Washington Commanders

28 feliratkozó

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Állítólag:

This will be the starting Oline week 1:
LT Cornelius Lucas
LG Nick Allegretti
C Tyler Biadasz
RG Sam Cosmi
RT Andrew Wylie

Ez esetben RIP Daniels, három meccset sem fog túlélni, ebből másfél játékos kezdő szint...
warr_b
Overthecap szerint van 37 millió hely a sapka alatt. Ha igaz miért nem költötték el?
Emlékszem RG3-ra és kurvára sajnáltam, szerettem akkor | Redskins | meccseket nézni.
KeyG
Nem tudom, vagy nem akart ide jönni senki jobb, vagy úgy gondolja a stáb, hogy jó lesz ez így. Mondjuk főleg Wylie-ban a tavalyi tape-je és statjai után mit látnak azt nem tudom felfogni.
Az újonc Coleman meg még csak nem is játszott asszem eddig az előszezonban, pedig dícsérték tc után.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
Állítólag:

This will be the starting Oline week 1:
LT Cornelius Lucas
LG Nick Allegretti
C Tyler Biadasz
RG Sam Cosmi
RT Andrew Wylie

Ez esetben RIP Daniels, három meccset sem fog túlélni, ebből másfél játékos kezdő szint...
warr_b
Overthecap szerint van 37 millió hely a sapka alatt. Ha igaz miért nem költötték el?
Emlékszem RG3-ra és kurvára sajnáltam, szerettem akkor | Redskins | meccseket nézni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Állítólag:

This will be the starting Oline week 1:
LT Cornelius Lucas
LG Nick Allegretti
C Tyler Biadasz
RG Sam Cosmi
RT Andrew Wylie

Ez esetben RIP Daniels, három meccset sem fog túlélni, ebből másfél játékos kezdő szint...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát, vannak gondok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


A tiszta fehér meg a tiszta fekete is nagyon ratyi továbbra is, de ha a burgundyhoz visszateszik a gold nadrágot, az fasza lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
The Washington Commanders have signed WR Martavis Bryant and released K Ramiz Ahmed.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Signed free agent O-lineman J.C. Hassenauer.

Waived T Alex Akingbulu with an injury designation.

Released TE Armani Rogers

Korábbi játékosunk, a G Saahdiq Charles meg váratlanul visszavonult így 25 évesen.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 174 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyúttal ő is a kezdő. Nem meglepő módon.
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
Hardly a surprise, but Commanders HC Dan Quinn said No. 2 overall pick Jayden Daniels will play in Washington’s first preseason game vs. the Jets.

Akkor nézős lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Colemant nagyon dícsérik az o-falban.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Rég ki kellett volna tenni, valami 5 millát spóroltunk volna.

Dax Milne amúgy közben lapát


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van playoff meccs győztes rúgása. 😀 Jó arc, de igazából csak közelről veszélyes.

iktriad


Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van playoff meccs győztes rúgása. 😀 Jó arc, de igazából csak közelről veszélyes.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Wylie-ban ki mit lát azt nem értem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
1st OL reps in 11s:

LT - Brandon Coleman
LG - Nick Allegretti
C - Tyler Biadasz
RG - Sam Cosmi
RT - Andrew Wylie

* Next line: Lucas at LT, Stromberg at C, Deiter at RG


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jason Wright (team president) off. Nem fog hiányozni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Commanders szezonbeharangozója:
 www.youtube.com/watch?v=f87LnCm-iKU
4 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
Engem az érdekelne, hogy a zúj bozótfutó meg-e nyerte-e mán a szuperbólt az edzőtábor alatt! Köszönöm a választ, parádés a közvetítés!
nexion218
kéccer
...
anőket!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
4 hónapja
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Engem az érdekelne, hogy a zúj bozótfutó meg-e nyerte-e mán a szuperbólt az edzőtábor alatt! Köszönöm a választ, parádés a közvetítés!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Reméljük Mariota dobta ezt a fost 😂

De ügyes pick Quantól.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 314
Amúgy az Isthmian League-et nem bántani, let's go Bognor Regis Town!
warr_b
Gondoltam, h azt ismered, ezért kérdeztem😀

Szerkesztette: Willie Parker
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy az Isthmian League-et nem bántani, let's go Bognor Regis Town!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ramiz Ahmed az új rúgónk.
warr_b
Az kicsoda?
Isthmian Leagueből jön vmi pakisztáni?😃
Willie Parker
Tessék nézni a tavaszi ligákat 😄

 www.nbcsports.com/nfl/profootballtalk/rumor-mill/news/commanders-agree-to-terms-with-k-ramiz-ahmed


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 314
Ramiz Ahmed az új rúgónk.
warr_b
Az kicsoda?
Isthmian Leagueből jön vmi pakisztáni?😃
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ramiz Ahmed az új rúgónk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta