meccsből max 1 win lesz, akkor a Pats-et még idegenben is leveri muszájból a csapat (amúgy sem rosszabb a Jets), és hű de nagyszerű lesz, csak semmit nem fog érni 2-4 után.Robilluma
A Packers elleni meltdown a fincsi timeouttal megfűszerezve, majd a Bears elleni show szintén.
A 3 csapat közül a Green Bay az egyedüli papíron erősebb csapat nálunk, de a Chicago is csak annyival volt jobb, hogy nem szívatta meg magát.
Az sem vitás, hogy masszívabb ez a csapat az előző szezonhoz képest és sok téren fejlődött, de valahogy lehet még 1 év kellene a tökéletes összhanghoz és h ne legyenek ilyen hibák, de félek tőle, hogy egy gyenge szezon után (értsétek rosszabb mint 8-8-as mérleg) már senki nem tolerálná ezt Ryan felé és hiába a csapategység a locker roomban, Idzik végre hozhatja a saját HC-ját.
A fent említett négyesből jelen pillanatban a Pats-et érzem legverhetőbbnek, de kérdezem én ennek mekkora jelentősége lesz, ha addig 3 L lesz a dolgok kimenetele és a csapat már félvállról veszi azt a találkozót?! 😕
Csúnya vége is lehet ennek a szezonnak, amelyre nem is gondolna az ember látva az eddigieket és a statokat figyelve.Beki
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rémálom eddig a szezon.Valóban rémálom ezzel nem lehet vitatkozni és ahogy írod is lazán 3-0-ás mérleggel állhatnánk.
Sztem az utóbbi évek legerősebb Jets-e ez, de nagyon meg tudja verni saját magát. Persze a legjobb 3 külső CB kiesése nem segít, de még Allennel a szélen is jó ez a csapat. 3-0-val kellene állni...
Ez a Chicago sztem gyengébb csapat, mint a Jets, kötelező lett volna az otthoni W. De úgy nem lehet legyőzni őket, h nyitásnak egy sültgalamb picksix Mundy kezébe, miközben a RB-re játszott fakescreen eleve besült, majd egy habkönnyű, remek 3&out a D-től, mélyen a Bears térfelén, de utána mellényúl a punterhez gyönyörűen odaérő blokkolni igyekvő játékos a labdának. Ebből a puntból persze a félpályán fumblizik Saunders, majd egy OPI helyett a faszfej bírók DPI-t fújnak, amiből 7 yard kell a Chicagónak a TD-hez. Kb semmit nem csinált az ellenfél, de játék nélkül vezet 14-0-ra egy 3 perces Benny Hill show végén. Így nehéz, hiába masszívabb csapat a Jets.
Most meg tényleg jön a sorsolás legnehezebb része, a Lions-@Chargers-Broncos-@Pats négyes. Nagyon könnyen belemehet a csapat most egy lefelé menő spirálba.
De abban biztos vagyok, hogy ha a következő 3 meccsből max 1 win lesz, akkor a Pats-et még idegenben is leveri muszájból a csapat (amúgy sem rosszabb a Jets), és hű de nagyszerű lesz, csak semmit nem fog érni 2-4 után.Robilluma
A Packers elleni meltdown a fincsi timeouttal megfűszerezve, majd a Bears elleni show szintén.
A 3 csapat közül a Green Bay az egyedüli papíron erősebb csapat nálunk, de a Chicago is csak annyival volt jobb, hogy nem szívatta meg magát.
Az sem vitás, hogy masszívabb ez a csapat az előző szezonhoz képest és sok téren fejlődött, de valahogy lehet még 1 év kellene a tökéletes összhanghoz és h ne legyenek ilyen hibák, de félek tőle, hogy egy gyenge szezon után (értsétek rosszabb mint 8-8-as mérleg) már senki nem tolerálná ezt Ryan felé és hiába a csapategység a locker roomban, Idzik végre hozhatja a saját HC-ját.
A fent említett négyesből jelen pillanatban a Pats-et érzem legverhetőbbnek, de kérdezem én ennek mekkora jelentősége lesz, ha addig 3 L lesz a dolgok kimenetele és a csapat már félvállról veszi azt a találkozót?! 😕
Csúnya vége is lehet ennek a szezonnak, amelyre nem is gondolna az ember látva az eddigieket és a statokat figyelve.
több mint 11 éve
Rémálom eddig a szezon.Sztem az utóbbi évek legerősebb Jets-e ez (kb 9-7, 10-6-os kaliber nálam), de nagyon meg tudja verni saját magát. Persze a legjobb 3 külső CB kiesése nem segít, de még Allennel a szélen is jó ez a csapat. 3-0-val kellene állni...
Ez a Chicago sztem gyengébb csapat, mint a Jets, kötelező lett volna az otthoni W. De úgy nem lehet legyőzni őket, h nyitásnak egy sültgalamb picksix Mundy kezébe, miközben a RB-re játszott fakescreen eleve besült, majd egy habkönnyű, remek 3&out a D-től, mélyen a Bears térfelén, de utána mellényúl a punterhez gyönyörűen odaérő blokkolni igyekvő játékos a labdának. Ebből a puntból persze a félpályán fumblizik Saunders, majd egy OPI helyett a faszfej bírók DPI-t fújnak, amiből 7 yard kell a Chicagónak a TD-hez. Kb semmit nem csinált az ellenfél, de játék nélkül vezet 14-0-ra egy 3 perces Benny Hill show végén. Így nehéz, hiába masszívabb csapat a Jets.
Most meg tényleg jön a sorsolás legnehezebb része, a Lions-@Chargers-Broncos-@Pats négyes. Nagyon könnyen belemehet a csapat most egy lefelé menő spirálba.
De abban biztos vagyok, hogy ha a következő 3 meccsből max 1 win lesz, akkor a Pats-et még idegenben is leveri muszájból a csapat (amúgy sem rosszabb a Jets), és hű de nagyszerű lesz, csak semmit nem fog érni 2-4 után.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
www.ganggreennation.com/2014/9/23/6832807/chicago-bears-ny-jets-offensive-snap-counts
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát nem hiszem, hogy Stafford csak 2 INT-tel zárná ellenünk a meccset és a defensetek hozná a győzelmet. 😛Valamint nem nagyon szeretném részletezni, de vasárnap már a szezonunkért is játszunk a Lions ellen, hiszen egy vereség esetén 1-3-as mérlegünk lenne és utána Chargers-Broncos-Pats trió jön, hát kösz 😀Ebből lesz egy 45-40 a végén. 😊Bazzani
Továbbá, hogy jelezzem mennyire durva lesz a Detroit elleni meccs:
Total defense terén Lions 1., Jets 2.
Engedett passing yardok terén Lions 3.
Engedett futott yardok terén Jets 1., Lions 3.
Total offense terén Jets 8., Lions 11.
Passzolt yardok terén Lions 6.
Futott yardok terén Jets 2.Beki
több mint 11 éve
Valamint nem nagyon szeretném részletezni, de vasárnap már a szezonunkért is játszunk a Lions ellen, hiszen egy vereség esetén 1-3-as mérlegünk lenne és utána Chargers-Broncos-Pats trió jön, hát kösz 😀Ebből lesz egy 45-40 a végén. 😊
Továbbá, hogy jelezzem mennyire durva lesz a Detroit elleni meccs:
Total defense terén Lions 1., Jets 2.
Engedett passing yardok terén Lions 3.
Engedett futott yardok terén Jets 1., Lions 3.
Total offense terén Jets 8., Lions 11.
Passzolt yardok terén Lions 6.
Futott yardok terén Jets 2.Beki
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sajnos semmi nem volt, Kerley megcsinálta az elkapást, de esélye nem volt h pályán belül maradjon.Igen, arra. Többször is visszanéztem, a védő nem nézett hátra, a kezével zavarta Kerleyt és lökte kifelé. Úgy gondolom, ez mind a 31 csapatnak zászló lett volna, kivéve persze nekünk.. :/david52Megint az átkozott hibák... Marty miért hív QB drawt amikor ilyen futóink vannak?Utolsó pass interference alatt az utolsó passzra gondolsz Kerley-nek? Fumble TD meg hát nah, kurva bosszantó.Beki
Véleményem szerint a redzoneban való szenvedésünk okozta a vesztünket.
