New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Félre ne értsetek, imádtam a játékát a WVU-ban, de nagyon egydimenziós játékos az NFL-hez szvsz, és csak egy neki tökéletes rendszerben tud kiteljesedni.toam
Pont, hogy több dimenziós:
"He's Percy Harvin, Roscoe Parrish and Andrew Hawkins all wrapped into one. Put him in slot, in motion, in backfield. Want to add more spread-option? Austin is your guy to create mismatches."
Legjobb tulajdonságai között: versatility. Pl. visszahordás...

Go Jets!
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Akik 1. körbe cornert mondanak nekünk, azoknak megmutatnék pár highlightok az előző szezonból, vagy valami stat sheetet, hogy milyen is volt a passzvédelmünk. Revis nélkül. Átlag alatti depthtel. Minimális pass rushsal. A WR pickről már beszéltem, mekkora hülyeség lenne 1-2. körben, mikor annyi más bajunk van. Ja, és Tavon Austint mitől kapták fel ennyire? A kombájn előtt még 3. körben is láttam, most meg hirtelen top15 mindenhol? Félre ne értsetek, imádtam a játékát a WVU-ban, de nagyon egydimenziós játékos az NFL-hez szvsz, és csak egy neki tökéletes rendszerben tud kiteljesedni.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok értelme volt akkor eladni a liga legjobb cornerét, ha a helyére hoznak valakit, akinél tudja a fene, be fog-e válni. Ráadásul azért egy elég komoly sérülésen van túl. Oké, Revis elkért jó sok mánit, de garantált nélkül még a Jetsnek is nagy biznisz lett volna megtartani. Ő már bizonyította, hogy kétségkívül a legjobb.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex Ryan was the only head coach who attended D.J. Hayden's workout Monday. ESPN's Rich Cimini tweeted that Hayden is a possibility at 13.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
R. R. Martin véleménye a Revis-cseréről 😊
 grrm.livejournal.com/321271.htmljjncaa
Sok minden megoldás jó lenne, de Tannenbaumot visszahozni azt nem. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/gil-brandt/171004?pickId=2540150
Ezek egyre hülyébbekWester
1/3-ra felmenni Millinerért, mikor jó eséllyel a Browns a legkorábbi csapat, amely komoly esélyes a behúzására? Hát ezt ne. :S
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/gil-brandt/171004?pickId=2540150
Ezek egyre hülyébbek

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
R. R. Martin véleménye a Revis-cseréről 😊
 grrm.livejournal.com/321271.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
Mike Mayock mock draftjában Tavon Austint és Eifert-et írta hozzánk. 😀Beki
Mayock kezd elnflpontkomosodni

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mike Mayock mock draftjában Tavon Austint és Eifert-et írta hozzánk. 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1/9:
Dee Milliner CB

1/13:

Desmond Trufant CB
Beki
Én nem látom értelmét a CB húzásnak 1.körben mivel az annyit jelentene hogy elcseréltük a liga legjobb cornerét egy újonc CB-re és egy jövő évi 3/4.körösreWester
az lenne a legszebb h jönne Rhodes első körben 😀
nagy trade volt ígyisugyis
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Calvin Pace egy évre újra itt:  bigstory.ap.org/article/jets-re-sign-lb-calvin-pace-1-year-deal?utm_campaign=NFL&utm_source=SocialFlow&utm_medium=Twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
A draft előtti írásoknak nem szabad hinni majd a drafton kiderül lesz-e letrade

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2p
Teams that have made calls about moving back in draft include PHIL, DET, CLEV, BUFF, MIA. Doing what they should.

Érdekes korábban vmelyik beatwriterünk arról írt, hogy Idzik már jelezte h mi is visszafele mozognánk a drafton. :/
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nfl.com/draft/story/0ap1000000162248/article/2013-nfl-draft-sevenround-mock-forecasts-every-pick-1-to-254

Egész elfogadható lenne, de az 1/13 WR húzással nekem még meg kellene barátkoznom, bár azt mondják, hogy az offensünknek playmakerre van szüksége és ehhez Austin tökéletes lenne.
1/9 Mingo tökéletes, 2. kör EJ Manuel itt már nekem megfelelne a QB húzás, 3. kör Escobar TE okés, 4. kör Montee Ball RB is okés, ahogy 5. körben McGee CB, de a 6-7. körben ha Austin jönne nem értem minek 2 WR.
Itt lehetne egy DE és egy OT, mert ezen a két poszton a depth fogalma csak kitaláció.Beki
Wr húzást én se szeretnék csak későbbi körbe mivel az első 3 helyre ott van a Holmes-Hill-Kerley trió

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yyppiadyhyghlq6zxwad
2013 NFL Draft: Seven-round mock forecasts every pick, 1 to 254
First-round mocks are fun, but they only tell 1/7 of the story. Josh Norris tackles the challenge of predicting all seven rounds to find out where mid-tier prospects like Arkansas QB Tyler Wilson will go.


Egész elfogadható lenne, de az 1/13 WR húzással nekem még meg kellene barátkoznom, bár azt mondják, hogy az offensünknek playmakerre van szüksége és ehhez Austin tökéletes lenne.
1/9 Mingo tökéletes, 2. kör EJ Manuel itt már nekem megfelelne a QB húzás, 3. kör Escobar TE okés, 4. kör Montee Ball RB is okés, ahogy 5. körben McGee CB, de a 6-7. körben ha Austin jönne nem értem minek 2 WR.
Itt lehetne egy DE és egy OT, mert ezen a két poszton a depth fogalma csak kitaláció.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
RE: kevés a cap

Jelenleg a nyolcadik legtöbb szabad hellyel rendelkezik a Jets, közel 12 millió dollárral.DoM
Nem tudom, hogy ezt mikor frissíthették, mert nekem gyanús, hogy még nem lett a Revis trade után, mert 3M mínuszt kellene elkönyvelni, ugyanis 12M dead money keletkezett a trade után, de Darrelle csak 9M-et foglalt az idei capből.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
RE: kevés a cap

Jelenleg a nyolcadik legtöbb szabad hellyel rendelkezik a Jets, közel 12 millió dollárral.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én is leírom, h sztem milyen koncepció alapján fog draftolni Ryan.Robilluma
Először is köszi, hogy szakítottál időt egy ilyen részletes elemzésre. 😊

Ryan sorsát illetően adódik a kérdés, hogy Idzik és Woody mit akarnak, hiszen mindketten tudják, hogy ebben az évben sok a need, kevés a cap Tannenbaum hülyeségei miatt stb és úgy gondolhatják, hogy most ebben a szezonban rákészülünk a 2014/2015-ös szezonra, mikor már cap is lesz és akkor is Ryan lesz a HC, vagy tényleg döntöttek már h Ryannek lapát lesz jövőre.
Azt tudjuk, hogy Ryant Woody bevonta a GM keresés második felvonásába már és Revis tradejéről is végig tudott és tájékoztatták őt. Nah ebből mindenki azt szűr le, amit akar, vagy tud. 😊
Ennek megfelelően a draft stratégia több is lehet, vagy safe playerek sora, vagy rizikós pickek, de ha utóbbik nem jönnek be akkor Revis tradelésének tudjuk mennyi értelme volt.

Ami az offense needjeit illeti, valóban gyakorlatilag az RB és FB poszt van rendben, míg a WR a legkisebb need.
QB érkezésére számítok, de tuti nem az 1. körben, elvileg Nassib és Dysert, akiknek több figyelmet szenteltünk, előbbinek főleg. Ha Garrard-Sancho párossal megyünk neki a szezonnak remélem Garrard ha egy évre is, de kiszorítja a mexikóit.
TE/WR kérdést illetően egyértelműen számomra a TE poszt a fontosabb, mert ott Cumberland és Reuland van egyelőre és bumm, jah meg Hayden. WR sorban Holmes-Hill-Kerley mellé még vagy egy későbbi körös WR húzást várok, vagy vki vetminest, pl. Braylon Edwardsot.
OLB-t illetően különösebben nincs mit írnom azt leírtad tökéletesen, bár sztem Jordan korán kimegy, így Mingo lesz a mi emberünk.

OG posztot valóban kilőttük teljesen és mintha nem is akarnánk kezdőt oda találni. Colon nem tudni végigbírja-e a szezont, ha nem akk fejvakarás, mert mögötte nincs senki, míg LG-ben van Ducasse, de Ryan szerint neki még nem érett meg a kezdőre, tehát kettejük személyében ki is fújt az OG állomány, mögöttük a depth szót sem érdemel.
Safety poszton perpill 3 játékosunk, közülük Dawan Landry nagy eséllyel kezdő lesz SS poszton, így FS posztra jön valaki, sztem ez nem lehet vitás, bár én a 3. körig számítok, hogy húzzunk erre a posztra.
CB depth is kell valóban, mert nem tudom h Cro jövőre Jets játékos lesz-e a vállalhatatlan fizetése mellett és ez igaz Holmesre is. Wilson és Cro a két kezdő és Berry, valamint Lankster vannak nickelben, ide nem tudom h mi a cél, vagy 3. számú CB-t keresni, vagy csak mélyítés passz.

Első három húzást illetően 1/9-re Jordan vagy Mingora számítok egyértelműen, aztán WR/S és 2. körben TE.

1/9-re Anshah-tól vmiért tartanék nagyon, de aztán ki tudja, míg 1/13-ra QB remélem h nem húzunk Austin/Vaccaro jó lenne.
2. körben WR, ha szereznék esetleg extra 2. kört jöhetne, amúgy TE/OG/S nálam.

"Nekem a legjobban egy
OLB Jordan/Mingo, QB EJ Manuel, WR DeAndre Hopkins, TE Gavin Escobar, FS Josh Evans/Earl Wolff, CB Brandon McGee vagy egy
CB Dee Milliner, S Kenny Vaccaro, TE Tyler Eifert, WR Marcus Wheaton, QB Zac Dysert, OLB Armonty Bryant draft tetszene."

Az első verziót illetően, ha Manuel helyett más poszt jön, akkor számomra tökéletesen elfogadható, míg a második azt mondom, hogy teljesen reális is lehet, bár így a pass rush Bryant személyében nem tudom h mennyire lesz megoldott, de tetszetős eza verzió.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én is leírom, h sztem milyen koncepció alapján fog draftolni Ryan.
A legeslegfontosabb, hogy make-or-break év jön neki. Leginkább Sexy Rexy miatt vagyok a Jets bandwagonon, szóval remélem a legjobbakat. A roster gyenge, a kezdő is lyukas és a depth is több helyen borzalmas. Hogyan érheti el jövőre a legjobb, állás-mentő eredményt? Robilluma
Kérdés, hogy Ryannek mekkora befolyása maradt a draftra az új GM érkezésével, akinek nem biztos, hogy 2013 lebeg a szeme előtt, ha eredményekről van szó, hanem 2014-2016 és az új vezetőedző, akit már ő választhat. Mert ha jól olvastam itt, idén is elsősorban pénzügyi megfontolásból maradt Ryan, hogy ne kelljen felbontani a szerződését és a tulajnak kifizetni a "bánatpénzt".DoM
Ez is szerepet játszhatott a dolgokban igen, mert az idei és a jövő évre van szerződése Ryannek, ha jól tudom évi 5-6M értékben.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Én is leírom, h sztem milyen koncepció alapján fog draftolni Ryan.
A legeslegfontosabb, hogy make-or-break év jön neki. Leginkább Sexy Rexy miatt vagyok a Jets bandwagonon, szóval remélem a legjobbakat. A roster gyenge, a kezdő is lyukas és a depth is több helyen borzalmas. Hogyan érheti el jövőre a legjobb, állás-mentő eredményt? Robilluma
Kérdés, hogy Ryannek mekkora befolyása maradt a draftra az új GM érkezésével, akinek nem biztos, hogy 2013 lebeg a szeme előtt, ha eredményekről van szó, hanem 2014-2016 és az új vezetőedző, akit már ő választhat. Mert ha jól olvastam itt, idén is elsősorban pénzügyi megfontolásból maradt Ryan, hogy ne kelljen felbontani a szerződését és a tulajnak kifizetni a "bánatpénzt".
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Így 3 nappal a draft előtt leírom, hogy első két körben kikre számítanék:Beki
Én is leírom, h sztem milyen koncepció alapján fog draftolni Ryan.
A legeslegfontosabb, hogy make-or-break év jön neki. Leginkább Sexy Rexy miatt vagyok a Jets bandwagonon, szóval remélem a legjobbakat. A roster gyenge, a kezdő is lyukas és a depth is több helyen borzalmas. Hogyan érheti el jövőre a legjobb, állás-mentő eredményt? Egyértelműen úgy, hogy az eredményre legnagyobb hatást gyakorló posztokra (ahol persze nincs need) draftol a legértékeseb pickjeivel, még akkor is ha rizikós a választás. Extra kockázattal, de a játékra ideális esetben nagy hatással bíró játékosok szerintem biztos, hogy Ryan big boardján előkelő helyen vannak, mert kockáztatnia KELL. Nincs itt az idő "he is the safest player" választásokra meg korai OG vagy hasonlóan nem sorsdöntő posztokra húzni. Persze mindennek csak akkor van értelme, ha Ryannek még komoly beleszólása van a draftba Idzik mellett, aki ha már lehúzta Ryant és a szezont a WC-n, akkor az egész okfejtésem lényegtelen. De az nfl azért nem egy "next year" liga és New York sem az a város.

A Jets elsőszámú needjei offense-ben: QB, elkapó TE, WR, OG és defense-ben: OLB, FS, CB

Ezek közül a kiemelten értékes posztok, ahol rookie-ként is meccseket dönthetnek el a most draftolt játékosok:
Egy QB, aki első évében új lökést adhatna az egész O-nak. Nem hiszem, hogy részletezni kellene. Idén is vannak sztem Russel Wilsonok meg Kaepernickek az eléggé alulértékelt QB class-ban. Nincsenek tökéletes Luck-féle QB-k, de ha egy-két QB prospect hiányosságain az OC/QB coach gyorsan tud javítani, akkor sokan NAGYON meg fognak lepődni. Marty Mornhinwegnek McNabb és Vick jutott az Eagles-ben, szerintem erőskezű, valamennyire mobilis QB-t keresnek neki. New Yorkban amúgy is erős szél szokott lenni, kell a dobóerő. Én nagyon csalódott lennék ha a Garrard-Sancho párossal mennének bele a szezonba. Előbbi még lehet jó, de az egészsége egy nagy rejtély.
Egy megbízható célpont mindenképp kell az új QBnak egy elit elkapó TE vagy egy jó route-futó WR személyében (elkapó TE nincs és Holmes utolsó Jets szezonja jön, Hill pedig egyelőre kérdőjel). Ryan le is nyilatkozta, hogy a passzorientáltabb lesz az O. Biztos, hogy jön majd legalább egy új célpont.
A harmadik ilyen poszt egy pass rush-ban elit OLB, aki a secondary-t tehermentesíti és a játék valamilyen területén speciális. Az se baj, ha még nem a játék minden elemében jó, de a backfielden kell pusztítania és ha lehet, akkor Ryannek a speciális tulajdonságát tudnia kell használni. Ryan különösen szereti a pályán sokféle pozícióba illeszthető athletic freakeket. Nem véletlen, hogy állítólag odavan Mingóért és Jordanért és hogy atletikus 43 falba illő játékosokat szokott tesztelni LB drilleken pro day-eken évről évre.

Ami szerintem nem égető korai körös need a mostani szezon szempontjából:
OG poszton kevés olyan játékos van, aki rookie-ként komoly hatással van a játékra a college foci fizikai lemaradása és a védelmek komplexitása miatt. Warmack és Warford fizikuma elég jó ahhoz, hogy egy jó szintet hozzanak első évükben (mint pl tavaly Zeitler, DeCastróval ellentétben, na de majd idén 😊), de nem hiszem, hogy meccseket nyernének jövőre egy személyben az OG poszt jellege miatt. Amúgy a pre-draft érdeklődési listán az OL-t teljesen ignorálta a Jets, OG sehol senki, OT poszton jött Lane Johnson és Aboushi vizitre és ennyi!
A safety posztnak sincs olyan nagy hatása alapból a játékra, de a rookie-kra ez hatványozottan igaz. A bonyolult O-ek miatt senki sem szeret azonnal mélyvízbe dobni egy rookie-t. Kivétel mindezek alól, ha egy nagyon sokoldalú, önmagában egy D fegyverként használható, nfl-kész safety jönne, aki jól blitzel, jól tarol a box-ban, jó deep coverben, szóval szinte playbookot lehet rá építeni, mint pl Polamalura. Nagyon-nagyon talán Vaccaro ilyen (sokoldalúsága miatt hasonlítgatják is Troy-hoz), esetleg Cyprien. A többi safety inkább egydimenziós vagy még komoly hiányosságaik vannak. De a safety class mély, szóval ha nem jön a boardokon többségében első két helyre sorolt safety, akkor ráér a 4-5. körben is a jó felhozatal miatt.
CB poszton kell a depth, de egy kezdőjátékos is elfér a Cro-Wilson-Berry hármas mellé. De ezt nem írtam a muszáj kategóriába, mert Ryan nagy mágus, tavaly is megoldotta, talán idén is menni fog. Itt Milliner és DJ Hajden boríthatja a QB-receiver-pass rusher nyitóhármast.

Így én az első három választással egy OLB-t, egy QB-t, egy TE-et/WR-t várok elsősorban. Szerintem egyedül Vaccaro, Cyprien, Warmack, Warford, Milliner és talán Hayden kavarhat be. (Cooper első évében még sztem nem váltja majd meg a világot, később persze egészen remek lehet.)

Ezek alapján én ilyesmi boardot gondolok:
1/9:
Dion Jordan OLB
Barkevious Mingo OLB
Ezekiel Ansah OLB - hármójukra kidolgozhatna speciális felállásokat Ryan, amivel új dimenziót nyithatna a D számára
(Dee Milliner CB)
(Chance warmack OG)

1/13:
EJ Manuel QB - remek lenne Mornhinweg offensében, és bár egyedül vagyok vele, de szerintem ér annyit, h akár itt kimenjen
Justin Hunter WR
Tavon Austin WR
(Kenny Vaccaro S)

2. kör:
DeAndre Hopkins WR
Cordarrelle Patterson WR
Robert Woods WR
Tyler Eifert TE
(Larry Warford OG)
(DJ Hayden CB)
(Jonathan Cyprien S)

3. kör:
Ryan Nassib QB
Marcus Wheaton WR
Gavin Escobar TE
Zac Ertz TE
Travis kelce TE
Corey Lemonier OLB
Jamie Collins OLB
Margus Hunt akármi

4. körtől, ha az elején nem jött, akkor jöhet safety, CB, esetleg OG vagy Zac Dysert 😊.

Nekem a legjobban egy
OLB Jordan/Mingo, QB EJ Manuel, WR DeAndre Hopkins, TE Gavin Escobar, FS Josh Evans/Earl Wolff, CB Brandon McGee vagy egy
CB Dee Milliner, S Kenny Vaccaro, TE Tyler Eifert, WR Marcus Wheaton, QB Zac Dysert, OLB Armonty Bryant draft tetszene.
Rizikós mindkettő, de nagyon jól is elsülhetnek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Jajj de nagyon félek ettől az idei évtől :S
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
1/9:
Dee Milliner CB

1/13:

Desmond Trufant CB
Beki
Én nem látom értelmét a CB húzásnak 1.körben mivel az annyit jelentene hogy elcseréltük a liga legjobb cornerét egy újonc CB-re és egy jövő évi 3/4.körösreWester
Na ja, meg megúszunk évi 12-13 millió cap hitet. Mindenképp kell CB az egyik első körösből, ha felhasználjuk mindkettőt, de remélem bejelentkezik az egyikért valaki. Nem igazán számít már, hogy tavaly ligaelit volt a passzvédekezésünk, mert volt egy egész jó Bell és egy ihletett formában játszó Landry is. Jövőre remélem Cro is megy Revis után, mert az ő fizetése is vállalhatatlan lesz
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 1 óra
Jets have sent out word they're interested in trading down to accumulate extra picks, per source. Sound strategy. #JetsBeki
Jó lenne ha sikerülne szerezni egy + 2.kört legalábbWester
Ha igazak a hírek, hogy a 49ers be akar jönni 1/13-ra DL emberkéért, akkor nagyon jól járnánk, mert az 1/31+2/2 simán kinézne ellenértékként. 😊Beki
Hát az igen jól jönne 😀Wester
Elbírnám viselni, ha 2. nap az első 10 húzásból kétszer mi választhatnánk. 😀