NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 www.csnwashington.com/video_content_type/redskins-christmas-carol-oh-rgiii
😛
hát igen, így kell ezt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
tv némítva?Janek
Erről asszem már dumáltunk itt egyszer, hogy úgy lenne jó, ha külön sávon lehetne némítani a kommentárt és legalább a meccs zajai jönnének....😊

Tomi! Meg ne süsd! Csak úgy a la natúr, meg ha már némítjuk a tv-t, szólhat a vérivás mellé egy kis Reign in Blood a Slayer-től...😀 Meg veszünk a Barbie boltban egy kovboj Ken figurát és majd sütögetjük azt nyárson egy kis hagymával..😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Vért fogok előtte inni 😀😀agent T
az nem baj, csak süsd meg kicsit+hagyma😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.Tocy
sajnos double-header lesz😕sapka
?? miértagent T
A picsába... Gondolom azért, mert át lett rakva a Boys-Skins meccs SNF-nak, hogy ez dönt az NFC East-ről, így kaptak az alkalmon, hogy a Skins (és Boys) fanokat is odacsalják a képernyő elé. Azért még mefontolom. A mérleg egyik serpenyőjében ott a jobb képminőség, a másikban meg a magyar "kommentár" áldott hiánya. (Sőt, lehet még a reklámok is, mert általában a reklámok helyén hangzanak el a legnagyobb okosságok. Akkor meg inkább az új Taco Bell szenya látványa.) Mekkora gennyláda vagyok.... 😀nexion218
Nekem mindegy, én már alig várom 😊
Vért fogok előtte inni 😀😀
Fel leszek reggel hatig, elmegyek melózni, aztán hazaérek és elájulok.. szilveszteri program letudva 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
tv némítva?

több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.Tocy
sajnos double-header lesz😕sapka
?? miértagent T
A picsába... Gondolom azért, mert át lett rakva a Boys-Skins meccs SNF-nak, hogy ez dönt az NFC East-ről, így kaptak az alkalmon, hogy a Skins (és Boys) fanokat is odacsalják a képernyő elé. Azért még mefontolom. A mérleg egyik serpenyőjében ott a jobb képminőség, a másikban meg a magyar "kommentár" áldott hiánya. (Sőt, lehet még a reklámok is, mert általában a reklámok helyén hangzanak el a legnagyobb okosságok. Akkor meg inkább az új Taco Bell szenya látványa.) Mekkora gennyláda vagyok.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.Tocy
sajnos double-header lesz😕sapka
?? miért

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 057 — Így remélem megfelelek nektek.....
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.Tocy
sajnos double-header lesz😕sapka
Ne jussatok be a PO-ba és akkor tovább már valóban nem kell ettől félnetek 😛 😉 (amúgy éppen nektek nem kívánom)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.Tocy
sajnos double-header lesz😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊nexion218
A Sport TV adja a Vikings - Packers meccset majd a Cowboys - Redskinst.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem csak mondják, a PO tényleg más világ 😊 Más sportokban lehet gondolkodni, hogy kit akarunk, de pl. pont a tavalyi Seahawks mutatta meg, hogy senkit sem érdemes kívánni, mert még teljesül 😀 Valami különös okból kifolyólag az NFL-ben tényleg tök mindegy ki mire alkalmas mire nem, mire tud készülni mire nem, mert a playoffban minden teljesen más. Én amiatt örülnék jobban a Skinsnek, mert úgy Wilsonnak lenne esélye megverni Griffint 😛 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
PFT power rankings No.8.: Redskins. Wow. Rendesen furcsa érzés, hogy nem kell végigolvasni 15-20 csapatot, mire mi jövünk!😀 De jó érzés!
A SNF az hajnal kettőt jelent, igaz? Akkor legalább tuti bizonságban vagyunk Sport TV-től.... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bocs az offért, de szívmelengető érzés olvasni, hogy mennyire tartanak tőlünk a riválisok, sok ilyen gyenge szezon után. 😊Sebii
De tenyleg, mintha a sajat beirasainkat olvasnank kicsit regebbrol 😀endorphyn
Jó, mi? 😊 mi is nagyon örülünk annak, ahogy a Skinsről nyilatkozgatnak megfelé itt ott, felemelő érzés a többévnyi reménytelen NFC East 4th place után.agent T
A Redskins most is egy veszelyes csapat, mindenkinek van oka tartani tole. Mi is csak talalgatunk nalunk, nem feltetlenul van igazunk.endorphyn
De nálatok van harci szellem. 😊
- HAHÓ!!agent T
Harci szellem ide vagy oda, olyan oriasi balfeksegeink voltak, hogy az na es boven ujraelhetjuk oket a PO-ban. Meg mint tudjuk az egy mas vilag. Legalabbis ezt mondjak 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem pesszimizmus: realitás. 😊 A túlzott optimizmus sem hasznos.. Sok minden eszembe jutott, most írni akartam egy fél oldalt. De inkább hagyjuk. A kellemes meglepetést jobban szeretem, mint a csalódást.apeszos
A Hawks topikban nagyjából eldöntötték, hogy minket elkapnának - nagyrészt a mi rinyálásunk alapján.
Hát akkor jöjjön az a Hawks.
Nem érdekelnek a matchupok, megverjük őket. Ezt, ha kell, leírom egymilliószor is.
Mert bizony mondom, testté lesz az ige.agent T
Errol van szo, tok folosleges azon aggodni, hogy ez vagy az a csapat, melyik a rosszabb valasztas. A Seahawks is olyan meccseket vesztett el ebben a szezonban, amiket meg kellett volna nyerni es majdnem meg is voltak csak elbenaztak, debilkedtek. Aztan meg olyanokat mint Green Bay, Dallas vagy a Patriots meg ment a levesbe nalunk. Szoval nem lehet kiszamitani a dolgot. Egyik nap rovidzarlat a masik nap meg csucsrajaras. Fene se tudja mi a megoldas, de nem erdemes elore kvazi-feladni.endorphyn
Rohadt nagx meccs lesz, de előbb intéznünk kell ezt a Cowboys dolgot itten, várjatok egy kicsit. 😊agent T
Hat meg nekunk is van meg egy meccsunk a Ramsszal es a 49-esek is nyomnak egyet.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bocs az offért, de szívmelengető érzés olvasni, hogy mennyire tartanak tőlünk a riválisok, sok ilyen gyenge szezon után. 😊Sebii
De tenyleg, mintha a sajat beirasainkat olvasnank kicsit regebbrol 😀endorphyn
Jó, mi? 😊 mi is nagyon örülünk annak, ahogy a Skinsről nyilatkozgatnak megfelé itt ott, felemelő érzés a többévnyi reménytelen NFC East 4th place után.agent T
A Redskins most is egy veszelyes csapat, mindenkinek van oka tartani tole. Mi is csak talalgatunk nalunk, nem feltetlenul van igazunk.endorphyn
De nálatok van harci szellem. 😊
- HAHÓ!!

