Előszezon 1. hét

1 feliratkozó

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 zunoxhk.blogspot.hu/p/nfl-network.html
itt lehet majd egész jó minőségben követni
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cap Capi 2. sackje végleg eldönti a meccset a javunkra! 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sammy Coates még Landry Jonesból is jó QBt képest csinálni. Nagyon fogják őt szeretni Pittsburghben.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a szezon 1. Wje. 😀iktriad
Jól meg kell becsülni. 😛

JT-ért kár.xrace77
Úgy tűnik nem olyan komoly a sérülése, de még vizsgálják.
És még nem nyertünk, mert visszakapja még a Steelers labdát. Eljinxeltem. 😀
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
Megvan a szezon 1. Wje. 😀iktriad
Jól meg kell becsülni. 😛

JT-ért kár.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a szezon 1. Wje. 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stephen Morris egy QB snake utáni TDvel koronázza meg a remek driveját, és visszaveszi a vezetést a Jagsnek.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sammy Coates még Landry Jonesszal QBban is eléggé hatékony.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kellett nekem szidni a Steelers ST egységét. 😕
több mint 8 éve
Barna Seattle Seahawks 28 — barna.hege@gmail.com
Seahawks-denver linket valaki ?Barna
Itt keresgélj:  www.stream2utv.eu/iktriad
köszönöm
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Seahawks-denver linket valaki ?Barna
Itt keresgélj:  www.stream2utv.eu/
több mint 8 éve
Barna Seattle Seahawks 28 — barna.hege@gmail.com
Seahawks-denver linket valaki ?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Basszus Julius Thomas középső ujja meg eltörött. Fowler, Sample, Yeldon most meg Julius. Faszom ki van már a kulcsjátékosaink sérüléseivel és csak az első pre-meccsnél járunk.
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
nem tudom hogy mi kell még ahhoz hogy landryt cutolják a 'csába, kimennek a parkolóba egy qb-t keresünk táblával, és kb minden ramdon járókelő jobb lenne
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
2 teljes meccs megtekintése után kijelentem Landry Jones nem valami jó QB.iktriad
És akkor nagyon disztingváltan, mitöbb eufemisztikusan fogalmaztál. Egy rakás szar.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 teljes meccs megtekintése után kijelentem Landry Jones nem valami jó QB.

Nem tud valaki olcsón Landry Jones mezt? 😀 😛desider
Ha még bent marad, egy DEnk leszedheti róla a mai mezét. 😀
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Most a Steelers ST egysége ilyen rossz, vagy a mienk lett ilyen jó? Újabb 30+ yardos KR, ezúttal Nick Marshalltól.iktriad
sajnos inkább előbbizzz888
Nekem is inkább így tűnik.iktriad
Nem tud valaki olcsón Landry Jones mezt? 😀 😛
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most a Steelers ST egysége ilyen rossz, vagy a mienk lett ilyen jó? Újabb 30+ yardos KR, ezúttal Nick Marshalltól.iktriad
sajnos inkább előbbizzz888
Nekem is inkább így tűnik.
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Most a Steelers ST egysége ilyen rossz, vagy a mienk lett ilyen jó? Újabb 30+ yardos KR, ezúttal Nick Marshalltól.iktriad
sajnos inkább előbbi
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most a Steelers ST egysége ilyen rossz, vagy a mienk lett ilyen jó? Újabb 30+ yardos KR, ezúttal Nick Marshalltól.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
6 pont nélküli drive után újra feltett 3at a táblára a Steelers.

Közben én 1000el aggódom Julius Thomasért, akiről csak a meccs után ad ki infót a jags. Nem tartom jó jelnek és akkor még finoman fogalmaztam.

Stephen Morris time nálunk.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jason Myers kihagyta 58ról. A scrimmagen az ilyet berúgta. Ha jó lett volna, Scobeenak meleg lehetett volna a pite. Így nem lesz az.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
nagyon hízelgő ez a 10-17 a Giantsre nézve, szerintem inkább álmomban próbálom megemészteni
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cap Capi sack. Ezt se hittem volna hogy leírom az 1. félidőben. 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles 15/11el zárt (3 drop) 118 passzolt yarddal és egy futott TDvel. Már sikeres volt az este. 😀iktriad
Tedd hozzá, hogy az Acélfüggönyt közben végleg elrágta a rozsda! 😀desider
Mondjuk James Harrison a sackkel jelezte, hogy ő Hammeriteot használ, tehát rajta nem fog annyira a rozsda. 😀
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Bortles 15/11el zárt (3 drop) 118 passzolt yarddal és egy futott TDvel. Már sikeres volt az este. 😀iktriad
Tedd hozzá, hogy az Acélfüggönyt közben végleg elrágta a rozsda! 😀 Nomeg Landry Jones szülei is jobban tették volna ha moziba mennek...