NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért csak óvatosan... 😀

Most nézem, hogy 14 fordulóból 7x Redskins játékos lett a hét újonca 😊 Ráadásul Cousins bővítheti ezt a számot. Még idevehetjük Forbath remeklését is. Nagyszerű jövő előtt áll az offense, csak a védelmet kell összeszedni valamennyire és akkor állandó szereplői lehetünk a rájátszásnak, egy pár hónapja még bőven lesajnált csapatból... 😊Mate90
Ezt a tavalyi év után nem is kellett volna leírnunk. Tavaly (meg azelőtt, meg azelőt... 😀)volt egy közepesnél jobb védelmünk, semmilyen offense-el. Idén van egy a közepesnél jóval jobb, de szvsz (bocs Kristóf 😛) még mindíg nem ligaelit offense, és egy baromi szar defense. Azt hittük csak egy QB kell. Nos az megjött, bónuszként Morris, (aki mint látjuk Griffin nélkül félkarú óriás) az offense fel is javult, de érthetetlenül eltűnt a védelem. Mi a garancia rá, hogy jövőre nem fordul meg megint?
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Most nézem, hogy 14 fordulóból 7x Redskins játékos lett a hét újonca 😊 Ráadásul Cousins bővítheti ezt a számot. Még idevehetjük Forbath remeklését is. Nagyszerű jövő előtt áll az offense, csak a védelmet kell összeszedni valamennyire és akkor állandó szereplői lehetünk a rájátszásnak, egy pár hónapja még bőven lesajnált csapatból... 😊
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
olvasgatom a twitteres beatwritereket, konkrétan az egész O-line fellázadt, hogy Blacket elmeszelték... (érdekes), nem tudják róla elképzelni, hogy cuccolnasapka
Most próbáld behelyettesíteni, hogy eltudják képzelni róla, nem hangzik jól, mi? 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
olvasgatom a twitteres beatwritereket, konkrétan az egész O-line fellázadt, hogy Blacket elmeszelték... (érdekes), nem tudják róla elképzelni, hogy cuccolnasapka
Jordan Black: I never gained 50 pounds, and I’m not a doper

😀 😀 NFL Power ranking top 10? (9. Redskins) Tényleg jön a világ vége.... 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgatom a twitteres beatwritereket, konkrétan az egész O-line fellázadt, hogy Blacket elmeszelték... (érdekes), nem tudják róla elképzelni, hogy cuccolna

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mennyit szidtam Polumbust, remélem nem fog nagyon hiányozni...
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂steroid stewie
a kis csöcsös barnát a képről meg hagyja itt! Csak jobb lenne azt kóstolgatni, mint a West kloákásait! 😀nexion218
Sajnos Ő hozzám tartozik 😉he7edik
Nem feleségül akartam venni...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szóval más lehet a baj... 😉Helmut Zimmer
😀
szaggat a stream, csak ez lehet😛😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂steroid stewie
a kis csöcsös barnát a képről meg hagyja itt! Csak jobb lenne azt kóstolgatni, mint a West kloákásait! 😀nexion218
Sajnos Ő hozzám tartozik 😉


több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Seahawkosok, térjünk vissza a kérdésre ha lemeccseltétek a 49esekkel a kötelezőt, de nehogy azt kelljen számolgatni utána, hogy maradtok benn a PO-ban😛 (Helmut, nagyon kevésszer nyilatkozok olyan csapattal kapcs. amelyiknek nem láttam elég meccsét)sapka
Neveddmármagadra!
Pontosan tudom, hogy nézed a meccseket,...szóval más lehet a baj... 😉

Mindegy is, mert teljesen igazad van, ránk még vár két kemény ütközet (hiszen a nyugat kemény hely), szóval nem biztos, hogy bejutunk!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂steroid stewie
a kis csöcsös barnát a képről meg hagyja itt! Csak jobb lenne azt kóstolgatni, mint a West kloákásait! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊he7edik
Na, fogd meg szépen a madarad és játszatok egymással, már itt verdes egy ideje 😂
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Szeretettel várjuk a RGIII-at és népi zenekarát a napfényes Californiában, úgy is kell egy aktuális Pierre akit leszázalékol valamelyik safety-nk 😀
ha már az NFC West így be lett kóstólva 😊


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.empty taxi
Ez csak azért cinkes, mert Polumbus meg "agy"rázkódást (😛) szenvedett... (Legyen inkább koponyaűr-trauma?? 😀 )nexion218
😀, egyszer volt olyan formáció, hogy Hurt játszott RT-t, mondjuk vicces mert 6'3 magas😊, akkor úgy nézhetne ki a fal, hogy Tw-LeRibeus-Lichtsteiger-Chester-Hurt
attól függne mennyire válna be a sváb középen, mondjuk jóval nehezebb lenne ott false startolni, de nem biztos, hogy rossz lenne, +megnézném LG-ben LeRibeustsapka
Szerintem előbb lesz Gettis bal guard mint LeRibeus. Pedig én is megnézném...apeszos
nem-nem, Gettis RG max

