New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Percy Harvin amellett, hogy monoklit csinált Golden Tate-nek a Super Bowl előtti héten, az idei előszezonban bemosott egyet Doug Baldwinnak is, ami szintén nyomott hagyott csapattársa arcán. Kapcsolata megromlott az edzőivel, a vasárnapi Cowboys elleni meccsen nem ment vissza a pályára, amikor Carrollék kérték, a főedző a mérkőzés után azt nyilatkozta, hogy azért nem játszott a meccs vége felé, mert nem állt készen, a valóság azonban az, hogy a játékos egyszerűen nem akart. Harvin hasonlóan probléma volt a Vikings öltözőjében is - írja a ProFootballTalk.Styleewww.si.com/nfl/2014/10/18/seahawks-percy-harvin-trade-jets-golden-tate
több mint 11 éve
Percy Harvin amellett, hogy monoklit csinált Golden Tate-nek a Super Bowl előtti héten, az idei előszezonban bemosott egyet Doug Baldwinnak is, ami szintén nyomott hagyott csapattársa arcán. Kapcsolata megromlott az edzőivel, a vasárnapi Cowboys elleni meccsen nem ment vissza a pályára, amikor Carrollék kérték, a főedző a mérkőzés után azt nyilatkozta, hogy azért nem játszott a meccs vége felé, mert nem állt készen, a valóság azonban az, hogy a játékos egyszerűen nem akart. Harvin hasonlóan probléma volt a Vikings öltözőjében is - írja a ProFootballTalk.
több mint 11 éve
"Az eddig hírekkel ellentétben a Seahawks csak egy hatodik körös picket kapott a Jetstől Harvinért, ami maximum 4. körössé alakulhat."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"@MMehtaNYDN: It's my understanding that the conditional pick that the Jets gave up with a sixth rounder. No official word from the teams yet. #nyj"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Immaron hivatalos, hogy Harvin a Jets jatekosa, mig Nelsont elkuldtuk.Lassuk MM 1 het alatt h epiti be az offensebe.
több mint 11 éve
Ez most tökéletesen leírja a médiátJets trade for Percy Harvin: Got ripped off. Horrible trade.
If Pats were to trade for him: Belichick is a genius. Awesome trade.
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
elviselték a faszságait, amíg besegített a gyűrűbe, most meg mehet is a hülyeségével.Na most az kurva vicces lenne, ha már régebb óta el akarták passzolni, amikor egy éve van a csapatnál. 😀a seahawks topicban írnak ezt-azt....pl hogy már régebb óta el akarták passzolni, dühkezelési problémái vannakmzperxAzért várjuk meg, hogy mi a bibi Harvinnal. Szvsz nem illett a Hawks rendszerébe, ez alap volt, de nem hiszem, hogy pusztán emiatt megváltak volna attól, akiért több picket, köztük első kört is adtak egy évvel előtte. Lehet homokos. 😀StezBocs, csak magas labda volt igy elnem kellett ezzel. 😀De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.BekiCsodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.BekiCsodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.Stez
Innentol kezdve azert gondolom megy majd a teszteles boven a kov. szezonra, de Geno mar nem panaszkodhat celpontok miatt.Beki
Akkor az egy csodálatos csere volt tavaly.Stez
több mint 11 éve
Na most az kurva vicces lenne, ha már régebb óta el akarták passzolni, amikor egy éve van a csapatnál. 😀a seahawks topicban írnak ezt-azt....pl hogy már régebb óta el akarták passzolni, dühkezelési problémái vannakmzperxAzért várjuk meg, hogy mi a bibi Harvinnal. Szvsz nem illett a Hawks rendszerébe, ez alap volt, de nem hiszem, hogy pusztán emiatt megváltak volna attól, akiért több picket, köztük első kört is adtak egy évvel előtte. Lehet homokos. 😀StezBocs, csak magas labda volt igy elnem kellett ezzel. 😀De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.BekiCsodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.BekiCsodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.Stez
Innentol kezdve azert gondolom megy majd a teszteles boven a kov. szezonra, de Geno mar nem panaszkodhat celpontok miatt.Beki
Akkor az egy csodálatos csere volt tavaly.