Nem szeretek bírózni, de azért érdemes elgondolkodni, hogy mennyiben befolyásolta volna a fumble TD és az utolsó pass interference a mérkőzést... De mondhatnám a Walls-Jeffery kézfogót is..
Összeségében csalódott vagyok, mert 3-0-val is állhatnánk. Ehelyett buta hibák sokasága és rossz bírói döntések miatt az életünkért küzdünk. Szerencsére a csoportmeccsek még hátra vannak, úgy gondolom bőven van esélyünk a playoffra.david52
több mint 11 éve
Igen, arra. Többször is visszanéztem, a védő nem nézett hátra, a kezével zavarta Kerleyt és lökte kifelé. Úgy gondolom, ez mind a 31 csapatnak zászló lett volna, kivéve persze nekünk.. :/Megint az átkozott hibák... Marty miért hív QB drawt amikor ilyen futóink vannak?Utolsó pass interference alatt az utolsó passzra gondolsz Kerley-nek? Fumble TD meg hát nah, kurva bosszantó.Beki
Véleményem szerint a redzoneban való szenvedésünk okozta a vesztünket.
Nem szeretek bírózni, de azért érdemes elgondolkodni, hogy mennyiben befolyásolta volna a fumble TD és az utolsó pass interference a mérkőzést... De mondhatnám a Walls-Jeffery kézfogót is..
Összeségében csalódott vagyok, mert 3-0-val is állhatnánk. Ehelyett buta hibák sokasága és rossz bírói döntések miatt az életünkért küzdünk. Szerencsére a csoportmeccsek még hátra vannak, úgy gondolom bőven van esélyünk a playoffra.david52
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Megint az átkozott hibák... Marty miért hív QB drawt amikor ilyen futóink vannak?Utolsó pass interference alatt az utolsó passzra gondolsz Kerley-nek? Fumble TD meg hát nah, kurva bosszantó.
Véleményem szerint a redzoneban való szenvedésünk okozta a vesztünket.
Nem szeretek bírózni, de azért érdemes elgondolkodni, hogy mennyiben befolyásolta volna a fumble TD és az utolsó pass interference a mérkőzést... De mondhatnám a Walls-Jeffery kézfogót is..
Összeségében csalódott vagyok, mert 3-0-val is állhatnánk. Ehelyett buta hibák sokasága és rossz bírói döntések miatt az életünkért küzdünk. Szerencsére a csoportmeccsek még hátra vannak, úgy gondolom bőven van esélyünk a playoffra.david52
több mint 11 éve
Megint az átkozott hibák... Marty miért hív QB drawt amikor ilyen futóink vannak?Véleményem szerint a redzoneban való szenvedésünk okozta a vesztünket.
Nem szeretek bírózni, de azért érdemes elgondolkodni, hogy mennyiben befolyásolta volna a fumble TD és az utolsó pass interference a mérkőzést... De mondhatnám a Walls-Jeffery kézfogót is..
Összeségében csalódott vagyok, mert 3-0-val is állhatnánk. Ehelyett buta hibák sokasága és rossz bírói döntések miatt az életünkért küzdünk. Szerencsére a csoportmeccsek még hátra vannak, úgy gondolom bőven van esélyünk a playoffra.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valamint nem nagyon szeretném részletezni, de vasárnap már a szezonunkért is játszunk a Lions ellen, hiszen egy vereség esetén 1-3-as mérlegünk lenne és utána Chargers-Broncos-Pats trió jön, hát kösz 😀Továbbá, hogy jelezzem mennyire durva lesz a Detroit elleni meccs:
Total defense terén Lions 1., Jets 2.
Engedett passing yardok terén Lions 3.
Engedett futott yardok terén Jets 1., Lions 3.
Total offense terén Jets 8., Lions 11.
Passzolt yardok terén Lions 6.
