NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hoppá😊
Complete #Redskins inactives: Polumbus, Banks, So'oto, Gettis, Grossman, Muckelroy Briscoe

kis infó(Maurice Hurt played right tackle during his senior season at Florida and started four games.)sapka
Miért? Nem tudta megmondani mennyi 2+2? Nem volt jó a kérdés...apeszos
Vaaaagy valójában a kérdező a hülye! 😀nexion218
lehet a kérdezőnek volt agyrázkódása

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
hoppá😊
Complete #Redskins inactives: Polumbus, Banks, So'oto, Gettis, Grossman, Muckelroy Briscoe

kis infó(Maurice Hurt played right tackle during his senior season at Florida and started four games.)sapka
Miért? Nem tudta megmondani mennyi 2+2? Nem volt jó a kérdés...apeszos
Vaaaagy valójában a kérdező a hülye! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hoppá😊
Complete #Redskins inactives: Polumbus, Banks, So'oto, Gettis, Grossman, Muckelroy Briscoe

kis infó(Maurice Hurt played right tackle during his senior season at Florida and started four games.)sapka
Miért? Nem tudta megmondani mennyi 2+2? Nem volt jó a kérdés...
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
ez a probléma, szerintem a magyar socceron kívüli bajnokságban nem fordulhat elő, de 😀sapka
na jó, én is "költői" túlzásnak szántam, de most, hogy így mondod, nekem rémlik vmi 1500 méter futástól elcsigázott láblabdász sztár, ahogy szemérmetlenül bevallja meccs utáni élő interjúban, hogy azért kaptak ki, mert a félidőt is a klotyón töltötte.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hoppá😊
Complete #Redskins inactives: Polumbus, Banks, So'oto, Gettis, Grossman, Muckelroy Briscoe

kis infó(Maurice Hurt played right tackle during his senior season at Florida and started four games.)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez a probléma, szerintem magyar socceron kívüli bajnokságban nem fordulhat elő, de 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én 1-2évig még tartanám. Néhány "bemutatómeccsel" lehetne növelni az értékét illetve a csapat szempontjából az a legjobb, ha marad. Persze, senki nem akarja, hogy a franchise QB-nak baja legyen, de akár a fosás is rájöhet meccs előtt és akkor legalább van egy minőségi helyettes. Lehet Kirk ennek annyira nem örül, mert lehet szeretne meg tudna is kezdő lenni vhol máshol, de én a Redskins-t szeretném a lehető legjobb helyzetben látni.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins RT Tyler Polumbus (concussion, questionable) is expected to play on Sunday against the Eagles.sapka
Asszem Monty is játszik, hiánytalan lesz a fal.
Kint már a Cousins traderől dumálnak. Lehet hogy mégis lesz első körünk? 😀apeszos
nem létezik, hogy valaki adna érte első kört!
bár nem lesz kiemelkedő az idei QB felhozatal, de nagyon sűrű lesz.
Azt viszont nem tudom, hogy egy második körért megérné e eltradelnisapka
Nem igazán. Tulajdonképpen a fal is elég jól muzsikál mostanában.. Amúgy ki tudja? Jets? Cardinals? Kansas? Lehet hogy mégis kellene.. 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins RT Tyler Polumbus (concussion, questionable) is expected to play on Sunday against the Eagles.sapka
Asszem Monty is játszik, hiánytalan lesz a fal.
Kint már a Cousins traderől dumálnak. Lehet hogy mégis lesz első körünk? 😀apeszos
nem létezik, hogy valaki adna érte első kört!
bár nem lesz kiemelkedő az idei QB felhozatal, de nagyon sűrű lesz.
Azt viszont nem tudom, hogy egy második körért megérné e eltradelni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos, te vagy a képen?😀
--
Redskins RT Tyler Polumbus (concussion, questionable) is expected to play on Sunday against the Eagles.sapka
Az asszonynak el ne áruld.. 😀 😛
--------------
Asszem Monty is játszik, hiánytalan lesz a fal.
Kint már a Cousins traderől dumálnak. Lehet hogy mégis lesz első körünk? 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos, te vagy a képen?😀
--
Redskins RT Tyler Polumbus (concussion, questionable) is expected to play on Sunday against the Eagles.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Boldog ünnepeket a "rezesbandának"

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem, az ez

Csak tartalmazz az Agyagos Henrik utalásokat a redskinsre és griffinre...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Emberek! Hagyjátok már szaloncukrot meg fenyőfát! Az ESPN szerint RGIII kezdeni fog! 😀

sütianap: ez a kép vmi afroamerikai Harry Potter absztrakció akar lenni? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Kiskaràcsony nagykarácsony kisültelmár?
Griffin-D'Or Roby


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vannak bajok :
ESPN suspended Rob Parker for 30 days this week, after Parker questioned whether Redskins quarterback Robert Griffin III is authentically black because he has a white fiancée.

danyly
Griffin said. “You want to be defined by your work ethic, the person that you are, your character, your personality. That’s what I strive [for]. I am an African American, in America, and that will never change. But I don’t have to be defined by that.”
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vannak bajok :
ESPN suspended Rob Parker for 30 days this week, after Parker questioned whether Redskins quarterback Robert Griffin III is authentically black because he has a white fiancée.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azért furcsa, ahogy tavaly Kyle még viccek céltáblája volt, ma meg már arról írnak az nfl.com-on, hogy micsoda zseniális munkát végzett Griffin-nel, de főleg Cousins-szal ( RG3-ról mindenki tudta, hogy jó lesz, de Shanny Jr. a Szöszivel is odabaszott) és csapatoknak el kéne gondolkodni, hogy "csomagban" vásárolják ki őket HC-QB posztra... Azért főleg most, hogy vmi megindulni látszik, remélem eszükben sem lesz menni!nexion218
😀 😀 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
azért furcsa, ahogy tavaly Kyle még viccek céltáblája volt, ma meg már arról írnak az nfl.com-on, hogy micsoda zseniális munkát végzett Griffin-nel, de főleg Cousins-szal ( RG3-ról mindenki tudta, hogy jó lesz, de Shanny Jr. a Szöszivel is odabaszott) és csapatoknak el kéne gondolkodni, hogy "csomagban" vásárolják ki őket HC-QB posztra... Azért főleg most, hogy vmi megindulni látszik, remélem eszükben sem lesz menni!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Az én szememben ez nem ér semmit. De persze ez csak egy vélemény.Petikievak01
az egész futball-ligában ez a két legfontosabb a szempont...
sapka
Az én szememben ez nem ér semmit. De persze ez csak egy vélemény.Petikievak01
az egész futball-ligában ez a két legfontosabb a szempont...
sapka
Csak ahhoz be kell juttatni a csapatot a playoffba. Már pedig nem éppen Eli Manning csúcs formájának köszönhetően jut be általában a giants a playoffba.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az én szememben ez nem ér semmit. De persze ez csak egy vélemény.Petikievak01
az egész futball-ligában ez a két legfontosabb a szempont...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szamomra ez fura. Miert, mi van ennel fontosabb?
Az igazi szezon a playoff, teljesen mas jatek, nincs esely a javitasra.

En sem tartom Elit Rodgersnek, de azert mert iden sokat benazik meg nem is irom le.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nana, meg Dallas szurkerkent is azt mondom h ezzel óvatosan, RG jelenleg messze van egy Eli szintű irányítótól.Blevi
Annyira azért nincs messze, meg hát más kávéház, más stílus, más rendszer. Ettől függetlenül én is túlzónak tartom Peti véleményét.. 😊
apeszos
Akkor úgy fogalmazok h jelenleg 😊 de meg lehetBlevi
Nézd el neki, Eagles fan.. 😀apeszos
Mire van úgy fel mindenki Eli manningre? azért mert volt 2 évében 93-as passer ratingje már isten ? Egy középszerű irányító , egyáltalán nem tartom elitnek. Vannak jó , kevésbé jó , Nagyon szar meccsei. Példaként mondom: Josh Freemannek 80-as passer ratingje van , jelenlegi karrierje során , úgy hogy sokkal rosszabb elkapói voltak. Eli Manningnak 82. Ettől lenne Eli Manning olyan nagy irányító ? Értem én hogy határozott , de a játékában nagyon sokszor hibázik.Petikievak01
A playoffban mutatott jateka es a ket gyuruje miatt.Delonso_
Az én szememben ez nem ér semmit. De persze ez csak egy vélemény.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nana, meg Dallas szurkerkent is azt mondom h ezzel óvatosan, RG jelenleg messze van egy Eli szintű irányítótól.Blevi
Annyira azért nincs messze, meg hát más kávéház, más stílus, más rendszer. Ettől függetlenül én is túlzónak tartom Peti véleményét.. 😊
apeszos
Akkor úgy fogalmazok h jelenleg 😊 de meg lehetBlevi
Nézd el neki, Eagles fan.. 😀apeszos
Mire van úgy fel mindenki Eli manningre? azért mert volt 2 évében 93-as passer ratingje már isten ? Egy középszerű irányító , egyáltalán nem tartom elitnek. Vannak jó , kevésbé jó , Nagyon szar meccsei. Példaként mondom: Josh Freemannek 80-as passer ratingje van , jelenlegi karrierje során , úgy hogy sokkal rosszabb elkapói voltak. Eli Manningnak 82. Ettől lenne Eli Manning olyan nagy irányító ? Értem én hogy határozott , de a játékában nagyon sokszor hibázik.Petikievak01
A playoffban mutatott jateka es a ket gyuruje miatt.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nana, meg Dallas szurkerkent is azt mondom h ezzel óvatosan, RG jelenleg messze van egy Eli szintű irányítótól.Blevi
Annyira azért nincs messze, meg hát más kávéház, más stílus, más rendszer. Ettől függetlenül én is túlzónak tartom Peti véleményét.. 😊
apeszos
Akkor úgy fogalmazok h jelenleg 😊 de meg lehetBlevi
Nézd el neki, Eagles fan.. 😀apeszos
Mire van úgy fel mindenki Eli manningre? azért mert volt 2 évében 93-as passer ratingje már isten ? Egy középszerű irányító , egyáltalán nem tartom elitnek. Vannak jó , kevésbé jó , Nagyon szar meccsei. Példaként mondom: Josh Freemannek 80-as passer ratingje van , jelenlegi karrierje során , úgy hogy sokkal rosszabb elkapói voltak. Eli Manningnak 82. Ettől lenne Eli Manning olyan nagy irányító ? Értem én hogy határozott , de a játékában nagyon sokszor hibázik.