Baltimore Ravens - Green Bay Packers

1 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Egesz jol ismerem a csapatot de most komolyan Davis?
amaru
Tonyan 2.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 378
Arrol volt szo csereiranyito lesz…
amaru
Nem akarnék olyan kijelentéseket tenni, mint amikor nálunk mondták Matt Flynn 6 TD-s meccse után, hogy igazából irányíthatna akárki, de itt most tényleg semmiben nem látom Lamar hiányát.
Kampman
Ha egy ilyen kijelentést tettél volna két éve egy Pats eredménykövetőben már nem élnél. 😀
Cypress
Ebben a hasonlatban ki lett volna Matt Flynn?
több mint 2 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Egesz jol ismerem a csapatot de most komolyan Davis?
amaru
TE activated from PS

I... don't care... John.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Egesz jol ismerem a csapatot de most komolyan Davis?
amaru
Pont erre gondoltam , h ő vajon ki ..
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Egesz jol ismerem a csapatot de most komolyan Davis?
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Davis, who?
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 300 — maci faszán vitézkötés
Arrol volt szo csereiranyito lesz…
amaru
Nem akarnék olyan kijelentéseket tenni, mint amikor nálunk mondták Matt Flynn 6 TD-s meccse után, hogy igazából irányíthatna akárki, de itt most tényleg semmiben nem látom Lamar hiányát.
Kampman
huntley ilyen fiatalabb tyrod taylor. sok helyen kezdene, jelenleg valóban jobban néz ki, mint a formán kívüli lamar.
gedam
Igaz, de pl.a Colt elleni lezer-Lamar plafonjat nem eri el.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Arrol volt szo csereiranyito lesz…
amaru
Nem akarnék olyan kijelentéseket tenni, mint amikor nálunk mondták Matt Flynn 6 TD-s meccse után, hogy igazából irányíthatna akárki, de itt most tényleg semmiben nem látom Lamar hiányát.
Kampman
Ha egy ilyen kijelentést tettél volna két éve egy Pats eredménykövetőben már nem élnél. 😀
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Komolyan nem értem, miért futnak

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 378
Ezt Jacksonra nem szokták bedobni
KeyG
Egyértelmű miért: Rodgers > Jackson 😀
Vagy csak nem akarják, hogy Rodgers róluk beszéljen.
shagi0206
Arról beszél amiről akar, de én nem ezt a sportot szerettem meg 2003-ban. 😃
Ez még az európai fociba se lökés……
KeyG
természetesen én is jobban szerettem a régebbi focit. Ma a hard hitter játékosok már nem élnének meg, mert nem szabad már szinte semmit.
shagi0206
Ezzel csak az a baj, hogy az egész játék lényegét veszik el. Amcsi focit nem azért akarsz nézni, mert a királykisasszonyok picsogására vagy kíváncsi. A Forma1 is addig volt nézhető, amíg Prost meg Senna vérre mennő csatát vívtak a pályán. Arra szerintem kurvára nem kíváncsi senki, hogy Hamilton a boxban előzi meg az ellent egy gyorsabb kerékcserével. Azt ugyanis nem versenynek hívják, hanem taktikus stratégiának.
Cypress
Ehhez képest ezeknek a sportoknak a nézettsége rohamosan növekszik, de javítsatok ki, ha tévedek. Teljesen igaz, hogy szinte minden sportág puhul, a látványos támadójátékot, a sok pontot és a minél kevesebb sérülést favorizálnák a döntéshozók, de ennek anyagi hátránya nincs. Lehet nosztalgiázni, hogy mennyivel jobb volt az NFL/NBA/Forma-1 még 10/20/30 évvel ezelőtt, de az az igazság, hogy megnézzük így is.
több mint 2 éve
gedam 5 696
Arrol volt szo csereiranyito lesz…
amaru
Nem akarnék olyan kijelentéseket tenni, mint amikor nálunk mondták Matt Flynn 6 TD-s meccse után, hogy igazából irányíthatna akárki, de itt most tényleg semmiben nem látom Lamar hiányát.
Kampman
huntley ilyen fiatalabb tyrod taylor. sok helyen kezdene, jelenleg valóban jobban néz ki, mint a formán kívüli lamar.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Láttam idén néhány Ravens-meccset, nem erre számítottam.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 300 — maci faszán vitézkötés
Arrol volt szo csereiranyito lesz…
amaru
Egymas kozt kb konszenzus volt abban hogy hagyni kell Lamart gyogyulni, oszt Huntley majd becsulettel probalkozik.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Arrol volt szo csereiranyito lesz…
amaru
Nem akarnék olyan kijelentéseket tenni, mint amikor nálunk mondták Matt Flynn 6 TD-s meccse után, hogy igazából irányíthatna akárki, de itt most tényleg semmiben nem látom Lamar hiányát.
Kampman
labdavesztésekben én igen.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ezt Jacksonra nem szokták bedobni
KeyG
Egyértelmű miért: Rodgers > Jackson 😀
Vagy csak nem akarják, hogy Rodgers róluk beszéljen.
shagi0206
Arról beszél amiről akar, de én nem ezt a sportot szerettem meg 2003-ban. 😃
Ez még az európai fociba se lökés……
KeyG
természetesen én is jobban szerettem a régebbi focit. Ma a hard hitter játékosok már nem élnének meg, mert nem szabad már szinte semmit.
shagi0206
Ezzel csak az a baj, hogy az egész játék lényegét veszik el. Amcsi focit nem azért akarsz nézni, mert a királykisasszonyok picsogására vagy kíváncsi. A Forma1 is addig volt nézhető, amíg Prost meg Senna vérre mennő csatát vívtak a pályán. Arra szerintem kurvára nem kíváncsi senki, hogy Hamilton a boxban előzi meg az ellent egy gyorsabb kerékcserével. Azt ugyanis nem versenynek hívják, hanem taktikus stratégiának.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Könyörgöm, duplázzák már be Andrewst! Az elkapások 80% felé megy.
több mint 2 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Savage t szarrá égeti Andrews...
gerappa
Meg a DC-t is,hogy a 2. negyedben is hagyja,hogy Andrews hülyére vegye a védelmet.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
rendesen beárazzák a sec-et
gamerkr
Inkább csak Te elleni védekezést mondanam szélén nincs nagy gond
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Savage ma szopatva van

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
gerappa Green Bay Packers 95
Defense egy kis disznóvért ihatna szünetben..
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Arrol volt szo csereiranyito lesz…
amaru
Nem akarnék olyan kijelentéseket tenni, mint amikor nálunk mondták Matt Flynn 6 TD-s meccse után, hogy igazából irányíthatna akárki, de itt most tényleg semmiben nem látom Lamar hiányát.
Kampman
Sőt!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 378
Arrol volt szo csereiranyito lesz…
amaru
Nem akarnék olyan kijelentéseket tenni, mint amikor nálunk mondták Matt Flynn 6 TD-s meccse után, hogy igazából irányíthatna akárki, de itt most tényleg semmiben nem látom Lamar hiányát.
több mint 2 éve
gerappa Green Bay Packers 95
Savage t szarrá égeti Andrews...
több mint 2 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Azért ez szép volt
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
rendesen beárazzák a sec-et