több mint 11 éve
Akkor jó, mert olvastam itt 1 körről is, annyit nem érne. Olyan alapon akkor példaként mondjuk ha Foles tovább javul, és Chip mégis nagyon szeretné Mariotát, simán megszerezhetné azt a picket érte amivel elhozhatná. De ez most nyilván nagyon fikció, tényleg csak a példa kedvéért mondtam, több szót nem is érdemel 😀Adtatot első kört is érte? Az úgy viszont sok.....dandeelvileg csak egy kondícionális 2-4.közöttWester
Csak kiderült mit néztem el 😀 Szóval anno a Hawks adott érte első kört, és olvastam félre.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az a szep h Harvin jovo evi 10.5Mes cap hitje mellett is kb. 55M cap spaceunk lesz, de remelem nem egy 2. kor minusz mellette. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Harvin ara alapjaraton 4.kor, amely a kialkudott pontoknak megfeleloen 3. vagy 2. korre is felmehet es ahogy Wester is irta nincs mar garantalt tartalom a szerzodeseben, igy nem mondom 2x h Idzik beprobalkozik majd a szerzodese ujratargyalasaval. 😀
több mint 11 éve
Adtatot első kört is érte? Az úgy viszont sok.....dandeelvileg csak egy kondícionális 2-4.között
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Adtatot első kört is érte? Az úgy viszont sok.....
több mint 11 éve
Ha vmi bibi van Harvinnak, akkor Idzik rogton szembekopne magat, hiszen DJaxtol is azert maradtunk tavol allitolag, mert balhes volt etc.BekiDJaxt olyan gyorsan vitte a Redskins, hogy igazából nem derült ki akarjuk-e
Knowing John Schneider and importance of trust to him, he did not hoodwink Idzik. The @nyjets know exactly what they're getting. - remélem tényleg így van
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha vmi bibi van Harvinnak, akkor Idzik rogton szembekopne magat, hiszen DJaxtol is azert maradtunk tavol allitolag, mert balhes volt etc.
több mint 11 éve
a seahawks topicban írnak ezt-azt....pl hogy már régebb óta el akarták passzolni, dühkezelési problémái vannakAzért várjuk meg, hogy mi a bibi Harvinnal. Szvsz nem illett a Hawks rendszerébe, ez alap volt, de nem hiszem, hogy pusztán emiatt megváltak volna attól, akiért több picket, köztük első kört is adtak egy évvel előtte. Lehet homokos. 😀StezBocs, csak magas labda volt igy elnem kellett ezzel. 😀De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.BekiCsodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.BekiCsodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.Stez
Innentol kezdve azert gondolom megy majd a teszteles boven a kov. szezonra, de Geno mar nem panaszkodhat celpontok miatt.Beki
több mint 11 éve
Azért várjuk meg, hogy mi a bibi Harvinnal. Szvsz nem illett a Hawks rendszerébe, ez alap volt, de nem hiszem, hogy pusztán emiatt megváltak volna attól, akiért több picket, köztük első kört is adtak egy évvel előtte. Lehet homokos. 😀Bocs, csak magas labda volt igy elnem kellett ezzel. 😀De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.BekiCsodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.BekiCsodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.Stez
Innentol kezdve azert gondolom megy majd a teszteles boven a kov. szezonra, de Geno mar nem panaszkodhat celpontok miatt.Beki
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bocs, csak magas labda volt igy elnem kellett ezzel. 😀De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.BekiCsodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.BekiCsodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.Stez
Innentol kezdve azert gondolom megy majd a teszteles boven a kov. szezonra, de Geno mar nem panaszkodhat celpontok miatt.
több mint 11 éve
De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.BekiCsodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.BekiCsodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.Csodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.BekiCsodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Elnezest a telefonom valahogyan nem frissitette az oldalt es a Harvin elotti hozzaszolasokat mutatta csak. 😕Csodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.BekiAkkor az utóbbi 10 óra kommentjei miről szóltak? 😀bcsarli
több mint 11 éve
Csodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.BekiCsodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀
több mint 11 éve
Csodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.BekiAkkor az utóbbi 10 óra kommentjei miről szóltak? 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.