NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛apeszos
Most nem fogom visszakeresni, de ha jól emlékszem már az első forduló előtt/után írtam, hogy idén a Skins-nek szurkolok,és szerintem ez jövőre sem lesz másképp 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, mi ez a tobzódás itt? 😀 JJ mint NFL csapat szurker??? Mivé lesz a világ.... 😛
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Phil Simms szerint mi nyerünk, úgyhogy akár ki se kell jönnetek a pályára 😛Wirtschaftsteil
Az lenne az egyetlen esélyetek a győzelemre, ha megfogadnánk a tanácsot és tényleg pályára se lépnénk... Bár akkor még mindig ott lenne nektek Romo....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Phil Simms szerint mi nyerünk...Wirtschaftsteil
ha már zenei utalások:
ebben az esetben szerintem Phil Simms is on the tweek again...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Phil Simms szerint mi nyerünk, úgyhogy akár ki se kell jönnetek a pályára 😛
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha már a hó nem fog hullni, hulljon a Dallas vére:



Délelőtt gondoltam meglátogatom az ellen honlapját és mivel nem tudtam pontosan a címet, a nyilvánvaló kombinációt próbáltam. Kéretik felfedezni a link mögötti meglepetést, ami engem is fogadot:

 www.cowboys.com/

"Find yourself a Cowboy!" 😉nexion218
Nagy plusz, imadom a Slayert.Delonso_
Csak megtaláljuk az egyetértés hangját mi is! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha már a hó nem fog hullni, hulljon a Dallas vére:



Délelőtt gondoltam meglátogatom az ellen honlapját és mivel nem tudtam pontosan a címet, a nyilvánvaló kombinációt próbáltam. Kéretik felfedezni a link mögötti meglepetést, ami engem is fogadot:

 www.cowboys.com/

"Find yourself a Cowboy!" 😉nexion218
Nagy plusz, imadom a Slayert.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellenjjncaa
Ezt hogy érted? mert volt egy érdekes lekicsinylő kommented Garrett-Dallas-szurkolók kombóról!
Kroos
Egy fanatikus tartson ki mindig a kedvencei mellett, de ez a Garrett-féle Dallas botrányosan randán játszik, szerintemjjncaa
Hát nem tudom mit látsz akkor? Jó O fal nincs,és futás se,a D ezeregy sebből vérzik. De azért amit Romo-Bryant-Witten csinál hetek óta az minden csak nem randa, Harrisnak is minden meccsen van gyönyörű visszahordása, mondom úgy h én se szívlelem Garrettet sőt... Minden meccsünk izgalmas, szerintem nálunk simán van 15-20 csapat aki randábban játszik most akkor én is megsértek pár csapatot Kansas,Jags,Raiders,Jets,Bills,és még sorolhatnám.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha már a hó nem fog hullni, hulljon a Dallas vére:



Délelőtt gondoltam meglátogatom az ellen honlapját és mivel nem tudtam pontosan a címet, a nyilvánvaló kombinációt próbáltam. Kéretik felfedezni a link mögötti meglepetést, ami engem is fogadott:

 www.cowboys.com/

"Find yourself a Cowboy!" 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellenjjncaa
Ezt hogy érted? mert volt egy érdekes lekicsinylő kommented Garrett-Dallas-szurkolók kombóról!
Kroos
Egy fanatikus tartson ki mindig a kedvencei mellett, de ez a Garrett-féle Dallas botrányosan randán játszik, szerintem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellenjjncaa
Ezt hogy érted? mert volt egy érdekes lekicsinylő kommented Garrett-Dallas-szurkolók kombóról!

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Már számolom vissza a másodperceket... Még számolhatok sokáig.
RG3 már bebizonyította szerintem, hogy a fontos pillanatokban, hatalmas nyomás alatt micsoda vezér ő (a Ravens ellen sérülten vagy a Giants ellen), de azért nagyon remélem, ma sem remeg (és sérül) meg a lába. Go Skins, remélem találkozunk az eredménykövetőben.


több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
Rég érdekelt ennyire NFL meccs 😊
Hajrá RG3, azt adom, hogy ilyen szezon után csalódás lenne elbukni, pláne ez ellen a Dallas ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
hali. nagy pénzt raktam a redskinsre 😀 de nem csak ezért szurkolok ma nektek hanem mert bírom ezt a RGprobowl gyereket 😀 szval remélem sszejn a PO 😉samu09
Én meg kis pénzt a Coltsra 😀 De remélem te jól keresel majd ma éjjel 😉

