NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
akkor mégsem fog olyan TD-ket futni mint a Vikes ellenfarkaspeti
ezt nem lehet tudni, szerintem előző héten egészségügyi szempontokból használta, most pedig elővigyázatosságsapka
én egyszer sportoltam brace-ben, és tapasztalataim alapján nagyon akadályoz a mozgásban, akármilyen okból is van fent. mondjuk az nem ilyen hiperszuper űrtechnológiával készült dolog volt, mint amiket az NFL-ben használnak


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
akkor mégsem fog olyan TD-ket futni mint a Vikes ellenfarkaspeti
ezt nem lehet tudni, szerintem előző héten egészségügyi szempontokból használta, most pedig elővigyázatosság

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Van valami hír arról, hogy Robi 100%-os-e?farkaspeti
persze!
már a hét elején lekerült róla a térd védő, és teljes értékű munkát végez, és ez fogta vissza a futás sebességétsapka
most nyilatkozta Shanahan, hogy Griffin ettől függetlenül egy 'brace'-t fog viselni

(és Lichsteiger game-time decision lesz, szóval nem várható)sapka
akkor mégsem fog olyan TD-ket futni mint a Vikes ellen


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Van valami hír arról, hogy Robi 100%-os-e?farkaspeti
persze!
már a hét elején lekerült róla a térd védő, és teljes értékű munkát végez, és ez fogta vissza a futás sebességétsapka
most nyilatkozta Shanahan, hogy Griffin ettől függetlenül egy 'brace'-t fog viselni

(és Lichsteiger game-time decision lesz, szóval nem várható)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Van valami hír arról, hogy Robi 100%-os-e?farkaspeti
persze!
már a hét elején lekerült róla a térd védő, és teljes értékű munkát végez, és ez fogta vissza a futás sebességétsapka
köszi, ez most feldobta a napom 😀


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Van valami hír arról, hogy Robi 100%-os-e?farkaspeti
persze!
már a hét elején lekerült róla a térd védő, és teljes értékű munkát végez, és ez fogta vissza a futás sebességét

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Van valami hír arról, hogy Robi 100%-os-e?


több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
2012 Option Rushes by Week
Team SEA WAS
Weeks 1-6 3 43
Weeks 7-12 2 45
Weeks 13-17 50 40

London Fletcher has been named NFC Defensive Player of the Month for December.sapka
hát mind2 csapat offense az optionnel indult be igazán.

Fletcherre meg nincsenek szavak, remélem még jópár évig eljátszik.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
2012 Option Rushes by Week
Team SEA WAS
Weeks 1-6 3 43
Weeks 7-12 2 45
Weeks 13-17 50 40

London Fletcher has been named NFC Defensive Player of the Month for December.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Azon gondolkoztam, Robinsont vajon szándékosan jegeli Shanny? Csak mert nem nagyon játszottunk hosszú játékot a hálaadás óta, és Aldrickot nincs az a CB aki utolérné...apeszos
Nem csak őt. Több játékvariációt sumákolunk, mintha nem is lenne. Ameddig nincs rá szükség nem használjuk 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azon gondolkoztam, Robinsont vajon szándékosan jegeli Shanny? Csak mert nem nagyon játszottunk hosszú játékot a hálaadás óta, és Aldrickot nincs az a CB aki utolérné...
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

petey
Hát ebben egyetértünk! A védelmünk leggyengébb pontja a passrush. Mert nem igazán akad. Irvin szinte mindenkinek csalódás. Mutattak valahol egy statisztikát,hogy ha Clemmonsszal együtt megy nekik, akkor általában nyerjük a meccseket. A probléma az,hogy Irvin nem egy Ware! Gyenge, ahogyan ti is írtátok. A technikáján kell javítani szerintem, de igazából lehet,hogy úgy is kuka!
Annyi szerencsénk van,hogy legalább gyors, és option futás ellen lehet majd alkalmazni 😊undisputedly
Ha tudja majd, hogy kinél van a labda 😛Bjoca
LOL! Épp most akartam írni ugyanezt! 😀 De végülis hasznos lehet, hogy gyors, mert hamar odaér a center körüli kupachoz, ahol rájön, hogy nincs ott a laszti, így még lesz ideje megfordulni, hogy messziről ugyan, de megnézze, hogy végül Griffin vagy Morris fut vele tova... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ami még faktor lehet, hogy a FedExen ritka szar a gyep, ezért alig lehet rajta hirtelen irányt váltani
pláne ha felfagy a felsőréteg, a nagyon apró finommozgásokat nélkülöző játékot láthatunk, ezért durva a zbs blokkolásunk és Morris fantasztikus cutjai
mégha tudná is a DE hol lesz elsőszándékból a labda, nem tud olyan gyorsan reagálni rá😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