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.empty taxi
Ez csak azért cinkes, mert Polumbus meg "agy"rázkódást (😛) szenvedett... (Legyen inkább koponyaűr-trauma?? 😀 )nexion218
😀, egyszer volt olyan formáció, hogy Hurt játszott RT-t, mondjuk vicces mert 6'3 magas😊, akkor úgy nézhetne ki a fal, hogy Tw-LeRibeus-Lichtsteiger-Chester-Hurt
attól függne mennyire válna be a sváb középen, mondjuk jóval nehezebb lenne ott false startolni, de nem biztos, hogy rossz lenne, +megnézném LG-ben LeRibeustsapka
Szerintem előbb lesz Gettis bal guard mint LeRibeus. Pedig én is megnézném...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Seahawkosok, térjünk vissza a kérdésre ha lemeccseltétek a 49esekkel a kötelezőt, de nehogy azt kelljen számolgatni utána, hogy maradtok benn a PO-ban😛 (Helmut, nagyon kevésszer nyilatkozok olyan csapattal kapcs. amelyiknek nem láttam elég meccsét)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az érdekes, hogy utoljára 2007-ben játszottunk WC meccset, na kivel? A Seahawks nyert 35-14-re. 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hadd szálljak be én is a karatéba!

"Let’s also note that the Redskins would have to lose a game to get into the wild card mix because if they win out, they win the division."

 www.realredskins.com/rich-tandlers-real-redsk/2012/12/multiple-paths-to-the-playoffs-for-the-redskins.html

A Seattle pedig max WC (😛), szóval a Seattle-nek lehet előbb nyerni kell még legalább egy meccset, hogy találkozzunk... 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.empty taxi
Ez csak azért cinkes, mert Polumbus meg "agy"rázkódást (😛) szenvedett... (Legyen inkább koponyaűr-trauma?? 😀 )nexion218
😀, egyszer volt olyan formáció, hogy Hurt játszott RT-t, mondjuk vicces mert 6'3 magas😊, akkor úgy nézhetne ki a fal, hogy Tw-LeRibeus-Lichtsteiger-Chester-Hurt
attól függne mennyire válna be a sváb középen, mondjuk jóval nehezebb lenne ott false startolni, de nem biztos, hogy rossz lenne, +megnézném LG-ben LeRibeust

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.empty taxi
Ez csak azért cinkes, mert Polumbus meg "agy"rázkódást (😛) szenvedett... (Legyen inkább koponyaűr-trauma?? 😀 )

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Helmut!
igyál egy Budlightot demagógia ellen!😛
azt elárulom, hogy a FedExen sincs kolbászból a kerítés,
olyan front7ünk van, aki nem tud konstans nyomást csinálni, de nem nagyon lehet ellenük futni! ez nektek alapból nem ízlene, mert 200-250 passzolt yarddal nem veritek meg őket
nektek meg olyan front7etek van, amelyik nyomásban nagyon erős, futás ellen nem annyira; mi meg futni tudunk😛
ez 2-0, azt nem is merem számolni, hogy el lesz tiltva legalább 1 corneretek, és mi minden nap option ellen gyakorlunk, és fel lesznek készülve a rollout hosszú-zseb+chekdown kombókra; és jobb csapatok ellen a seahawks továbbra is gyenge idegenben
egyszerűen matchupokban jobbak vagyunk, és Griffin, ha más nem de yardban-ösztönökben produktívabb, és ez elég lesz

persze egy Rogers vezette Packers ellen underdogok lennénk, és még Matty Ice ellen is, de más ellen abszolút nem...sapka
kevés :p
mindenki azzal érvel, amiben a leggyengébb 😊 :p na ennyit a demagógiáról !
Ne vedd már komolyan a froclizást! 😊 Amúgy én egy ideje élvezettel olvasom ezt az elemzést, de szerintem sokat dobna az értékén, ha látnál némány meccset az értékelt csapatok főszereplésével 😊
Már csak kacsa miatt is örülnék, ha bejutnátok...
ja meg azért is, mert Snyder talán aznap nem rugdalná össze a kollegáit...,
meg a kutyáját,... családtagjait, a jegyszedőt...
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Bázz, micsoda szájkarate indult be! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Redskins OT Jordan Black suspended next 4 regular-season or postseason games for violating NFL policy on performance enhancing substances.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
a gameplan fejlődött nem Wilson😕sapka
akkor nem láttál sok seahawks meccseta.kacsa
tök mindegy, kicsit elvakult mindenki ha a Skinsről van szó, mit várnánk pláne egy szurkolótól 😊...hozzáteszem, jól játszanak, és egymás ellen ki-ki meccs lenne...na de térjünk vissza RGIII térdére, az egész futballtársadalmat ez érdekli! 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a gameplan fejlődött nem Wilson😕sapka
akkor nem láttál sok seahawks meccset