Szerintem bármennyire is előrelépés a redskinsnek már ez az eredmény is, hogy esélye van, kudarc lenne már innen elbukni.
RG3 igazi próbája, hogy teher alatt mennyire lesz vezér.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
hali. nagy pénzt raktam a redskinsre 😀 de nem csak ezért szurkolok ma nektek hanem mert bírom ezt a RGprobowl gyereket 😀 szval remélem sszejn a PO 😉
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Leírná még egyszer valaki, hogy vereség esetén, mikor juthatunk be a PO-ba? Köszönöm 😊 Már nagyon pörgök, de soká lesz még fél3.. 😀Mate90
ha kikap a chicago és a minnesota is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Leírná még egyszer valaki, hogy vereség esetén, mikor juthatunk be a PO-ba? Köszönöm 😊 Már nagyon pörgök, de soká lesz még fél3.. 😀
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Régi olvasó vagyok, de eddig nem "regeltem".Eljött a nagy nap!Mi más lehetne az első hozzászólásom mint hogy:
Irány a PO!!!CooleySkins
Üdv, új kopasz a fedélzeten 😊 Gumi lettem 😂
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt írják, hogy sem eső, sem hó nem lesz😕😕😕
pedig ha esne, elképzelem ahogy RG egy hógolyót ad át Morrisnak, és még a bírók is elhiszik a faket😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Régi olvasó vagyok, de eddig nem "regeltem".Eljött a nagy nap!Mi más lehetne az első hozzászólásom mint hogy:
Irány a PO!!!CooleySkins
Ámen és üdv a fedélzeten!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
CooleySkins Washington Commanders Florida State Seminoles 12
Régi olvasó vagyok, de eddig nem "regeltem".Eljött a nagy nap!Mi más lehetne az első hozzászólásom mint hogy:
Irány a PO!!!

több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
a kezdő RG játszott, tehát tulajdonképpen C-RG poszton is backupok játszottak slowmotion
mindegy, hogy ki lesz az RG, úgyis a mi RG-nk nyeri a meccset 😀


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...sapka
ha nem kell az első drive-tól futni az eredmény után, akkor Murray egy százast fog Rátok pakolni (persze csak ha meg nem sérül, de ez Fletchernél ugyanolyan opció).
az, hogy hálaadáskor mi történt, az azért nem feltétlenül mérvadó, mert nálunk nem volt Tyron Smith (legjobb falember), nem volt a backup center (és így a kezdő RG játszott, tehát tulajdonképpen C-RG poszton is backupok játszottak), nem volt Murray, és Austin is lesérült 5 és fél perc után. oké, a védelemtől másféllel több kezdő játszott, de ennyi.slowmotion
Statok? 😀 Utálom őket. De a Washington futójátéka ligaelső, a Dallasé utolsó előtti. A futás elleni védekezés eddig elég jól ment nekünk 😛 És ha nem alszanak be a srácok, mint a Philly ellen, Murray nem sokat fog fickándozni.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 301 — Cowboys fan
...sapka
ha nem kell az első drive-tól futni az eredmény után, akkor Murray egy százast fog Rátok pakolni (persze csak ha meg nem sérül, de ez Fletchernél ugyanolyan opció).
az, hogy hálaadáskor mi történt, az azért nem feltétlenül mérvadó, mert nálunk nem volt Tyron Smith (legjobb falember), nem volt a backup center (és így a kezdő RG játszott, tehát tulajdonképpen C-RG poszton is backupok játszottak), nem volt Murray, és Austin is lesérült 5 és fél perc után. oké, a védelemtől másféllel több kezdő játszott, de ennyi.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kicsit a matchupokról: (már tegnap nagyon a fejemben volt😀)
(vs. DAl, vs. SEA, vs. SF)
Támadóoldal:
Az a bizonyos option, gyorsan tisztázzuk le, hogy van ez az original keleti parti, és más kb. sikeres !másolt! változatok a nyugatin.
Ott kezdődik az izgalom, hogy valami 'túlvilági'(=college) módszerrel hatékony futójátékot teremt, bár mi sokkal jobban használjuk a tisztább optiont, erre mi egy jó kis dual threat Qb-t használunk, valamint lényegesen többet használunk pl. pistolt. Ez nem olyan nagy technikai megoldás, mert fogja a Dcord és jobban bezárja a boxot. Pl. az LB sor közelebb áll, esetleg vagy erősebben belesegít egy safety; és ezen felül közelebb is csalogatja őket, pl. sok mindenféle screen/rövidebb passz (ez már keleti part only) És mint mindenki tudja, most jön a csavar, mert vertikális passzjátékkal eredményes maradhat a csapat, ekkor nálunk előkerülnek a runner WR-ek (Robinson-Moss), és ugye a no.1. fizikális threat (Garcon/Rice/R. Moss), akár 1v1-ben pozíciót tud fogni, és az már elég. Még nem láttam az utóbbi időben erre eredményes feloldást. A Dallas elleni jelentős előny ott kezdődik, hogy nem kimondottam jók a runstopban, sok sérülés, az LB-k mögötti terület nagyon is üres, sőt az Lb-k is már üresek😀, másrészt még így sem feltétlen elegek, és ha csak back3-ről beszélünk már verve vannak... (láttunk erre példát), és ha nem fogják meg a futást az biztosan a meccsbe kerül.
A nyugati parti változatban az a lényeges különbség, hogy nem játszatnak a QB-kal ennyire tiszta dual threat jellegű játékot, mert nincs rá feltétlen szükség, hiszen Lynch/Gore önmagukban is vonzzák a tekinteteket. Így nem szükséges annyit kockáztatniuk. Amivel mindenképp hátrányban vannak a keleti parti változathoz, hogy pl. Griffinnel szemben nem tudnak olyan szinten passzolni, RG hellyel közzel alkalmas lenne precíziós passzolásra is!, természetesen nem azt mondom hogy egész meccsen ezt képes lenne bírni (akár fejben😊). Ezen felül, hátrány, hogy Wilson pocket presence-e igencsak megkérdőjeleződik nálam, rollout vertikális..., illetve Kaep-ben nem látok olyan komplexitást, hogy tudna játszani 'horizontálisan' is működő passzjátékot.

