New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
2 pontos kísérletnél nem értettem miért nem futást hívtak, amikor egész meccsen ült a futás. Igazából, ha az első félidei 4 FG-ből egyszer meg tudtátok volna csinálni a TD-t, akkor win. Külső szemlélőként jó meccs volt, végre nem egy lefutott TNF.
több mint 11 éve
Azért az sem volt szép amikor geno átdobta amarot a két pontos kísérletnél, pedig Sudfeld ott mozgott keresztbe relative üresen....egyébként Geno kifejezetten jó volt.
több mint 11 éve
Keményen küzdöttetek, azt játszottátok, amit kellett, és jól is ment. Mintha még egy kicsit jobban is akartátok volna a sikert. Jó meccs volt, szerencsénkre a kulcshelyzetekben jobbak (néha szerencsésebbek? ) voltunk. Nem 1-6-os ez a csapat, bár draft szempontból lehet, hogy szerencsésebb lenne a szopórolleren maradni.WyattHát elképzelem ezt a Jets-et egy Mariota-val a fedélzeten ..... lehet, hogy igazad van.... 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Igen, azért mondom, hogy most odáig vannak Rexért, holott évek óta ismétlődik a sorozat, hullámvölgy ide vagy oda, de a Pats ellen mindig felszívják magukat. Csak aztán sok esetben megint ki is pukkadnak, miután a kellő motiváció más ellen már nem marad meg.Pedig a Jetsnél általános, hogy a Pats ellen mindig összeszedik magukat és dupla motiváltsággal mennek ki a pályára.StezSztem ezt most is igaz volt, csak a tegnapi meccsen kevés volt a győzelemhez. Mire a 2. meccs jön ott meg lehet már a motivációval lesz gond.Beki
Én drukkolok a Jetsnek, de lassan lehet jobban járnátok, ha top picketek lenne, akivel egy elit prospectet el lehet hozni. Akár QB-t, akár CB-t.
Esetleg egy DT-t! XD
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pedig a Jetsnél általános, hogy a Pats ellen mindig összeszedik magukat és dupla motiváltsággal mennek ki a pályára.StezSztem ezt most is igaz volt, csak a tegnapi meccsen kevés volt a győzelemhez. Mire a 2. meccs jön ott meg lehet már a motivációval lesz gond.
több mint 11 éve
Pedig a Jetsnél általános, hogy a Pats ellen mindig összeszedik magukat és dupla motiváltsággal mennek ki a pályára.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Azért beszarás, hogy külföldi fórumokon 2-3 hete Rex fejét követelték most meg mindenki azt írja, hogy mennyire bírja és maradjon. 😀
több mint 11 éve
Keményen küzdöttetek, azt játszottátok, amit kellett, és jól is ment. Mintha még egy kicsit jobban is akartátok volna a sikert. Jó meccs volt, szerencsénkre a kulcshelyzetekben jobbak (néha szerencsésebbek? ) voltunk. Nem 1-6-os ez a csapat, bár draft szempontból lehet, hogy szerencsésebb lenne a szopórolleren maradni.Na mindegy, pacsi

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát ez majd annak lesz a kérdése, hogy mennyire lesz koncentrált az O#-nk aznap, mert ha kb. azt hozza, mint a Pats ellen akkor nem lesz gond. 😉Sztem a Bills Off messze rosszabb, pláne ha így nyomjátok mint ma. Bár tény, hogy a Pats D rosszabb, mint a Bills D, de inkább van esélyetek ha hasonlóan koncentráltan játszotok, mint ma. FG-k helyett kell több TD, ha így lett volna, kérdés nélkül nyertek.dandeIzgalmas lesz a Bills elleni meccs, ahol egy elég jó védelem ellen nyomjuk majd liga legrosszabb offensevel (Jets offense).BekiEhh, nem láttam a meccset, de úgy látom voltak momentumaink bőven és még 2x annyit volt a labda nálunk (idő tekintetében), mint a Patsnél, erre blokkolt FG-vel szívunk ki. 😀Bekiszegény embert az ág is.....ez az 1-6 elég gázmzperx
több mint 11 éve
na szóval :- jó kis meccs volt 20-19-ig minden támadásunkból pontot szereztünk, az már más kérdés hogy RZ-ben megállt a tudomány és az FG-ket rúgtuk halomra
- A vereség egyik fő oka quigley hangyafasznyi puntja ami után kb az 50-esről jöttek bradyék.
- a blokkról annyit, hogy sztem mindenki arra számított, hogy icingolnak és mintha azt láttam volna, hogy igazából volt aki nem készült fel arra, hogy bazdki itt most védeni kéne a rúgót, lásd oldalról is majdnem blokkolták, ami nagyon nagy mentális hiba
ja és idzik takarodj 😀
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Sztem a Bills Off messze rosszabb, pláne ha így nyomjátok mint ma. Bár tény, hogy a Pats D rosszabb, mint a Bills D, de inkább van esélyetek ha hasonlóan koncentráltan játszotok, mint ma. FG-k helyett kell több TD, ha így lett volna, kérdés nélkül nyertek.Izgalmas lesz a Bills elleni meccs, ahol egy elég jó védelem ellen nyomjuk majd liga legrosszabb offensevel (Jets offense).BekiEhh, nem láttam a meccset, de úgy látom voltak momentumaink bőven és még 2x annyit volt a labda nálunk (idő tekintetében), mint a Patsnél, erre blokkolt FG-vel szívunk ki. 😀Bekiszegény embert az ág is.....ez az 1-6 elég gázmzperx
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Izgalmas lesz a Bills elleni meccs, ahol egy elég jó védelem ellen nyomjuk majd liga legrosszabb offensevel (Jets offense).Ehh, nem láttam a meccset, de úgy látom voltak momentumaink bőven és még 2x annyit volt a labda nálunk (idő tekintetében), mint a Patsnél, erre blokkolt FG-vel szívunk ki. 😀Bekiszegény embert az ág is.....ez az 1-6 elég gázmzperx
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Érdemes megnézni a meccset?StyleeÉn nem fogom az tuti, reggel az összefoglaló megnézésénél szted milyen élmény volt nézni a blokkolt FG-t, bár már tudtam mi következik. 😕
több mint 11 éve
Érdemes megnézni a meccset?
több mint 11 éve
Ehh, nem láttam a meccset, de úgy látom voltak momentumaink bőven és még 2x annyit volt a labda nálunk (idő tekintetében), mint a Patsnél, erre blokkolt FG-vel szívunk ki. 😀Bekiha Pryor rúgja a FG-t, akkor simán GOOD 😊
több mint 11 éve
Ehh, nem láttam a meccset, de úgy látom voltak momentumaink bőven és még 2x annyit volt a labda nálunk (idő tekintetében), mint a Patsnél, erre blokkolt FG-vel szívunk ki. 😀Bekiszegény embert az ág is.....ez az 1-6 elég gáz
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ehh, nem láttam a meccset, de úgy látom voltak momentumaink bőven és még 2x annyit volt a labda nálunk (idő tekintetében), mint a Patsnél, erre blokkolt FG-vel szívunk ki. 😀
több mint 11 éve
mindenki nyugodjon le a picsába, höri lesz szóval nyerünkWester2/2 a mérlegem?
Falcons + Dolphins asszem
több mint 11 éve
mindenki nyugodjon le a picsába, höri lesz szóval nyerünk
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Milyen a TE védekezésetek?az 5. legrosszabb a ligában a Jets a TE-k ellen, a Patriots 23. szóval elfogult vagy 😊
Döntenem kell hogy Tim Wrightot vagy Amarot játszatom a héten 😊
Ha az eddigi NE meccseket nézem, mi nem vitézkedünk a TE védekezésben... Amaro egyre több snapet és labdát kap.Nomac
több mint 11 éve
Milyen a TE védekezésetek? Döntenem kell hogy Tim Wrightot vagy Amarot játszatom a héten 😊
Ha az eddigi NE meccseket nézem, mi nem vitézkedünk a TE védekezésben... Amaro egyre több snapet és labdát kap.
több mint 11 éve
New York Jets @nyjetsWe have released Josh Bush and activated Antwan Barnes from Reserve/PUP.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
És mi van ha behúzzátok Haribó az S-től HC-nek Rexi meg mehet a helyére vagy a fosztogatókhozmalkavÉn személy szerint örülnék neki 😊
több mint 11 éve
És mi van ha behúzzátok Haribó az S-től HC-nek Rexi meg mehet a helyére vagy a fosztogatókhoz