NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 302 — Cowboys fan
Hoppá:

"An ESPN.com poll this week has asked readers if they'd like to see the Cowboys or the Washington Redskins prevail in Sunday night's winner-take-all bout for the NFC East title.

Fans have leaned on the Redskins by an overwhelming margin.

As of this writing, 73 percent of respondents picked the Redskins over the Cowboys. Nationally, no less than 49 of 50 states have sided with Robert Griffin III and friends. Texas, predictably, is the lone holdout, but the Cowboys have squeaked out just 55 percent of the vote in their home state."

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000117601/article/redskins-dominate-cowboys-in-national-popularity-poll

Nyilván a meccs végeredményéről ez semmit nem mond, de nem elég a szegény Cowgirls-nek, hogy a PO álmaikat fenyegetjük, de még az "Amerca's Team" jelző is veszélyben??? 😀nexion218
nem kell félni ettől😊
csak arról van szó, hogy a tehenészek elég megosztó csapat hírében állnak. ha valaki nem szereti őket, akkor általában egyenesen ellenük szorít minden egyes alkalommal, középút nincs.
még akkor is a tehenészek ellen szavaznak, ha egyébként szarnak a kérdésre nagy ívben.

hogy Tekszaszba' is csak 55 százalék?
akkor a 45-ben benne vannak:
- a Texans-fanok;
- a Texans bandwagon fanok;
- a Baylor-fanok, hallgatók, volt hallgatók, azok apái, azok apáinak az apái, azok apáinak az apáinak az apái stb.
- mindenki más, akinek nem a Cowboys a kedvence.

meg az ESPN amúgy is benne van a Bob-hypeban (azzal adják el magukat, meg Luckkal), és utál mindent, ami Cowboys. ESPN-éknél Romo még mindig nem szeret decemberben játszani, pedig ebben a hónapban 3-1-re áll, az a vereség is hosszabbításos, 66 százalékkal dobál, átlag 330+ yardot, 10 TD és 1 INT mellett (és az is inkább egy punt volt, 50 yard oda, 0 vissza, félidő végén)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha már draft, akkor a secondary mellett mi a fő need szerintetek?agent T
meg szerettem volna várni Petit😕
írok spoilert
| a legnagyobb mindenképp a safety, mégha jönne is egy megváltó FA-ról, akkor is ide húznék a második körben
a corner nem olyan vészes, de ide is kell érkeznie embernek, bár csak a depth miatt; szerk. jut eszembe visszatér Minnifield is
ha nem állunk át 4-3-ra, most már minek?; akkor Neild sérülékenysége okán, egy 3-4 end/NT veterán depth illene+ szerintem kivágjuk Carrikert
LB az teljesen jó, kezdő és depth is
Az offense fal is jó lesz, szerintem a svábot nem marasztaljuk, és akkor LeRibeus/Hurt kezd, nem hoznék más RT-t, Compton is tűzközelbe ér lassan...
ami még fontos, mondjuk 3. körért az egy TE, Davis mögött csak minutemanek vannak, bár Paulsen blokkoló, Paul elkapó, de nem tudom mi lesz Davisszel, kell egy igazi kicsit gyengébb all-around
ami még érdekes lehet az egy 'college prémium RB', csúcstartó Ball/ nagyon sérült Lattimore, 4-5. körös luxuspickek, de megtehetjük!, mert Morris mögött érdekesen eljátszhatnának, és nem lenne feltétlen szükséges Morrist workhorseként használni, ha egyszerűen ennyire jó
más nagyobb needet nem látok, depth mélyítés-késői körös potenciálok
esetleg egy hátsó körös jó punter
|

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hoppá:

"An ESPN.com poll this week has asked readers if they'd like to see the Cowboys or the Washington Redskins prevail in Sunday night's winner-take-all bout for the NFC East title.

Fans have leaned on the Redskins by an overwhelming margin.

As of this writing, 73 percent of respondents picked the Redskins over the Cowboys. Nationally, no less than 49 of 50 states have sided with Robert Griffin III and friends. Texas, predictably, is the lone holdout, but the Cowboys have squeaked out just 55 percent of the vote in their home state."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/n5ta7samsz2k0msfrgpw
Redskins dominate Cowboys in national popularity poll
Are the Dallas Cowboys still "America's Team"? Not so fast. When a recent poll asked fans to weigh in on Sunday’s NFC East title bout against the Washington Redskins, the results weren't close.


Nyilván a meccs végeredményéről ez semmit nem mond, de nem elég a szegény Cowgirls-nek, hogy a PO álmaikat fenyegetjük, de még az "Amerca's Team" jelző is veszélyben??? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintetek, ha meccsünk előtt már bent lennétek a PO-ba, akkor hogy állna a csapatotok a meccshez? (kezdők? mentálisan?) beltazor
Nem tudom elképzelni, hogy aszondanák, hogy bent vagyunk, szarunk bele. Ez nem jelentene sok jót a következő körben, mint ahogy az se szokott, amikor a már PO-ba jutott csapatok jegelik a kulcsembereiket a W17-re.
Meg egyébként is, hogyan megy ki egy Redskin a 'boys ellen a pályára? 😊 Ahogy egy Cowboy ellenünk, bárhol, bármikor is 😊
----
Ha már draft, akkor a secondary mellett mi a fő need szerintetek?
Peti? 😊agent T
Én nem tudom. Talán Sapka. A secondary annyira mindent visz, hogy nem is gondolkodtam máson. Meg ez a csapat most eléggé egyben van, fiatal is.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintetek, ha meccsünk előtt már bent lennétek a PO-ba, akkor hogy állna a csapatotok a meccshez? (kezdők? mentálisan?) beltazor
Nem tudom elképzelni, hogy aszondanák, hogy bent vagyunk, szarunk bele. Ez nem jelentene sok jót a következő körben, mint ahogy az se szokott, amikor a már PO-ba jutott csapatok jegelik a kulcsembereiket a W17-re.
Meg egyébként is, hogyan megy ki egy Redskin a 'boys ellen a pályára? 😊 Ahogy egy Cowboy ellenünk, bárhol, bármikor is 😊
----
Ha már draft, akkor a secondary mellett mi a fő need szerintetek?
Peti? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kötekedel more? Nem ízlett a hallé? 😛
Mert Tanard Jacksonnál nincsenek mentális problémák? Ha jövőre is ennyit játszanak a safetyk mint Vödör meg Jackson akkor tényleg jól járunk. 😛 Gomes meg üveg, és a játéka is csalódás.

Apropó: Cedric a PO-ban már játszhatna? Úgy tudom négy meccsre kapott eltiltást, az meg vasárnap lejár.apeszos
Cedric játszhat a PO-ban.
ja, de ezt most elqrtam; Rambo esetében olyan mentális, mint Jacksoné, hogy pályán kívül sima, mint az aszfalt😀
McDonald nem úgy, hanem pályán belül néha álom meccsei vannak, néha nagyon rossz; ez az ingadozás is inkább mentális jellegű; de 'annyira' nem balhés😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
szerk, nexion honnan ismerted ezt a szleng kifejezést???😛😛😛 (rákerestem, sajnos)sapka
South Park... 😀 Van egy rész, ahol a gyerekeket látogatásra viszik a karamellagyárba, ahol Tom Cruise bácsi is dolgozik és asszem Cartman állapítja meg, hogy "Tom Cruise is a fudge packer!". Ami persze igaz, mert a szalag mellett karamellát csomagolt, de szegény Mr. Cruise azt hitte, hogy a szleng verzióban érti a kisgyerek és berágott rá egy pöttyet... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézegettem a Walter mockot, létezik az, illetve lenne annak realitása, hogy 3/85-re Baccari Rambo hozzánk kerüljön?apeszos
egész pontosan a 3/21. (overall 85😛)
petikievak szakértelmét leszámítva,
Nehéz kérdés, mert Rambo FS, nem tudom szükségünk van e rá, másrészt mentális problémák is vannak, illetve a játéktudása sem feltétlen elit. Lehetségesnek tartom, hogy többen beelőznék őt, mint top prospect safetyt, szerintem szóba jöhetne 3/21-nél, inkább az a kérdés, nekünk kellhet e egy ilyen FS... (szerintem nem)
de inkább bedobom a közösbe T.J. McDonald-ot, USC-s senior SS, szintén mentális gondok miatt csúszhat 2/20 környékére, egyik kedvenc prospectem, szorítok, hogy hozzánk kerüljön. Szükség van egy erős box safetyre.

