Atlanta Falcons - New Orleans Saints

több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Túl sokat nem vártam ettől a szezontól. Most az látszik, hogy valszeg ennyit sem kellett volna...
Rutin
Nekem volt egy “mi vagyunk az NFC sötét lova” esszé a fejemben, de egyelőre ott hagyom 😆
MC12
Ugyan.

Ez nem lesz mindig ennyire szar, de azért a szurkolói oldalak nagy álmainak arra, hogy majd MT a 0. percben faszba húzza az egész nfl-t igencsak túlzó volt.

Egyébként tavaly az első meccsen lemélytorkozott minket a GB, és látjuk mi lett a vége.

Ettől függetlenül magamon csodálkozom, nem vagyok különösebben ideges.

több mint 1 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nah, Daltonnal megyünk a PO-ba, már látom... 🙂

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Túl sokat nem vártam ettől a szezontól. Most az látszik, hogy valszeg ennyit sem kellett volna...
Rutin
Nekem volt egy “mi vagyunk az NFC sötét lova” esszé a fejemben, de egyelőre ott hagyom 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Mariota ezt megérdemelte. Simán megvolt a 1st down, és inkább hősködik még 1 yardért.
shagi0206
Ha ezt Ridder csinálja meg se szólalok, de Mariotanak lehetne kettővel több fodball iqja.

több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Mariota ezt megérdemelte. Simán megvolt a 1st down, és inkább hősködik még 1 yardért.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Megvan a fd, akkor menjél lefele baszom alásan nem kell bele vállalni a safetybe



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Hát basszuk már fel Pittsre Artúrom..

több mint 1 éve
Balishop New Orleans Saints 90
Túl sokat nem vártam ettől a szezontól. Most az látszik, hogy valszeg ennyit sem kellett volna...
Rutin
le kell tennünk a földre azt a bizonyos lécet. :/
több mint 1 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A baj az, hogy 7-3-nál ültem le meccset nézni, szóval lehet, hogy miattam nem megy nekik? 🤔

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 1 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Túl sokat nem vártam ettől a szezontól. Most az látszik, hogy valszeg ennyit sem kellett volna...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 1 éve
Balishop New Orleans Saints 90
a baj nem kicsi....
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Najó. Gyorsan engedjük el ezt a meccset.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Jóvanakkor...

Csak 6 m-rel dobdta túl Mariota, nincs az az Isten hogy arra a húzásra szükség volt.

több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Nem okos a fiú.

több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Na, ez egy valamirevaló drive volt. Az a sack benne van, szép play volt a védőtől

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
De egyébként maga a drive szép volt, ebben volt lendület, ritmus. Csak így tovább.

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Ez csúnya volt.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Hill egyedül többet futott mint az egész csapat haladt eddig. 😊
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
ha ez lesz a kotta a második félidőben is, hosszú meccs lesz nagyon
atapapa
Ez eddig minden várakozást alulmúl. Nincs ritmus, nincs lendület, mintha nem lett volna game plan.

Jöhet a híres half time adjustment... oh wait

több mint 1 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ha ez lesz a kotta a második félidőben is, hosszú meccs lesz nagyon

több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Na még 5 yard atának....
Aztán majdnem pick....



több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Hát, ez azért nem fumble, mert nem azt ítélték elsőre.

Nyilvánvaló Kapitány perceinket hallhatták

több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
JW nem hoz döntéseket, egyszerűen sokat hezitál, nem veszi észre a a célpontot, vár a teljes üresedésre. Sok segítséget nem kap a playhívásokban sem.

A védelem nagy hülyeségeket nem csinál, labdát szerzett, nem nagyon van célpont Mariotának. Paterson elkapta a fonalat, de nem kezelhetlen.

Ez így nehéz lesz, ha az O ennyire súlytalan.

több mint 1 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Saints have 5 net passing yards.

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Run D jó reggelt. Ki kéne menni a pályára.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.