Indianapolis Colts - Tennessee Titans

több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
oké, én kikapcsoltam, köszi a követőt.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Egyáltalán nem megy a futás, 21 pontos hátrányban vagyunk, nem mersz futást hívni. Reich: Fogd meg a söröm...
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Második félidőben Rhodes lesz a hülye?
malloy
A második félidőben ne legyen senki hülye. Ebből a driveból TD kell, nincs mese..
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Második félidőben Rhodes lesz a hülye?
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Ennek Ya-sin faszsagainal lett vége.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 857
Nem bantam meg hogy erre a meccsre neveztem be. 😊
Vrij6
szinten igy vagyok vele.
YoungZeeZee
Mondjuk nem tudom hol lesz szoros ez a meccs... Brutalis a Titans.
Vrij6
14 - 14-ig az volt 😀
tovabb is leptem mas meccsre!
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Amikor 4 perccel vege elott 7 pontos vezetesnel a sajat 15oserol indult a Titans, akartam irni, h jo lenne egy stop, de meg egy fg is beleferne, a legrosszabb az lenne, ha kapnank egy tdt ugy h nem marad idonk tamadni.

Erre kaptunk kettot 😀
Borbinho
ennek a meccsnek vége..
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amikor 4 perccel vege elott 7 pontos vezetesnel a sajat 15oserol indult a Titans, akartam irni, h jo lenne egy stop, de meg egy fg is beleferne, a legrosszabb az lenne, ha kapnank egy tdt ugy h nem marad idonk tamadni.

Erre kaptunk kettot 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Év legnagyobb meccse. És ezt tudja nyújtani a csapat. Értem hogy vannak sérültek, de ez elfogadhatatlan, szánalom a köbön. Teljesen esélytelenek vagyunk. Ennyit az elit védelemről. 3 ember kiesik és kb egy puntot tudnak összehozni.
Baba Yaga
Az offense is szepen foldbe allt (megint) a jo kezdes utan.

Mutassanak biztato jeleket a 2.felidoben.
A wild card meg meglehet, sajat kezunkben a sorsunk, es amugy is csak egy hazai meccset jelentett vna a csoportgyozelem.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Év legnagyobb meccse. És ezt tudja nyújtani a csapat. Értem hogy vannak sérültek, de ez elfogadhatatlan, szánalom a köbön. Teljesen esélytelenek vagyunk. Ennyit az elit védelemről. 3 ember kiesik és kb egy puntot tudnak összehozni.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Nem bantam meg hogy erre a meccsre neveztem be. 😊
Vrij6
szinten igy vagyok vele.
YoungZeeZee
Mondjuk nem tudom hol lesz szoros ez a meccs... Brutalis a Titans.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
na jó, ez a meccs kezd elmenni...
Bence94
A 2. félidőben szinte mindig jobb a Colts
több mint 3 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Buckner hiányzik ennyire, hogy középen a falon bármikor lesétál Derrick?
kristóf17
Buckner és Autry. A támadó falból meg Kelly és Castonzo.

Amikor futásnál defensive holdingot fújnak ott vagy a bírók hülyék, vagy tudod, hogy baj van a fallal 😕
peterk2005
hát ha a DT-re fújja akkor gyanús h a bíró a fasz 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
na jó, ez a meccs kezd elmenni...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na és ez a Hines holding. Fellökik hanyatt és ő holdingolt.... Én ezt ma meguntam. A múlt hét elég volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát bazdmeg... Olyan ordas offensive holding volt kettő is ÉPPEN Henry mellett, hogy csak a vak meg a bírók nem látták. Szó szerint hátulról rántották le a védőt a földre. Hazai pályán ez azért már felháborító. Elmegy az ember kedve az egésztől. 😕

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Ha ennyire nem tudjuk fogni a futást, akkor felesleges kijönni a második félidőre...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 857
Nem bantam meg hogy erre a meccsre neveztem be. 😊
Vrij6
szinten igy vagyok vele.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Buckner hiányzik ennyire, hogy középen a falon bármikor lesétál Derrick?
kristóf17
Buckner és Autry. A támadó falból meg Kelly és Castonzo.

Amikor futásnál defensive holdingot fújnak ott vagy a bírók hülyék, vagy tudod, hogy baj van a fallal 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
6-7 yardnal találkozik először contact-al. Így nem nehéz
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Buckner hiányzik ennyire, hogy középen a falon bármikor lesétál Derrick?
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Castonzo out 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Biztos én vagyok elfogult, de nevetséges hogy ilyeneket is befújnak, nem is befolyásolta a játékot, sérülésveszély se volt. Nem értem hogy a támadókat miért kell ennyire egyoldalúan nyomni. Ettől még persze Ya-Sin ostoba. de na. Mi lesz ebből 5 év múlva, non-kontakt foci?
Baba Yaga
Az a baj, hogy ezekből 3-ból egyet fújnak be, és tök lutri, hogy éppen kinél mikor. Ya-SIn sajna matatós cornernek van elkönyvelve, rá könnyebben megy a flag. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Biztos én vagyok elfogult, de nevetséges hogy ilyeneket is befújnak, nem is befolyásolta a játékot, sérülésveszély se volt. Nem értem hogy a támadókat miért kell ennyire egyoldalúan nyomni. Ettől még persze Ya-Sin ostoba. de na. Mi lesz ebből 5 év múlva, non-kontakt foci?
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eddig egy 69 yardos td (igaz ott a teljes secondary betlizett), egy 25 yardos DPI egy amugy elkaphatatlan labdanal, meg egy 3rd down sacknel hands to the face, hogy a kovi playbol TDt kapjunk.

Amugy erezheto a DLben Buckner hianya, rendre los utan v kornyeken erunk csak oda Henryhez, ott mar egy DL se viszi le egyedul.
Raadasul nagyon jo erzekkel hivjak a play actiont is, nyeljuk a kozephosszu passzokat is.

Ezen a playen sajnos elmehet a meccs, nagyobb stop lett vna mint az elozo 3rd down stop a felpalyan.
Megint csak a labdaszerzesen fog mulni, remeljuk a mi vedelmunk szed ossze tobbet.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."