Denver Broncos - San Francisco 49ers

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Izgalommentes, igazi nyugdíjasbarát mérkőzés volt. 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert TD passzt adott. Ismétlem Gabbert TD passzt adott. 😀iktriad
ááh, még Gabbert se az igazipicstii
A cserék ellen még neki is jut pár morzsa. Mondjuk vagy 3szor túldobta az elkapóit. 😀
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Gabbert TD passzt adott. Ismétlem Gabbert TD passzt adott. 😀iktriad
ááh, még Gabbert se az igazi
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert TD passzt adott. Ismétlem Gabbert TD passzt adott. Ráadásul csapattársnak. 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert a pályán!!!
több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Gabbert in da house
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Oswi-Burse connection, majdnem bejött... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000413961/Favre-wishes-Peyton-Manning-many-more-TDs
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Ware #3... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már tényleg lehoznám Kaepet. Ennek így semmi értelme.
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Jó nagy false start-ot sikerült elhagyni a sporiknak, a RT már két lépést megtett, mire a labda elindult...StormST
PI is jó helyette. 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan tényleg be kell állnia Gabbertnek. Center poszton.iktriad
Sose tudni😀 Lehet All-Pro szintre érne 😀krisz0621
Vagy egyből IRen landolna.iktriad
az első NT kidobná a stadionból...picstii
Csak fantáziálok Blaine mire vihetné még..krisz0621
Szerintem király holder lenne. .
több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Lassan tényleg be kell állnia Gabbertnek. Center poszton.iktriad
Sose tudni😀 Lehet All-Pro szintre érne 😀krisz0621
Vagy egyből IRen landolna.iktriad
az első NT kidobná a stadionból...picstii
Csak fantáziálok Blaine mire vihetné még..
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Jó nagy false start-ot sikerült elhagyni a sporiknak, a RT már két lépést megtett, mire a labda elindult...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Lassan tényleg be kell állnia Gabbertnek. Center poszton.iktriad
Sose tudni😀 Lehet All-Pro szintre érne 😀krisz0621
Vagy egyből IRen landolna.iktriad
az első NT kidobná a stadionból...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan tényleg be kell állnia Gabbertnek. Center poszton.iktriad
Sose tudni😀 Lehet All-Pro szintre érne 😀krisz0621
Vagy egyből IRen landolna.
több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Lassan tényleg be kell állnia Gabbertnek. Center poszton.iktriad
Sose tudni😀 Lehet All-Pro szintre érne 😀
több mint 9 éve
Foldesi26 New England Patriots 275
Nem leszünk idén PO-ban, pedig a Hawks is mindent megtesz értered6t6
ki lesz akkor ott? :p pont pár órája számoltam össze magamban 16 csapatot, melynél a fórumot olvasgatva többé-kevésbé a szurkolók már most lemondtak a rájátszásról, és ebben még bőven nem volt benne a Giants vagy a 49ers xDbaggio
Ugye? 😊 Két napja még mennyire vitatkoztunk, hogy egy rollercoaster-e ez az évad. 😉 Pedig az. 😊peterk2005
Te azt mondtad, hogy fejnehéz a liga, én pedig azt, hogy farnehéz :p szerintem az idei szezon kifejezetten színvonaltalan, rengeteg középszerű csapattal, és belegondolva, hogy pl. az NFC South-ból valakinek muszáj lesz bekerülnie a rájátszásba...baggio
Inkább csak a megbízhatatlanságra gondoltam, nem a minőségre, se fejnehéznek, se farnehéznek. Mint pl. a Seattle. A Green Bay és a Denver ellen csempiönship formát mutattak, az utóbbi két meccset meg érthetetlen mit művelnek. Ugyanez a Cincy-nél. A Pats esetében se tudni egy perccel a meccs előtt, hogy egy szürke középcsapat, vagy egy elit gárda lép-e aznap pályára. A Philly is hol szenved hol agyonveri az aktuális ellenfelét. De értem a nézőpontodat, tulajdonképpen igazad van, lehet úgy nézni, hogy egyszerűen csak gyengébb és megbízhatatlanabb idén mindenki.peterk2005
Jelen pillanatban 5-5 csapat van mindkét főcsoportban, akiket komolyan lehet venni. Az AFC-ben a New England, Baltimore, Indianapolis, Denver, San Diego, az NFC-ben a Dallas, Philadelphia, Detroit, Green Bay, Arizona kvintett, de ebből a tízből is talán a Broncos az, ami SB-contender gárda benyomását keltette eddig minden meccsén. A többinél mind van pár olyan negatív csapatrész, amit az ellenfél jó matchupoknál ki tud aknázni, ebben szerintem nincs nagy kunszt, a Philly-nél pl. teljesen a támadófal teljesítményén áll vagy bukik a dolog. Én elhiszem, hogy ez sokak számára izgalmas, de az NFL ócska "any given sunday" marketingszövegét ebben az esetben igencsak nevetségesnek érzembaggio
Az NFCnél a Seahawksot még ide venném, minden mostani problémájuk ellenére.iktriad
