Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kiszámolgattam ki hányszor lett a hét újonca
Griffin 7
Morris 3
Luck 3
Cousins 1
Wilson 1
Martin 1
Richardson 1

😊, nem hiszem, hogy kérdéses ki lesz az év újonca, de remélem Morris😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
ha nem tévedek nagyot az ADHD-ra (ellen) használják, elnézve a nyilatkozatait hihető
de lehet legszívesebben felszívná az oldalvonalat issapka
Az álláspontom közelít a DEA kitüntetett UCLAs Dilleréhez, legerősebben szkeptikus. Nekem voltak Metes spanjaim, nem látok olyan orvosi indokot, hogy valakit széjjelkéne csapni vele.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha nem tévedek nagyot az ADHD-ra (ellen) használják, elnézve a nyilatkozatait hihető
de lehet legszívesebben felszívná az oldalvonalat is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Shermanről annyit, hogy nem kell ahhoz orvosnak lenni, hogy tudja mindenki mire írják fel elsősorban az Aderallt...
őszintén szólva ezért is nem szoktam foglalkozni a nyilatkozataival

másrészt, örültem, hogy a Boys ellen a bíró hagyta a játékot játszani!, de remélem most egy szigorú bíró lesz (mint tavaly)sapka
Ezt már kiveséztük Tribbel, a clevelantopicba szezon elején, de akkor mégegyszer, tehát egy olyan kábítószert használ, amire aszondja majd, hogy beteg, arra írták föl, na errekérdezem, hogy és úgynéz ki a csávó, mint River Phoenix az otthonomidahoban? Mer arra írják föl. Ez egy lehetőség, hogy orvosi indokai vannak, de attól még kábítószer, pölö nyáron nehány rafkós ami megpróbálta füreden is beszerezni, mondom duplavény, útlevél, kihordási idő? Ya-yeah-ya. Goodmorningfaszikáim keressetek madarat akit találtok és R.I.P. River.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shermanről annyit, hogy nem kell ahhoz orvosnak lenni, hogy tudja mindenki mire írják fel elsősorban az Aderallt...
őszintén szólva ezért is nem szoktam foglalkozni a nyilatkozataival

másrészt, örültem, hogy a Boys ellen a bíró hagyta a játékot játszani!, de remélem most egy szigorú bíró lesz (mint tavaly)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez odáig rendben is van, hogy nem a spenóttol ilyen szép izmosak a fiúk. az is rendben van, hogy ha volt kiskapu, akkor ki is használta, más is ezt tette volna.
a gond az, hogy a doktor úr ezek után úgy csinál, mintha ő lenne a ma született bárány, és ennek a twitterén hangot is ad.
na ettől is "szeretik" sokan 😊 nagyon jó CB, de azért megnézném úgy is játszani hogy nem rángatja az ellenfelét 5 yardon túl is..petey
előbb utóbb van egyo lyan érzésem h fogunk erre sok zászlót kapni, de remélem h csak sokára. egyébként igazad van ebben teljesen, de hálaégnek még tolerálják a sporik
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
ez odáig rendben is van, hogy nem a spenóttol ilyen szép izmosak a fiúk. az is rendben van, hogy ha volt kiskapu, akkor ki is használta, más is ezt tette volna.
a gond az, hogy a doktor úr ezek után úgy csinál, mintha ő lenne a ma született bárány, és ennek a twitterén hangot is ad.
na ettől is "szeretik" sokan 😊 nagyon jó CB, de azért megnézném úgy is játszani hogy nem rángatja az ellenfelét 5 yardon túl is..

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
megértem, hogy Griffint kiszedik ezzel, Shermant pedig nem, az nem tetszik sokaknak
nekem sem...sapka
azért azt tedd hozzá, hogy shermannel elszúrták magát a vizsgálatot és azért ejtették a vádat ellene. onnantól kezdve h egyik pisis cuccból a másikba öntötték át, már érvénytelen a vizsgálat. ha nem lett volna ez, akkor eltiltották volna őt is. disznaja volt
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mert mindenki a mami finom főztjétől lett ilyen nagy és erős, hagyjuk már 😀 ők is szednek minden szart, shermit elkapták, kihasználta a kiskapukat és megúszta. mindenki tudja h az nfl baszta el azzal h elrepedt a pohár, minden egyes játékos ezt csinálta volnaa.kacsa
Én is ezt írtam.. 😀 De ettől nem lesz egyik sem intelligensebb. Csak ügyvéd kérdése.. 😀 😛apeszos
az biztos h mindenki azzal a faszival fogja védetni magát mostantól 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
megértem, hogy Griffint kiszedik ezzel, Shermant pedig nem, az nem tetszik sokaknak
nekem sem...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mert mindenki a mami finom főztjétől lett ilyen nagy és erős, hagyjuk már 😀 ők is szednek minden szart, shermit elkapták, kihasználta a kiskapukat és megúszta. mindenki tudja h az nfl baszta el azzal h elrepedt a pohár, minden egyes játékos ezt csinálta volnaa.kacsa
Én is ezt írtam.. 😀 De ettől nem lesz egyik sem intelligensebb. Csak ügyvéd kérdése.. 😀 😛
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.

"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."sapka
Az intelligencia süt belőle 😀undisputedly
Sherman meg egyetemi docens. Ja nem. Vagy jól titkolja? 😀apeszos
Na de most őszintén 😀 Mondhatja,hogy csaló, állítsa csak a médiában, maximum kap egy polgári pert -amekkora arc Sherman, én ki is nézném belőle 😀 - 😊
Na de hogyan lehet valaki annyira ostoba,hogy kikiált valakit cslónak,majd a következő mondatában elárulja,hogy nem ismeri az ügyet? 😀undisputedly
Csak a tisztánlátás kedvéért: Golston mondta a csalót. A többit Alexander nyilatkozta. Lehet hogy Golston többet tud? És nem is ostoba? 😀 😛 Viszont kicsit álszent. Mind tudjuk, hogy Sherman kokszolt, csak eljárási hiba miatt mentették fel. Mint ahogy szinte mindenki kokszol az NFL-ben szvsz. Kár, hogy Cedric Griffinnél nem volt eljárási hiba.apeszos
mert mindenki a mami finom főztjétől lett ilyen nagy és erős, hagyjuk már 😀 ők is szednek minden szart, shermit elkapták, kihasználta a kiskapukat és megúszta. mindenki tudja h az nfl baszta el azzal h elrepedt a pohár, minden egyes játékos ezt csinálta volna
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.

"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."sapka
Az intelligencia süt belőle 😀undisputedly
Sherman meg egyetemi docens. Ja nem. Vagy jól titkolja? 😀apeszos
Na de most őszintén 😀 Mondhatja,hogy csaló, állítsa csak a médiában, maximum kap egy polgári pert -amekkora arc Sherman, én ki is nézném belőle 😀 - 😊
Na de hogyan lehet valaki annyira ostoba,hogy kikiált valakit cslónak,majd a következő mondatában elárulja,hogy nem ismeri az ügyet? 😀undisputedly
Csak a tisztánlátás kedvéért: Golston mondta a csalót. A többit Alexander nyilatkozta. Lehet hogy Golston többet tud? És nem is ostoba? 😀 😛 Viszont kicsit álszent. Mind tudjuk, hogy Sherman kokszolt, csak eljárási hiba miatt mentették fel. Mint ahogy szinte mindenki kokszol az NFL-ben szvsz. Kár, hogy Cedric Griffinnél nem volt eljárási hiba.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Már csak 6 lájk facebookon és 100-an leszünk.

Nem tudom elhinni,hogy Seattle Seahawsk többen szeretik Magyarországon mint egy sokkal régebbi és híresebb Redskinst.

 www.facebook.com/apeszos2carragher
Nemsokára majd a divatszurkerek hada lesz a baj, nyugi 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
carragher 46
Már csak 6 lájk facebookon és 100-an leszünk.

Nem tudom elhinni,hogy Seattle Seahawsk többen szeretik Magyarországon mint egy sokkal régebbi és híresebb Redskinst.

 www.facebook.com/apeszos2
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.

"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."sapka
Az intelligencia süt belőle 😀undisputedly
Sherman meg egyetemi docens. Ja nem. Vagy jól titkolja? 😀apeszos
Na de most őszintén 😀 Mondhatja,hogy csaló, állítsa csak a médiában, maximum kap egy polgári pert -amekkora arc Sherman, én ki is nézném belőle 😀 - 😊
Na de hogyan lehet valaki annyira ostoba,hogy kikiált valakit cslónak,majd a következő mondatában elárulja,hogy nem ismeri az ügyet? 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Morris.... 😊 carragher a facebook oldalunkról:

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
It's Playoffs Time! Győzzön a jobb! 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.

"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."sapka
Az intelligencia süt belőle 😀undisputedly
Sherman meg egyetemi docens. Ja nem. Vagy jól titkolja? 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.

"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."sapka
Az intelligencia süt belőle 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja ja, bár Fletcherrel van versenyben..
több mint 11 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én már az előttünk lévő mérkőzésen is szurkolni fogok, hogy az ötvenkettesnek ne az legyen az utolsó meccse. agent T
Szerintem ezzel mi rézbőrűek,szinte mind így vagyunk 😀

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én már az előttünk lévő mérkőzésen is szurkolni fogok, hogy az ötvenkettesnek ne az legyen az utolsó meccse.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis színes, most olvastam😛
When Redskins linebacker Lorenzo Alexander was asked if Sherman should be on the field Sunday, teammate Kedric Golston leaned over from his locker and interjected himself into the conversation.

"He's a cheater," Golston told USA Today before walking away.

"It is what it is," Alexander said. "I don't know what his total case and background of it is, or about the paperwork he did. He was doing Adderall, Ritalin, the same thing that (Redskins cornerback) Cedric (Griffin) was doing, I believe. I know there's a (testing) procedure you have to do and even then, they can still hit you for it. It is what it is."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!