NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Egyébként azt nem tudom értelmezni, hogy Fletcher megint csak alternate a Pro Bowl-on.... Bár a magam részéről teszek rá, de azért úgy mégis...nexion218
Én tudom értelmezni, annyit jelent, hogy a nép szemében még mindig aximálisan underrated.
Lewis-i magasságokban kéne járnia. A karrierje megvan hozzá.
Valaki mindjárt búvárkodik egyet (én lusta vagyok) és hozzáteszi, hogy a statjai alapján is. 😊
Amúgy meg mekkora lenne már, ha nem tudnánk delegálni senkit Pro Bowlra? 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Egyébként azt nem tudom értelmezni, hogy Fletcher megint csak alternate a Pro Bowl-on.... Bár a magam részéről teszek rá, de azért úgy mégis...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nehezebbnek néz ki, mint az idei szezon, nem?steroid stewie
Az idei eredmények alapján szvsz könnyű inkább. Sokat fog számítani az offseason.
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Nehezebbnek néz ki, mint az idei szezon, nem?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Trent Williams is. Lorenzo Alexander pedig a spec team captain.

2013 Regular Season

Home
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Chicago,
  • Detroit,
  • Oakland,
  • San Diego,
  • NFC West Same Place Finisher (49ers/Seattle)

    Away
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Green Bay,
  • Minnesota,
  • Denver,
  • Kansas City,
  • NFC South Same Place Finisher (Atlanta)
  • több mint 11 éve
    farkaspeti Washington Commanders 763
    RG3 Pro Bowler!! 😊


    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    elsiklottam felette
    ha megengeded kis kiegészítés:.............
    sapka
    Pont azt mondom, hogy méretéhez képest gyors volt, legalábbis nem lassabb mint Polumbus. A második játékrészben már remekül dolgozott együtt Chesterrel, aki valóban elit teljesítményt nyújt idén. Nem tudom erősebb-e Hurt-nél, mert a méretei alapján az a brutális fizikum inkább Hurt javára áll. Hurt méretei alig különböznek Williamsétől (akit hat szakértőből három ProBowl-ra jelölt 😊 ) Trent 196 cm és 147 kg, Hurt 191 cm és 149 kg. Szemben Polumbus 136 kilójával. Igaz Tyler 203 cm magas. Annyit látok, hogy a nyomás általában Polumbus oldaláról a nagyobb, onnan omlik hamarabb a zseb, és őt tolják a legkönnyebben be. Valamint a sebessége sem az igazi, mivel nem egyszer simán megkerülik. Nem ismerem a rendszereket, csak azt mondom amit látok. Te vagy ebben a király, nézz utána csak, amikor Griffint sackelték szinte mindíg jobb oldalról érkeztek rá. Szóval az a brutális fizikum inkább Williamsre jellemző... És Hurt sem marad el. Szerintem egy offseason, és simán kiszorítaná Polumbust. Egyébként ezt nem is nagyon értem, mert szinte ugyanaz az O fal összetétele mint tavaly, és ugye akkor nem nagyon akart működni. Most nem lehet rá panasz. Muszáj is, mert se draftunk se pénzünk...
    Jut eszembe, melyik körben lépünk be a draftra? Már elfelejtettem. Második körünk lesz már nem?

    Közben utána néztem, második körünk már lesz. 😀 A második-harmadik körre CB-t és safetyt ír a Walter nekünk. Milyen meglepő.. 😀
    több mint 11 éve
    nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
    https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cxpeapxhrixiu0pbtyoa
    RG3 ready for Washington Redskins-Dallas Cowboys
    Washington Redskins rookie quarterback Robert Griffin III fully practiced Wednesday and is confident he'll be at full speed for Sunday's NFC East showdown against the Dallas Cowboys.

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Megnéztem újra a Sasos meccs első félidejét, kizárólag Hurt-öt figyeltem. Tudom, hogy "csak az Eagles" és már nem ittak vért, de azért elég jól nyomta RT-ben. A passzblokk szinte minden esetben jó volt, a futásnál akadtak gondjai, párszor Chester magyarázta el neki mit is kell tennie. Akkor sem sikerült mindíg. A legnagyobb gond az volt, hogy nem fogta az emberét, hanem lökte, és így néha még lendületet is adott neki hogy odaérjen Morrisra. Ha jobbra tolódott a fal, mindíg megfogták Morrist, és mindíg róla. De elnyomni nem tudták, és rátolni sem Griffinre. Viszont a második blokkot (ha még kellett) simán kiosztotta, ahhoz képest mekkora zsírfeka, elég gyorsan kapkodja a virgácsait. Még megnézem mit alakít a második félidőben, de úgy néz ki nem lesz rossz RT-ben. apeszos
    elsiklottam felette
    ha megengeded kis kiegészítés:
    ugye Hurt collegeben RT-ként tűnt ki a Miami falából (csak picit, és van aki szerint inkább lefelé😊),
    szóval nem idegen neki a poszt, és zbs LG-ként nem dolgozik rosszul, csak ugye tackleként más erényeket kell villogtatni;
    szerintem így nem is lehet meglepő, hogy passblockban jobb-jobban teljesít, egyrészt azért, mert a hátrafelé mozgás hasonló, és súlyából is adódóan nem rossz; mert lábon képes kompenzálni; szóval elég ha csak mindig az end elé mozog, és általában egy közepes zbs guardot nem lehet eltolni bull rushsal komolyabb 'lendület' nélkül, még egy 3-4 endnek illetve 4-3 UT-nek is becsületére válhat, ha nem tudja elsőszándokból a gapet támadni. Ugye Hurt is 300+ font. A gond ott van és lesz is!, hogy igen a hátrafelé mozgása oké, de előremozgásból tackleként nem tud sebességből dolgozni, főleg, ha 4-3as endeket kell tolni (ugye philly és a wide9-a miatt főleg jól kell tudnia tolni kifelé, mert elfoglalja az end alapból a nagyon külső gapet), mert oda kell az extra erő, és a zbs guardok (aminek draftoltuk is), kisebbek-gyorsabbak. Szóval a 4-3 endek magasabbak is (bár a súlypont miatt ez előny), de nagyobbak; és nyers 1v1-ben ez így nem mindig elég; főleg mert a támadófal nem tud rotálni sem ha fárad. (ugye a guard általában 1v2ben tol, kivéve mélységben ha elszabadul az LB-re, és mostanában vannak 5'11-es!!! linebackerek is😊😊), szóval mélységben jól dolgozhat, de így nekünk egy run firstbe nem kimondottan optimális.
    Csak ugye most a Dallas főként 3-4-et védekezik, az OlB-k rendszerint nem olyan nagy méretűek, ez jelenthet előnyt is a philly meccsel szemben is, de ugye kevésbé lesz eredményes a másik irányba, mert most gyorsabb ellenféllel akad össze.
    +azt sem érdemes elfelejteni, hogy Chester extraklasszis szezont tol!!

    Visszatérve Polumbusra, brutális fizikuma miatt az előremozgás sosem kérdőjel, ha jobbra kell (és fogunk is) futni; csak az a fránya súlypont+sebesség, speedrusherek ellen látványosan szenved, kivéve ha el akarják tolni😀.
    Nem is biztos, hogy most jobb lenne ő, épüljön fel, és a rájátszás első körében, vagy Brooksszal, vagy Bryant/?Clemons?-szal fog találkozni, ide viszont kell az erő (jobban kell).

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    steroid stewie Washington Commanders 268
    ááááááá, tudtam, hogy valami alap lesz a HTTR, de akkor csak jó, hogy itt kérdeztem 😊

    Ha sikerül PO-ba jutni, akkor az már örömjáték lesz, elvárás nélkül, tehát bármi kisülhet belőle.
    A cowboys nagy küzdő, ezért tartok is tőlük, de remélem a srácok isznak egy kis tüzesvizet és felülnek a divízió trónjára.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    ezek szerint csak én láttam az előző cowboys meccset😊
    második negyed, 8 emberes box, és laza 28-0😊, hát igen de rég volt...
    ja nem! csak 4 hete😊

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Mondjuk szerintem az idei PO-ba jutás esélyeinek nem az mércéje, hogy az elmúlt években hányszor lestük alulról az East valagát. Tudomásom szerint az PO-ba az aktuális év teljesítményével lehet bejutni. Kérek engedélyt meghunyászkodni, amiért egy, az elmúlt években gyengén muzsikáló csapat fanjaként nem a szőnyeg alatt kúszok, amikor végre több kategóriában egyéni és csapat szinten is liga top5 a csapat, van egy (ill. 2 irányítónk) és a "családi vállalkozás", amin tavaly még röhögött mindenki, rácáfolni látszik az okosokra, sőt a seggüket nyalják sok helyen, hogy micsoda munkát végeztek. Szerintem joggal vagyunk büszkék a teljes csapatra! Ha meg nem nyerünk vasárnap, lófasz a seggünkbe, megérdemeljük, mert egyrészt kiszopunk egy riválistól "win and in" helyzetben, másrészt meg amiért a bye week előtt annyi meccset elbohóckodtunk. Rajtam mindenesetre nem fog múlni, már készítem a vérivó korsót! 😀

    Szerk.:
    Ezekhez a képekhez semmi közöm, csak véletlen bukkantam rájuk:

     sports.gunaxin.com/dallas-cowboys-suck/70091

    😀

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Na hogy ne csak karatézzunk... Megnéztem újra a Sasos meccs első félidejét, kizárólag Hurt-öt figyeltem. Tudom, hogy "csak az Eagles" és már nem ittak vért, de azért elég jól nyomta RT-ben. A passzblokk szinte minden esetben jó volt, a futásnál akadtak gondjai, párszor Chester magyarázta el neki mit is kell tennie. Akkor sem sikerült mindíg. A legnagyobb gond az volt, hogy nem fogta az emberét, hanem lökte, és így néha még lendületet is adott neki hogy odaérjen Morrisra. Ha jobbra tolódott a fal, mindíg megfogták Morrist, és mindíg róla. De elnyomni nem tudták, és rátolni sem Griffinre. Viszont a második blokkot (ha még kellett) simán kiosztotta, ahhoz képest mekkora zsírfeka, elég gyorsan kapkodja a virgácsait. Még megnézem mit alakít a második félidőben, de úgy néz ki nem lesz rossz RT-ben.
    több mint 11 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Kieg: bár kikaptatok OT-ban a Saintstől, de az overtime ugye elég lutri. Én mondanám, hogy felszálló ágban vagytok, és semmmi okunk lekezelni a Dallas Cowboyst hajaj.

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 11 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    az ominózus nagy arcos megjegyzést én írtam be a saját topicunkba, és továbbra is tartom. épp azért, amit Blevi is írt, hogy ti már gyakorlatilag 2-3 meccse a PO-val foglalkoztok, a különböző előrejelzésekben is magatokat kiáltjátok ki a legnagyobb esélyesnek a bejutásra, ami egy olyan csapatnál, ami jó ideje nem volt pozitív mérlegű, igen érdekes. Persze, nem kell álszerénynek lenni, csak én úgy érzem, a Washington szurkolókat kicsit megrészegítette ez a szezon.
    Félreértés ne essék, sokat fejlődtetek, van potenciál a csapatotokban, és emiatt le a kalappal. Semmilyen bántó megjegyzést nem írtam ide, a saját topicunkban sem fröcsögök, azt a nagy arcos megjegyzést meg nem feltétlenül a fórumra, hanem kollektíven a Skins szurkolókra értettem, és tartom. Tudjátok, akinek nem inge.
    Vasárnap meg győzzön a jobbik. Tagadhatatlan, ti vagytok az esélyesek (az ominózus nagy arc pl nem érvényes arra, ha ezt ti is hangoztatjátok 😊 ), de mi azért minden erőnkkel azon leszünk, hogy kicsit várnotok kelljen még azzal a PO hellyel.gorbel
    Én ha a realitásokat nézem, 50-50-re adnám, az okokat lehetne sorolni estig, RGIII térdétől az Eagles ellen megfogyatkozott lendületen át addig, hogy a 'boys láthatóan felszálló ágban van a sérültjei ellenére..
    Épp ezért kell minden erőnkkel bíztatnunk a csapatunkat, mert az ige valósággá válik, ezt hittel vallom.
    ami meg azt illeti, hogy 2-3 meccse a playoff a téma.. hát ha már a tévés szakértőtök is azt mondja közvetítés alatt, hogy minket vár a csoport élére, akkor mi mit tegyünk? 😀
    Megjegyzem a "playoff a téma" elég sokáig abban merült ki, hogy miként végez ki minket a Seattle. Ezt én nem érzem túl nagy arcú dolognak.
    Ami a múltat illeti, azt meg hagyjuk már, tényleg rég moccant el a csapat a negatív mérlegről meg a 4th palce-ról, de akkor a Dallasnál is nézhetjük az elmúlt mondjuk két évtized remekbeszabott PO szereplését, na 😊
    Amikor megszaladt a rendszer, azonal jeleztem a minket váró Seattle fan kollegáknak, hogy nekünk még intéznünk kell ezt a Dallas-dolgot, nem vagytok előre kipipálva, sőt..
    De jöjjön egy baráti gesztus, ha kikap a Bears és a Vikes, én nem bánom ha dupla erőforrással dolgozik PO-ban az NFC East.
    Na?