beltazor: ha ez így alakulna, biztosan elmúlna a 'görcsösség', és mindenki top formában nyomná😛; másrészt nyugati parti csapatot fogadni/elutazni oda, hááát
de nem számítok ilyen kedvező feltételekre, mivel 3 hete folyamat leírom a minnesotát, szerintem győzni fognak

szerk, nexion honnan ismerted ezt a szleng kifejezést???😛😛😛 (rákerestem, sajnos)sapka
Kötekedel more? Nem ízlett a hallé? 😛
Mert Tanard Jacksonnál nincsenek mentális problémák? Ha jövőre is ennyit játszanak a safetyk mint Vödör meg Jackson akkor tényleg jól járunk. 😛 Gomes meg üveg, és a játéka is csalódás.

Apropó: Cedric a PO-ban már játszhatna? Úgy tudom négy meccsre kapott eltiltást, az meg vasárnap lejár.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nézegettem a Walter mockot, létezik az, illetve lenne annak realitása, hogy 3/85-re Baccari Rambo hozzánk kerüljön?apeszos
egész pontosan a 3/21. (overall 85😛)
petikievak szakértelmét leszámítva,
Nehéz kérdés, mert Rambo FS, nem tudom szükségünk van e rá, másrészt mentális problémák is vannak, illetve a játéktudása sem feltétlen elit. Lehetségesnek tartom, hogy többen beelőznék őt, mint top prospect safetyt, szerintem szóba jöhetne 3/21-nél, inkább az a kérdés, nekünk kellhet e egy ilyen FS... (szerintem nem)
de inkább bedobom a közösbe T.J. McDonald-ot, USC-s senior SS, szintén mentális gondok miatt csúszhat 2/20 környékére, egyik kedvenc prospectem, szorítok, hogy hozzánk kerüljön. Szükség van egy erős box safetyre.

beltazor: ha ez így alakulna, biztosan elmúlna a 'görcsösség', és mindenki top formában nyomná😛; másrészt nyugati parti csapatot fogadni/elutazni oda, hááát
de nem számítok ilyen kedvező feltételekre, mivel 3 hete folyamat leírom a minnesotát, szerintem győzni fognak

szerk, nexion honnan ismerted ezt a szleng kifejezést???😛😛😛 (rákerestem, sajnos)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintetek, ha meccsünk előtt már bent lennétek a PO-ba, akkor hogy állna a csapatotok a meccshez? (kezdők? mentálisan?) beltazor
Ne haragudj, ez a szituáció számunkra ismeretlen... 😀

Nézegettem a Walter mockot, létezik az, illetve lenne annak realitása, hogy 3/85-re Baccari Rambo hozzánk kerüljön?apeszos
Bézmeg az a név...😀 Eredeti családneve Fudge, az se jobb (a "fudge packer" szleng kifejezésre kéretik rákeresni, gondolom lehetett köze a névváltoztatáshoz 😊 )...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 692 — Pfizer & Moderna fan
Szerintetek, ha meccsünk előtt már bent lennétek a PO-ba, akkor hogy állna a csapatotok a meccshez? (kezdők? mentálisan?)

