NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens - Cincinnati Bengals

10 hónapja
gedam 5 776
kurva anyjukat
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 927
Ez mi? Ez TD
Undorító
Undorító

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
10 hónapja
gedam 5 776
 x.com/barstoolsports/status/1725251146258804953?s=46&t=9Zh-KeR1c5bOgZPeN7tSnA
már eleve volt vmi
10 hónapja
KopaFabian Jacksonville Jaguars Florida Gators 227
Inkább csuklónak néz ki…
Mi a bré történt itt Burrow kezével? Kiugrott az ujja?
KopaFabian
Nem tudom 😨😬
SirPub
10 hónapja
SirPub Cincinnati Bengals 1 331
Mi a bré történt itt Burrow kezével? Kiugrott az ujja?
KopaFabian
Nem tudom 😨😬

Ezt még anyám is két cekkerrel...
10 hónapja
SirPub Cincinnati Bengals 1 331
Viszont jó lenne végre alkalmazkodni a zajhoz

Ezt még anyám is két cekkerrel...
10 hónapja
KopaFabian Jacksonville Jaguars Florida Gators 227
Mi a bré történt itt Burrow kezével? Kiugrott az ujja?
10 hónapja
SirPub Cincinnati Bengals 1 331
Nice 😁

Ezt még anyám is két cekkerrel...
10 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Mixonnak eddig jó meccse van.
10 hónapja
ikuvihar Cincinnati Bengals 391 — greenmedia10@gmail.com
Oh, Sample FD!
10 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Andrews befele a térdét fogta egy pillanatra, remélem csak valami fájdalmas húzódás.
KeyG
Én is, hogy max ezt a meccset hagyja ki.

Fun fact: Clowneynak majdnem 10 év kellett, hogy 1/1-hez méltó pass rusherként játsszon.
shagi0206
Voltak villanásai az utolsó houstoni éveiben is, csak elég lassan idult a pályája/picit hamar könyvelték el bustnak.. de a Seahawks trade nagy hülyeség volt, az meg a TEN kitérő még két elpazarolt év volt sajnos.
Tehetsége volt, és lassan 50 sacknél/10 éves pályafutásnál tart, szóval total bust azért nem volt.

És mondjuk ebben a DL-ben, főleg Madubuike kirobbanó idénye miatt könnyebb dolga van.
Igor
Hát - a Texananak mindenképp bust volt. 1/1-es játékostól mást vártak gondolom. Főleg úgy, hogy akkor a másik oldalon volt egy JJ Watt. Összehasonlítva Garrettel, nagy a különbség. Még idén is, hiába néz ki itt nálatok jobban, mint eddig bármikor.
shagi0206
Igen, de ez kb két Hall of Famer, azért 1/1-re nem szoktak mindig ilyet húzni.

Én is apró csalódásnak könyvelem el, de bust-nak nem titulálnám azért.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
10 hónapja
ikuvihar Cincinnati Bengals 391 — greenmedia10@gmail.com
Battle eddig üdeszínfolt. Kb. 3 hete mondták, hogy több lehetőséget fog kapni, ehhez képest az utóbbi időben kevesebbet volt pályán mint előtte.
10 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Daxton és Justice tesók? Ez új infó 🙂
10 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Andrews befele a térdét fogta egy pillanatra, remélem csak valami fájdalmas húzódás.
KeyG
Én is, hogy max ezt a meccset hagyja ki.

Fun fact: Clowneynak majdnem 10 év kellett, hogy 1/1-hez méltó pass rusherként játsszon.
shagi0206
Voltak villanásai az utolsó houstoni éveiben is, csak elég lassan idult a pályája/picit hamar könyvelték el bustnak.. de a Seahawks trade nagy hülyeség volt, az meg a TEN kitérő még két elpazarolt év volt sajnos.
Tehetsége volt, és lassan 50 sacknél/10 éves pályafutásnál tart, szóval total bust azért nem volt.

És mondjuk ebben a DL-ben, főleg Madubuike kirobbanó idénye miatt könnyebb dolga van.
Igor
Hát - a Texananak mindenképp bust volt. 1/1-es játékostól mást vártak gondolom. Főleg úgy, hogy akkor a másik oldalon volt egy JJ Watt. Összehasonlítva Garrettel, nagy a különbség. Még idén is, hiába néz ki itt nálatok jobban, mint eddig bármikor.
10 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 418 — maci faszán vitézkötés
Itt es most senki se ellenallhatatlan.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
10 hónapja
gedam 5 776
zászlók miatt adunk két fieldgoal lehetőséget.
oweh-et csak rotációban szeretném látni.
10 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Andrews befele a térdét fogta egy pillanatra, remélem csak valami fájdalmas húzódás.
KeyG
Én is, hogy max ezt a meccset hagyja ki.

Fun fact: Clowneynak majdnem 10 év kellett, hogy 1/1-hez méltó pass rusherként játsszon.
shagi0206
Voltak villanásai az utolsó houstoni éveiben is, csak elég lassan idult a pályája/picit hamar könyvelték el bustnak.. de a Seahawks trade jó nagy hülyeség volt (csapat részéről), és szerintem neki is picit megtörte a pályaívét.
Tehetsége nyilván volt, és lassan 50 sacknél/10 éves pályafutásnál tart, szóval total bust azért nem volt.

És mondjuk ebben a DL-ben, főleg Madubuike kirobbanó idénye miatt könnyebb dolga van.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
10 hónapja
ikuvihar Cincinnati Bengals 391 — greenmedia10@gmail.com
Chase idei futó szezonja átbillent pozitívba.
10 hónapja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
nabazmeg
10 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Andrews befele a térdét fogta egy pillanatra, remélem csak valami fájdalmas húzódás.
KeyG
Én is, hogy max ezt a meccset hagyja ki.

Fun fact: Clowneynak majdnem 10 év kellett, hogy 1/1-hez méltó pass rusherként játsszon.
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 927
Andrews befele a térdét fogta egy pillanatra, remélem csak valami fájdalmas húzódás.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
10 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Hendrickson drive volt.
10 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Heap még veri Andrewst, amatőrök...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Baszki, ilyen még nem volt, egyik stream se működik. Megszánna valaki?
Na, közben sikerült találnom egyet. Látom, jól lemaradtam egy TD-ről.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 418 — maci faszán vitézkötés
Andrews vasember. 😊

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!