Los Angeles Chargers - Dallas Cowboys

6 hónapja
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Engem borzasztóan zavart ez a sok zászló, nagy része sztem felesleges volt, másrészt a bedobott zászlók össze-vissza voltak
tamas424
Nem tetszik az offense tovabbra sem. Pollard nem all down back. Center alol nagyreszt mindig futunk, shotgun nagyreszt passz. Melysegi jatek mint olyan nem letezik
6 hónapja
Csita Dallas Cowboys 329
Na ott a W nagy nehezen! Ennek örömére irány a tisza csukázni! 😀 Mondjuk 1 fok van de leszarom! 😀
Csita
Legjobb csukázni, csak érj ki hamar
davemayer
7kor van fényváltás! Addig ráérek! 😉
6 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Na ott a W nagy nehezen! Ennek örömére irány a tisza csukázni! 😀 Mondjuk 1 fok van de leszarom! 😀
Csita
Legjobb csukázni, csak érj ki hamar

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
6 hónapja
Csita Dallas Cowboys 329
Na ott a W nagy nehezen! Ennek örömére irány a tisza csukázni! 😀 Mondjuk 1 fok van de leszarom! 😀
6 hónapja
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Engem borzasztóan zavart ez a sok zászló, nagy része sztem felesleges volt, másrészt a bedobott zászlók össze-vissza voltak

Szerkesztette: tamas424
6 hónapja
Petila Los Angeles Chargers 647
Grat jó meccs volt a Dallas megérdemelten nyert...
FireStalyet el ne felejtsem Jo éjt
6 hónapja
Petila Los Angeles Chargers 647
Pont írni akartam hogy egy Herbert int fogja lezarni ezt a meccset stílszerűen

Szerkesztette: Petila
6 hónapja
Csita Dallas Cowboys 329
Ez az 👍
6 hónapja
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Itt Pollardon pont olyan DPI volt, amit Gilmore-ra befújtak
tamas424
Ezt Prescot dobta rossz helyre simán verte Pollard Murreyt
Ha ez jo helyre megy akkor vége
Ettől függetlenül borzasztóan szét lett fújva bírói oldalon ez a meccs
Petila
Pont ahogy a Gilmore esetnél
6 hónapja
Petila Los Angeles Chargers 647
Itt Pollardon pont olyan DPI volt, amit Gilmore-ra befújtak
tamas424
Ezt Prescot dobta rossz helyre simán verte Pollard Murreyt
Ha ez jo helyre megy akkor vége
Ettől függetlenül borzasztóan szét lett fújva bírói oldalon ez a meccs

Szerkesztette: Petila
6 hónapja
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Itt Pollardon pont olyan DPI volt, amit Gilmore-ra befújtak
6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Ez miért nem Chargers labda?
KeyG
Alapvetően minimum egy fair catch interference zászló, amit be kellett volna dobni és onnantól nincs macera. Ez elég gáz/nagy hiba a bíróktól.

Tolbertet sajnálom, nyilván nem láthatta, hogy Turpin hozzáért-e a lasztihoz vagy nem... headsup play volt tőle, csak balul sült el.
Igor
De nem volt sárga és azért nem értettem.
KeyG
Persze.. mondjuk az, hogy egy kicsi a rakás során ki vetődik rá/kié lesz a labda, az számomra az elnézhetőbb/jóval kisebb hibák közé tartozik - ott megengedőbb vagyok, pláne, hogy azt vissza lehet nézni/lehet challengelni.
Igor
Elképesztő sok és komoly bírói hiba van amit tényleg a kivetítőn mutatnak 3 másodpercre a játék befejezés után. Igazából még kitalálni se kellene semmit csak felnézni, ez nem csak erre a meccsre vonatkozik de nekem elveszi ez egy picit az élményt az egészből.
Viszont az hihetetlen, hogy ezek a játékosok ezt milyen jól tudják kezelni, én nem tudnám.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
6 hónapja
Petila Los Angeles Chargers 647
Ecsem ezt a flagfocit borzalmasan szettordelik a jatekot
6 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez miért nem Chargers labda?
KeyG
Alapvetően minimum egy fair catch interference zászló, amit be kellett volna dobni és onnantól nincs macera. Ez elég gáz/nagy hiba a bíróktól.

Tolbertet sajnálom, nyilván nem láthatta, hogy Turpin hozzáért-e a lasztihoz vagy nem... headsup play volt tőle, csak balul sült el.
Igor
De nem volt sárga és azért nem értettem.
KeyG
Persze.. mondjuk az, hogy egy kicsi a rakás során ki vetődik rá/kié lesz a labda, az számomra az elnézhetőbb/jóval kisebb hibák közé tartozik - ott megengedőbb vagyok, pláne, hogy azt vissza lehet nézni/lehet challengelni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Ez miért nem Chargers labda?
KeyG
Alapvetően minimum egy fair catch interference zászló, amit be kellett volna dobni és onnantól nincs macera. Ez elég gáz/nagy hiba a bíróktól.

Tolbertet sajnálom, nyilván nem láthatta, hogy Turpin hozzáért-e a lasztihoz vagy nem... headsup play volt tőle, csak balul sült el.
Igor
De nem volt sárga és azért nem értettem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
6 hónapja
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Ezt a TD-t a bíróknak adom
6 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez miért nem Chargers labda?
KeyG
Alapvetően minimum egy fair catch interference zászló, amit be kellett volna dobni és onnantól nincs macera. Ez elég gáz/nagy hiba a bíróktól.

Tolbertet sajnálom, nyilván nem láthatta, hogy Turpin hozzáért-e a lasztihoz vagy nem... headsup play volt tőle, csak balul sült el.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
6 hónapja
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Ez meg csak simán elkaphatatlan labda volt
6 hónapja
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Ez a Chargers-é kell, hogy legyen
6 hónapja
Petila Los Angeles Chargers 647
Ez miért nem Chargers labda?
KeyG
Ezt csak a joeg tudja...
6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Ez miért nem Chargers labda?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
6 hónapja
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Idegesítő ez a sok zászló
6 hónapja
Petila Los Angeles Chargers 647
Amugy nem csodálom hogy nem megy a Red zone off nálatok se ez a temérdek run up to the middle hívás facepalm
Petila
Szerintem itt jön ki igazán a különbség McCarthy és Kellen Moore között
tamas424
Hát a mai talán Moore leggyengebb meccse is amúgy nálunk is de valóban pont a Red zone hatékonyság hiányzik ebből a Dallasi offensből
6 hónapja
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Amugy nem csodálom hogy nem megy a Red zone off nálatok se ez a temérdek run up to the middle hívás facepalm
Petila
Szerintem itt jön ki igazán a különbség McCarthy és Kellen Moore között
6 hónapja
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Na végre valami
tamas424
Nem akarlak megserteni de ezt se magatoknak köszönhetitek 😊
4th Q Staley Def hasít...
Davis nemntudom mikor lesz elzavarva a csába...
Petila
Nem a játékra értettem, inkább hogy kimozdult a meccs a korábbi sekélyes állapotból