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nézegettem a Walter mockot, létezik az, illetve lenne annak realitása, hogy 3/85-re Baccari Rambo hozzánk kerüljön?apeszos
nem reális.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézegettem a Walter mockot, létezik az, illetve lenne annak realitása, hogy 3/85-re Baccari Rambo hozzánk kerüljön?
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Meg Shanahan is mondta - bár nem volt nehéz észrevenni - hogy butított, illetve Cousins-osított gameplannel indultak neki a Philly meccsnek. Ez gondolom egyrészt a gyógyuló térdnek szólt másrészt meg - ahogy azt már írtam is - kinézem belőlük, hogy ködösítés: ha már azt tutira tudni fogja a Dallas, hogy ki kezd ellenük, legalább abban ne legyenek már biztosak, hogy RG3 RG3 gamplan-nel vagy RG3 Cousins gameplan-nel. Ezt jól megaszontam! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.diverdoc
Látod sapka, azért bejött ez a 2 fordulóval ezelötti jóslatom, ráadásul úgy tudom Dez is játszik.
Szóval gyerünk srácokdiverdoc
tényleg bejött!
de nem tudom ki számított rá, hogy mindenki kuzinja így fog tudni játszani beugróként (az meg személyes butaság, hogy azt gondoltam mindenhogy jobbak vagyunk a Dallasnál tiebreakerben, de sajnos nem😕)
előző meccs* nagyon sima volt, mi nem változtunk, itthon játszunk, ők tovább sérültek (védelem), nem okozhat gondotsapka
Nem tudom. Megnéztem megint a Philly meccset, volt idő rá a hosszú ünnepi bohóckodás alatt.. nekem gyengébbnek tűntünk, mint a Ravens ellen, pedig a Ravens most jobb, mint a Philly, remélem ez nem leszállóág. A 'boys meg nem volt romokban a Saints ellen, az overtime ugye lutri.. közel sem vagyok 100ra biztos. Szoros lesz ez, bár szerintem meglesz 😊agent T
*előző Dallas meccs
de szerintem a Philly ellen csak szoktatta a lábát erdzsífrísapka
Nem is vele volt baj. Merevítőben elég nehéz futni. Hanem a defense hozta megint az év eleji formáját. Ha Foles így tudott haladni, az Romonak sem lesz megerőltető. Mintha úgy jöttek volna ki, hogy elég a sisakot kiküldeni. De leginkább az a sok misstackle idegesített McCoy-on. Remélem csak fejben nem voltak ott, és vasárnapra felrázzák őket.

És nekünk van nagy arcunk azzal, hogy Po-ba készülünk. A szíhóksz már a Super Bowlt játsza.. 😀 😀 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.diverdoc
Látod sapka, azért bejött ez a 2 fordulóval ezelötti jóslatom, ráadásul úgy tudom Dez is játszik.
Szóval gyerünk srácokdiverdoc
tényleg bejött!
de nem tudom ki számított rá, hogy mindenki kuzinja így fog tudni játszani beugróként (az meg személyes butaság, hogy azt gondoltam mindenhogy jobbak vagyunk a Dallasnál tiebreakerben, de sajnos nem😕)
előző meccs* nagyon sima volt, mi nem változtunk, itthon játszunk, ők tovább sérültek (védelem), nem okozhat gondotsapka
Nem tudom. Megnéztem megint a Philly meccset, volt idő rá a hosszú ünnepi bohóckodás alatt.. nekem gyengébbnek tűntünk, mint a Ravens ellen, pedig a Ravens most jobb, mint a Philly, remélem ez nem leszállóág. A 'boys meg nem volt romokban a Saints ellen, az overtime ugye lutri.. közel sem vagyok 100ra biztos. Szoros lesz ez, bár szerintem meglesz 😊agent T
*előző Dallas meccs
de szerintem a Philly ellen csak szoktatta a lábát erdzsífrí

