NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Látod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛Bjoca
Kívánni lehet, mindenki megakarja nyerni az aranygyűrűt ez természetes de egyenlőre még szerintem (is) túl nagy falat lesz nektek a Seahawks, pláne az Atlanta idegenbe (minden esetre mi örülnénk a legjobban ha Ti jönnétek a Candlestickbe)


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Annyira röhögnék, ha Robert játszaná az NFC döntőt.. 😀 😀 Nagyon nem szokásom, de kurvára átmennék trollba...
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Számomra érthetetlen módon a 49ers Cundiff-ot igazolta le Akers versenytársának... Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték", hogy Billy-nek lenne esélye jóvátenni szezoneleji kártékony washingtoni szereplését pár kihagyott rúgással egy Niners-'Skins meccs keretein belül... 😀nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Nem teljesen látod jól, nézd csak meg a kiemelt részt! 😊 Sőt, a magam részéről kimondottan fosok a Seattle meccstől. Leginkább azért, mert idén csak összefoglalót láttam róluk, olvasni meg már olyat is sikerült, hogy Russel Wilson lesz az első rookie SB győztes (!!!, nfl.com...). Meg én is azon a véleményen vagyok, hogy a pozítív szezon már csodás ajándék. Csak a szezon elején annyira meggyűlöltem ezt a Billy fiút, hogy szennyes lelkemnek jólesne a fent leírt esemény. 😀 Nem a Niners miatt ( "lyánykoromban" még szimpatizáltam is a csapattal), csakis Cundiff személye miatt.nexion218
Erre mit mondjunk mi Ravens drukkerek?
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
igazából egy dolog miatt lehet esélye a skinsnek, méghozza az hogy seattle és washington nem két szomszédváros finoman mondva. egyébként meg sajnos nem tudom elképzelni azt h nyerne a washington. és mindkét csapat mindegyik meccsét láttam, és robert ellen pont a seahawks védelem a tökéletes kriptonit. wagner lefutotta idén már cam-et, van két fürge defensive end, a hátsó részről meg ne is beszéljünk, főleg h browner mostmár visszajött.
remélem szoros meccs lesz és robertnek egy jó meccse lesz az önbizama miatt, azt jövőre nagyobb falatba lehet harapni majd
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Számomra érthetetlen módon a 49ers Cundiff-ot igazolta le Akers versenytársának... Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték", hogy Billy-nek lenne esélye jóvátenni szezoneleji kártékony washingtoni szereplését pár kihagyott rúgással egy Niners-'Skins meccs keretein belül... 😀nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Nem teljesen látod jól, nézd csak meg a kiemelt részt! 😊 Sőt, a magam részéről kimondottan fosok a Seattle meccstől. Leginkább azért, mert idén csak összefoglalót láttam róluk, olvasni meg már olyat is sikerült, hogy Russel Wilson lesz az első rookie SB győztes (!!!, nfl.com...). Meg én is azon a véleményen vagyok, hogy a pozítív szezon már csodás ajándék. Csak a szezon elején annyira meggyűlöltem ezt a Billy fiút, hogy szennyes lelkemnek jólesne a fent leírt esemény. 😀 Nem a Niners miatt ( "lyánykoromban" még szimpatizáltam is a csapattal), csakis Cundiff személye miatt.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték",nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉he7edik
Látod már kívánni sem szabad, mert rögtön túl nagy az arcod 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Számomra érthetetlen módon a 49ers Cundiff-ot igazolta le Akers versenytársának... Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték", hogy Billy-nek lenne esélye jóvátenni szezoneleji kártékony washingtoni szereplését pár kihagyott rúgással egy Niners-'Skins meccs keretein belül... 😀nexion218
Látom nem szenvedsz az önbizalom hiányban 😉