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bocs az offért, de szívmelengető érzés olvasni, hogy mennyire tartanak tőlünk a riválisok, sok ilyen gyenge szezon után. 😊Sebii
De tenyleg, mintha a sajat beirasainkat olvasnank kicsit regebbrol 😀endorphyn
Jó, mi? 😊 mi is nagyon örülünk annak, ahogy a Skinsről nyilatkozgatnak megfelé itt ott, felemelő érzés a többévnyi reménytelen NFC East 4th place után.agent T
A Redskins most is egy veszelyes csapat, mindenkinek van oka tartani tole. Mi is csak talalgatunk nalunk, nem feltetlenul van igazunk.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem pesszimizmus: realitás. 😊 A túlzott optimizmus sem hasznos.. Sok minden eszembe jutott, most írni akartam egy fél oldalt. De inkább hagyjuk. A kellemes meglepetést jobban szeretem, mint a csalódást.apeszos
A Hawks topikban nagyjából eldöntötték, hogy minket elkapnának - nagyrészt a mi rinyálásunk alapján.
Hát akkor jöjjön az a Hawks.
Nem érdekelnek a matchupok, megverjük őket. Ezt, ha kell, leírom egymilliószor is.
Mert bizony mondom, testté lesz az ige.agent T
Errol van szo, tok folosleges azon aggodni, hogy ez vagy az a csapat, melyik a rosszabb valasztas. A Seahawks is olyan meccseket vesztett el ebben a szezonban, amiket meg kellett volna nyerni es majdnem meg is voltak csak elbenaztak, debilkedtek. Aztan meg olyanokat mint Green Bay, Dallas vagy a Patriots meg ment a levesbe nalunk. Szoval nem lehet kiszamitani a dolgot. Egyik nap rovidzarlat a masik nap meg csucsrajaras. Fene se tudja mi a megoldas, de nem erdemes elore kvazi-feladni.endorphyn
Rohadt nagx meccs lesz, de előbb intéznünk kell ezt a Cowboys dolgot itten, várjatok egy kicsit. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem pesszimizmus: realitás. 😊 A túlzott optimizmus sem hasznos.. Sok minden eszembe jutott, most írni akartam egy fél oldalt. De inkább hagyjuk. A kellemes meglepetést jobban szeretem, mint a csalódást.apeszos
A Hawks topikban nagyjából eldöntötték, hogy minket elkapnának - nagyrészt a mi rinyálásunk alapján.
Hát akkor jöjjön az a Hawks.
Nem érdekelnek a matchupok, megverjük őket. Ezt, ha kell, leírom egymilliószor is.
Mert bizony mondom, testté lesz az ige.agent T
Errol van szo, tok folosleges azon aggodni, hogy ez vagy az a csapat, melyik a rosszabb valasztas. A Seahawks is olyan meccseket vesztett el ebben a szezonban, amiket meg kellett volna nyerni es majdnem meg is voltak csak elbenaztak, debilkedtek. Aztan meg olyano mint Green Bay, Dallas vagy a Patriots meg ment a levesbe nalunk. Szoval nem lehet kiszamitani a dolgot. Egyik nap rovidzarlat a masik nap meg csucsrajaras. Fene se tudja mi a megoldas, de nem erdemes elore kvazi-feladni.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bocs az offért, de szívmelengető érzés olvasni, hogy mennyire tartanak tőlünk a riválisok, sok ilyen gyenge szezon után. 😊Sebii
De tenyleg, mintha a sajat beirasainkat olvasnank kicsit regebbrol 😀endorphyn
Jó, mi? 😊 mi is nagyon örülünk annak, ahogy a Skinsről nyilatkozgatnak megfelé itt ott, felemelő érzés a többévnyi reménytelen NFC East 4th place után.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bocs az offért, de szívmelengető érzés olvasni, hogy mennyire tartanak tőlünk a riválisok, sok ilyen gyenge szezon után. 😊Sebii
De tenyleg, mintha a sajat beirasainkat olvasnank kicsit regebbrol 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem pesszimizmus: realitás. 😊 A túlzott optimizmus sem hasznos.. Sok minden eszembe jutott, most írni akartam egy fél oldalt. De inkább hagyjuk. A kellemes meglepetést jobban szeretem, mint a csalódást.apeszos
A Hawks topikban nagyjából eldöntötték, hogy minket elkapnának - nagyrészt a mi rinyálásunk alapján.
Hát akkor jöjjön az a Hawks.
Nem érdekelnek a matchupok, megverjük őket. Ezt, ha kell, leírom egymilliószor is.
Mert bizony mondom, testté lesz az ige.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem pesszimizmus: realitás. 😊 A túlzott optimizmus sem hasznos.. Sok minden eszembe jutott, most írni akartam egy fél oldalt. De inkább hagyjuk. A kellemes meglepetést jobban szeretem, mint a csalódást.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Tomi, egy szóval sem mondtam, hogy ne jussunk be a PO-ba, csak annyit: nem vágok eret ha nem jutunk be. Az elmúlt évek után ez felüdülés volt a by week utáni menetelés, és tény, hogy ezzel a védelemmel és egy sánta Robival egymeccses lenne a PO. És a szíhóksz is meg a friszkóiak is gyorsvonatnak tűnnek: nem lesz jó eléjük állni. 😀

OFF: Nálunk is csak akkor szerepel RG3 mikor sapka átnéz hozzánk 😀 😀Double B
Ez azért ebben a formában nem igaz, ti szoktátok összehasonlítgatni őket. Mivel szeretem Luck játékát is, elég sűrűn szoktam olvasgatni a Colts topicot. És Sapkának ehhez nemigen volt köze. Lehet, hogy benneteket idegesít az RG3 körül folyó hype, de hidd el, erről sem mi, sem ő nem tehet. És a nagy média felhajtás ellenére is szerény maradt a lehetőségekhez mérten.
apeszos
Már egy ideje nálunk sincs. A szezon első felében, mikor még az egész liga Luck vs RG3 lázban égett, akkor igen. Meg mikor volt a múltkor az a nagyobb kerekasztal beszélgetés.(valami olyasmi volt a téma, hogy ezt más qb is megcsinálná a Coltsban, atán ebből jött, hogy ki a jobb újonc QB) Egyébként csak onnan maradt meg sapka. De csak poén volt. Ha rosszat írtam, akkor elnézést kérek.

Magával a felhajtással kapcsolatban nem is az idegesít, ami körülveszi a 3.-at, hanem ez az egész Oroy hájp, hogy most melyikőjük érdemli meg. A legjobb lenne talán eltörölni az egészet, mert hát ugye mindenkinek más a véleménye. Ti RG3-re szavaztok, a Hawks fanok RW-re, mi Luckra( mondjuk ez természetes) Az meg mondjuk tényleg szép, hogy nem száll el az agyuk ettől, hanem szépen csendben teszik a dolguk, méghozzá nagyon jól. Éppen ezért mindhárman ugyanannyira megérdemelnék.

Szóval ha kicsit kacskaringósan is írtam, de az a lényeg, hogy nem utálom, Griffint, és nem is a csak körülötte lévő felhajtás idegesít.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én szégyenlem egy kicsit amit délután írtam, mert maga az önfeladás, a vágóhídra ballagó birka vilgászemlélete. Teljesen igaza van sapkának, nem a szél fújta ide azt a hatos W streaket.
Az igazság az, hogy nekünk kezdődik vasárnap éjjel a playoff, és hogy meddig tart, csak a Redskinsen múlik. Kezünkben a sorsunk.
Szégyenlem, hogy olyanokat irkáltam, hogy jaj a Seahawks meg jaj a Niners meg jaj a mittoménki.
Ezek jó csapatok (főleg a mittoménki 😊 ) de a playoff csak egy meccs mindig, nem kell négy meccset megnyerni egy ellenfél ellen, mint az NHL-ben. Közhely de egy meccsen mindenki verhető.
Ha nem így lett volna, nem nyerik meg pl az amcsi egyetemisták 80-ban hokiban a téli olimpiát Makarovék ellen, akik akkor 10 éve legyőzőre nem találtak.
A csapatomban jó a chemistry, megvannak a momentumok, és bár páran kidőltek (Orakpo, Davis stb) de majd győz az, aki maradt. A playoff az a világ, ahol konkávba fordul a tér és irracionálisba az idő, ezért engem nem érdekel innentől h ki jön szembe. Az se, hogy mi a vérveszteség. Ha kitépik RG3 lábát, akkor jön Cousins vagy a szertáros bácsi vagy mit bánom én.
Lehet, hogy most van a pillanat, amiről az Any given sundayben szó van. Akkor pedig nem számít, csak az időzítés.
Sapkát átverte az NFL, mert ez: WAS win or tie - egy marhaság.
Ez egy méricskélős marhaság.
Win or die
That's all

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Nem bántam volna, ha az utolsó meccsen már csak az a kérdés, hogy csoportelsőként vagy WC-vel jut a csapat a PO-ba.
Ha ez nem teljesült, akkor legalább egy 30 pontos előny jó lenne a második félidőre 😂
Sok szoros meccse volt a cowboyoknak, nagy visszajövetelekkel, időszerű lenne már nekik egy sima verás 😀