Baltimore Ravens - Carolina Panthers

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Wow, ez szép volt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Gyalázatos ez az offense

Perception is reality.
több mint 1 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
ÓAFASZOM
Zsellértelkes Vrij
+1

#KeepPounding
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
ÓAFASZOM

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Shi Smith-től is nyugodt szívvel lemondanék

Perception is reality.
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Boger a kurva anyád
KeyG
Vhogy mindig odalyukadunk ki hogy már nem kellene meccset vezetnie....
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
Boger a kurva anyád

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Ez fumble és recovery.....
KeyG
Meg egy elvett TD....
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
Ez fumble és recovery.....

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
A kommentátorok is unják hallatszik a hangukon 😀
több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Ebben megint tobb volt
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
komolyan próbára tesz ez a meccs. 😀
Zsellértelkes Vrij
Nem tudom hogy birtatok ki az első félidőt 😀
Benibácsi
Volt vacsora, fürdés, stb. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
komolyan próbára tesz ez a meccs. 😀
Zsellértelkes Vrij
Nem tudom hogy birtatok ki az első félidőt 😀
több mint 1 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Minél többet van fent a védelmük annál több esély van TD-t szereznünk
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
komolyan próbára tesz ez a meccs. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Az Stanley aki a bokajahoz kapott?
Benibácsi
Igen, ráadásul az a kétszer műtött bokája.
hamsterdealer
Basszus szegèny. Remèlem nem komoly. Mondjuk nem igazán értem hogy maradhatott az ellen legjobb Pass rushere ilyen üresen.
több mint 1 éve
hamsterdealer Baltimore Ravens 208
Az Stanley aki a bokajahoz kapott?
Benibácsi
Igen, ráadásul az a kétszer műtött bokája.
több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Sztem ez nem volt facemask
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Az Stanley aki a bokajahoz kapott?
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
Nice 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés
Én most tudtam csak becsatlakozni a meccsbe. Majdnem megkérdeztem miről maradtam le de látom TD kről nem😀 védelmi csata vagy benazasok?
Benibácsi
Bye -rol jovunk.
Rengeteget gyakoroltunk.

Valszeg makramezast vagy batikolast. Mert az O#-unk nem tud futni, epp csak kezdunk passzolni mostanaban. Robinson 7/7 107 yard, talan felebreszti a tobbit is. Eddig amugy gyasz. RZ ben eddig turistak vagyunk,

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Én most tudtam csak becsatlakozni a meccsbe. Majdnem megkérdeztem miről maradtam le de látom TD kről nem😀 védelmi csata vagy benazasok?
több mint 1 éve
hamsterdealer Baltimore Ravens 208
Úgy néz ki Hamilton sérülése nem súlyos.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
Ezrk olyan szar fél idő utáni driveok voltak mindenkinek levonnék 3 pontot
TSzabi
Vedd el azt azt 0,1% esélyt is a fogadásomtól. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ezrk olyan szar fél idő utáni driveok voltak mindenkinek levonnék 3 pontot