Ami előnyünkre szolgál velük szemben mindenképp, hogy így nekünk komoly lehetőségünk van, (bár eddig kevésszer használtuk, nem kellett!!), a hurry up optiont két futóval, kicsit ehhez hasonló amit Brady is felvisz a gyepre hétről-hétre. A jövő-PO mindenképpen ez lenne. És lehet próbálkozni, hogy ezt ismerik, de ez már egy nagyon gyors és passzorientáltabb triple-option lenne, mint egy pistol. És ez előny, komoly előny.
--
védelem:
Tulajdonképpen itt is kétféle megközelítési mód van, egyrészt a keleti parton elsődlegesen a futást limitáljuk, hogy csak mi uralhassuk az órát. Ezzel szemben a nyugatin bár fogjuk rá jobb az alapanyag is, a passzon van a hangsúly, pl. az SF-nél ez nagyon adja magát a nagyon erős front7, és edge rusherek... (illetve Justin), és a nálunk gyengébb, mert az!, secondarijuk felértékelődik, képesek a Qb-nál jelentős időbeli előnyt nyerni. A Seattlenál, inkább a back4 erős, és ott nyerik az msp-ket, hogy oda tudjanak érni. Runstop mindkét csapatban jó, de igazából itt a Seattlenél mindenképp van egy szűk keresztmetszet.
Visszatérve a keletin, nagyon magára van hagyva a secondary, ezért is teljesít bőven önmaga alatt, vagy tulajdonképpen felette, mert képes ezt a nehéz munkát már 6 meccse elvégezni. Azzal hogy limitáljuk a futást egysíkúvá tehetjük a támadójátékot, amíg hosszabb driveokkal vissza-vissza támadunk, másrészt a Dallas elleni matchup előny a trenchben megjelenik, egyszerűen meccsek óta nem tudnak hatékonyan futni, és akkor nem is olyan fontos az LB-knek annyira elölmaradni, és mint láttuk előző Dallas meccsen is, tényleg nem tudnak futni.
A nyugati parti option csapatokkal ott kezdődik a matchup előny, hogy bár komplettebbek, de a QB-knál akkoris van szűk keresztmetszetük, lehet elsül a kezük a magárahagyott secondaryval szemben, de ha hátrányba kerülnek- nem tudnak úgy futni ahogy szeretnének máris vissza-visszacsatolható a passzvédekezésben is igen erős ILB duó. (nekik van pl. a legtöbb pass deflect illetve Int 'szummájuk')

szóval ha lesz több meccs is, egyszerűen az egyszerű matchupok is a javunkra szólnak, nem tartok ezektől a meccsektől.😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!