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.diverdoc
Látod sapka, azért bejött ez a 2 fordulóval ezelötti jóslatom, ráadásul úgy tudom Dez is játszik.
Szóval gyerünk srácokdiverdoc
tényleg bejött!
de nem tudom ki számított rá, hogy mindenki kuzinja így fog tudni játszani beugróként (az meg személyes butaság, hogy azt gondoltam mindenhogy jobbak vagyunk a Dallasnál tiebreakerben, de sajnos nem😕)
előző meccs nagyon sima volt, mi nem változtunk, itthon játszunk, ők tovább sérültek (védelem), nem okozhat gondotsapka
Nem tudom. Megnéztem megint a Philly meccset, volt idő rá a hosszú ünnepi bohóckodás alatt.. nekem gyengébbnek tűntünk, mint a Ravens ellen, pedig a Ravens most jobb, mint a Philly, remélem ez nem leszállóág. A 'boys meg nem volt romokban a Saints ellen, az overtime ugye lutri.. közel sem vagyok 100ra biztos. Szoros lesz ez, bár szerintem meglesz 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mondjuk szerintem az idei PO-ba jutás esélyeinek nem az mércéje, hogy az elmúlt években hányszor lestük alulról az East valagát. Tudomásom szerint az PO-ba az aktuális év teljesítményével lehet bejutni. Kérek engedélyt meghunyászkodni, amiért egy, az elmúlt években gyengén muzsikáló csapat fanjaként nem a szőnyeg alatt kúszok, amikor végre több kategóriában egyéni és csapat szinten is liga top5 a csapat, van egy (ill. 2 irányítónk) és a "családi vállalkozás", amin tavaly még röhögött mindenki, rácáfolni látszik az okosokra, sőt a seggüket nyalják sok helyen, hogy micsoda munkát végeztek. Szerintem joggal vagyunk büszkék a teljes csapatra! Ha meg nem nyerünk vasárnap, lófasz a seggünkbe, megérdemeljük, mert egyrészt kiszopunk egy riválistól "win and in" helyzetben, másrészt meg amiért a bye week előtt annyi meccset elbohóckodtunk. Rajtam mindenesetre nem fog múlni, már készítem a vérivó korsót! 😀nexion218
nyugi, csak az van, hogy a tehenészek többször kerültek olyan helyzetbe az elmúlt pár évben, hogy a playoffért játszhassanak, és emiatt éltünk már meg csalódásokat, tehát mondhatnám azt, hogy mi már tudjuk, milyen, ha az utolsó pillanatban van bukó.
Nektek most jó, van lendület, van egy franchise QB, most itt a nagy lehetőség, és utolsó fordulós lemaradásra is utoljára még az előző évezredben volt példa.
majd ha lesz ilyen irányú tapasztalat, akkor az beépül a várakozásaitokba, ennyi.slowmotion
Szerintem a divízió éveken át tartó alulról nézegetése, továbbá az olyan QB-k, mint Rexy, Beck vagy az épp másutt brillírozó Campbell tündöklése megalapozza azt az érzést, hogy már az eddigieknek is nagyon örülünk, és szeintem bár nagyon várjuk a PO-t, de ha nem jön össze, akkor se fogja senki itt anyjába küldeni a vezetést, se a csapatot, és belekalkulátuk a bukás lehetőségét. jók vagyunk belőle, csak nem szeretünk gondolni rá 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 302 — Cowboys fan
Mondjuk szerintem az idei PO-ba jutás esélyeinek nem az mércéje, hogy az elmúlt években hányszor lestük alulról az East valagát. Tudomásom szerint az PO-ba az aktuális év teljesítményével lehet bejutni. Kérek engedélyt meghunyászkodni, amiért egy, az elmúlt években gyengén muzsikáló csapat fanjaként nem a szőnyeg alatt kúszok, amikor végre több kategóriában egyéni és csapat szinten is liga top5 a csapat, van egy (ill. 2 irányítónk) és a "családi vállalkozás", amin tavaly még röhögött mindenki, rácáfolni látszik az okosokra, sőt a seggüket nyalják sok helyen, hogy micsoda munkát végeztek. Szerintem joggal vagyunk büszkék a teljes csapatra! Ha meg nem nyerünk vasárnap, lófasz a seggünkbe, megérdemeljük, mert egyrészt kiszopunk egy riválistól "win and in" helyzetben, másrészt meg amiért a bye week előtt annyi meccset elbohóckodtunk. Rajtam mindenesetre nem fog múlni, már készítem a vérivó korsót! 😀nexion218
nyugi, csak az van, hogy a tehenészek többször kerültek olyan helyzetbe az elmúlt pár évben, hogy a playoffért játszhassanak, és emiatt éltünk már meg csalódásokat, tehát mondhatnám azt, hogy mi már tudjuk, milyen, ha az utolsó pillanatban van bukó.
Nektek most jó, van lendület, van egy franchise QB, most itt a nagy lehetőség, és utolsó fordulós lemaradásra is utoljára még az előző évezredben volt példa.
majd ha lesz ilyen irányú tapasztalat, akkor az beépül a várakozásaitokba, ennyi.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
pro-bowl Fletcher témához:
úgy emlékszem 128 szerelése 10 passdeflection 5 intje van (+1 sack+1FF)
(Rileynak 120-3.5 sack-7PD-1FF)
szóval, azért ilyen számai vannak, mert főként visszalép zónázni-mancoverbe 1/1-re a TE-kel, és ehhez képest neki vannak a legjobb passzvédekezős számai, olyannyira jók, hogy bizonyos elitebb safetyk is megirigyelhetnék, ja de ha safetykhez hasonlítjuk akkor a 128 szerelés egyedülálló!
Persze LB-k között nem olyan kiemelkedő a szerelések száma/mennyisége, de a többiek közelében sincsenek passcoverben.
nagyon-nagyon underrated

szerk. szerintem Cofield is megérdemelte volna
szerk.2 Montgomery is
na meg Chester főleg

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.diverdoc
Látod sapka, azért bejött ez a 2 fordulóval ezelötti jóslatom, ráadásul úgy tudom Dez is játszik.
Szóval gyerünk srácokdiverdoc
tényleg bejött!
de nem tudom ki számított rá, hogy mindenki kuzinja így fog tudni játszani beugróként (az meg személyes butaság, hogy azt gondoltam mindenhogy jobbak vagyunk a Dallasnál tiebreakerben, de sajnos nem😕)
előző meccs nagyon sima volt, mi nem változtunk, itthon játszunk, ők tovább sérültek (védelem), nem okozhat gondot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon drukkolok RGIII-nek, üde szinfoltja a mezőnynek. A Barnák ellen nélküle is behúzhatjátok a meccset, és a Sasok se túl acélosak. Viszont a Dallas ellen élet halál meccsetek lesz szerintem, jobb lenne arra pihentetni a srácot. Szurkolok Nektek.diverdoc
Látod sapka, azért bejött ez a 2 fordulóval ezelötti jóslatom, ráadásul úgy tudom Dez is játszik.
Szóval gyerünk srácok


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A same place finisherekből úgy látom, hogy nálad már megnyertük a csoportot 😀

Szerk: mivel a divízión belüli meccsek sose nevezhetők könnyűnek, az away esetében a KC... otthon meg Raiders lehet talán picivel könnyebb? Ki tudja milyen évük lesz Megatronéknak meg Riverséknek. De hát ha divízióelsőséggel számolsz (számolunk), mitől lenne könnyű a schedule? 😀agent T
Még jó, hiszen nagyarcúak vagyunk nem? 😛 Korán volt még Tomi? 😀 😀 Írtam, hogy az idei eredmények alapján. Igaz, azt stewie-nek.
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Túlságosan éjszaka volt, fel sem tűnt, hogy, Williams és Alexander is ott van. 😊 3 kedvenc Skins-játékosomból 2 ott van, király 😊
A jövő évi schedule-ról meg csak annyit, hogy szerintem nehezebb lesz, mint idén, de örülök, hogy a JAX-KC duó egyik tagjával fogunk játszani


több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Trent Williams is. Lorenzo Alexander pedig a spec team captain.

2013 Regular Season

Home
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Chicago,
  • Detroit,
  • Oakland,
  • San Diego,
  • NFC West Same Place Finisher (49ers/Seattle)

    Away
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Green Bay,
  • Minnesota,
  • Denver,
  • Kansas City,
  • NFC South Same Place Finisher (Atlanta)
  • apeszos
    A same place finisherekből úgy látom, hogy nálad már megnyertük a csoportot 😀

    Szerk: mivel a divízión belüli meccsek sose nevezhetők könnyűnek, az away esetében a KC... otthon meg Raiders lehet talán picivel könnyebb? Ki tudja milyen évük lesz Megatronéknak meg Riverséknek. De hát ha divízióelsőséggel számolsz (számolunk), mitől lenne könnyű a schedule? 😀

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