Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers

több mint 3 éve
Gabor81 803
koszi...
több mint 3 éve
Gabor81 803
ha holnap nekiállok gameplanto tanulni, nem lennék rosszabb a Colts ellen, mint Rötyi eddig
Klaci79
a game plan az hogy nincs game plan....old meg ben...imadkozzunk hogy a futo nem a vedokbe szalad, mint conner...Es hogy valaki majd nem droppol....eddig mas valtoztatast nem lattam...
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Fonbell a szart is kiütötte Jujuból

Perception is reality.
több mint 3 éve
Gabor81 803
Optimista volt ez az 55 yardos fg
Jakehomer
lattad a csapatod sb szerepleset. Azt hiszem jake delhomme qb val? Vagy kesobb lettel panters szurkolo? Mert a neved hasonlo hozza...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
ha holnap nekiállok gameplanto tanulni, nem lennék rosszabb a Colts ellen, mint Rötyi eddig
több mint 3 éve
Gabor81 803
elhittek hogy futni fogunk...ja nem...😀
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Optimista volt ez az 55 yardos fg

Perception is reality.
több mint 3 éve
Gabor81 803
ok...ugy tunik mara sem volt semmi valtozas. Felkeszulesben. Trukkokben. Katasztrofa nezni ennyi jo wrt es hogy passzolni sem tud ben. Vicc. Es az is hogy mint mindig ilyenkor. Mindenki asszisztal hozza. Az oldalvonalnal.

Dj nem eleg hogy nem kapja el. De majdnem vegignezi az int et. Ahelyett hogy elotte leutotte volna vagy legalabb megprobalta volna a vedo kezebol kiutni. De nem csak amikor mar 3x probalkozott a begyujtesevel.

Ez mar nem a kipihentseg hianya miatt van. Sajnos. 😕
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Vajon mire gondolt a költő amikor ezt a játékot hívta? Ja és Ben?-ahogy ezt elengedte?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Ez a védelem jobb támadósort érdemelne...
több mint 3 éve
Gabor81 803
Tökéletesen látszott, hogyan akarják megoldani ezt a futójátékot. Jöjjön a mély labda...csak éppen megint túlerőltetve az egész. Ebből nem megoldás lesz, hanem újabb probléma. Rötyinek eléggé szétcsúszott az éve.
Klaci79
lehet hogy tenyleg serult a terde meg...vagy mit mondtak korabban? mert nem ertem mi lett vele azota...
Gabor81
azt is akartam irni...hogy az ol is osszeszedhetne magat...mert nem az nem ben sara ha nem megy a futas...foster es egyeb ol valtozasok is hozzajatszanak ehhez...szerintem
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Banyek még szerencse hogy a meló miatt nézem mert ez nem éppen nézhető meccs, majdnem olyan rossz mint a Pats meccsek mostanság

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hehe, ehhez képest a 3&out nem is rossz

Perception is reality.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem sok first down lesz ebben a tempóban 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
Gabor81 803
Tökéletesen látszott, hogyan akarják megoldani ezt a futójátékot. Jöjjön a mély labda...csak éppen megint túlerőltetve az egész. Ebből nem megoldás lesz, hanem újabb probléma. Rötyinek eléggé szétcsúszott az éve.
Klaci79
lehet hogy tenyleg serult a terde meg...vagy mit mondtak korabban? mert nem ertem mi lett vele azota...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Tökéletesen látszott, hogyan akarják megoldani ezt a futójátékot. Jöjjön a mély labda...csak éppen megint túlerőltetve az egész. Ebből nem megoldás lesz, hanem újabb probléma. Rötyinek eléggé szétcsúszott az éve.
több mint 3 éve
Gabor81 803
serules es makos...hm
Gabor81
Az elso deep passra ertettem....
KeyG
marmint hogy nem lett int gondolom...ertem...😀
Gabor81
serules es makos...hm
Gabor81
Az elso deep passra ertettem....
KeyG
marmint hogy nem lett int gondolom...ertem...😀
Gabor81
Igen. 😊
KeyG
leesett...:-p
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 101
Erik TJ-nek az a DPOY

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 101
serules es makos...hm
Gabor81
Az elso deep passra ertettem....
KeyG
marmint hogy nem lett int gondolom...ertem...😀
Gabor81
serules es makos...hm
Gabor81
Az elso deep passra ertettem....
KeyG
marmint hogy nem lett int gondolom...ertem...😀
Gabor81
Igen. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Gabor81 803
serules es makos...hm
Gabor81
Az elso deep passra ertettem....
KeyG
marmint hogy nem lett int gondolom...ertem...😀
több mint 3 éve
Gabor81 803
Ennel a Steelersnel csak a Colts a makosabb ebben a szezonban. Drukkolok a Bengalsnak.
KeyG
milyen teren. ki fejtened? mert serulesunk van boven a jatek sem megy. se a futas sem a pass...
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 101
serules es makos...hm
Gabor81
Az elso deep passra ertettem....

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Gabor81 803
serules es makos...hm
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 101
Remelem semmi komoly.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na ez gyors volt

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich