NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jól van haver, de azé gyúrjál, ezek a lányok is csak a tányéron szeretik a csirkét,nem az ágyban 😀

Én is most megyek edzeni, tudod, jönnek ezek a cowboyok és párat le kell kapni a nyeregből.steroid stewie
A lányokhoz még közel mennék birkózni, vállalom ha két vállra fektetnek.. De a Cowboyok? Arra okos emberek kitaláltak eszközöket, olyat hogy íj, puska, parittya...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
slowmotion: ki az az LT?sapka
Lawrence Taylor, a szűzlányok megrontójaslowmotion
erre az ugrásra nem számítottam, jelenkori sztárt kerestem
inkább a kislányok megrontójasapka
Harrison (Vasas)?slowmotion
az úgy korrekt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 301 — Cowboys fan
slowmotion: ki az az LT?sapka
Lawrence Taylor, a szűzlányok megrontójaslowmotion
erre az ugrásra nem számítottam, jelenkori sztárt kerestem
inkább a kislányok megrontójasapka
Harrison (Vasas)?
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
És most kire fogadsz? 😀apeszos
Olyan csapatra nem fogadok, akinek szurkolok és nézem a meccsét, nem tesz jót az idegeimnek 😊

És amúgy is csak akkor, ha van megérzésem 😊steroid stewie
És most szurkolsz, vagy megérzel? 😀 Ha segít, csináltam neked egy steroid stewie-t avatartnak.. 😛

apeszos
Most szurkolok és remélek 😊

Köszi a képet! Egy szurira a vendégem vagy 😀 Hisz tudod, kitől fogadjunk el egy injekciót, ha nem egy kedves idegentől 😂steroid stewie
Köszi, de a szívem nem bírná. Én az ilyenekbe szeretnék belehalni...
apeszos
Jól van haver, de azé gyúrjál, ezek a lányok is csak a tányéron szeretik a csirkét,nem az ágyban 😀

Én is most megyek edzeni, tudod, jönnek ezek a cowboyok és párat le kell kapni a nyeregből.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És most kire fogadsz? 😀apeszos
Olyan csapatra nem fogadok, akinek szurkolok és nézem a meccsét, nem tesz jót az idegeimnek 😊

És amúgy is csak akkor, ha van megérzésem 😊steroid stewie
És most szurkolsz, vagy megérzel? 😀 Ha segít, csináltam neked egy steroid stewie-t avatartnak.. 😛

apeszos
Most szurkolok és remélek 😊

Köszi a képet! Egy szurira a vendégem vagy 😀 Hisz tudod, kitől fogadjunk el egy injekciót, ha nem egy kedves idegentől 😂steroid stewie
Köszi, de a szívem nem bírná. Én az ilyenekbe szeretnék belehalni...
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
És most kire fogadsz? 😀apeszos
Olyan csapatra nem fogadok, akinek szurkolok és nézem a meccsét, nem tesz jót az idegeimnek 😊

És amúgy is csak akkor, ha van megérzésem 😊steroid stewie
És most szurkolsz, vagy megérzel? 😀 Ha segít, csináltam neked egy steroid stewie-t avatartnak.. 😛

apeszos
Most szurkolok és remélek 😊

Köszi a képet! Egy szurira a vendégem vagy 😀 Hisz tudod, kitől fogadjunk el egy injekciót, ha nem egy kedves idegentől 😂
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És most kire fogadsz? 😀apeszos
Olyan csapatra nem fogadok, akinek szurkolok és nézem a meccsét, nem tesz jót az idegeimnek 😊

És amúgy is csak akkor, ha van megérzésem 😊steroid stewie
És most szurkolsz, vagy megérzel? 😀 Ha segít, csináltam neked egy steroid stewie-t avatartnak.. 😛

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
slowmotion: ki az az LT?sapka
Lawrence Taylor, a szűzlányok megrontójaslowmotion
erre az ugrásra nem számítottam, jelenkori sztárt kerestem
inkább a kislányok megrontója

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
És most kire fogadsz? 😀apeszos
Olyan csapatra nem fogadok, akinek szurkolok és nézem a meccsét, nem tesz jót az idegeimnek 😊

És amúgy is csak akkor, ha van megérzésem 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 301 — Cowboys fan
slowmotion: ki az az LT?sapka
Lawrence Taylor, a szűzlányok megrontója
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
De azért 5 kiemelt párharcból négyet nekünk adnak...
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000118236/article/dallas-cowboys-at-washington-redskins-five-crucial-matchups
Ugyanúgy fogalmuk sincs róla, mint nekünk. 😀 Délelőtt Dallas, délután 'Skins😀nexion218
szerintem ezeknek a matchupoknak nincs az ég világon semmi értelmük
maximum filozófia vs filozófia vs csapatrészt lehetne összehasonlítani!
lehet írok ilyesmiről holnap rövidebben

(ugye wr vs cb nagyon ritkán találkozik 1v1-ben, vagy ha igen nagyon ritkán győzhet egy corner, meg ostoba route😀, futó vs lb butaság, illetve passrusht is 1 emberre kihegyezni..., az edzők még adhatók)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az NFL szakértők szerint underdog a 'skins. apeszos
😀😀sapka
Jó, te kivétel vagy.. 😛

De azért 5 kiemelt párharcból négyet nekünk adnak...
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000118236/article/dallas-cowboys-at-washington-redskins-five-crucial-matchups
Ugyanúgy fogalmuk sincs róla, mint nekünk. Délelőtt Dallas, délután 'Skins
nexion218
Itt meg ötből négyet a Boysnak.. 😀

Mindenképpen a skinsen nagyobb a nyomás, elvárás, egy ilyen győzelmi sorozat után. A cowboyoknak veszítenivalójuk kevésbé van, nem rajtuk van a teher, szerintem.steroid stewie
És most kire fogadsz? 😀
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Az NFL szakértők szerint underdog a 'skins. Jobb is így. Annak azért örülök, hogy a Rams nem járt olyan jól a pick-el mint ahogy számított rá. 😀apeszos
Mindenképpen a skinsen nagyobb a nyomás, elvárás, egy ilyen győzelmi sorozat után. A cowboyoknak veszítenivalójuk kevésbé van, nem rajtuk van a teher, szerintem.

Ezért is bízom benne, hogy a kezdőrúgásra lekerül a tét és kikap akinek ki kell 😊

De azért kezdjétek élezni a tomahawkokat 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az NFL szakértők szerint underdog a 'skins. apeszos
De azért 5 kiemelt párharcból négyet nekünk adnak...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pwwkxk8owjtggwxdsa25
Dallas Cowboys at Washington Redskins: Five crucial matchups
Can Washington Redskins cornerback DeAngelo Hall slow down Dallas Cowboys receiver Dez Bryant on Sunday night? Daniel Jeremiah breaks down five key battles in the de facto NFC East title game.

Ugyanúgy fogalmuk sincs róla, mint nekünk. 😀 Délelőtt Dallas, délután 'Skins😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az NFL szakértők szerint underdog a 'skins. apeszos
😀😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az NFL szakértők szerint underdog a 'skins. Jobb is így. Annak azért örülök, hogy a Rams nem járt olyan jól a pick-el mint ahogy számított rá. 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Megmondom őszintén, én az O falat nem bántanám. Ami jó, azt minek piszkáljuk? Esetleg a RT poszton ha jönne lehetőség egy ugrásszerű upgrade-re. Nagynehezen összeállt a fal és vegyük ki 40%-át? Nem hangzik nyerő húzásnak. Kory idén sztem egész jól tolja (általános benyomás, nem álltam neki külön figyelni), meg az is menti, hogy C-be is be tud ugrani, ha gáz van. Ha meg tényleg elbukja a TC-ben a kezdő pozícióját, még mindig ki lehet vágni. Én akkor már a Vödrön gondolkodnék el. Nagyon kemény dió, mert amikor játszott, kb. 2 klasszist javított a D-n, de lassan nyudodtan hívhatjuk Üvegvödörnek... Ja és Brown cut (ha még nem történt meg)! Meg persze Banks is... Egyébként nagyon furcsállom, hogy az nfl.com-on egyértelmű Skins bukást jósolnak. Sztem egyik irányba sem olyan egyértelmű ez a meccs (sajnos). Mindeközben Vegas-ban 25-1 arányban fizetnek, ha SB-t nyerünk, míg a Hamburgerpásztoroknak 50-1 az odds. De hogy ennek mi értelme? Még a PO-ba sem jutott be egyik csapat se. Amerika...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Összekevered Baker-el, Neild nem volt IR-en még. A szerződéseket nem ismerem, ezek szerint a cap hely miatt szórnál ki embereket? Csak a false start nem indok, annyival nem volt több neki mint pl Morgannek, vagy Paulnak...apeszos
igen, akkor összekevertem
másrészt Paulnak sem lenne szabad TE-t játszania..., ez kényszerhelyzet, de WR-nek maradhat vagy annak sem.
Igen a cap-space fontos lesz a következő évben összvissz 100k-t fog emelkedni a cap, és itt a bünti is, a szerződések általában farsúlyosak, stb. Carriker jelenleg semmilyen szinten nem upgrade, és vinné a pénzt beugróként, akkor nézzünk meg egy nemtom Seymourt depthként kevés pénzzért;
Kory kicserélése törvényszerű, annyira nem jó és nem nyerné meg a posztot köv offseasonban; legalábbis én lecserélném már sok éve😀

slowmotion: ki az az LT?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 301 — Cowboys fan
Érdekes...


Drew Pearson, the original No. 88, told KESN-FM the Cowboys need to batter the rookie Pro Bowl quarterback, even if it means crossing the border into prohibited activity, to try and get into his head.
"We need to let him know that it's not going to be that easy or we're not going to lay down for them and we're not intimidated by him," Pearson said, via the Dallas Morning News. "The way you do that is you go out on that field and you knock him around. Even if it costs you a 15-yard penalty, and I'm only saying this if it's not a critical situation or anything."
apeszos
és tényleg, az NFC Eastben ez megy, meg általában az összes keményebb rangadón, csak nincs leírva sehol.
ami hit a határon van, azt inkább vidd be. ha az irányító nem kezd el tartani a pass rush-tól, akkor vesztett ügyed van. csak kapkodja el a dobásokat, az a védelemnek jó.
Romót is megkínálták már párszor az egy lépéses határon túlról (idén a Bucs egyik védője meg a fürdőskurva Tuck), meg azért próbálják kettőbe hajtogatni. ilyen a QB élete.

LT és Ware között a legszembetűnőbb különbség (azon túl, hogy Ware nem úgy néz ki, mint egy con), hogy Ware a strip-sackre megy rá általában, LT meg fájdalmat akart okozni a QB-eknek. Ware egy úriember, tőle nem kell félnie Bobnak.slowmotion
Félre értesz.. nekem az az érdekes, hogy ezt így ki is mondja. Előfordulhat, hogy a bírók így már azt is büntetni fogják ha csak RG közelébe mennek. Aztán majd lehet bírózni...apeszos
ahhoz nem kell senkinek semmit nyilatkozni, már ha egyáltalán eljutunk odáig. Ware jobb karja csak úgy van, húzódott váll, túlfeszített könyök, és még így is csak addig van némi pass rush, amíg játszik.
ha a bíró olyan lesz, mint a Saints ellen, meg Shanny és az OL-edző is felkészíti a csapatot arra, amit a Saintsnek elnéztek, akkor Griffint csak képeslapról fogják látni a védőink meg a sportújságból. isten ments, dehogy fognak hozzáérni...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Érdekes...


Drew Pearson, the original No. 88, told KESN-FM the Cowboys need to batter the rookie Pro Bowl quarterback, even if it means crossing the border into prohibited activity, to try and get into his head.
"We need to let him know that it's not going to be that easy or we're not going to lay down for them and we're not intimidated by him," Pearson said, via the Dallas Morning News. "The way you do that is you go out on that field and you knock him around. Even if it costs you a 15-yard penalty, and I'm only saying this if it's not a critical situation or anything."
apeszos
és tényleg, az NFC Eastben ez megy, meg általában az összes keményebb rangadón, csak nincs leírva sehol.
ami hit a határon van, azt inkább vidd be. ha az irányító nem kezd el tartani a pass rush-tól, akkor vesztett ügyed van. csak kapkodja el a dobásokat, az a védelemnek jó.
Romót is megkínálták már párszor az egy lépéses határon túlról (idén a Bucs egyik védője meg a fürdőskurva Tuck), meg azért próbálják kettőbe hajtogatni. ilyen a QB élete.

LT és Ware között a legszembetűnőbb különbség (azon túl, hogy Ware nem úgy néz ki, mint egy con), hogy Ware a strip-sackre megy rá általában, LT meg fájdalmat akart okozni a QB-eknek. Ware egy úriember, tőle nem kell félnie Bobnak.slowmotion
Félre értesz.. nekem az az érdekes, hogy ezt így ki is mondja. Előfordulhat, hogy a bírók így már azt is büntetni fogják ha csak RG közelébe mennek. Aztán majd lehet bírózni...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Összekevered Baker-el, Neild nem volt IR-en még. A szerződéseket nem ismerem, ezek szerint a cap hely miatt szórnál ki embereket? Csak a false start nem indok, annyival nem volt több neki mint pl Morgannek, vagy Paulnak...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 301 — Cowboys fan
Érdekes...


Drew Pearson, the original No. 88, told KESN-FM the Cowboys need to batter the rookie Pro Bowl quarterback, even if it means crossing the border into prohibited activity, to try and get into his head.
"We need to let him know that it's not going to be that easy or we're not going to lay down for them and we're not intimidated by him," Pearson said, via the Dallas Morning News. "The way you do that is you go out on that field and you knock him around. Even if it costs you a 15-yard penalty, and I'm only saying this if it's not a critical situation or anything."
apeszos
és tényleg, az NFC Eastben ez megy, meg általában az összes keményebb rangadón, csak nincs leírva sehol.
ami hit a határon van, azt inkább vidd be. ha az irányító nem kezd el tartani a pass rush-tól, akkor vesztett ügyed van. csak kapkodja el a dobásokat, az a védelemnek jó.
Romót is megkínálták már párszor az egy lépéses határon túlról (idén a Bucs egyik védője meg a fürdőskurva Tuck), meg azért próbálják kettőbe hajtogatni. ilyen a QB élete.

LT és Ware között a legszembetűnőbb különbség (azon túl, hogy Ware nem úgy néz ki, mint egy con), hogy Ware a strip-sackre megy rá általában, LT meg fájdalmat akart okozni a QB-eknek. Ware egy úriember, tőle nem kell félnie Bobnak.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis indok
Carrikert azért, mert elég erős szerződése van, de nincs benne garantált összeg ha jól emlékszem semennyi, megint elő jött a régi-új bust szindrómája még a Ramsből; és Jenkins is jó
én kiraknám, amíg lehet
mintha Neild Ir-n fejezte be a tavalyi évet, de lehet tévedek
Korynak meg lejár a szerződése, van mögötte 2 ember is, egyik tavalyi másik idei LG draft, egyiknek be kell érnie, másrészt olcsóbb, mint újraszerződtetni (és nem false startolnak😛)
Helu nekem egyelőre kérdőjel, de RB-t mindenképp hoznék a draftról

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
meg szerettem volna várni Petit😕
írok spoilert
| a legnagyobb mindenképp a safety, mégha jönne is egy megváltó FA-ról, akkor is ide húznék a második körben
a corner nem olyan vészes, de ide is kell érkeznie embernek, bár csak a depth miatt; szerk. jut eszembe visszatér Minnifield is
ha nem állunk át 4-3-ra, most már minek?; akkor Neild sérülékenysége okán, egy 3-4 end/NT veterán depth illene+ szerintem kivágjuk Carrikert
LB az teljesen jó, kezdő és depth is
Az offense fal is jó lesz, szerintem a svábot nem marasztaljuk, és akkor LeRibeus/Hurt kezd, nem hoznék más RT-t, Compton is tűzközelbe ér lassan...
ami még fontos, mondjuk 3. körért az egy TE, Davis mögött csak minutemanek vannak, bár Paulsen blokkoló, Paul elkapó, de nem tudom mi lesz Davisszel, kell egy igazi kicsit gyengébb all-around
ami még érdekes lehet az egy 'college prémium RB', csúcstartó Ball/ nagyon sérült Lattimore, 4-5. körös luxuspickek, de megtehetjük!, mert Morris mögött érdekesen eljátszhatnának, és nem lenne feltétlen szükséges Morrist workhorseként használni, ha egyszerűen ennyire jó
más nagyobb needet nem látok, depth mélyítés-késői körös potenciálok
esetleg egy hátsó körös jó punter
| sapka
Hát, ha már a szakértőnk nem jelentkezik Petike aki vagy, én azért reagálnék. Nem értek egyet. Meglep? 😛 😀
A safety/CB draftban igen, mindenképp, bár Minnifield-et nem láttuk játszani, Crawford is javulhat, és Cedrik Griffin is elkapta a fonalat. Igaz, el is engedte kicsit.
Carrikert miért? Az oké, hogy Jenkins jól tolja, de Carriker (és persze Orakpo) kiválásával szinte eltűnt a passrush, a gyengébb falak ellen még megy Kerrigannek, de aztán egyedül kevés.. Neild is nagyon hiányzik, szinte egyedül képes nyomást generálni, az hogy sérülékeny kicsit túlzás. Most sérült meg először, nem tudhatjuk mi lesz később. Az O falat nem bolygatnám, a náci is kellemesen meglepett, és az hogy így csipkedi magát azt jelzi, jók mögötte az ifjú titánok. Maradhatna ez a verseny kicsit még. Mondjuk, ha Hurt jól nyomja a tehenészek ellen is, maradhatna is ott, mert a fal leggyengébb láncszeme még mindig Polumbus.
És azért megnéznék egy Morris/(egészséges)Helu tandemet.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Érdekes...


Drew Pearson, the original No. 88, told KESN-FM the Cowboys need to batter the rookie Pro Bowl quarterback, even if it means crossing the border into prohibited activity, to try and get into his head.
"We need to let him know that it's not going to be that easy or we're not going to lay down for them and we're not intimidated by him," Pearson said, via the Dallas Morning News. "The way you do that is you go out on that field and you knock him around. Even if it costs you a 15-yard penalty, and I'm only saying this if it's not a critical situation or anything."