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 11 éve
    gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
    az ominózus nagy arcos megjegyzést én írtam be a saját topicunkba, és továbbra is tartom. épp azért, amit Blevi is írt, hogy ti már gyakorlatilag 2-3 meccse a PO-val foglalkoztok, a különböző előrejelzésekben is magatokat kiáltjátok ki a legnagyobb esélyesnek a bejutásra, ami egy olyan csapatnál, ami jó ideje nem volt pozitív mérlegű, igen érdekes. Persze, nem kell álszerénynek lenni, csak én úgy érzem, a Washington szurkolókat kicsit megrészegítette ez a szezon.
    Félreértés ne essék, sokat fejlődtetek, van potenciál a csapatotokban, és emiatt le a kalappal. Semmilyen bántó megjegyzést nem írtam ide, a saját topicunkban sem fröcsögök, azt a nagy arcos megjegyzést meg nem feltétlenül a fórumra, hanem kollektíven a Skins szurkolókra értettem. De tudjátok, akinek nem inge.
    Vasárnap meg győzzön a jobbik. Tagadhatatlan, ti vagytok az esélyesek (az ominózus nagy arc pl nem érvényes arra, ha ezt ti is hangoztatjátok 😊 ), de mi azért minden erőnkkel azon leszünk, hogy kicsit várnotok kelljen még azzal a PO hellyel.
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Nem tudom ki utalkozik mindegy is nyilván el lehet mondani ezt bármelyik topicról.
    En nem örülök hogy Ti mar napok óta a Seahawksal foglakoztok, de akkor nevezzük ezt önbizalomnak ha annak szeretnétek. 😊 jo meccset várok vasárnap, győzzön a jobb.Blevi
    Had ne írjak neveket, gondolom te is olvasod a saját topicotokat. Egyébként sem vagyok a szájkarate kedvelője. A Seahawks? Persze, hozzátéve a HA szócskát, tehát HA nyerünk vasárnap... Ugyanannyit foglalkoztunk azzal is, hogy HA nem nyerünk, akkor mi van.
    Baj.
    Mert:
  • csoport riválistól kapunk ki,
  • valószínű nem jutunk PO-ba (bár matematikailag lehetne)
  • 13(!!!) év után először lehetnénk divízió győztesek.
    Szóval ne csodálkozz a lelkesedésen, de a nagy arc az túlzás enyhén szólva is. Meg hát Texasban is kikaptatok, erre azért lehet alapozni.. 😊
  • több mint 11 éve
    Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
    Hmm.. Értem. Tehát nagy lett az arcunk. Rendben, legyen úgy. A tehenészlányokat le kell nyomni itthon, és beleszántani a FedEx-be. Még a fű is szebben nő majd.
    apeszos
    Al Johnson centerben? te jó ég, 2006-nál újabb képet nem találtál? 😊slowmotion

    De találtam. Nem egyet. De ez tetszett a legjobban. A többi sértő lett volna, és én nem utálkozom, mint egy-két kolléga nálatok, inkább csak csipkelődök. Változatlanul keresem, hol lett nagy az arcunk. Egyszer azt mondják rinyálok(unk), másszor nagy lett az arc, most akkor melyik? 😊
    /off

    A 'HTTR' minek a rövidítése? Tudom vannak kérdések topicok is, de itt is biztos tudjátok 😊

    /on

    Én nem annyira szeretem a stresszt, tehát jó lenne ha a macik és a vikingek is vesztenének, úgy kezdődne a skins meccs 😀steroid stewie
    HTTR = Hail To The Redskins 'skins üdvözlet, és fight song.


