Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
én tartok a 2. körtől, itt többnyire nagy meglepetést akarunk, amiből csak az erőlködés lett (Pead. Quick)
szerintem ma(holnap) jön egy CB és egy OG.DiamondsHead44
😀 Long - Robinson - Wells - Saffold - Barksdale
Hova a túróba kell még guard ? Vagy kell őket is rotálni ? 😀
Akkor már Richburg vagy Martin. Ha meg Wells annyira fasza (de nem), addig meg kezdenek ők is guardként...

Rég voltunk már ilyen eltérő véleményeken. 😊süti
Dahl és Smith távozása után én sztenderden 2 guard draftolását láttam indokoltnak. (ha visszaolvasol találsz ilyen kommenteket tőlem)
a tervezett kezdő OL perpill: Long-Robinson-Wells-Saffold-Barksdale
bárki kiesik én most nem látok mögöttük erős backup sort
ha Long nem épül fel - Robinson kimegy LT-be, oda kell 1 guard
ha üvegcsontú Saffold megsérül - oda is guard kell
ha vmi ok miatt Barksdale nem játszik - Saffold kimegy RT-be, kell 1 guard
van Jones , aki még nem jtászott és inkább C-nek gondolom és van Washington, aki tudja a rák milyen

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Amúgy ha a CBS Sport prospect rankingjét ( www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/all) vesszük alapul akkor:
Elhoztuk a #1 OT,-t a #1 DT-t, a #6 CB-t és a #3 RB-t.

És még benn van a #5 FS: Dion Bailey az USC-ről...Pizsama
Most nézem én is ezt a rankinget.Első 3 húzásunk:
#1 SS
#1 RB
#1 C
😊Montana
Hát, Rams szemszögből nézve: no comment! 😛
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Vajon ki lesz kirakva,Pead vagy Richardson?

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Amúgy ha a CBS Sport prospect rankingjét ( www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/all) vesszük alapul akkor:
Elhoztuk a #1 OT,-t a #1 DT-t, a #6 CB-t és a #3 RB-t.

És még benn van a #5 FS: Dion Bailey az USC-ről...Pizsama
Most nézem én is ezt a rankinget.Első 3 húzásunk:
#1 SS
#1 RB
#1 C
😊
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Amúgy ha a CBS Sport prospect rankingjét ( www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/all) vesszük alapul akkor:
Elhoztuk a #1 OT,-t a #1 DT-t, a #6 CB-t és a #3 RB-t.

És még benn van a #5 FS: Dion Bailey az USC-ről...
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Fisherék úgy látják, hogy ilyen csoportellenfelek esetében a divíziót nem lehet a levegőben megnyerni, csak is a földön. Igazi zúzós focival. És ez mellesleg illeszkedik is a filozófiájához, így ennek fényében a választásai érthetőek. (Nekem egyébként tetszik ez a "run the ball and stop the run" mentalitás.) Sztem a hátsó körökben még fogunk húzni QB, FS-t, (esetleg OLB-t), de én WR-t nem várok.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Interjúm a tegnapi válaszott Tre Mason edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/01/the-coachs-view-tre-mason/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
2/9 Joyner - bejött a feltrade tippem. Nem rossz pick, de egy igazi FS-nek jobban örültem volna, csak hát a krémje kiment az első kör végén. B+
3/11 Mason - hát ez elég "tré" egy pick. Valamennyire ugyan indokolható, de 4 RB-vel a roster-en kicsit feleslegesnek érzem. Pláne hogy Brooks benn volt még! C+

Talán Fisher Dion Bailey-t akarja húzni McDonald mellé? Lesz-e egyáltalán safety pick idén? És QB? Nagyon kiváncsi leszek a hátsó körös pick-ekre.