És a mai teljesítmény ellenére a 49ers is ide tartozik. 3 nevet mondok, akik bármelyik D-t teljesen más szintre emelnék és hiányzik ebből a friscoból jelenleg: Bowman, Willis, Aldon Smith. Ha az ő visszaállásuk után is gond van, akkor lehet temetni őket - már ha játszanak még idén együtt...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan tényleg be kell állnia Gabbertnek. Center poszton.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Talib díjnyertes miss tackle-jét láthattuk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem is facemask volt! 😀StormST
Alamizsna! Alamizsna! 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem leszünk idén PO-ban, pedig a Hawks is mindent megtesz értered6t6
ki lesz akkor ott? :p pont pár órája számoltam össze magamban 16 csapatot, melynél a fórumot olvasgatva többé-kevésbé a szurkolók már most lemondtak a rájátszásról, és ebben még bőven nem volt benne a Giants vagy a 49ers xDbaggio
Ugye? 😊 Két napja még mennyire vitatkoztunk, hogy egy rollercoaster-e ez az évad. 😉 Pedig az. 😊peterk2005
Te azt mondtad, hogy fejnehéz a liga, én pedig azt, hogy farnehéz :p szerintem az idei szezon kifejezetten színvonaltalan, rengeteg középszerű csapattal, és belegondolva, hogy pl. az NFC South-ból valakinek muszáj lesz bekerülnie a rájátszásba...baggio
Inkább csak a megbízhatatlanságra gondoltam, nem a minőségre, se fejnehéznek, se farnehéznek. Mint pl. a Seattle. A Green Bay és a Denver ellen csempiönship formát mutattak, az utóbbi két meccset meg érthetetlen mit művelnek. Ugyanez a Cincy-nél. A Pats esetében se tudni egy perccel a meccs előtt, hogy egy szürke középcsapat, vagy egy elit gárda lép-e aznap pályára. A Philly is hol szenved hol agyonveri az aktuális ellenfelét. De értem a nézőpontodat, tulajdonképpen igazad van, lehet úgy nézni, hogy egyszerűen csak gyengébb és megbízhatatlanabb idén mindenki.peterk2005
Jelen pillanatban 5-5 csapat van mindkét főcsoportban, akiket komolyan lehet venni. Az AFC-ben a New England, Baltimore, Indianapolis, Denver, San Diego, az NFC-ben a Dallas, Philadelphia, Detroit, Green Bay, Arizona kvintett, de ebből a tízből is talán a Broncos az, ami SB-contender gárda benyomását keltette eddig minden meccsén. A többinél mind van pár olyan negatív csapatrész, amit az ellenfél jó matchupoknál ki tud aknázni, ebben szerintem nincs nagy kunszt, a Philly-nél pl. teljesen a támadófal teljesítményén áll vagy bukik a dolog. Én elhiszem, hogy ez sokak számára izgalmas, de az NFL ócska "any given sunday" marketingszövegét ebben az esetben igencsak nevetségesnek érzembaggio
Az NFCnél a Seahawksot még ide venném, minden mostani problémájuk ellenére.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Nem is facemask volt! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brandon II Marshall most túlbuzgó volt. Ő nem akarja, hogy az egykori csapattársa a pályára kerüljön.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Nem leszünk idén PO-ban, pedig a Hawks is mindent megtesz értered6t6
ki lesz akkor ott? :p pont pár órája számoltam össze magamban 16 csapatot, melynél a fórumot olvasgatva többé-kevésbé a szurkolók már most lemondtak a rájátszásról, és ebben még bőven nem volt benne a Giants vagy a 49ers xDbaggio
Ugye? 😊 Két napja még mennyire vitatkoztunk, hogy egy rollercoaster-e ez az évad. 😉 Pedig az. 😊peterk2005
Te azt mondtad, hogy fejnehéz a liga, én pedig azt, hogy farnehéz :p szerintem az idei szezon kifejezetten színvonaltalan, rengeteg középszerű csapattal, és belegondolva, hogy pl. az NFC South-ból valakinek muszáj lesz bekerülnie a rájátszásba...baggio
Inkább csak a megbízhatatlanságra gondoltam, nem a minőségre, se fejnehéznek, se farnehéznek. Mint pl. a Seattle. A Green Bay és a Denver ellen csempiönship formát mutattak, az utóbbi két meccset meg érthetetlen mit művelnek. Ugyanez a Cincy-nél. A Pats esetében se tudni egy perccel a meccs előtt, hogy egy szürke középcsapat, vagy egy elit gárda lép-e aznap pályára. A Philly is hol szenved hol agyonveri az aktuális ellenfelét. De értem a nézőpontodat, tulajdonképpen igazad van, lehet úgy nézni, hogy egyszerűen csak gyengébb és megbízhatatlanabb idén mindenki.peterk2005
Jelen pillanatban 5-5 csapat van mindkét főcsoportban, akiket komolyan lehet venni. Az AFC-ben a New England, Baltimore, Indianapolis, Denver, San Diego, az NFC-ben a Dallas, Philadelphia, Detroit, Green Bay, Arizona kvintett, de ebből a tízből is talán a Broncos az, ami SB-contender gárda benyomását keltette eddig minden meccsén. A többinél mind van pár olyan negatív csapatrész, amit az ellenfél jó matchupoknál ki tud aknázni, ebben szerintem nincs nagy kunszt, a Philly-nél pl. teljesen a támadófal teljesítményén áll vagy bukik a dolog. Én elhiszem, hogy ez sokak számára izgalmas, de az NFL ócska "any given sunday" marketingszövegét ebben az esetben igencsak nevetségesnek érzem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal