NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azon gondolkodtam, hogy ha felépül Orakpo, mit csinálunk Jackson-nal?nexion218
kemények vagyunk kivágjuk Orakpot, mit szimulál itt😀
rotációba elég hasznos lesz, főleg, hogy az eddig nem is volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azon gondolkodtam, hogy ha felépül Orakpo, mit csinálunk Jackson-nal?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Morris:
"I'm never a star. I'll never be a star. Other people might think I'm a star, but I'm just Alfred."😊

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tudtak hogy a futast nehezen fogjak, passzra keszultek, ezzel a vedelemmel betomni a lukakat es hatul is rendben lenni nem tudtak.

Meg is kaptak a run playeket szepen.
Runblockban amugy brutal a fal, bar most nem volt tul nehez dolguk.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nagyjából 1et értünk akkor. Csak abban nem, hogy nekem tetszett, mert működött. 😀 Passzt is alig hívtunk (asszem 18at), mert nem volt rá szükség, nyelték a yardot a földön. Ezen a meccsen nem szépen játszani kellett, hanem nyerni és mi pontosan ezt tettük!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka, ne már! Mi volt a baj a D hívásokkal? Persze, szinte minden play blitz volt, de működött, nem tudtak vele mit kezdeni, akkor miért kellett volna mást hívni? Ha szoptunk volna egy 60+ yardos TD-t meg két-három 30-40 yardos passzt, akkor OK, vegyünk vissza, de így kár lett volna változtatni azon, ami müxik. Sőt, talán a 3. INT is ennek köszönhető, mert Romo elhitte, hogy megyünk megint a nyakára, pedig pont akkor nem és szépen bele is sétált Jackson csapdájába. nexion218
A Jackson intnél ment is mindenki!
ezért passzolta el checkdownra, csak Jackson vagy alapból ki volt osztva zónára, vagy qb readen volt (mondjuk ez nem standard egy 3-4-es olbtől, de láttam már ilyet tőle), ezért bezárta Murrayt
--
az nem tetszett, hogy nem rossz ez a 6-os blitz, de amikor csak 4-en 5-en mentek nem volt semmi nyomás! és ha 5-en mennek már verve van a cover...
másrészt, ha a dallas normális playhívásokkal ment volna, simán büntette volna ezeket 8-10 yardos keresztrouteokkal, esetleg bubblescreen/bármilyen másik screen
az, hogy nem váltottak/nem mertek váltani nem a D érdeme, hanem az ő butaságuk
ettől függetlenül, üde színfolt volt ez nekem, na meg DeAngelo shutdown cornerkedett😀
Nem hibázhatunk nagyot ha a Seattle ellen is 5-ös 6-os blitzek fognak menni!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nagyon örülök a csoportgyőzelemnek, azt kell mondanom, hogy meg is érdemeltük. 😊 A lényeget leírtátok már, viszont én nem mennék el Kovács Sanyi kommentálása mellett. Eddig a kedvencem volt, de tegnap hihetetlenül lekicsinyítően beszélt rólunk. Majd legközelebb elnézést kérünk tőle, hogy bejutottunk a PO-ba...Mate90
Haggyad má' more.. frusztrált volt a macik miatt... 😀apeszos
ja... PARÁDÉSAN fruszrált. Belelestem a délelőtti ismétlésbe, pont elkaptam, amikor közölte, hogy "akárki jut tovább, tuti a leggyengébb PO résztvevő lesz". Nyilván nem azt várom, hogy egyből esélyesnek kiáltson ki, mert végre bejutottunk a PO-ba, de pl a MIN-át helyből vertük és az ő csapatuk egy QB-val tuti "rövidebb", mint mi. Az ATL ellenünk jegyzett győzelme sem volt éppen meggyőző, sőt ott ugye még Cundiff büszke alkalmazói voltunk... Na mind1, nagyon nem bánom, hogy a stream-es verziót néztem élőben.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagyon örülök a csoportgyőzelemnek, azt kell mondanom, hogy meg is érdemeltük. 😊 A lényeget leírtátok már, viszont én nem mennék el Kovács Sanyi kommentálása mellett. Eddig a kedvencem volt, de tegnap hihetetlenül lekicsinyítően beszélt rólunk. Majd legközelebb elnézést kérünk tőle, hogy bejutottunk a PO-ba...Mate90
Haggyad má' more.. frusztrált volt a macik miatt... 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
megmondom őszintén örülök, hogy továbbmentetek, nagyon megérdemeltétek már 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Nagyon örülök a csoportgyőzelemnek, azt kell mondanom, hogy meg is érdemeltük. 😊 A lényeget leírtátok már, viszont én nem mennék el Kovács Sanyi kommentálása mellett. Eddig a kedvencem volt, de tegnap hihetetlenül lekicsinyítően beszélt rólunk. Majd legközelebb elnézést kérünk tőle, hogy bejutottunk a PO-ba...
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sapka, ne már! Mi volt a baj a D hívásokkal? Persze, szinte minden play blitz volt, de működött, nem tudtak vele mit kezdeni, akkor miért kellett volna mást hívni? Ha szoptunk volna egy 60+ yardos TD-t meg két-három 30-40 yardos passzt, akkor OK, vegyünk vissza, de így kár lett volna változtatni azon, ami müxik. Sőt, talán a 3. INT is ennek köszönhető, mert Romo elhitte, hogy megyünk megint a nyakára, pedig pont akkor nem és szépen bele is sétált Jackson csapdájába.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
LB Perry Riley: "We feel we can beat anybody. We won seven straight; there's no reason we can't win four more.sapka
😀 Ezt beteszem az aláírásomba.. Végül is igaza van 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
LB Perry Riley: "We feel we can beat anybody. We won seven straight; there's no reason we can't win four more.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszos
És hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛
undisputedly
Nem TD-ről volt szó... 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszos
És hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛undisputedly
nem értek hozzá, de ha TD szerzést vizsgálunk, vegyük már bele a futott TD-ket is😊, 7 és 4, jaaa várj Griffin eggyel kevesebb meccset játszott, ahol kuzin, igen kuzin 3 Td-t dobott

szerk. kis komolyságot! Griffin nem olyan meccseken dobta meg a statjait ahol ligautolsó csapatokkal szemben játszott

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszos
És hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
ok, de a Rams meccset néztem legutóbb, (najó előtte is néztem jópár meccset), nem a mi lenne ha meccset😛
egyébként Griffintől láttam már pár 3 ember közé hajított lasztit, de ma nem kellett, elsült Morrissapka
Nézz meg pár régebbi meccset is, habár ezeken is kellene találnod 😊 Ha kell, elsül az a kar, de nem lesz rá szükség,mert Sherman és BB annyi picksixet fog,hogy RG3-nak a kedve is elmegy a játéktól 😛 😛 😛undisputedly
de RG 3-nak sokkal hatékonyabb a fékezett habzású programja, kisebb a légellenállása, és sokkal nagyobb rendben tartja a szurkolói leveleket is! 😊
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Grat srácok! Nektek szurkolok már egy ideje, hogy kerüljetek be. PO-ban is mellettetek leszek!
Kér rookie-val kiverni a Cowgirlst az szép munka 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛apeszos
És hattal több TD Wilson neve mellett, ami nem mellékesen beállítása a rookie Qb rekordnak 😛
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
ok, de a Rams meccset néztem legutóbb, (najó előtte is néztem jópár meccset), nem a mi lenne ha meccset😛
egyébként Griffintől láttam már pár 3 ember közé hajított lasztit, de ma nem kellett, elsült Morrissapka
Nézz meg pár régebbi meccset is, habár ezeken is kellene találnod 😊 Ha kell, elsül az a kar, de nem lesz rá szükség,mert Sherman és BB annyi picksixet fog,hogy RG3-nak a kedve is elmegy a játéktól 😛 😛 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
ok, de a Rams meccset néztem legutóbb, (najó előtte is néztem jópár meccset), nem a mi lenne ha meccset😛
egyébként Griffintől láttam már pár 3 ember közé hajított lasztit, de ma nem kellett, elsült Morris

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
Ja ja.. Az jó. Wilson 10 int. Griffin 5. 😛
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉undisputedly
Brees 😛 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!sapka
Téves!
A támadó filozófiája PC-nek a labdaeladások elkerülésére épül. Amennyiben szükség van rá oda passzolja ahová akarod 😊 Lehet,hogy nem egy Brees, de őszintén, ki az? 😉
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OKHelmut Zimmer
nem tudom Helmut, de úgy láttam Wilson csakis üres emberre passzol!
ez így nagyon kevés lesz!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
élőben néztem, de nem mertem eredménykövetni, így utólag ez nagyon jó ötlet volt!
tuti szétbasztam volna a laptomom az első dallasi TD-nél, viszont amikor 7-7tel fordultunk, annyira megnyugodtam tudtam nyerünk, és így is lett
szép volt ez a szezon, kár az elején az egy-két idegesítő vereségéért, de ha minden igaz, jön a seattle és utána megyünk atlantába; nyerhető meccsek szóval most már tök egyenes az út😛

viszont az OROY szavazáson nagyon azon vagyok, hogy ne a papírforma legyen (RG), hanem nyerjen Morris!!! nagyon örülnék neki
A D playhívással nem vagyok megelégedve, nagyon sok volt a full blitz, vagy Riley maradt Wittennel 1v1-ben, ami nagy butaság volt, de végre sikerült rendesen felkészülni egy meccsre!!!!
és 5-1-gyel vittük a csoportot!, ez mindent megér😀

és nem tudom figyeltétek e a Lichtensteiger-LeRibeus cserét,😊, mintha jobb lett volna a fal😛
másrészt elégedett vagyok a bíráskodással, engedték a játékot és ez jó mentalitás

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nyugi, tegnap mi is rosszak voltunk, O fal meg kritikán aluli! Mondjuk Wilson pont zseniális volt! A D az mindig OK