Los Angeles Rams - San Francisco 49ers

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most látom Goodwin felépült a 2. félidőre és a Bucsban TD-t szerzett 12.-es számban 😊
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratula a Ramsnek a csoportgyőzelemhez, hajrá a PO-ban. BUÉK srácok


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Újabb W, köszönjük mindenkinek a kitartó figyelmet és további sok sikert a ramsnek a PO-ban!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
"Amúgy nálam az év steal-je a NE Garoppolo pick-je. Így kell franchise QB-t draftolni! A fizikalitása megvan, nincs túlhype-olva, nem várják megváltóként, nem kell kezdenie, nincs rajta nyomás és az egyik legjobb QB mögött tanulhat - egy második körös picket simán megér!" - Pizsama

A Próféta szólt belőled, és látod nekünk is megérte a 2. kört úgy, hogy 3,5 évet ült a GOAT mögött!
Alabama Niners
Hát Bradford mögött nem nagyon tanult volna semmit, max azt hogyan kell porcelánnak lenni.
Én most baromi irigy vagyok rátok, és eszem a kefét hogy a Seahawks után ti is viszonylag olcsón szereztetek franchise QB-t, nem úgy mint mi!
De örülök is azért nektek. Én Wilson játékát is imádom nézni. Meg szeretem ha van kihívás a csoportban. Jó lesz Jimmy ellen játszani jövőre!
Pizsama
Nálam az év meglepetése Goff játéka és a Rams feltámadása. A csoportban most 3 helyen is franchise QB van, Russel, Goff, Garoppolo. Remélem a Szíhóx szépen elmegy a süllyesztőbe, a Cardinals is tovább laposodik. Visszaáll a rend és 49ers-Rams uralom jön.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
"Amúgy nálam az év steal-je a NE Garoppolo pick-je. Így kell franchise QB-t draftolni! A fizikalitása megvan, nincs túlhype-olva, nem várják megváltóként, nem kell kezdenie, nincs rajta nyomás és az egyik legjobb QB mögött tanulhat - egy második körös picket simán megér!" - Pizsama

A Próféta szólt belőled, és látod nekünk is megérte a 2. kört úgy, hogy 3,5 évet ült a GOAT mögött!
Alabama Niners
Hát Bradford mögött nem nagyon tanult volna semmit, max azt hogyan kell porcelánnak lenni.
Én most baromi irigy vagyok rátok, és eszem a kefét hogy a Seahawks után ti is viszonylag olcsón szereztetek franchise QB-t, nem úgy mint mi!
De örülök is azért nektek. Én Wilson játékát is imádom nézni. Meg szeretem ha van kihívás a csoportban. Jó lesz Jimmy ellen játszani jövőre!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
"Amúgy nálam az év steal-je a NE Garoppolo pick-je. Így kell franchise QB-t draftolni! A fizikalitása megvan, nincs túlhype-olva, nem várják megváltóként, nem kell kezdenie, nincs rajta nyomás és az egyik legjobb QB mögött tanulhat - egy második körös picket simán megér!" - Pizsama

A Próféta szólt belőled, és látod nekünk is megérte a 2. kört úgy, hogy 3,5 évet ült a GOAT mögött!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Robinson jól megetette a védőjét 😊
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ezt írtam anno a 2014-es draftnál:

 bowl.hu/forum/nfl-csapatforumok/los-angeles-rams/1063872

Még most se értem hogy az Pats miért trade-elte el veletek...
Pizsama
mert az év végén lejár a szerződése, újat amennyiért maradna is nem tudnak adni, mert játszani akar, ez természetes. Ha elpasszolják idén, akkor kapnak ellenértéket, azt amit adtunk érte egy 2. kört. Mivel Brady azt mondta még van benne 3 év, így akkor el kellett adják Garoppolot. A Browns azonos divízió oda nem adta Belicsekk még egyébként sem akarta eltemetni. Mi akartuk nagyon, mert Shanny már amikor a Brownsnál volt OC, draftolta volna, de inkább Manzielt választotta a FO. A Peccnek döntenie kellett, hogy eldja valamiért vagy év végén elengedi a semmiért, vagy eldönti, hogy Brady vagy Garoppolo? Na a leg logikusabbat lépték, eladták magas áron nekünk Garoppolot. Ennyi....
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Ezt írtam anno a 2014-es draftnál:

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Los Angeles Rams - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Még most se értem hogy az Pats miért trade-elte el veletek...
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Rendesen piros a lelátó, sok Niners szurkoló jutott el LA-be!
Alabama Niners
hát közelebb van mintl New York és megy is a csapatnak 😀
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Rendesen piros a lelátó, sok Niners szurkoló jutott el LA-be!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
El Guapo!

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
CELEK TIME!!!!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Bourne még kiharcol magának egy kezdő posztot a végén 😊
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Goodwin közben kórházban kivizsgáláson, egyelőre agyrázkódás
petey
lesz ideje kipihenni szerencsére
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Goodwin közben kórházban kivizsgáláson, egyelőre agyrázkódás

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó ez a Jimmy gyerek, de szerintem nagyon a 4. kiemelésre gyúr a Rams, és talán tényleg jobb lesz a Panthers/Eagles ellenfélnek mint a Falcons/Vikings.
Pizsama
cserecsapattal vagytok, azért nyerünk. Most a Panthers-Eagles ág a gyengébb szerintem
Alabama Niners
Azért amit JG az elmúlt pár hétben nyomott, az nem semmi! Van egy franchise QB-tek, jó HC, szóval ott a fény az alagút végén.
Én anno nagyon reménykedtem hogy Snead elhozza a Rams-be, de nem így lett...
Pizsama
Jövőre várhatóak, majd a nagy 49ers-Rams meccsek, nálatok is van egy igazán jó csapat, mi is ott leszünk élesen és éhesen!
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Jó ez a Jimmy gyerek, de szerintem nagyon a 4. kiemelésre gyúr a Rams, és talán tényleg jobb lesz a Panthers/Eagles ellenfélnek mint a Falcons/Vikings.
Pizsama
cserecsapattal vagytok, azért nyerünk. Most a Panthers-Eagles ág a gyengébb szerintem
Alabama Niners
Azért amit JG az elmúlt pár hétben nyomott, az nem semmi! Van egy franchise QB-tek, jó HC, szóval ott a fény az alagút végén.
Én anno nagyon reménykedtem hogy Snead elhozza a Rams-be, de nem így lett...
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó ez a Jimmy gyerek, de szerintem nagyon a 4. kiemelésre gyúr a Rams, és talán tényleg jobb lesz a Panthers/Eagles ellenfélnek mint a Falcons/Vikings.
Pizsama
cserecsapattal vagytok, azért nyerünk. Most a Panthers-Eagles ág a gyengébb szerintem
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Jó ez a Jimmy gyerek, de szerintem nagyon a 4. kiemelésre gyúr a Rams, és talán tényleg jobb lesz a Panthers/Eagles ellenfélnek mint a Falcons/Vikings.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
olyan nincs, hogy ez elkapás volt!
Alabama Niners
na a k.... anyátok!
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Colbertsexual!
Alabama Niners
Olyat ütött rajta mint az ipari áram, ezt még nagypapa korában is mesélni fogja:

... és képzeljétek kisunokáim, hogy a go route végén jött menetrendszerint a labda, épp elkaptam mikor egy teher vonat elcsapott... De hogy került teher vonat a Colisseumba???...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
hagyjukmááá

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Ez a Pecc ellen egy no kecs
diverdoc
ellenünk is 😀

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
olyan nincs, hogy ez elkapás volt!