Amúgy nálam az év steal-je a NE Garoppolo pick-je. Így kell franchise QB-t draftolni! A fizikalitása megvan, nincs túlhype-olva, nem várják megváltóként, nem kell kezdenie, nincs rajta nyomás és az egyik legjobb QB mögött tanulhat - egy második körös picket simán megér!
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Hát ez a 4. Pick teljesen érthetetlen.:-/
FS,QB,WR mind fontosabb lett volna.:-/Ramsfan
Stacy mögött sincs senki, Mason 2. körös prospect, ráadásul eltérő játékstílussal is.
Fisher nem nagyon fogja megváltoztatni a filozófiáját, marad a run heavy offense, meg a fearsome foursome.
Egyetemen nagyon fasza kis csapat lenne, NFL-ben mennyire lehet még így eredményes valaki, az majd kiderül...süti
és Robinson ismeri, törte neki a helyet eleget..
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Hát ez a 4. Pick teljesen érthetetlen.:-/
FS,QB,WR mind fontosabb lett volna.:-/Ramsfan
Joyner lesz a FS, irányító versenytárssal nem dúlják fel Sammy lelkét, WR itt meg már nem jelentene előrelépést a jelenlegi bandához képest. Talán így gondolják.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát ez a 4. Pick teljesen érthetetlen.:-/
FS,QB,WR mind fontosabb lett volna.:-/Ramsfan
Stacy mögött sincs senki, Mason 2. körös prospect, ráadásul eltérő játékstílussal is.
Fisher nem nagyon fogja megváltoztatni a filozófiáját, marad a run heavy offense, meg a fearsome foursome.
Egyetemen nagyon fasza kis csapat lenne, NFL-ben mennyire lehet még így eredményes valaki, az majd kiderül...
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Hát ez a 4. Pick teljesen érthetetlen.:-/
FS,QB,WR mind fontosabb lett volna.:-/

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"Greg Robinson mondta, ismerek egy gyereket" - Höri 😀

Fisher tényleg nem hazudtolja meg magát.
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Megtisztelő, hogy megfogadták a tegnapi tanácsom és feltradeltek Joynerért. Remélem ő lesz az idei Tyrann Mathieu.
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
3. kör FS Terence Brooks
4.kör QB McCarron Savage vagy Garropolo és jók is vagyunk😊

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lamarcus Joynert láttnám szivesenRamsfan
Láthatod is.
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Lamarcus Joynert láttnám szivesen

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Az a baj süti, hogy szerintem baromira nem az számít jelenleg, hogy hanyadik körös tehetséget húzol a hiányposztra, hanem hogy mit kezdesz vele!Pizsama
Nyilván lehet Bradyt is találni FA-n, de azért elég ritka, hogy egy franchise QB-t kereső csapat, inkább ott keresgélne.
Dolgoznom se kéne eljárni. Ülhetnék itthon sörözve, hátha én nyerem hétvégén a lottót.

Hiába nagyobb bust esélyes egy Bortles vagy Manziel, de annak is nagyobb az esélye, hogy inkább ők lesznek a jövő sztárjai, mint egy Murray - McCarron páros.süti
Nyilván.

De szerintem még nincs veszve semmi. Én WR-t várok 2. körre, Matthews-t mondjuk. Vagy ha már Fisher, akkor Lee az USC-ről. (nem úgy várom, hogy kell, sőt! de tömve a poszt a második körben, így van rá esély, hogy Fisher-ék elcsábulnak.
3. körre pedig jöhetne végre egy Corner/Safety pick (McGill/Brooks).
De egy QB-n se lepődnék meg nagyon (Garoppolo?). A comp. pick-ek birtokában szerintem van esély feltrade-re is akár.

Majd meglátjuk... 😀
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem túl érdekes észrevétel, de szerintem Donald és Saffold eléggé hasonlítanak egymásra.Amador
Most már csak azért is, hogy veled is: Nem is hasonlítanak !
| Na jó, legalább ebben azért egyetértünk. |
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az a baj süti, hogy szerintem baromira nem az számít jelenleg, hogy hanyadik körös tehetséget húzol a hiányposztra, hanem hogy mit kezdesz vele!Pizsama
Nyilván lehet Bradyt is találni FA-n, de azért elég ritka, hogy egy franchise QB-t kereső csapat, inkább ott keresgélne.
Dolgoznom se kéne eljárni. Ülhetnék itthon sörözve, hátha én nyerem hétvégén a lottót.

Hiába nagyobb bust esélyes egy Bortles vagy Manziel, de annak is nagyobb az esélye, hogy inkább ők lesznek a jövő sztárjai, mint egy Murray - McCarron páros.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
én tartok a 2. körtől, itt többnyire nagy meglepetést akarunk, amiből csak az erőlködés lett (Pead. Quick)
szerintem ma(holnap) jön egy CB és egy OG.DiamondsHead44
😀 Long - Robinson - Wells - Saffold - Barksdale
Hova a túróba kell még guard ? Vagy kell őket is rotálni ? 😀
Akkor már Richburg vagy Martin. Ha meg Wells annyira fasza (de nem), addig meg kezdenek ők is guardként...

Rég voltunk már ilyen eltérő véleményeken. 😊
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
? miért
eddig jó a draftotok. így továbbpetey
Cardinals otthagyja Clinton-Dixet egy 3. körért, és elhoz egy 2-3. körös Buccanont ? Én ebben nem látok logikát.
Nálatok annyiban azért jobb a helyzet, hogy Wardot CB-ként emlegetik. Az legalább need, de ő sem 1. körös.
Mondjuk így is jobb, mint a két csapat, mint mi. Így ott megértettem volna, ha azt csinálnák, amit mi.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Az a baj süti, hogy szerintem baromira nem az számít jelenleg, hogy hanyadik körös tehetséget húzol a hiányposztra, hanem hogy mit kezdesz vele!

Én pont emiatt vagyok ellene nagyon az első körös QB-pickeknek, pláne ha nagy a hype és megváltóként várják az új irányítót. Talán Luck volt az utolsó igazi megbízható prospect, mindenki másban (RG-tól kezdve Geno-n át egészen JFF-ig) benne volt/van a bust esély. Szemben velük ott a 75.-nek kiválaszott Wilson, meg egy gyűrű az ujján. Hogy a Brady, Warner duóról már ne is beszéljünk. De elég körülnézni Szentlajosban, látva az utóbbi évek bust-jait (Smith, Quick, Pead), és látszik, hogy baromira be lehet fürdeni a hiányposztra húzott "tehetségekkel" is, míg a zavarosban halászva akár a 3-4. körben is lehet találni csiszolatlan gyémántot (Zuerlin, Stacy).

Írom mindezt úgy, hogy a fél karom odaadnám ha egy Pryor - Cyprien vagy egy Clinton-Dix - Vaccaro duó tisztogathatna hátul az EJD műfüvén. De ugyanúgy írhatnám a CB és LB hiányposztokat, ahol persze szívesen látnám a 2012-es és 13-as draftok sztárjait, de mivel nincs semmi befolyásom arra, hogy kit draftol a FO, így bízom bennük, és remélem, hogy olyan embereket húznak, akikkel jobbá válik a csapat. Még akkor is, ha nem éppen az én szájízem szerint választanak.

Az elsőre feleslegesnek tűnő DT húzásnak is igyekszem a jó oldalát nézni: nagyobb rotáció, több pihenés, félidőre kipurcanó támadófal a túloldalon!

Szóval hiába örültem volna jobban egy Safety vagy CB pick-nek, nem tudok belekötni nagyon az első körbe, mert nem volt ez egyáltalán rossz 1st round!

Az már más kérdés, hogy mit hoz a mai nap, jönnek-e és ha igen, kik a hiányposztokra. És ha már meglepett minket Fisher, hogy OT-t húzott elsőnek, akkor talán meglep azzal is, hogy a hátsó körös pickek is faszák lesznek! Szóval fel a fejjel!!! 😉

Így, hogy leülepedtek a dolgok, még annyira sem tetszik egyik pick sem. Még úgy se tetszene, ha mind a ketten HoF kaliberűek lesznek. Aláírom, elismerem a legjobb játékost húztok a picknek megfelelően, de egyszerűen nincs rájuk szükség.süti
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nem túl érdekes észrevétel, de szerintem Donald és Saffold eléggé hasonlítanak egymásra.

Amador
Ez a kijelentés kicsit félreérthetőre sikeredet! 😀
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Nem túl érdekes észrevétel, de szerintem Donald és Saffold eléggé hasonlítanak egymásra.