Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hát Bennettet megtartotta a Seattle, nem bíztam benne, hoyg visszajön, de most már tuti.

már most furcsán érzem magam amúgy, pedig még csak most lett vége a szezonnak: a pompás megye II-es focijegyzőkönyveknél először "Tampa-Bácsalmást" olvastam, és meglepődtem, de aztán rájöttem, hogy "Tompa" lesz az...
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Jogos.

Ha Glennon elé raknak egy jó Offense falat, akkor hasznos lehet.
A védelem miatt nem aggódok, mert Smith és Fraizer elég ütős egységet fog összerakni.

Kíváncsi leszek Revis marad-e vagy a paycut áldozata lesz. Tény, hogy azért az összegért, amit lefoglal a költségvetésből, legalább két jó játékost lehetne igazolni.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
visszavonul elvileg nem?Gyurma Pappa
még nem tuti semmi, de nincsenek jó hírek a lábáról.

én nem tudom, hogy akarnék-e megint QB-t húzni.
a védelembe egyedül jó DE-k kellenek, és akkor Lovie TUTI, hogy elit egységet csinál belőle, amivel egy közepes/gyenge QB mellett is meg lehet élni. ideiglenesen meg lehet oldani a posztot Jared Allen-féle veteránokkal is, de akkor is kell draftolni legalább egyet magasan.

inkább húzzuk be McCownt tartaléknak, ha Glennon nagyon felsülne. ezerszer inkább ez legyen, mint mondjuk a Manziel-féle cirkusz.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Ez most honnan?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Egyre nagyobb az esélyünk, hogy az 1/7-tel minőségi QB-t húzzunk. Előttünk egyre jobban úgy tűnik, hogy csak a Raiders fog QB-t draftolni. Egy ilyen lehetőséget remélem nem hagy ki az új vezetőség. A többi posztra tudunk alsóbb körökből jó játékosokat hozni, vagy szabadügynök piacról is, de jó QB-t csak draftal van esélyünk szerezni. Nem bántom Glennon-t, mert jól szerepelt, de nem franchise irányító. A kérdés csak az, hogy ki lesz elérhető még? BLAKE BORTLES, TEDDY BRIDGEWATER, vagy JOHNNY MANZIEL?

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
 www.bucsnation.com/free-agency/2014/3/8/5484974/buccaneers-release-davin-joseph

várható volt. Nicks meg Penn elvisznek együtt valami 17 milliót a capből, kíváncsi vagyok, velük mi elsz, vagyishát főleg Nicks-szel.Thrasher
visszavonul elvileg nem?

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/free-agency/2014/3/8/5484974/buccaneers-release-davin-joseph

várható volt. Nicks meg Penn elvisznek együtt valami 17 milliót a capből, kíváncsi vagyok, velük mi elsz, vagyishát főleg Nicks-szel.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/10559764/devin-hester-says-back-chicago-bears-next-season
"Hester expressed interest in reuniting with former coach Lovie Smith in Tampa Bay."

nagy kár lenne nem kipróbálni

Thrasher
Főleg, ha Lovie ismét megengedi neki, hogy WR is legyen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Buccaneers announce they've agreed to a one-year deal with LB Jonathan Casillas.(Mike Garafolo)
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/10559764/devin-hester-says-back-chicago-bears-next-season
"Hester expressed interest in reuniting with former coach Lovie Smith in Tampa Bay."

nagy kár lenne nem kipróbálni

hja és Rainey kapott egy 1 éves szerződést, örülünk, bár persze főleg Martint várom vissza a pályára már
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hát ez még rosszabb, mint a fehér
igazából ha emberibb számokat használnánk, rögtön sokkal job lenne az egész, ez komolyanvehetetlenül gyerekes
 www.bucsnation.com/2014/3/3/5466716/2014-nfl-uniform-changes-bucs-unveil-home-jersey
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szerintem egész jó, bár a nadrágba az a narancs-piros maszat minek kellett? XD

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ja, arénafoci.
tizenéveseknek való design.
a számok meg teljesen érthetetlenek.
így már érthető, miért lett olyan letisztult a logo, illik a stílusba.

nem értem amúgy, miért nincs ezen az egy képen kívül semmi még a hivatalos oldalon se, ez így nem egy nagy bemutató.
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
szerintem állat 😀 fejlődni kell a korral, a college unik is hasonlóan figyelemfelkeltőek.

a sisakon lévő logo lehetne kisebb.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
íme az új mez...

nem lenne rossz, ha a számok nem lennének ennyire ótvar rondák. meg túl sok a fehér benne.Dexxter Tailor
Végre sikerült az előző mezzel azt a csúnya narancssárgát kiírtani, ami miatt csomó ideig "Yuchaneers"-nek csúfolták a csapatot, erre visszahozzák, mondjuk az még elviselhető. De a kvarc óra betütípus tényleg elrontja az egészet...

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Tényleg kicsit arénás...és a matt fekete sem valami előnyös. Ahogy nézem a kommenteket, úgy csúnya, ahogy van 😀 ráadásul a régi felső szép volt...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha fehér helyett piros lenne akkor nagyon állat lenne, de így fehéren elég gyenge. nfl.com facebook kommentekben AFLhez és XFL hasonlítják, hát igen..
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
íme az új mez...

nem lenne rossz, ha a számok nem lennének ennyire ótvar rondák. meg túl sok a fehér benne.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 buccaneershun.wordpress.com/2014/02/27/revis-tul-draga-nekunk/csupi4
Lófaszt 😀 Úgy van nem hogy 4 edik helyett 3adikat kapnak ha marcius 13adikáig rosteren van. Revis azért Revis sztem hülyeség lenne kibasznia kukába a tavalyi első körünket hogy egy körrel feljebb tradeljünk.. Paycut meg van avilágon tudtommal
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
 buccaneershun.wordpress.com/2014/02/27/revis-tul-draga-nekunk/
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hoznánk Josh McCownt legalább backupnak, meg hát nyilván meglenne minden esélye kitúrni Zsiráfot. hadd lássa ő is a várost, ne csak a tesó.
 www.bucsnation.com/2014/2/24/5443932/nfl-rumors-buccaneers-interested-in-josh-mccown-interview-manziel
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
jobban jártatok volna ha megkapjátok a team sanders mezét.

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
ómár, gondoltam, hogy az előzőt szar fényben fotózták


maradt szürke. mindegy, még így is jobb.Thrasher
Ez olyan mint a tuningolt Suzuki, ha már nincs jobb legalább legyen kib...... feltűnő!
De még mindig jobb mint a Browns sisakja. :p
Viszont ez az ón szín még mindig bejön. (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "