NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...sapka
ha nem kell az első drive-tól futni az eredmény után, akkor Murray egy százast fog Rátok pakolni (persze csak ha meg nem sérül, de ez Fletchernél ugyanolyan opció).
az, hogy hálaadáskor mi történt, az azért nem feltétlenül mérvadó, mert nálunk nem volt Tyron Smith (legjobb falember), nem volt a backup center (és így a kezdő RG játszott, tehát tulajdonképpen C-RG poszton is backupok játszottak), nem volt Murray, és Austin is lesérült 5 és fél perc után. oké, a védelemtől másféllel több kezdő játszott, de ennyi.slowmotion
Statok? 😀 Utálom őket. De a Washington futójátéka ligaelső, a Dallasé utolsó előtti. A futás elleni védekezés eddig elég jól ment nekünk 😛 És ha nem alszanak be a srácok, mint a Philly ellen, Murray nem sokat fog fickándozni.apeszos
Ezt most kénytelen vagyok visszaidézni.. 😛

Úgy láttam, teljesen biztonsági játékra álltunk be, Griffin kissé túlizgulta a meccset, tőle szokatlan módon nagyon pontatlan volt. Kylenak hatalmas plusz, hogy nem erőltette bele a dobálózásba. Remélem sikerül megnyugtatni a szíhóksz ellen, hogy így is többet tett mint elvárható lett volna.
Morris külön fejezet. A jövő nagy futóját láttuk. Óriási a csávó.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én inkább kevésbé látványosnak mondanám. 250+ futott yard és 3 szerzett INT, meg persze a W azért annyira nem rossz. 😉 Egyébként nagyon remélem, hogy jövőre is megmarad az edzői stáb. Mike nyilván marad, inkább Kyle-ra és Haslett-re gondolok. Hétről-hétre nagyot alkotnak, főleg amit ma a D hozott, le a kalappal! És kezdek bizakodni egy esetleges újabb sikerben: savazzuk szegény Romot, de azért már látott pár meccset és mégis néha elsőbálozónak tűnt, amikor utánaeredtünk. Jövő héten pedig egy rookie - remek, ígéretes, de mégiscsak rookie -fog szembenézni ezzel a terrorral. Remélem nem fog rámcáfolni nagyon... Viszont a mi rookie QB-nk térde picit nyugtalanít... A Seattle D ellen nem hiszem, hogy ennyire egydimenziós offense-szel nyerhetünk, lehet szükség lenne a szezon eleji játékára is, de félő, hogy jobban összetörik. In Kyle we trust....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Baromi gyengék voltunk, nem ehhez szoktam Griffintől. 😊 Rookie csapat, lámpaláz hegyekkel. Ha Morris nem játszik ihletett állapotban, szarban lettünk volna. Köszönöm a fiúknak ezt a remek idényt.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Grat. megérdemeltétek idén.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
A seahawks ellen már jutalomjáték lesz, ott már remélem nem lesz gond a zabszemmel és lazán sül Robi keze 😂
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 301 — Cowboys fan
gratulálok.
élvezzétek ki a sikert, jövőre nem lesz ilyen balfasz csoportunk.
(ja, mi is kiélvezzük a majdnem-sikert.)
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Gratula, jobbak voltatok, megérdemeltétek.
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Elképesztően örülök, lesz ami lesz a Seahawks ellen, PO-ban a csapat 5 év után. Fantasztikus ez a RGIII - Morris duó.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Sikerült!
Voltak izgalmas és szép pillanatok.Morris előtt le a kalappal de RGIII se játszott rosszul..Na gyerünk aludni,hosszú volt az éjszaka😊

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Gratulálok a Redskinsnek, szépen hozták vissza a szezont. Jövőre rezervátum lesz a bünti Little Bighornért! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat, ahogy a Sziuk mondanak, Hoka hey !
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak megtaláljuk az egyetértés hangját mi is! 😉nexion218
"Te mondd hogy rablotamadas, a te hangod melyebb 😊"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nézem a seattle-lajost, és nagyon kívánom, hogy a FedExen a kovbojok után is fogadhassunk valakit😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez van. Nem is várhattuk, hogy majd más juttat be minket. Ha a magunk erejéből nem megy, ne is menjen. Idén ez is szép teljesítmény.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nyert a chicago😕
mindenképp győzni kell este

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..apeszos
aludtam picit közben, de hogy mondod?😛sapka
Én hivatásos pesszimista vagyok. Mi lenne veletek nélkülem? Amióta ilyen vagyok jók vagyunk... 😛

És különben sincs még vége.. 😀 😛

Csak a Tehenészek a saját topicunkban énekelik ki a sajtot a szánkból.. 😀 😀 😀
több mint 11 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Csak emlegetni kellett Stafford-ot,és máris elkezdett dobálni 😊

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..apeszos
aludtam picit közben, de hogy mondod?😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Visszajött a Detroit! 20:17.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀apeszos
Csak az a sarka maradjon a helyén, hogy a Dallas nem jut PO-ba....😛nexion218
Na de fel vitte az isten a dolgotokat.. 😊 úgy beszéltek kb. mint egy Pats szurkoló a playoffról 😀

Ami szerintem meg is lesz sajnos simán, mi már 110%on megyünk és ma lesz a kipukkanás. Sok pont lesz.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Lions rácuppant a hosszúkukira.. Az offense-ük mindent megtesz a macik győzelméért. Stafford... áhh..
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellenjjncaa
Ezt hogy érted? mert volt egy érdekes lekicsinylő kommented Garrett-Dallas-szurkolók kombóról!
Kroos
Egy fanatikus tartson ki mindig a kedvencei mellett, de ez a Garrett-féle Dallas botrányosan randán játszik, szerintemjjncaa
Hát nem tudom mit látsz akkor? Jó O fal nincs,és futás se,a D ezeregy sebből vérzik. De azért amit Romo-Bryant-Witten csinál hetek óta az minden csak nem randa, Harrisnak is minden meccsen van gyönyörű visszahordása, mondom úgy h én se szívlelem Garrettet sőt... Minden meccsünk izgalmas, szerintem nálunk simán van 15-20 csapat aki randábban játszik most akkor én is megsértek pár csapatot Kansas,Jags,Raiders,Jets,Bills,és még sorolhatnám.Kroos
Ne erőltesd compadre, itt egy igazi cseppet sem elfogulatlan gourmet-vel van dolgod, óvásnak helye nincs! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀apeszos
Csak az a sarka maradjon a helyén, hogy a Dallas nem jut PO-ba....😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊jjncaa
Mondom én... Kifordult sarkaiból a világ... 😀