Los Angeles Rams - Seattle Seahawks

több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Remélem ezek után PC eltakarodik a pics@ba és viszi magával KNJ is.

Bár mindjárt jön valaki és megmondja hogy minden fasza és nem is vagyunk szarok, pedig de.
BigBaltazar
Hát PC nem megy sehova, mert 25ig aláírt. Norton pedig marad szerintem a végéig, vár örülnék ha menne a picsaba.
MightHunter
Pedig mehetne, a szurkolók megromlott egészségi állapotára hivatkozva.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Remélem Wilson is érzi hogy ezt a meccset ha elbukják akkor mélyen benne lesz a keze
MightHunter
Azert ne ot vegyuk mar elo mikor a vedelem boklaszik a palyan folyamat...😀volt par faszsaga teny foleg az INT
12th member
Pont arra céloztam.
MightHunter
Jaja, szerintem is varjuk az ő nyakába.
Az hogy az OL a négyemberes passrusht nem tudja fogni 2 másodpercig, és minden egyes snapen a földbe döngölik az meg smafu.
akdestroyer
Hát amikor megvédik ő se villog
MightHunter
Nezd meg az aranyokat😀
12th member
Nézem és eléggé szarul néz ki minden szempontból
több mint 3 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Amugy ha mar az OL tragya miert nem hivjuk a rovid gyors passzokat, elso driveba ultek a TE passzok azota egy labda nem ment felejuk kb, futasba meg nem csak Collinsra kene epiteni szerintem
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Remélem ezek után PC eltakarodik a pics@ba és viszi magával KNJ is.

Bár mindjárt jön valaki és megmondja hogy minden fasza és nem is vagyunk szarok, pedig de.
BigBaltazar
Hát PC nem megy sehova, mert 25ig aláírt. Norton pedig marad szerintem a végéig, vár örülnék ha menne a picsaba.
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Remélem ezek után PC eltakarodik a pics@ba és viszi magával KNJ is.

Bár mindjárt jön valaki és megmondja hogy minden fasza és nem is vagyunk szarok, pedig de.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Remélem Wilson is érzi hogy ezt a meccset ha elbukják akkor mélyen benne lesz a keze
MightHunter
Azert ne ot vegyuk mar elo mikor a vedelem boklaszik a palyan folyamat...😀volt par faszsaga teny foleg az INT
12th member
Pont arra céloztam.
MightHunter
Jaja, szerintem is varjuk az ő nyakába.
Az hogy az OL a négyemberes passrusht nem tudja fogni 2 másodpercig, és minden egyes snapen a földbe döngölik az meg smafu.
akdestroyer
Hát amikor megvédik ő se villog
MightHunter
Nezd meg az aranyokat😀
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
12 ember a pályán. Wilson kurvára szálljon magába, mert ez is az ő sara. Remélem elgondolkozik ezen.

több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Rohadt mixem elment az első meccsen, szopunk mint a kismalac, és mindkét fantasyben akkora betlit tol a csapatom, hogy kb 100 ponttal fogok kikapni. Azt hiszem elég volt nekem is ennyi fájdalom mára...
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Remélem Wilson is érzi hogy ezt a meccset ha elbukják akkor mélyen benne lesz a keze
MightHunter
Azert ne ot vegyuk mar elo mikor a vedelem boklaszik a palyan folyamat...😀volt par faszsaga teny foleg az INT
12th member
Pont arra céloztam.
MightHunter
Jaja, szerintem is varjuk az ő nyakába.
Az hogy az OL a négyemberes passrusht nem tudja fogni 2 másodpercig, és minden egyes snapen a földbe döngölik az meg smafu.
akdestroyer
Hát amikor megvédik ő se villog
több mint 3 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Jo ejszakat, en most kapcsolom ki.
8-8 lesz max. a merlegunk.
funkyparduc
10-6ra tippelek meg van 3 nfc least csapat es a jets ellenuk talan jo na W
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Remélem Wilson is érzi hogy ezt a meccset ha elbukják akkor mélyen benne lesz a keze
MightHunter
Azert ne ot vegyuk mar elo mikor a vedelem boklaszik a palyan folyamat...😀volt par faszsaga teny foleg az INT
12th member
Pont arra céloztam.
MightHunter
Jaja, szerintem is varjuk az ő nyakába.
Az hogy az OL a négyemberes passrusht nem tudja fogni 2 másodpercig, és minden egyes snapen a földbe döngölik az meg smafu.

több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Rém szarok vagxunk megint

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Jo ejszakat, en most kapcsolom ki.
8-8 lesz max. a merlegunk.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Na ez a meccs is lefutott.
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Remélem Wilson is érzi hogy ezt a meccset ha elbukják akkor mélyen benne lesz a keze
MightHunter
Azert ne ot vegyuk mar elo mikor a vedelem boklaszik a palyan folyamat...😀volt par faszsaga teny foleg az INT
12th member
Pont arra céloztam.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hétfő este (azaz ma 😀) jöhet a következő analíziscikkem, már tudom is mi lesz a témája.

több mint 3 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ennyit a jo mezony pozirol..
több mint 3 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Remélem Wilson is érzi hogy ezt a meccset ha elbukják akkor mélyen benne lesz a keze
MightHunter
Azert ne ot vegyuk mar elo mikor a vedelem boklaszik a palyan folyamat...😀volt par faszsaga teny foleg az INT
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 199
Félig visszavonom. A bólyakamerából más volt kicsit.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

A kamu DPI margójára, avagy hogy ma este valami jó is történjen.

több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Zebrakkal már 12en vannak a pályán
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A Rams még csak nem is erőlködik. Mondjuk a bírók is bekaphatják

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Remélem Wilson is érzi hogy ezt a meccset ha elbukják akkor mélyen benne lesz a keze
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na menjünk a picsába, ezen mi volt dpi?
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 199
Ez a flag egy darab vicc volt.