Kansas City Chiefs - Oakland Raiders

1 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Stream:  firstrownow.eu/sport/american-football.html |  nutjob.eu/schedule.html |  www.viponlinesports.eu/sports/american-football.html

Beharangozó:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/9625d3f2a720069e728924be25bb6192.jpg
NFL mérkőzés beharangozók - 6. hét | Bowl.hu
A 6. forduló két legrangosabb meccse egyaránt TV-képernyőre kerül.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
Fujj de utálom a Chiefst!!!!!!!!!!!szenteattis
én csak Ricsit, mert elfogultan fikázza a Raiderst állandóan

choose life
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Jó meccs volt, érdekes volt látni ilyen D teljesítményt (10+ sack) !

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Grat a győzelemhez
több mint 10 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Gratulálok a győzelemhez, meg a zajrekordhoz.
Jó éjszakát!
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
nos, legalább ma is kiizgulhattuk magunkat, nem kicsit😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Cinci Buffalo hosszabbítás van


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Grat a Whez!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
szenteattis Las Vegas Raiders 70 — Szuperhős kategória
Fujj de utálom a Chiefst!!!!!!!!!!!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
#Chiefs have reportedly set the new noise record. 137.7 decibels

choose life
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Na ja. De te érzed, h közelebb vagytok mint akkor?Rolni
A jó csapathoz? Vagy PO továbbjutáshoz?

Akkoriban nem volt jó a ST, most az. A defense most jobb igazából. Akkor futás ellen ennyire nem volt jó. ÉS nem volt olyan ,hogy 3 meccsnél tovább a defense jó votl, csak kettőt hármat igen, egyet kettőt nem.
Illetve Cassel morálisan lehúzta őket. Alex azért legalább nem adja el mikor kell, egy egy jó passza akad. Nem jó ,de messze nem olyan rossz mint Cassel. Ez gyengébbek ellen elég. POban nem. Kivéve a mákot persze. Továbbra is egy QB kell a komoly sikerhez.ulpianus
Köszi a választ!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Na ja. De te érzed, h közelebb vagytok mint akkor?Rolni
A jó csapathoz? Vagy PO továbbjutáshoz?

Akkoriban nem volt jó a ST, most az. A defense most jobb igazából. Akkor futás ellen ennyire nem volt jó. ÉS nem volt olyan ,hogy 3 meccsnél tovább a defense jó votl, csak kettőt hármat igen, egyet kettőt nem.
Illetve Cassel morálisan lehúzta őket. Alex azért legalább nem adja el mikor kell, egy egy jó passza akad. Nem jó ,de messze nem olyan rossz mint Cassel. Ez gyengébbek ellen elég. POban nem. Kivéve a mákot persze. Továbbra is egy QB kell a komoly sikerhez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Igen ez igaz, de sztem továbbra is van egy erős D (akkor is erős volt) és jó ST, de az O kihagy, lefagy, nem mükszik igazán. Igazán erős csapatok ellen ez nagyon kevés lesz sztem. PO összejöhet persze, de ott mi lesz? 2010(fejből remélem jól mondom) is volt 10-6 talán meg PO, de ennyi...Rolni
Így van. Egyetértünk.

Egyébként azon a PO meccsen a Defense partiban volt a Baltimore ellen. CSak Cassel hozott egy 20 alatti(!!!) QB ratiget, mindig minden jó rossz filefd pozíciót, momentumot azonnal nullázott. ÉS a Ravens egy idő után ezeket kihasználta és sima lett.De 3 negyeden át nem volt az.ulpianus
Na ja. De te érzed, h közelebb vagytok mint akkor?Rolni
Én úgy érzem, ha az számít valamit.
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Amúgy ez a Chiefs sztem nem lett sokkal erősebb Smith és Reid érkeztével sztem...pár éve hasonlót tudtatok Cassell-el és Haley vagy Crennel alatt is...Rolni
Viszont miaről évekig sírtunk ,hogy tele vagyunk erős agresszív tehetséges blitzerekkel és erre vanilla defense a játék, az most megváltozott. És összességében mások a gyengeségek de így jobb a D#. Illetve Alex bár gyenge, de Casselhez képest ő legalább hagyja nyerni a többieket.ulpianus
Igen ez igaz, de sztem továbbra is van egy erős D (akkor is erős volt) és jó ST, de az O kihagy, lefagy, nem mükszik igazán. Igazán erős csapatok ellen ez nagyon kevés lesz sztem. PO összejöhet persze, de ott mi lesz? 2010(fejből remélem jól mondom) is volt 10-6 talán meg PO, de ennyi...Rolni
egyelőre legyünk optimisták és majd a broncos-t is 10 pont körül tartjuk, más esélyünk nincs😊
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
volt jó is a meccsben. mi vezettünk 7-0ra!

choose life
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Igen ez igaz, de sztem továbbra is van egy erős D (akkor is erős volt) és jó ST, de az O kihagy, lefagy, nem mükszik igazán. Igazán erős csapatok ellen ez nagyon kevés lesz sztem. PO összejöhet persze, de ott mi lesz? 2010(fejből remélem jól mondom) is volt 10-6 talán meg PO, de ennyi...Rolni
Így van. Egyetértünk.

Egyébként azon a PO meccsen a Defense partiban volt a Baltimore ellen. CSak Cassel hozott egy 20 alatti(!!!) QB ratiget, mindig minden jó rossz filefd pozíciót, momentumot azonnal nullázott. ÉS a Ravens egy idő után ezeket kihasználta és sima lett.De 3 negyeden át nem volt az.ulpianus
Na ja. De te érzed, h közelebb vagytok mint akkor?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Igen ez igaz, de sztem továbbra is van egy erős D (akkor is erős volt) és jó ST, de az O kihagy, lefagy, nem mükszik igazán. Igazán erős csapatok ellen ez nagyon kevés lesz sztem. PO összejöhet persze, de ott mi lesz? 2010(fejből remélem jól mondom) is volt 10-6 talán meg PO, de ennyi...Rolni
Így van. Egyetértünk.

Egyébként azon a PO meccsen a Defense partiban volt a Baltimore ellen. CSak Cassel hozott egy 20 alatti(!!!) QB ratiget, mindig minden jó rossz filefd pozíciót, momentumot azonnal nullázott. ÉS a Ravens egy idő után ezeket kihasználta és sima lett.De 3 negyeden át nem volt az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Sajnálom TP-t amúgy...

Eleljén jó volt, aztán kiesett a fal maradvány is előle, nincs futás...próbálkozik, erőlteti ebből meg ez lesz\lett

Média majd kezdi kutyázni az INTek miatt pedig ezzel a fallal gárdával...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
szenteattis Las Vegas Raiders 70 — Szuperhős kategória
Aajajajajajajajajajjjjjjjjjjajjjjjjjjjjjjajjjjjjjjjjjjjjjjajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ezzel totál vége. Sima lett nagyon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Picksix
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Amúgy ez a Chiefs sztem nem lett sokkal erősebb Smith és Reid érkeztével sztem...pár éve hasonlót tudtatok Cassell-el és Haley vagy Crennel alatt is...Rolni
Viszont miaről évekig sírtunk ,hogy tele vagyunk erős agresszív tehetséges blitzerekkel és erre vanilla defense a játék, az most megváltozott. És összességében mások a gyengeségek de így jobb a D#. Illetve Alex bár gyenge, de Casselhez képest ő legalább hagyja nyerni a többieket.ulpianus
Igen ez igaz, de sztem továbbra is van egy erős D (akkor is erős volt) és jó ST, de az O kihagy, lefagy, nem mükszik igazán. Igazán erős csapatok ellen ez nagyon kevés lesz sztem. PO összejöhet persze, de ott mi lesz? 2010(fejből remélem jól mondom) is volt 10-6 talán meg PO, de ennyi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Amúgy ez a Chiefs sztem nem lett sokkal erősebb Smith és Reid érkeztével sztem...pár éve hasonlót tudtatok Cassell-el és Haley vagy Crennel alatt is...Rolni
Viszont miaről évekig sírtunk ,hogy tele vagyunk erős agresszív tehetséges blitzerekkel és erre vanilla defense a játék, az most megváltozott. És összességében mások a gyengeségek de így jobb a D#. Illetve Alex bár gyenge, de Casselhez képest ő legalább hagyja nyerni a többieket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
szenteattis Las Vegas Raiders 70 — Szuperhős kategória
14:17
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
csak ne csapják le TP-t...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Succop>Jano 😀ulpianus
Idén mindenképpen. De nem is nagyon sok rúgó van aki nem jobb nála