Konfdöntők

3 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezeket a pregame hype vidiket valahol meg lehet találni utólag? Ez a ready or notos verzió tetszett nagyon.
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 307 — The Mathematician
nagyon nem szeretném ezt a Chiefst Super Bowlt játszani egy darabig

annyira körülveszi őket mostanában egy pozőrceleb aura, ami nekem borzasztóan irritáló
Kampman
én iszonyat jót mosolygok az agy leolvadásokon amit konzervatív kommentátorok tolnak miatta
szal menjenek csak SB-be
ahol kapjanak ki
Negritis, a vajda
érdekes jelenség pedig , ahogy a melósok szórakozását lenyúlta az elit, mint a gurulós focinál. hogy lenézték, leprolizták pedig a szurkereket 20-30 éve.
gedam
mainstream lett
ugyanúgy ahogy a filmek, sorozatok, videójátékok, anime,manga... ahogy kitör a nicheből hogy minél több emberhez eljusson úgy kerül az "elit" kezébe mert a több pénz és maturity ezzel jár

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
nagyon nem szeretném ezt a Chiefst Super Bowlt játszani egy darabig

annyira körülveszi őket mostanában egy pozőrceleb aura, ami nekem borzasztóan irritáló
Kampman
győzikét a vipbe
gedam
az is irritáló
Kampman
 ibb.co/6sCNR33

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nagyon nem szeretném ezt a Chiefst Super Bowlt játszani egy darabig

annyira körülveszi őket mostanában egy pozőrceleb aura, ami nekem borzasztóan irritáló
Kampman
én iszonyat jót mosolygok az agy leolvadásokon amit konzervatív kommentátorok tolnak miatta
szal menjenek csak SB-be
ahol kapjanak ki
Negritis, a vajda
érdekes jelenség pedig , ahogy a melósok szórakozását lenyúlta az elit, mint a gurulós focinál. hogy lenézték, leprolizták pedig a szurkereket 20-30 éve.
gedam
Manapság semmi sem olyan nézett, mint a sport és Amerikában ezen belül is az NFL közvetítések, Nem csoda, hogy sokan próbálnak hasznot húzni.
3 hónapja
gedam 5 701
nagyon nem szeretném ezt a Chiefst Super Bowlt játszani egy darabig

annyira körülveszi őket mostanában egy pozőrceleb aura, ami nekem borzasztóan irritáló
Kampman
én iszonyat jót mosolygok az agy leolvadásokon amit konzervatív kommentátorok tolnak miatta
szal menjenek csak SB-be
ahol kapjanak ki
Negritis, a vajda
érdekes jelenség pedig , ahogy a melósok szórakozását lenyúlta az elit, mint a gurulós focinál. hogy lenézték, leprolizták pedig a szurkereket 20-30 éve.
3 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
nagyon nem szeretném ezt a Chiefst Super Bowlt játszani egy darabig

annyira körülveszi őket mostanában egy pozőrceleb aura, ami nekem borzasztóan irritáló
Kampman
győzikét a vipbe
gedam
az is irritáló
3 hónapja
gedam 5 701
nagyon nem szeretném ezt a Chiefst Super Bowlt játszani egy darabig

annyira körülveszi őket mostanában egy pozőrceleb aura, ami nekem borzasztóan irritáló
Kampman
győzikét a vipbe
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 307 — The Mathematician
nagyon nem szeretném ezt a Chiefst Super Bowlt játszani egy darabig

annyira körülveszi őket mostanában egy pozőrceleb aura, ami nekem borzasztóan irritáló
Kampman
én iszonyat jót mosolygok az agy leolvadásokon amit konzervatív kommentátorok tolnak miatta
szal menjenek csak SB-be
ahol kapjanak ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Már megy a farok méregetés.😁

Mahomes, Tucker beefing before AFC title game 👀
 www.thescore.com/s/26296212
steelwolf
Ha már hatalmas farkak - szerintem Toney KáCés/NFL karrierje lassan véget ér...

iktriad
Jaj, neee! 🤮🫣🤣😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
3 hónapja
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Hajrá madarak!🦢

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
3 hónapja
gedam 5 701
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már megy a farok méregetés.😁

Mahomes, Tucker beefing before AFC title game 👀
 www.thescore.com/s/26296212
steelwolf
Ha már hatalmas farkak - szerintem Toney KáCés/NFL karrierje lassan véget ér...
3 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 466
Hajrá Ravens, Lions, 49ers!
3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 901 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Már megy a farok méregetés.😁

Mahomes, Tucker beefing before AFC title game 👀
 www.thescore.com/s/26296212
3 hónapja
gedam 5 701


Szerkesztette: gedam
3 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
nagyon nem szeretném ezt a Chiefst Super Bowlt játszani egy darabig

annyira körülveszi őket mostanában egy pozőrceleb aura, ami nekem borzasztóan irritáló
3 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
A szezon közepén egyáltalán nem gondoltam volna, hogy otthon főcsoportdöntőt játszhatunk majd. 😊

Nálam felülteljesítés ez a szezon. Nyilván szomorú lennék, ha ma nem jutnánk tovább, de a Chiefstől értelemszerűen ki lehet kapni.

Azért remélem, hogy jó, szoros meccsen mi diadalmaskodunk.

Go Ravens!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
3 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Go Chiefs!
3 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 298 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
21:00-tól, Arena4


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!