    apeszos
    Nem tudom ki utalkozik mindegy is nyilván el lehet mondani ezt bármelyik topicról.
    En nem örülök hogy Ti mar napok óta a Seahawksal foglakoztok, de akkor nevezzük ezt önbizalomnak ha annak szeretnétek. 😊 jo meccset várok vasárnap, győzzön a jobb.
    több mint 11 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Nem, azt önbizalomnak hívják.
    Nagy arcunk akkor lenne, ha 1-15 lenne a mérleg, úgy dumálnánk.
    Egyébként meg.. emlékeztek, 3-6-nál még az öreg Shanny se volt biztos a dolgában, benyilatkozott egy olyat, hogy innentől minden meccs felkészülés a következő szezonra. Valaki még meg is jegyezte itt, hogy biztos tanult a HC-nk a magyar nb1-es edzőktől.
    Azóta kicsit más lett a leányzó fekvése, és változatlanul vallom, hogy a playoff vasárnapról hétfőre virradóra kezdődik.. és szerintem győzni fogunk.
    Ha meg nem, akkor mi van?
    Akkor is mi vagyunk a szezon egyik legüdébb színfoltja és legnagyobb meglepetése, és ha végül 9-7-tel nem jutunk be, vagy bejutunk, és első körben kiejt minket a SEA/SF, akkor se mondhat senki egy szót se, ill mindenki bekaphatja, aki az elmúlt években jót derült, ha elhangzott az a szó, hogy Redskins.
    Szerintem az már fix, hogy a vezetés marad, RGIII-nak még van 2-3 szezonja mielőtt rokkantnyugdíjas lesz, a következő offseasonban be lehet tömködni a lyukakat, elég régóta most először derült az ég alja, és ez nem a naplemente.
    Szóval gyerünk, és síránkozás meg önfeladás helyett essünk neki a Cowboysnak meg aki még jön, mert csak a hősök nevét jegyzi meg a történelem.

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Hmm.. Értem. Tehát nagy lett az arcunk. Rendben, legyen úgy. A tehenészlányokat le kell nyomni itthon, és beleszántani a FedEx-be. Még a fű is szebben nő majd.
    apeszos
    Al Johnson centerben? te jó ég, 2006-nál újabb képet nem találtál? 😊slowmotion

    De találtam. Nem egyet. De ez tetszett a legjobban. A többi sértő lett volna, és én nem utálkozom, mint egy-két kolléga nálatok, inkább csak csipkelődök. Változatlanul keresem, hol lett nagy az arcunk. Egyszer azt mondják rinyálok(unk), másszor nagy lett az arc, most akkor melyik? 😊
    /off

    A 'HTTR' minek a rövidítése? Tudom vannak kérdések topicok is, de itt is biztos tudjátok 😊

    /on

    Én nem annyira szeretem a stresszt, tehát jó lenne ha a macik és a vikingek is vesztenének, úgy kezdődne a skins meccs 😀steroid stewie
    HTTR = Hail To The Redskins 'skins üdvözlet, és fight song.

    több mint 11 éve
    steroid stewie Washington Commanders 268
    /off

    A 'HTTR' minek a rövidítése? Tudom vannak kérdések topicok is, de itt is biztos tudjátok 😊

    /on

    Én nem annyira szeretem a stresszt, tehát jó lenne ha a macik és a vikingek is vesztenének, úgy kezdődne a skins meccs 😀
    több mint 11 éve
    slowmotion Dallas Cowboys 24 302 — Cowboys fan
    Hmm.. Értem. Tehát nagy lett az arcunk. Rendben, legyen úgy. A tehenészlányokat le kell nyomni itthon, és beleszántani a FedEx-be. Még a fű is szebben nő majd.
    apeszos
    Al Johnson centerben? te jó ég, 2006-nál újabb képet nem találtál? 😊
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Redskins RT Tyler Polumbus (concussion) will continue to be evaluated this week.
    Polumbus was a surprise inactive on Sunday and it sounds like he'll need to gain clearance from an independent neurologist before returning. With Jordan Black suspended, the Redskins could be forced to start Maurice Hurt once again at right tackle. Polumbus should be considered questionable for Week 17.
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Hmm.. Értem. Tehát nagy lett az arcunk. Rendben, legyen úgy. A tehenészlányokat le kell nyomni itthon, és beleszántani a FedEx-be. Még a fű is szebben nő majd.
    több mint 11 éve
    Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
    Kurva nagy showdown lesz a Skins - Boys, jó meccset várok, szoros Skins győzelemmel, mert RWill-RGIII csatát akarok a PO-ban! 😊 Várós! 😊

    Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"