Futott yardok terén Jets 2.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
No, sikerült végeznem a meccs megnézésével. Hát felemás érzéseim vannak, de nagyon.Elsőként azért vicces, hogy mennyiszer hangzott el mindkét oldalon, hogy almost intercepted by XY, csak mi nekünk 2x sikerült is eladni a labdát. 😀
Genonak időnként voltak nagyon magabiztos periódusai, de olyanok is, amikor csak az ellenfél LB-jének lyukas keze mentett meg minket a biztos INT-től. Már sokan jönnek azzal, hogy miért nem cserélték be Vicket (nah azok emlékezzenek Sanchez Cardinals elleni játékára).
RB-k jók voltak, Amaro (1 dropot leszámítva) és Cumbi is hozták amit kellett.
OL érzésem szerint Colon gyermeteg false startját elnézve frankó teljesítményt nyújtott.
No, de el is érkeztünk kedves WR-jeinkhez és rögtön idéznék egy statisztikát:
According to ESPN Stats & Info, Geno Smith's completion rate is 73.5 percent with Decker in the play, and 27.3 percent when he's on the sideline through the first two games.
Nem azt mondom, hogy Decker nélkül megállt ma az élet, de egyedül Kerley-t tudnám kiemelni, aki állandóan megjátszható volt és emellett az RB-k segítettek termelni a passzolt yardokat (láthattuk másik oldalon mit jelentett a Marshall + Jeffery + Bennett trió). Jövőre kell vki rohadtul Decker túloldalára, mert ez így nulla.
DL + LB sor pacsi.
Secondary...:[] (N)
Allen helyenként jól tette a dolgát, de nem szeretnék statisztikát látni hány yardot nyeltünk róla. Illetve még azt árulják el nekem, hogy ki volt az a retardált állat, aki Adams-et beengedte pont Bennett ellen 1-1-zni.
Ismét elintéztük magunkat, MM borzasztóan hívta a játékokat döntő szitukban, a secondary alulmaradt rendre.
több mint 11 éve
Nekem viszont a mostani időbeosztásommal muszáj lesz néznem, ahogy az acélos secondarynk elnyomja az óriásbackfieldet (ezt mindenki próbálja meg röhögés nélkül 😀 )Ja, és Sántatónyónak is elkenni a pofáját:
"Holmes said not one of his former Jets mates reached out to text him this week, and he has no intention of shaking their hands. Says a lot."
több mint 11 éve
Lesz olyan elvetemült, aki élőben nézi hajnalban a meccset? 😀Én az ismétlésre gyúrok. Holnap reggel suli, úgyhogy...
Ami kimaradt eddig, hogy Milliner játékára 25% esély van (doubtful és szinte tutira inactive lesz), míg Decker questionable, ergo 50%, hogy játszik, így őt game-time decisionnek mondanám.Beki
Szerintem nagy égés lesz a dologból, bár ne legyen igazam 😊
GO JETS!!!
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Lesz olyan elvetemült, aki élőben nézi hajnalban a meccset? 😀Én egy "kis" napirend változással szerintem megtudom nézni, de én annyira rosszat sejtek, hogy félek hamar vissza is fogok feküdni. 😀 De azért hajrá!
Ami kimaradt eddig, hogy Milliner játékára 25% esély van (doubtful és szinte tutira inactive lesz), míg Decker questionable, ergo 50%, hogy játszik, így őt game-time decisionnek mondanám.Beki
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lesz olyan elvetemült, aki élőben nézi hajnalban a meccset? 😀Ami kimaradt eddig, hogy Milliner játékára 25% esély van (doubtful és szinte tutira inactive lesz), míg Decker questionable, ergo 50%, hogy játszik, így őt game-time decisionnek mondanám.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Milliner es Decker sem edzett ma, elobbi immaron 2 fajta serulessel bajlodik.
több mint 11 éve
Csalódott voltam a Packers meccs után, de látva a hajnali TNF-t.. Átértékeltem pár dolgot 😀 Szegény Bucs.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vissza az egész....Milliner fog limitáltan edzeni, Decker nem vesz részt még a positional drillekben sem.