Kansas City Chiefs - Green Bay Packers

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
hűha, ma mindenki ki tesz magáért
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097
Egyre többször érzem azt h Dilonnal jobb az O mint Jonesal ,ezt nem láttam jönni..
nando89
Bitang erő van benne, Henry és Edwards után szerintem a harmadik leegrősebb futó a ligában

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Crosby kiégett.😕
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Crosby minden tiszteletem mellett, lassan nyugdíjba kéne már menned
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Passz nélkül nem fog menni.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Az passz 🤣🤣 előtte ha megtartja még TD is lehetett volna.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Egyre többször érzem azt h Dilonnal jobb az O mint Jonesal ,ezt nem láttam jönni..
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
dartsban már indulhatna. It's a start.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
az a "passz"

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szép kis pöci.

Eddig Dillon drive-ja ez

több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Ha ilyen hosszú drive-okat vezet a Chiefs, akkor nem lesz nagyon megalázó vereség.
Kampman
tisztes helytállás legyen, Love meg szokja a közeget, és az NFL sebességét. Ennyi lehet a cél reálisan.
gamerkr
Egy liga legalja D# ellen , egy olyan QB-val akiért fel lett cserélve első körben??
Akkor mondjon le a GM!
Pep71
ez az liga legalja D elég megtévesztő lehet, egy olyan kúbénak pláne, aki kb négy napja kezdő
ne törjünk pálcát felette egyből
Gergőbácsi
Hát eddig hozzá magát a chiefs D# 😄
Scorigamit érzek!
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
jesszus, melyik volt a nője?
Tactful Cactus
nem az anyja volt?
SBL
de

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Ha ilyen hosszú drive-okat vezet a Chiefs, akkor nem lesz nagyon megalázó vereség.
Kampman
tisztes helytállás legyen, Love meg szokja a közeget, és az NFL sebességét. Ennyi lehet a cél reálisan.
gamerkr
azért ne ez legyen már a cél egy másodéves irányítónál. persze nem játszott, de baszki, vagy villant most valamit, vagy elküldhetjük a rákba szerintem. ennél rosszabb védelem jelenleg nincs a ligában.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ha ilyen hosszú drive-okat vezet a Chiefs, akkor nem lesz nagyon megalázó vereség.
Kampman
tisztes helytállás legyen, Love meg szokja a közeget, és az NFL sebességét. Ennyi lehet a cél reálisan.
gamerkr
Egy liga legalja D# ellen , egy olyan QB-val akiért fel lett cserélve első körben??
Akkor mondjon le a GM!
Pep71
ez az liga legalja D elég megtévesztő lehet, egy olyan kúbénak pláne, aki kb négy napja kezdő
ne törjünk pálcát felette egyből

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
1st down!! végetek van!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
jesszus, melyik volt a nője?
Tactful Cactus
nem az anyja volt?
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
jesszus, melyik volt a nője?
Tactful Cactus
Az anyja fehér.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
jesszus, melyik volt a nője?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Ha ilyen hosszú drive-okat vezet a Chiefs, akkor nem lesz nagyon megalázó vereség.
Kampman
tisztes helytállás legyen, Love meg szokja a közeget, és az NFL sebességét. Ennyi lehet a cél reálisan.
gamerkr
Egy liga legalja D# ellen , egy olyan QB-val akiért fel lett cserélve első körben??
Akkor mondjon le a GM!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Na látom Mahomes lesz a meccs után megint a legjobb QB a ligában 🤣 love passzolhatna már egy jót , hogy legalább 2 percet tudjon pihenni a D# 😄
Pep71
esetleg visszahordjuk TD-re...
ittam rendesen amúgy
Tactful Cactus
Annyi alkohol, amitől ilyen gondolatok jönnek, már komoly májkárosodással jár
több mint 2 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Na látom Mahomes lesz a meccs után megint a legjobb QB a ligában 🤣 love passzolhatna már egy jót , hogy legalább 2 percet tudjon pihenni a D# 😄
Pep71
esetleg visszahordjuk TD-re...
ittam rendesen amúgy
Tactful Cactus
A wise man.

I... don't care... John.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Na látom Mahomes lesz a meccs után megint a legjobb QB a ligában 🤣 love passzolhatna már egy jót , hogy legalább 2 percet tudjon pihenni a D# 😄
Pep71
esetleg visszahordjuk TD-re...
ittam rendesen amúgy

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Jó lenne, ha 10 mp-nél többet töltene az O a pályán.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Na látom Mahomes lesz a meccs után megint a legjobb QB a ligában 🤣 love passzolhatna már egy jót , hogy legalább 2 percet tudjon pihenni a D# 😄
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
jó kis Cult erre elkapcsolnak

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!