Miami Dolphins - Jacksonville Jaguars

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A fehér Vick.

Ez az a meccs aminek csak a végeredménye a fontos. Meg talán az, hogy a védelem megkapta a jutalmát a küzdésért ma.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a Whez, és sok sikert a hátralévő 9 meccsre (plusz esetleges playoff)! Ti vagytok idén Florida legjobb csapata.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tanny-nek "jól áll" az a futkorászás. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Tannehill megmenti a fantasym 😀
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
csak a második félidőben kezdtem el nézni, de már be is fejezem. Ez sem Bortles meccse...Húsrágó
Gödörben van a srác ez tény. Lindsaynek vagy meg kéne vonnia tőle az ő labdáit, vagy ha eddig nem tette, engedje, hogy Blake hadd dugja meg őket, hátha attól kimászik a gödörből.iktriad
Szerencsere nem 5-6 meccs tesz valakit jo QB-va. De kicsit vissza kene ulnie a padra, megha ez veszelyes is. Nem mintha Henne jobb lenne, de igy van eselye osszeszednie magat, tanulni kicsit, javitani a labmunkajan meg a releasen.Delonso_
Nem fogjuk leültetni, az tuti.iktriad
Igen, nem szabad beültetni a hintába. Most már nyomja végig.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem minden QB-nak szabad athivni az NFLben.
HA nem jo a vedelem felallasa az adott szituban mashogy nem is lehet.
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
McCain 😍 Nagyon szurkolok neki, nem semmi mit küzd és mennyire nincs elszállva magától.Geeri
befizettünk a RAPszódiákra (wheeler, ellerbe) és noname-ek jobban nyomják (mccain, jenkins). jenkins meg az legjobb 4-3 OLB-k között van.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Na kérem, Tannynak szabad áthívni? Ezt lehetne neki többször engedni, általában jól érzi meg mit lehetne változtatni.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
McCain 😍 Nagyon szurkolok neki, nem semmi mit küzd és mennyire nincs elszállva magától.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csak a második félidőben kezdtem el nézni, de már be is fejezem. Ez sem Bortles meccse...Húsrágó
Gödörben van a srác ez tény. Lindsaynek vagy meg kéne vonnia tőle az ő labdáit, vagy ha eddig nem tette, engedje, hogy Blake hadd dugja meg őket, hátha attól kimászik a gödörből.iktriad
Szerencsere nem 5-6 meccs tesz valakit jo QB-va. De kicsit vissza kene ulnie a padra, megha ez veszelyes is. Nem mintha Henne jobb lenne, de igy van eselye osszeszednie magat, tanulni kicsit, javitani a labmunkajan meg a releasen.Delonso_
Nem fogjuk leültetni, az tuti.
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Nah... igy kene altalaban Bortlesnek. Faszan zonaztunk.Delonso_
Bradyölő kicsit benézte a sémát.Geeri
legjobb becenév ever

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nah... igy kene altalaban Bortlesnek. Faszan zonaztunk.Delonso_
Bradyölő kicsit benézte a sémát.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ott a szépségtapasz a nyílt törésen.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nah... igy kene altalaban Bortlesnek. Faszan zonaztunk.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most megkavartuk az OL-t rendesen. Pouncey out mára, Garner back.danyly
pounceyt csak pihentetik, ha szoros lenne tolná mégbriareos
Gondoltam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Kéretném McCaint és Jordant védelemben, Aikenst, Taylor, Davist szintén. Úgy tűnik meg is kapom.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
csak a második félidőben kezdtem el nézni, de már be is fejezem. Ez sem Bortles meccse...Húsrágó
Gödörben van a srác ez tény. Lindsaynek vagy meg kéne vonnia tőle az ő labdáit, vagy ha eddig nem tette, engedje, hogy Blake hadd dugja meg őket, hátha attól kimászik a gödörből.iktriad
Szerencsere nem 5-6 meccs tesz valakit jo QB-va. De kicsit vissza kene ulnie a padra, megha ez veszelyes is. Nem mintha Henne jobb lenne, de igy van eselye osszeszednie magat, tanulni kicsit, javitani a labmunkajan meg a releasen.
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Most megkavartuk az OL-t rendesen. Pouncey out mára, Garner back.danyly
pounceyt csak pihentetik, ha szoros lenne tolná még

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Fede is tolt egy sack-et. Öröm.danyly
Szép, második neki idén?Geeri
Szerintem az első (bár nem vagyok benne biztos).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csak a második félidőben kezdtem el nézni, de már be is fejezem. Ez sem Bortles meccse...Húsrágó
Gödörben van a srác ez tény. Lindsaynek vagy meg kéne vonnia tőle az ő labdáit, vagy ha eddig nem tette, engedje, hogy Blake hadd dugja meg őket, hátha attól kimászik a gödörből.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sturgis szerintem konkretan dugja Philbint hogy meg mindig a csapatban lehet az eddigiek es fokent a multkori tortenesek utan.Delonso_
A csipője is úgy sérülhetett meg, ekkora magasságkülönbségnél nehéz játék a lepedőakrobatika.Geeri
😊 ez jo.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most megkavartuk az OL-t rendesen. Pouncey out mára, Garner back.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
De hogy nem tudunk 3ból egy TD-t csinálni...Paradoxon_MIA
biztos érleljük a Chargers ellen. Aztán addigra meg meg is romlik.Geeri
gyerekek, nem ez a lényeg, tannenak ma nem volt jó meccse (bár nagyobb mértékben tehet erről sztem az oline) a lényeg h nyerünk. köv hét megint új történet lesz

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Sturgis szerintem konkretan dugja Philbint hogy meg mindig a csapatban lehet az eddigiek es fokent a multkori tortenesek utan.Delonso_
A csipője is úgy sérülhetett meg, ekkora magasságkülönbségnél nehéz játék a lepedőakrobatika.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Belső kapufa? Ez a Sturgis is... 😀😀😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.