Konfdöntők

3 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Márk kiégett
3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 766 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na jönnek Donáthék?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
3 hónapja
Akkoss Detroit Lions 161
Faszert nem rugjuk be, 14 pontos előnyben nem kell kockáztatni.
3 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Ezt hogy nem tudta elkapni?
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 120
Hülyeség volt

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ennek nem mentem volna neki

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
3 hónapja
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Aha, mondják azok akiknek csapata az elmúlt 10 évben nem jutottak el sehova.....
Tapsi Hapsi
Mondjuk Friscóban is sokkal jobban tudtak térdelgetni, mint Lombardi-trófeát emelgetni az elmúlt 10 évben az biztos.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
3 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 577
Aha, mondják azok akiknek csapata az elmúlt 10 évben nem jutottak el sehova.....

3 hónapja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
meccs is van, vagy csak Zenebutik?
Kájzerszóze
Ilyen ez a garbage time
3 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
meccs is van, vagy csak Zenebutik?
Kájzerszóze
Szerintem a 49ers fanok jelenleg boldogok, hogy nem a csapatukat ekézzük, de jogos 😀
3 hónapja
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
meccs is van, vagy csak Zenebutik?
Kájzerszóze
az már eldőlt, most már csak szagmázgatás megy. Lassan jöhet Tibi bácsi is a pöttyös labdájával.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
3 hónapja
FunHun New England Patriots 1 377
meccs is van, vagy csak Zenebutik?
Kájzerszóze
az hagyján... csöcsök sehol
3 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
meccs is van, vagy csak Zenebutik?
Kájzerszóze
Csak zenebutik.
3 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
meccs is van, vagy csak Zenebutik?



3 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Inkább a The Weeknd népszerűsége van hasonló magasságokban az előző fellépők közül.
tenorx
Szerintem Weeknd körül messze nincs vagy nem volt akkora felhajtás, mint most Swift körül. Nem is nagyon emlékszem a 2000-es évek után, ki volt ennyire felkapott. Gaga menő volt a 2010-es évek elején, de nem ennyire. Voltak nagy popsztárok, de mindenki egy volt a sok közül.
balintbaba

tenorx
Monthly listeners, tényleg? 😀 Mit akarsz mondani most ezzel? Képzelem a 60 éves Eminem mennyire felkapott 2024-ben, mégis ott van a 10. helyen. Rohadtul nem ugyanaz a kettő.
balintbaba
Szerintem ez az egyetlen értelmes mérőszám zenészeknél, hogy kit mennyit hallgatnak 😀
tenorx
mikor a hype-ról beszélünk akkor azért a spotify önmagában kevés
tiktok, facebook, youtube, google search rate, ... mind szükséges
Negritis, a vajda
Bizony. Egészen biztos vagyok benne, hogy akik Rolling Stonest hallgatnak, döntően nem spotify-on hallgatják. Mint ahogy abban is biztos vagyok, hogy stonest többen hallgatnak, mint weekndet.
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Úgy látszik, a Packers múlt héten teljesen leszívta a Niners erejét. Így persze nincs nehéz dolga a DET-nek.
3 hónapja
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Egyébként számomra kurva vicces ez a hisztizés Taylor Swiften, azért is rakom be mindig ha találok valamit 😀

Néhány ember tényleg pár másodpercnyi bevágásból olyan hisztit ki tud vágni, hogy nemigaz.
A másik gyönyörű az meg az NFL Memes meg a többi ilyen szar oldal, akik tolják a "istenem, lehetne már egy meccs Taylor nélkül" posztokat, miközben a meccs alatt kibasznak 6-7 Taylor Swiftes memet 😀
Pont ugyanúgy engagementet farmolnak, mint a mainstream média.
tenorx
A lehető legjobb dolog, ami idén az NFL-lel történt.
1,1 milliárd dollár a csaj net worthe, nyilván mindenki pénzt akar csinálni belőle (és csinál is)
shawnka
Ezért is került be a scriptbe a KáCé SB szereplés. Ez az extra, hogy ne unjanak rájuk. 😀
Viccet félretéve, Taylor jelenléte jót fog tenni minden csapat salalry capjének a jövőben. Goodell amikor csókolózni látja a Kelce - Swift duót, akkor a pénztárgép csörgésének a hangja szólal meg a fejében.
iktriad
Akkor meg is van a jövő évi halftime show?
Assurbanapli
Ha a másik Kelce is visszavonul a szezon végén talán. Elég régóta füüzik mér az NFL-nél, hogy szerepeljen, de még nem állt kötélnek. Tavaly is, amikor Rihanna szerepelt végül, állítólag Taylorhoz mentek elsőként.
iktriad
Sosem fogják elismerni, de nem tesznek be olyan előadót a Halftime Showba, aki nagyobb, mint az NFL.

Márpedig...
shawnka
Jacko is volt 93-ban
Negritis, a vajda
Meg a Rolling Stones. Meg Madonna. Meg Paul McCartney. Meg egy csomóan voltak, akik mellett az nfl egy kis ismeretlen grundfoci-bajnokság.
Assurbanapli
Gaga népszerűsége is sztratoszférai magasságokban volt, amikor fellépett.
Cypress
Igen, ő is.
Assurbanapli
225 millió volt akkoriban a net worth Lady Gaga esetében

A 93as NFLt meg felesleges összehasonlítani a mai periódussal.
shawnka

tenorx
Én ezt tökre értem, hülye se vagyok csak azt nem értem az miért zavar ha valakik nem akarják, hogy a pofájukba tolják a csajt 😀

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
3 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Inkább a The Weeknd népszerűsége van hasonló magasságokban az előző fellépők közül.
tenorx
Szerintem Weeknd körül messze nincs vagy nem volt akkora felhajtás, mint most Swift körül. Nem is nagyon emlékszem a 2000-es évek után, ki volt ennyire felkapott. Gaga menő volt a 2010-es évek elején, de nem ennyire. Voltak nagy popsztárok, de mindenki egy volt a sok közül.
balintbaba

tenorx
Monthly listeners, tényleg? 😀 Mit akarsz mondani most ezzel? Képzelem a 60 éves Eminem mennyire felkapott 2024-ben, mégis ott van a 10. helyen. Rohadtul nem ugyanaz a kettő.
balintbaba
Szerintem ez az egyetlen értelmes mérőszám zenészeknél, hogy kit mennyit hallgatnak 😀
tenorx
Mármint azok közül, akik egyáltalán tudják, hogy létezik olyan, hogy spotify.
Assurbanapli
Apple music pl nem tesz közre ilyen statisztikákat, azért szoktak a spotira hivatkozni az emberek ennél a metricnél.
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
Inkább a The Weeknd népszerűsége van hasonló magasságokban az előző fellépők közül.
tenorx
Szerintem Weeknd körül messze nincs vagy nem volt akkora felhajtás, mint most Swift körül. Nem is nagyon emlékszem a 2000-es évek után, ki volt ennyire felkapott. Gaga menő volt a 2010-es évek elején, de nem ennyire. Voltak nagy popsztárok, de mindenki egy volt a sok közül.
balintbaba

tenorx
Monthly listeners, tényleg? 😀 Mit akarsz mondani most ezzel? Képzelem a 60 éves Eminem mennyire felkapott 2024-ben, mégis ott van a 10. helyen. Rohadtul nem ugyanaz a kettő.
balintbaba
Szerintem ez az egyetlen értelmes mérőszám zenészeknél, hogy kit mennyit hallgatnak 😀
tenorx
mikor a hype-ról beszélünk akkor azért a spotify önmagában kevés
tiktok, facebook, youtube, google search rate, ... mind szükséges

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Inkább a The Weeknd népszerűsége van hasonló magasságokban az előző fellépők közül.
tenorx
Szerintem Weeknd körül messze nincs vagy nem volt akkora felhajtás, mint most Swift körül. Nem is nagyon emlékszem a 2000-es évek után, ki volt ennyire felkapott. Gaga menő volt a 2010-es évek elején, de nem ennyire. Voltak nagy popsztárok, de mindenki egy volt a sok közül.
balintbaba

tenorx
Monthly listeners, tényleg? 😀 Mit akarsz mondani most ezzel? Képzelem a 60 éves Eminem mennyire felkapott 2024-ben, mégis ott van a 10. helyen. Rohadtul nem ugyanaz a kettő.
balintbaba
Szerintem ez az egyetlen értelmes mérőszám zenészeknél, hogy kit mennyit hallgatnak 😀
tenorx
Mármint azok közül, akik egyáltalán tudják, hogy létezik olyan, hogy spotify.
3 hónapja
Akkoss Detroit Lions 161
Azért a D nem ért ki a második félidőre... Jennings mit kapott el
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól látom Erin Andrewson ma Bilbo és Frodo Mithril páncélinge van. Remélem megvédi az (online) trolloktól. 😀


Szerkesztette: iktriad
3 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Alekosz volt már?
mustaine
Halftime show? Még nem, de minden pillanatban várjuk.
3 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Inkább a The Weeknd népszerűsége van hasonló magasságokban az előző fellépők közül.
tenorx
Szerintem Weeknd körül messze nincs vagy nem volt akkora felhajtás, mint most Swift körül. Nem is nagyon emlékszem a 2000-es évek után, ki volt ennyire felkapott. Gaga menő volt a 2010-es évek elején, de nem ennyire. Voltak nagy popsztárok, de mindenki egy volt a sok közül.
balintbaba

tenorx
Monthly listeners, tényleg? 😀 Mit akarsz mondani most ezzel? Képzelem a 60 éves Eminem mennyire felkapott 2024-ben, mégis ott van a 10. helyen. Rohadtul nem ugyanaz a kettő.
balintbaba
Szerintem ez az egyetlen értelmes mérőszám zenészeknél, hogy kit mennyit hallgatnak 😀
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden NFL nézőnek Taylor Swiftes testpárnát!
mustaine
Andy Reid máris rendelt egyet. 😀