petey
Hát ebben egyetértünk! A védelmünk leggyengébb pontja a passrush. Mert nem igazán akad. Irvin szinte mindenkinek csalódás. Mutattak valahol egy statisztikát,hogy ha Clemmonsszal együtt megy nekik, akkor általában nyerjük a meccseket. A probléma az,hogy Irvin nem egy Ware! Gyenge, ahogyan ti is írtátok. A technikáján kell javítani szerintem, de igazából lehet,hogy úgy is kuka!
Annyi szerencsénk van,hogy legalább gyors, és option futás ellen lehet majd alkalmazni 😊undisputedly
Ha tudja majd, hogy kinél van a labda 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

petey
Hát ebben egyetértünk! A védelmünk leggyengébb pontja a passrush. Mert nem igazán akad. Irvin szinte mindenkinek csalódás. Mutattak valahol egy statisztikát,hogy ha Clemmonsszal együtt megy nekik, akkor általában nyerjük a meccseket. A probléma az,hogy Irvin nem egy Ware! Gyenge, ahogyan ti is írtátok. A technikáján kell javítani szerintem, de igazából lehet,hogy úgy is kuka!
Annyi szerencsénk van,hogy legalább gyors, és option futás ellen lehet majd alkalmazni 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
de jut eszembe, azért Polumbus tényleg egy mauler, Irvint simán eltolná, az nem feltétlen lenne nekik hasznos
másrészt remélem nem fogjuk hagyni, hogy cserélgessék Bryantet és Irvintsapka
igen, csak ahogy petey is mondta, snap után kurva gyors, könnyen előfordulhat néhányszor, h Polumbus már csak a lapockáját tapogatja majd hátulról. 😊 hát legalább is remélem, hogy nem bullrush-al akarja abszolválni a behemótot! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de jut eszembe, azért Polumbus tényleg egy mauler, Irvint simán eltolná, az nem feltétlen lenne nekik hasznos
másrészt remélem nem fogjuk hagyni, hogy cserélgessék Bryantet és Irvint

szerk., kicsit szétszórt vagyok, de most erős az O falunk
főleg Trent nagyon jó
A center fut, és futott elithez közeli szezont (de azért még nincs ott, de közelít)
illetve az RG Chester, amilyen rossz, most olyan durván jó, sacket nem is engedett még + runblockban nagyon jó, kb. all-pro éve van
így kb. bárki lehetne az LG, Lichsteiger nem egy nagy valami, játéktudásilag, de fantasztikusan húz!
az RT kérdéses, legalábbis mint már írtam ő szimplán mauler

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

petey
kulcskérdés, hogy Irvin tud-e nyomást gyakorolni, ha igen, akkor a többieknek is könnyebb lesz később, ha nem Clemons kevés lesz. De Gus és PC biztos kitalálnak valami szeretetcsomagot III-nak. Williams tényleg jó évet fut.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az Irvin-Polumbus párharc mindenképp problémás lenne, egyébként a Bengalsos, talán Atkins, nem tudom ki az LDE, nagyon megverte, de azóta nem igazán (legalábbis annyira nem)
másik oldal pedig nem lehet senkivel sem probléma!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznossapka
kösz, mondjuk Bruce Irvin lesz Polumbusszal szemben, aki rettentő gyors snap után, de aztán ennyi. eléggé eltűnt a szezonban.(undi in 3..2..1 😛)
Williams meg Clemons ellen. nem mondom hgy rossz volt inkább átlagos(?) 😊 szerintem menni fog a passz pro.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.petey
frászt nem😊, Trent simán all-pro
Polumbust csak sebességből lehet megverni, az a tippem, hogy Bryantnek ez nehezen fog sikerülni
másrészt inkább futunk/playaction, szóval mint mauler igen hasznos

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
a 2 OT-től mit vártok? mondjuk a Hawks pass rush nem annyira veretes, de Williams és Polumbus nem rakott össze valami remek évet.

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Madden NFL 13
Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!CooleySkins
Nálam a Szpari is veri a Barcát FIFA 13-ban...😀Medvepapa
Miért amúgy nem? 😉

jogos a +1

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Madden NFL 13
Seahawks lose to the Redskins
Playing with the Seahawks, pakozdi83 lost to the Redskins 14-21 on All-Pro in Play Now. The leading passer was Robert Griffin III with 270 yards, and the leading rusher was Russell Wilson with 36 yards.
Ps3-on jobbak vagyunk😊Remélem vasárnap is hasonló eredmény születik!
HTTR!CooleySkins
Nálam a Szpari is veri a Barcát FIFA 13-ban...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
két érdekes infó:
Russell Wilson lines up about 5.5 to 6 yards behind center. Robert is 4.5 yards back...

some differences in Sea zone read and skins: Skins use backside TE blocks; sometimes pull Gs. Sea not that advanced. also, use out of pistol

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!