Miami Dolphins - New England Patriots ÉLŐ

1 feliratkozó

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
az a fasza amikor olyan jó a neted 2014ben hogy az NFL.com összefoglalóit lehetetlen megtekinteni.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
ezt nem gondoltam volna, de roppantul örülök, hogy megszakitottunk egy több, mint 10 éves hagyományt 😀Paradoxon_MIA
Amikor utoljára kikaptunk a nyitómeccsen, utána SB-t nyertünk 😉
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
az valahol vicc h a többmilliós szuperLB sor nélkül tudjuk 31 yardon tartani pats-et második félidőben.
kibaszni őket azonnalbriareos
De örülök hogy megvan. Elő dolgom lesz amint felkerül noonkickre visszanézni.
Hát igen, de ez nem az LB sor érdeme volt, hanem a védőfalé. Durva nyomást generáltak, a DT-k szinte átrobbantak a Patriots falemberein. Ehhez jött McCain bemutatkozása, de más LB nagyon nem is került játékba.
A sec bemutatott nem egy hatalmas missed tacklet ahogy megpróbált fellépve besegíteni. Az alapot hozták, nem engedték Bradyt menekülés közben célpontot találni.

Támadókból annyit láttam, hogy megy a futás rendesen, 'Hill jól dönt, és nincs beszarva mert valakinek ráírták a hátára hogy Revis. Wallace sokat fejlődött véleményem szerint abban hogy a felé dobott labdákat forgalomban is leszedje, ez az ami nagyon hiányzott a skillsetjéből, látszott is rajta tavaly hogy nem érzi magát konfortosan ha küzdenie kell egy elkapásért. Ma amit láttam belőle az lapján azt kell mondjam jót tett neki hogy variálva van hová áll fel, milyen routot fut.Geeri
Azért ezen az Oline-on nem nehéz átmennicspeti98
Tényleg nem jobb mint a tavalyi a mi oldalunkon. De még nem is az a kínos, hogy Starks meg Wake bezabálja őket, hanem az hogy a rotáció alja is ha jól láttam. Anthony Johnson UDFA, McCain szintén de nemegyszer verték meg az emberüket.
Így nagyon nehéz lesz (mint ahogy nekünk is LB sor nélkül..) az év

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Hú jó meccs volt! Az első félidő gyengélkedése után fordult a kocka nem is kicsit!!

Miami Dolphins Fan
több mint 9 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
ezt nem gondoltam volna, de roppantul örülök, hogy megszakitottunk egy több, mint 10 éves hagyományt 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
asszem ebből megint 37 másodperces brady sajtkonf leszbriareos
Pozitívumokat sztem gyorsabban is össze tudja foglalni,😊
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
asszem ebből megint 37 másodperces brady sajtkonf lesz

több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
az valahol vicc h a többmilliós szuperLB sor nélkül tudjuk 31 yardon tartani pats-et második félidőben.
kibaszni őket azonnalbriareos
De örülök hogy megvan. Elő dolgom lesz amint felkerül noonkickre visszanézni.
Hát igen, de ez nem az LB sor érdeme volt, hanem a védőfalé. Durva nyomást generáltak, a DT-k szinte átrobbantak a Patriots falemberein. Ehhez jött McCain bemutatkozása, de más LB nagyon nem is került játékba.
A sec bemutatott nem egy hatalmas missed tacklet ahogy megpróbált fellépve besegíteni. Az alapot hozták, nem engedték Bradyt menekülés közben célpontot találni.

Támadókból annyit láttam, hogy megy a futás rendesen, 'Hill jól dönt, és nincs beszarva mert valakinek ráírták a hátára hogy Revis. Wallace sokat fejlődött véleményem szerint abban hogy a felé dobott labdákat forgalomban is leszedje, ez az ami nagyon hiányzott a skillsetjéből, látszott is rajta tavaly hogy nem érzi magát konfortosan ha küzdenie kell egy elkapásért. Ma amit láttam belőle az lapján azt kell mondjam jót tett neki hogy variálva van hová áll fel, milyen routot fut.Geeri
Azért ezen az Oline-on nem nehéz átmenni

több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Ez a Devey mekkora kutyaütő. Egyetlen párharcot sem nyert meg az uccsó kb. 10-ből.
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
az valahol vicc h a többmilliós szuperLB sor nélkül tudjuk 31 yardon tartani pats-et második félidőben.
kibaszni őket azonnalbriareos
De örülök hogy megvan. Elő dolgom lesz amint felkerül noonkickre visszanézni.
Hát igen, de ez nem az LB sor érdeme volt, hanem a védőfalé. Durva nyomást generáltak, a DT-k szinte átrobbantak a Patriots falemberein. Ehhez jött McCain bemutatkozása, de más LB nagyon nem is került játékba.
A sec bemutatott nem egy hatalmas missed tacklet ahogy megpróbált fellépve besegíteni. Az alapot hozták, nem engedték Bradyt menekülés közben célpontot találni.

Támadókból annyit láttam, hogy megy a futás rendesen, 'Hill jól dönt, és nincs beszarva mert valakinek ráírták a hátára hogy Revis. Wallace sokat fejlődött véleményem szerint abban hogy a felé dobott labdákat forgalomban is leszedje, ez az ami nagyon hiányzott a skillsetjéből, látszott is rajta tavaly hogy nem érzi magát konfortosan ha küzdenie kell egy elkapásért. Ma amit láttam belőle az lapján azt kell mondjam jót tett neki hogy variálva van hová áll fel, milyen routot fut.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Grat megérdenelt gyözelem

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
az valahol vicc h a többmilliós szuperLB sor nélkül tudjuk 31 yardon tartani pats-et második félidőben.
kibaszni őket azonnal

több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
grat nektek
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Minkét falunkat dominálják. Így nem lehet..Imitheking
Mondjuk ebben az a szép, hogy az egyetlen esélyünket használjuk ki eddig. Remélem megmarad ez a tendencia.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
rohadt nantesi egyetemi rendszergazda, hogy rugnálak seggbe. Itt kell jelszavakkal hülyéskednem, meg a proxymat állígatnom, es cserebe olyan szinten foshalmaz netet kapok, hogy nem látok semmit a meccsből.

Moreno amúgy nagyot játszik ma 😊Geeri
fostam tőle h nagyon mert eddig egy jó éve volt, de kurva sok energiát ad a teamnek, csak így továbbbriareos
Amit láttam a davetítésben abból az jött le, hogy azért kapja is a lyukakat rendesen, ahová aztán nagy erővel robban be, és nehezen lehet levinni. Tetszik! (néztem volna még..)

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Minkét falunkat dominálják. Így nem lehet..

Ott is van. Terített betli
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
rohadt nantesi egyetemi rendszergazda, hogy rugnálak seggbe. Itt kell jelszavakkal hülyéskednem, meg a proxymat állígatnom, es cserebe olyan szinten foshalmaz netet kapok, hogy nem látok semmit a meccsből.

Moreno amúgy nagyot játszik ma 😊Geeri
fostam tőle h nagyon mert eddig egy jó éve volt, de kurva sok energiát ad a teamnek, csak így tovább

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
rohadt nantesi egyetemi rendszergazda, hogy rugnálak seggbe. Itt kell jelszavakkal hülyéskednem, meg a proxymat állígatnom, es cserebe olyan szinten foshalmaz netet kapok, hogy nem látok semmit a meccsből.

Moreno amúgy nagyot játszik ma 😊

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
valamit kezdenünk kell, mert igy az egész liga szétfut minket
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life

több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
??????????????? Huszonötödszörre is beszopjátok baszd meg?
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
basszus nem emlékszem mikor volt utoljára ennyire tüzes a csapat.

több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
ejj de szép passz volt pedig

több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Block ing the back az mi?
több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Na jó, ez már vicc. Hozzáérnek ehhez a faszhoz és már jön is a zászló