több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Számomra érthetetlen módon a 49ers Cundiff-ot igazolta le Akers versenytársának... Mondjuk szerintem egyikünk se bánná, ha úgy alakulna a "jutalomjáték", hogy Billy-nek lenne esélye jóvátenni szezoneleji kártékony washingtoni szereplését pár kihagyott rúgással egy Niners-'Skins meccs keretein belül... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ma ilyen aktív vagyok😛
Team doctors tell coach Mike Shanahan that Robert Griffin III is "100 percent" and no longer in danger of re-injuring his LCL.
RGIII was slowed down by his bulky brace last week, however. "The brace helps him at least mentally know that he's not putting too much pressure on it," explained Shanahan. "I think sometimes that's why he looks a little bit different when he does cut. I think it bothers him just a hair, but it's something that he has to wear." Griffin will be four weeks removed from the injury by Sunday's game versus the Seahawks.

hurrá

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis böngészés eredménye:

nem tudom kinek tűnt fel a 30-as fiatalember iszonyatos sebessége..., és a remek QB munka😕
| igen landry az |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szép teljesítménynek tartom, hogy végül 24,2 pont/meccsre javította magát a védelem (utolsó hét meccsen 20 alatt vannak!!!)sapka
Akk mé kell Haslettnek takarodni? 😀 😀agent T
várjuk meg azt a seahawks elleni gameplant
mondjuk most visszatér a koxos Cedric, szóval még erősödünk is
Doughty tegnap ihletett formában volt😊, meglátjuk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nálam nem látszanak a képek így másra esélyem sincs szavazni.. 😊
apeszos
átjavítgattam, amit rosszul kódoltam be, de ha rájuk kattintasz kihozza nagyobban
most se jó?sapka
De, most jó... átvizslatom. Már amennyit megértek belőle.. 😛
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
szép teljesítménynek tartom, hogy végül 24,2 pont/meccsre javította magát a védelem (utolsó hét meccsen 20 alatt vannak!!!)sapka
Akk mé kell Haslettnek takarodni? 😀 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nálam nem látszanak a képek így másra esélyem sincs szavazni.. 😊
apeszos
átjavítgattam, amit rosszul kódoltam be, de ha rájuk kattintasz kihozza nagyobban
most se jó?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
véget ért a szezon!
támadok ábrákkal!
mivel nem tudom ki miben hisz egy mérkőzés győzelmét illetően..sapka
Én pl. abban, hogy a végén több pontunk van mint az ellenfélnek. Ez tuti nyerő taktika... 😛 😀
Nálam nem látszanak a képek így másra esélyem sincs szavazni.. 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
véget ért a szezon!
támadok ábrákkal!
mivel nem tudom ki miben hisz egy mérkőzés győzelmét illetően, ezért mindenfélét benthagytam az idősorokban






szép teljesítménynek tartom, hogy végül 24,2 pont/meccsre javította magát a védelem (utolsó hét meccsen 20 alatt vannak!!!)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hát láttam már gyengébbet is. Ha a kövi szezonban is meglenne a 10-6, sűrűn emelgetném a kalapom, akármire is lenne elég...apeszos
nem tudom, szerintem nem lehetetlen, pl. az afc westben, a bronkók kivételével, 3 könnyű meccsnek tűnik
nem hiszem azt sem , hogy a philly 1 offseasonnel újra Po contender lehet, a többieket ismerjük, Atlanta nem szerencsés, sajnos
az nfc northból a hazai-idegenbeli elosztás kedvező
de a pontos menetrend lesz érdekes, pl. bye week helye😀

Tocy:
ez a sorsolástól függ

undisputedly
szerettem volna reagálni, de látom a többiek nem szeretnék😛, inkább tiszteletben tartom ezt
annyi pontosítás mindenképp érdekes, hogy a fumbli statokban vajmi kevés közük van ahhoz, hogy Wilson dob-e emberre vagy sem😀, másrészt szerintem egy fél darab redskins meccset sem láttál😕, ugyanakkor RG fumbli statjaiból nem azaz érdekes, hogy hányszor 'sackelték', hanem mennyit vesztett ténylegesen el, mégpedig 5-öt!!, ebből 2-ből TD lett, méghozzá redskins...
befejeztem, de azt gondolom egy klasszis különbségnyit próbáltok 'eltussolni'😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na akkor mégegyszer, de most már nevesítve:
Otthon:
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Chicago,
  • Detroit,
  • San Francisco,
  • Kansas City,
  • San Diego

  • Idegenben:
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Green Bay,
  • Minnesota,
  • Atlanta,
  • Denver,
  • Oakland


  • Hát láttam már gyengébbet is. Ha a kövi szezonban is meglenne a 10-6, sűrűn emelgetném a kalapom, akármire is lenne elég...apeszos
    Bocs, egy kérdés: az mitől függ, hogy otthon vagy idegenben lesz a meccs? Mármint a nem csoportellenfelek ellen.
    több mint 11 éve
    nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Ki akarja Kyle-t HC-nak? 😀

    Mike Shanahan says son Kyle off limits to other teamsapeszos
    Remélem senki. De sztem ő sem hagyná itt RGIII-at. A legjobb az lenne, amit már írtak többször nfl.com-on, hogy adni neki egy kezdő HC fizut és ha Mike visszavonul, ő maradna a HC.

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Na akkor mégegyszer, de most már nevesítve:
    Otthon:
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Chicago,
  • Detroit,
  • San Francisco,
  • Kansas City,
  • San Diego

  • Idegenben:
  • Dallas,
  • N.Y. Giants,
  • Philadelphia,
  • Green Bay,
  • Minnesota,
  • Atlanta,
  • Denver,
  • Oakland


  • Hát láttam már gyengébbet is. Ha a kövi szezonban is meglenne a 10-6, sűrűn emelgetném a kalapom, akármire is lenne elég...
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Ki akarja Kyle-t HC-nak? 😀

    Mike Shanahan says son Kyle off limits to other teams
    több mint 11 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Nekem ez már a Luck vs Griffin idején is szúrta a szemem, hál' istennek a Colts fanok leszoktak róla. Majd a Wilsonosok is leszoknak. apeszos
    Teljesen egyetértek,hogy nem kell számokon vitázni, inkább reméljünk egy látványos meccset, bírói hibák nélkül.Viszont a statisztika amit betettem, reflektálás volt arra,hogy ti hoztátok a számokat Wilson ellenében 😊

    Boldog Új Évet!
    undisputedly
    Hát ha valamiben biztos vagyok, az az, hogy igen látványos meccs lesz 😊

    Neked is 😊

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 11 éve
    undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
    Nekem ez már a Luck vs Griffin idején is szúrta a szemem, hál' istennek a Colts fanok leszoktak róla. Majd a Wilsonosok is leszoknak. apeszos
    Teljesen egyetértek,hogy nem kell számokon vitázni, inkább reméljünk egy látványos meccset, bírói hibák nélkül.Viszont a statisztika amit betettem, reflektálás volt arra,hogy ti hoztátok a számokat Wilson ellenében 😊

    Boldog Új Évet!
    több mint 11 éve
    CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12

    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Nekem ez már a Luck vs Griffin idején is szúrta a szemem, hál' istennek a Colts fanok leszoktak róla. Majd a Wilsonosok is leszoknak. Egyébként még mindíg sérült RG3, és ez látszik is rajta. Én már akkor is elégedett voltam, mikor kiderült, hogy pozitív lesz a szezon, a többi ráadás volt. Ez meg már a legszebb karácsonyi ajándék volt amit kaphattam. Teljesen nyugodtan fogok leülni meccset nézni, ez az új év mindenképp jól indult, ezt már nem tudják elrontani. A fanyalgókat meg magasról leszarom, szóra sem érdemesek. Akkor is fanyalogtak mikor tök utolsók voltunk, most is azt teszik, és azt fogják tenni, ha SB-t nyerünk. Csak tegyék.